سبد خرید من

COVID-19 در سال 2020 بیشتر پروژه ها را در سراسر جهان متوقف کرد.

ما سال گذشته شاهد تأخیر در بازی های ویدیویی بودیم ، از جمله برخی از انتشارات مهم AAA ، اما به نظر می رسد اثر واقعی همه گیری در مورد بازی هایی باشد که از قبلا برای سال 2021 برنامه ریزی شده بودند ، تیم ها مجبور بودند از تنظیمات جدید کار در خانه استفاده کنند که روند کار را به تأخیر می اندازد و در نهایت اغلب سرعت رشد را کاهش می دهد.

تعدادی از بازی ها به تأخیر افتاده اند و لیستی از همه آنها را جمع آوری کرده ایم. ادامه مطلب همراه ما در سایت فروشگاه پلی استیشن ایران باشید.

خرید PS4 Fat (پلی استیشن 4 فت)

برای خرید پلی استیشن 5 (PS5) دیجیتال اینجا کلیک کنید 

Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse

یک بازی که قرار است برای اولین بار با Resident Evil Village همراه باشد که بعداً تا ژوئیه به تأخیر افتاد ، Resident Evil Re: Verse در سال 2022 بازی چندنفره ای را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

یک تیرانداز سوم شخص با شخصیت هایی از سراسر تاریخ مجموعه ، همچنین از برخی از محیط های دیگر بازی های کلاسیک این مجموعه استفاده می کند.

 

بازی GhostWire: Tokyo

بازی GhostWire: Tokyo | بازی های به تاخیر افتاده در 2021

به نظر می رسد فاصله زیادی با سری The Evil Within داشته باشد ، اما در واقع چیز زیادی از این بازی ندیده ایم و این برای عرضه در سال 2021 چندان خوشایند نبود. اکنون برای تأمین بهتر چشم انداز استودیو در اوایل سال 2022 عرضه می شود.

 

سومین بازی به تاخیر افتاده در 2021 | God of War sequel

دنباله فیلم God of War 2018 که ممکن است God of War: Ragnarok نامیده شود یا نه ، در ابتدا قرار بود امسال در مقطعی اکران شود.

با این حال ، استودیوی سانتا مونیکا سونی تصمیم گرفته تا بازی را تا سال 2022 به تأخیر بیندازد تا اطمینان حاصل کند که از استانداردهای کیفیت بالای سری برخوردار است. هرمان هولست ، رئیس استودیوهای جهانی PlayStation گفت که این پروژه “کمی دیرتر” از برخی دیگر آغاز شده است ، که ممکن است به تأخیر منجر شود.

حتما بخوانید
نقد و بررسی بازی Tales Of Arise در PS5 + نقد و بررسی ویدئویی

خرید ایکس باکس سری ایکس (Xbox Series X)

 

بازی Far Cry 6

سال گذشته ، Far Cry 6 رسماً معرفی شد و تاریخ انتشار 18 فوریه 2021 را برنامه ریزی کردند. با این حال ، فقط چند ماه بعد ، این وضعیت تا حدودی قبل از سپتامبر 2021 تغییر یافت. این اتفاق نیز رخ نداد ، Ubisoft اعلام کرد که تاریخ انتشار 7 اکتبر 2021 درست قبل از E3 2021 است. Far Cry 5 با تاخیر مواجه شد ، اما فقط یک ماه تأخیر داشت.

 

The King of Fighters XV

The King of Fighters XV

The King of Fighters XV کمی مبهم دچار تاخیر شد  و از نقطه ای در سال 2021 به 2022 منتقل شد. SNK این خبر را کمی قبل از E3 2021 اعلام کرد ، گفت: افزایش موارد COVID-19 در ژاپن  توسعه بازی را قرار تحت تأثیر قرار داده است.

این اولین بازی جدید این مجموعه از سال 2016 خواهد بود که شخصیت های معروف Fatal Fury ، Ikari Warriors و Art of Fighting نیز ظاهر می شوند.

 

بازی Axiom Verge 2

بازی Axiom Verge 2

Axiom Verge 2 پیش از این قرار بود اوایل سال جاری میلادی راه اندازی شود ، اما اکنون با 2021 مواجه شده است. Happ گفت که این تاخیر باعث می شود بازی بهتر شود و این به شما کمک می کند تا نیازی به کرانچ نداشته باشید – که اغلب وقتی بازی ها عقب می افتند اتفاق می افتد.

پس از انتشار ، در Nintendo Switch و همچنین فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود. اولین بازی روی PS4 PC ، Vita ، Wii U ، Xbox One و Switch است.

برای خرید پلی استیشن 4 دست دوم اینجا کلیک کنید

خرید نینتندو سوییچ (Nintendo Switch)

 

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Five Nights at Freddy's: Security Breach

توسعه دهندگان برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خود به زمان بیشتری نیاز دارند. به همین ترتیب ، بازی تا اواخر سال 2021 به تأخیر افتاده است.

 

بازی Deathloop

بازی Deathloop

بازی اکشن به سبک Dishonored در حال چرخش زمان در حال حاضر در 14 سپتامبر عرضه می شود و سازنده گفت که می خواهد اطمینان حاصل کند که می تواند “یک تجربه پخش سرگرم کننده داشته باشد ضمن اینکه کارمندان خود را نیز سالم و ایمن نگه دارد.

 

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars: The Skywalker Saga که در ابتدا قرار بود در بهار 2021 عرضه شود ، تا تاریخ نامشخصی در آینده به تأخیر افتاد.

حتما بخوانید
اطلاعات سری جدید PS5: وزن کمتر، هیت سینک کوچک تر!

Traveller’s Tales دلیل دقیق تأخیر به غیر از اینکه می خواهد تیم وقت بیشتری برای ارائه “بزرگترین و بهترین بازی لگو” داشته باشد ، بیان نکرد و گفت که اطلاعات جدید  را در اسرع وقت ارائه می دهد.

 

Gran Turismo 7

سونی در ماه فوریه تأیید کرد که Gran Turismo 7 تا سال 2022 به تأخیر افتاده است. این تصمیم در حالی منتشر شد که بخشهای “مهم” فرآیند توسعه تحت تأثیر همه گیری کرونا قرار گرفتند ، و به دلیل تغییر ماهیت وضعیت جهانی ، تاریخ مشخص نبود .

 

Riders Republic

Riders Republic

در ابتدا قرار بود در ماه فوریه عرضه شود ، Ubisoft بازی ورزشی شدید Riders Republic را تقریباً یک ماه قبل از شروع به تأخیر انداخت. اکنون در تاریخ نامشخصی در سال 2021 در حال آمدن است و یوبی سافت هنگام اعلام تأخیر بیانیه ای مبهم درباره مایل شدن به “ارائه بهترین تجربه سرگرم کننده” ارائه داد.

 

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

ما قادر به دستیابی به “ارباب حلقه ها: گولوم” تا سال 2022 نخواهیم بود.

برنامه پیش بینی شده بازی در سال 2021 در اوایل سال تحت فشار قرار گرفت. هنوز برنامه ریزی شده تا برای چندین پلتفرم مختلف از جمله Xbox Series X | S ، Xbox One ، PS5 ، PS4 ، Nintendo Switch و PC عرضه شود.

 

بازی Kena: Bridge of Spirits

بازی Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits تا اوایل سال 2021 مدت کوتاهی پس از نمایش در رویداد رسمی PS5 به تأخیر افتاد.

با این حال در اواخر ماه فوریه ، این مورد با تأخیر روبرو شد و این بار تاریخ مشخصی در تاریخ 24 آگوست برای هر دو نسخه PS4 و PS5 بدست آورد.

هیچ چیزی برای گفتن اینکه دوباره به تأخیر نخواهد افتاد وجود ندارد ، اما تاریخ مشخص، کمی بیشتر اطمینان می دهد که در آن زمان واقعاً عرضه خواهد شد.

 

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

در ابتدا برای عرضه در ماه مارس برنامه ریزی شده بود ، بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time تا آینده نامشخص در فوریه به تأخیر افتاد.

Ubisoft استناد کرد که می خواهد بازسازی شود که در عین حفظ روح نسخه اصلی هنوز احساس تازه ای داشته باشد ، اما مشخص نکرده که این تأخیر چه مدت طول خواهد کشید یا حتی هنوز برای پخش در سال 2021 برنامه ریزی شده است یا نه.

برای خرید انواع ایکس باکس وان دست دوم اینجا کلیک کنید

 

حتما بخوانید
امروز آپدیت بزرگ کنسول PlayStation 5 منتشر خواهد شد + ویدئو

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy ، بازی ای که در قرن نوزدهم دنیای هری پاتر اتفاق می افتاد ، قرار بود اواخر امسال منتشر شود ، اما تا سال 2022 به تأخیر افتاد.

 

Destiny 2: The Witch Queen

Destiny 2: The Witch Queen

برنامه ریزی شده بود که برای ماه نوامبر لانچ شود ، توسعه Destiny 2: The Witch Queen تا سال 2022 به تأخیر افتاده است.

دامنه و پیچیدگی گسترش و ارتباط روایی آن با سایر مطالب یکی از دلایل تأخیر بود و استودیو نیز می خواست از این کار جلوگیری کند. تحت فشار قرار دادن فشار بیشتر به تیم توسعه در طی همه گیری کرونا.

 

بازی New World

بازی New World

New World بیش از آنچه ما بتوانیم حساب کنیم به تأخیر افتاده است. به نظر می رسد یکی از تنها بازی های آمازون است که به طور کامل لغو نشده است ، New World از بهار 2021 به 31 آگوست 2021 منتقل شد.

 

Pragmata

Pragmata

Capg’s Pragmata در سال 2020 به عنوان ویترین PS5 به نمایش درآمد اما بازی با تاخیر روبرو شده بود.

این بازی تا سال 2023 منتشر نخواهد شد ، به این معنی است که احتمالاً مدت زیادی طول می کشد تا ما در مورد این بازی اطلاعات بیشتری بشنویم.

این در ظاهر قبلی خود احساسات Death Stranding را ایجاد کرده و قرار است برای PC ، PS5 و Xbox Series X | S به بازار عرضه شود.

 

بازی Back 4 Blood

بازی Back 4 Blood

Back 4 Blood ، یک تیرانداز ترسناک از Turtle Rock که به عنوان جانشین Left 4 Dead عمل می کند ، از 22 ژوئن تا 12 اکتبر به تأخیر افتاد.

این استودیو هیچ اطلاعات مشخصی در مورد دلیل تأخیر به جز خواستند بازی را بهبود ببخشند ، اما گفته شد که یک بتا باز وجود دارد که بازیکنان مشتاقند آن را امتحان کنند. سال گذشته یک آزمون آلفا جداگانه روی کامپیوتر برگزار شد.

 

Dying Light 2

 

Dying Light 2 چند بار به تعویق افتاده است و در ابتدا قرار بود حدود یک سال پیش اکران شود.

تأخیر اعلام شده در ژانویه نامحدود بود ، اگرچه برای سال 2021 تأیید شده بود و بعداً تأیید شد که بازی در دسامبر عرضه خواهد شد. این اتفاق پس از آن افتاد که تکن لند به محیط کار مسموم و رهبری ضعیف متهم شد.

نویسنده کریس آولون نیز روی Dying Light 2 کار کرد و در میان اتهامات سو ءرفتار جنسی ، این پروژه را ترک کرد.

خرید بازی ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس

خرید بازی های دست دوم برای PS4

خرید بازی های جدید PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *