سبد خرید من

Bethesda بازی جدید معرفی خواهد کرد

همانطور که در جریان هستید در ماههای اخیر مایکروسافت استودیو بتسدا را خرید. این یک خبر جنجالی و هیجان انگیز برای طرفداران مایکروسافت بود. دیروز خبری مبنی بر بازی اعلام نشده بتسدا پخش شد. در ادامه به این خبر می پردازیم.

چند سال پیش Bethesda Game Studios وقتی اعلام کرد که همزمان روی Starfield کار می کند – یک IP کاملاً جدید از طرف توسعه دهنده – و The Elder Scrolls VI ، تصمیم گرفت از پرسش ها و سوالات طرفداران جلو بیفتد.

اگرچه ما هنوز چیزی غیر از تریلرهای فاش شده مربوط به هر یک از این بازی ها ندیده ایم ، اما همچنین به نظر می رسد تیم Bethesda در حال تلاش برای یک پروژه کاملا متفاوت است که هنوز برای عموم آشکار نشده است.

لیست استخدامی اخیر نشان می دهد که تیم آستین استودیوی Bethesda Game در حال کار بر روی یک بازی اعلام نشده است. لیست استخدامی برای سمت مهندس سرور در تیم آستین Bethesda Game Studios در حال حاضر آماده است ، و به نظر می رسد آنها در حال کار بر روی چیزی هستند که هنوز اعلام نکرده اند.

در آگهی شغلی آمده است: “Bethesda Game Studios به دنبال یک مهندس سرور واجد شرایط برای کمک به ایجاد و بهبود سیستم ها برای یک عنوان اعلام نشده است.” به نظر می رسد که آنها در حقیقت روی عنوان جدیدی (و مخفیانه) کار می کنند.

پی‌نوشت فان: یعنی کمپانی ها آرامش ندارن از دست خبرنگارها هر کاری کنن سریع پخش میشه.

پلی استیشن 3 دست دوم

  بسته الحاقی جدید برای Far Cry 6 همراه با شخصیت واس به زودی عرضه خواهد شد

قیمت پلی استیشن 4 دست دوم

 

این بازی جدید Bethesda چه می تواند باشد؟

خوب ، چند احتمال وجود دارد. برای مبتدیان ، جای تأکید دارد که این شغل کاری است که در دفاتر Bethesda Game Studios در تگزاس واقع شده است. این بخش از توسعه دهنده ، در بیشتر موارد ، یکی از کارکنان Fallout 76 است. با این حساب ، این احتمال وجود دارد که این عنوان جدید بتواند با عنوان چند نفره Fallout همراه باشد.

آخرین عنوانی که توسط بتسدا ساخته شد ، Fallout 76 2018 بود ، عنوانی چند نفره آنلاین که به بازیکنان امکان می داد برای اولین بار در تاریخ مجموعه ، زمین بایر نمادین امتیاز را با هم جستجو کنند.

این بازی جدید Bethesda چه می تواند باشد؟

اگرچه تیم اصلی Bethesda Game Studios در مریلند نیز روی Fallout 76 کار کردند ، به نظر می رسد Bethesda Austin توسعه دهنده اصلی آن بوده است. صرف نظر از این ، این بازی در سال 2018 در وضعیتی کاملاً شکسته و ناامیدکننده منتشر شد.

قرار بود Fallout 76 یک تجربه همکاری آنلاین Fallout باشد ، اما بازی فاقد بسیاری از ویژگی های اساسی بود و با اشکالات زیادی همراه بود. به اعتبار آن ، Bethesda Austin همچنان از Fallout 76 پشتیبانی می کند و داستان بازی را در جهت مثبت تری چرخانده است. هر دو توسعه دهنده Wastelanders و Steel Dawn تعدادی از ویژگی های درخواستی مانند NPC ها ، خط داستانی بیشتر ، قابلیت احترام گذاشتن به شخصیت ها و موارد دیگر را اضافه کرده اند.

حتی با نام های Id Software ، Arkane Studios ، MachineGames و موارد دیگر زیر مجموعه Bethesda . توسعه دهنده Fallout و The Elder Scrolls Bethesda Game Studios هنوز هم یکی از معتبرترین گروه ها در زیر چتر بزرگ Bethesda است.

  تاریخ انتشار فیفا ۲۲ + تریلر گیم پلی بازی FIFA 22 + جزئیات

البته تیم آستین مسئول Fallout 76 و گسترش آن است ، بنابراین جالب است که ببینیم آنها در کنار بازی آنلاین سرویس زنده چه چیز دیگری را آماده می کنند.

ما از قبل می دانیم که Bethesda Game Studios در حال کار روی Starfield است ، در حالی که The Elder Scrolls 6 نیز مدتی قبل اعلام شد ، بنابراین می توان امیدوار بود که این بازی جدید اعلام نشده Fallout 5 باشد – یا شاید چیزی کاملاً جدید باشد.

بازی جدید بتسدا در راه است

متأسفانه ، نمی توان با اطمینان گفت که بتسدا دقیقاً در حال کار بر روی چه چیزی است ، و بنابراین هر گونه حدس در حال حاضر صرفاً حدس و گمان است.

همچنین این احتمال وجود دارد که این برای یک دستگاه کوچکتر ، شاید یکی برای دستگاه های تلفن همراه باشد. احتمال همکاری Bethesda Game Studios در پروژه عظیم دیگری (مانند Fallout 5) در اواسط کار روی Starfield و The Elder Scrolls VI بسیار بعید به نظر می رسد.

به همین ترتیب ، این استودیو در سال های اخیر نشان داده است که به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در فضای تلفن همراه است.

اخبار ما را دنبال کنید، شما را در جریان آخرین اطلاعات این بازی مرموز قرار می دهیم.

فکر می کنید این بازی جدید مرموز از استودیوی بتسدا چه می تواند باشد؟ ایده های خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ایکس باکس 360 دست دوم

خرید پلی استیشن 2 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *