سبد خرید من

با انتشار تریلری، عنوان Call Of Duty Vanguard معرفی شد + ویدئو تریلر

تریلر رسمی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد! [اطلاعات کامل + ویدئو]

با انتشار تریلری، عنوان Call Of Duty Vanguard معرفی شد

اولین تریلر CoD Vanguard توسط Activision منتشر شد | جزئیات تریلر بازی کال آف دیوتی ونگارد

دیروز با انتشار تریلری عنوان مورد انتظار Call Of Duty Vanguard معرفی شد. این بازی به داستان چهار سرباز در جنگ جهانی دوم می‌پردازه و در زمان عرضه ۲۰ نقشه برای بخش چند نفره خواهد داشت.

ناشر Activision و Sledgehammer Games روز پنجشنبه رسما Call of Duty: Vanguard را معرفی کردند و نوید برداشت متفاوت از جنگ جهانی دوم را دادند.

در مبارزات تک نفره بازی ، بازیکنان جنگ را از نظر چهار سرباز تجربه می کنند: Sgt. آرتور کینگزلی ، از نهم گردان چتربازی بریتانیا ؛ ستوان پولینا پترووا ، از لشکر 138 تفنگ شوروی ؛ کاپیتان وید جکسون ، از اسکادران پیشاهنگ شش ایالات متحده (نیروی دریایی) ؛ و ستوان دوم لوکاس ریگز از گردان 20 استرالیا.

دیوید سوانسون ، مدیر خلاق کمپین Sledgehammer Games ، هفته گذشته در جریان پیش نمایش Call of Duty: Vanguard هفته گذشته گفت: این چهار سرباز که در اوایل این هفته در یک تریلر مورد تمسخر قرار گرفتند ، بر اساس جنگجویان واقعی ساخته شده اند.

خرید بازی پلی استیشن 5 دست دوم

خرید بازی PS4 دست دوم

 

جاش بریج ، کارگردان بازی Swenson و Vanguard گفت که استودیو ، با کمک مشاور تاریخی Marty Morgan ، می خواست بر داستانهای حماسی و جزر و مدی در مکانهای مختلف برای ادامه جنگ جهانی دوم تمرکز کند.

  نحوه غیرفعال کردن DualSense Haptics و Adaptive Triggers در کنترلر PS5 + ویدئو

قبل از اینکه توسعه دهندگان Sledgehammer وارد جزئیات بازی جدید خود شوند ، آرون هالون ، رئیس استودیو ، به شکایت علیه ناشر Activision Blizzard رسید.

این شرکت با اتهامات گسترده ای روبروست که محیط سمی را حفظ می کند که به ویژه در Blizzard Entertainment با زنان خصمانه است ، حقوق کمتری به آنها می پردازد و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می دهد و با توجه به شکایتی که شده، مرتکبین مجازات معناداری ندارند.

این جنگ جهانی دوم مانند قبل است. شاهد منشاء نیروهای ویژه باشید زیرا شما نقش محوری را ایفا می کنید و چهره تاریخ را تغییر می دهید ، و Task Force One را در کمپین مهیج در چهار سالن بزرگ جنگ تشکیل می دهید. با 20 نقشه موجود در هنگام راه اندازی ، به یک اپراتور اصلی نیروهای ویژه در چند نفره آنلاین غنی از نوآوری تبدیل شوید.

برای یک کراس اوور Zombies که اولین حق رای دادن است و جهان را گسترش می دهد ، آماده شوید. در یک تجربه کاملاً یکپارچه Call of Duty: Warzone feat با یک نقشه جدید و عظیم غرق شوید. این متصل ترین Call of Duty تا کنون است که همه از موتور نسل بعدی Call of Duty که در Modern Warfareمعرفی شده است استفاده می کند.

در تریلر بخشی از بازی که نشان داده شد بر روی چترباز بریتانیایی گروهبان متمرکز بود.

PS4 دست دوم

 

تریلر بازی Call of Duty: Vanguard

 

در تریلر کوتاه در حال اجرا بر روی پلی استیشن 5 ، Vanguard در حال حاضر شبیه به یکی از چشمگیرترین بازی Call of Duty بود.

  لیست بهترین بازی های رایگان Xbox Series S و X + ویدئو تریلر

پس از برخورد با همه برج ها و اتومبیل ها ، همه برای از بین بردن لوکوموتیو در جلو تلاش می کنند. پس از انجام این کار ، در جایی که تعداد زیادی بمب افکن دوران جنگ جهانی دوم شروع به پرواز در بالای سر می کنند و مواد منفجره را بر روی زمین می اندازند ، یک مرحله ایجاد می شود.

شما باید از این موارد اجتناب کنید (هرچند به نظر نمی رسد که در ابتدا می توانید برای آنها بمیرید ؛ در عوض اگر ضربه ای را متحمل شوید برای مدت کوتاهی حیرت زده می شوید) تا بتوانید به نقطه استخراج برسید ، اما سرانجام بمبی دیگر این کار را انجام می دهد.

در آن نقطه از آنجا ، با اولین تریلر Vanguard برخورد می کنید و بازی را به عنوان یک تیرانداز WW2 نشان می دهید.

 

باکس آرت عنوان به شدت مورد انتظار Call Of Duty Vanguard 

باکس آرت عنوان به شدت مورد انتظار Call Of Duty Vanguard 

 

اطلاعات منتشر شده از بازی Call Of Duty Vanguard :

در زمان انتشار ، بازی دارای 20 نقشه خواهد بود ؛ 16 نقشه برای مولتی پلیر و 4 نقشه برای مود Champion Hill

نقشه ی جدیدی به وارزون اضافه خواهد شد.

بخش زامبی این نسخه توسط Treyarch توسعه یافته است.

بازی از موتور عنوان Modern Warfare استفاده خواهد کرد ؛ البته ارتقا و بهبود قابل توجهی بر روی موتور اعمال شده است.

همه اینها در پی مجموعه ای از تمسخرها و نشت ها در مورد Vanguard است. اخیراً ، قطار زرهی قبلاً آسیب ناپذیر واقع در وردانسک تخریب شد و بقایای آتشین آن در یک تونل قرار گرفت تا بازیکنان بین بیمارستان و کارخانه کشف کنند.

  نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5 + نکات مثبت، منفی و ویدئو

این عنوان جمعه ، 14 آبان ماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد و حق رای دادن CoD را به جنگ جهانی دوم باز می گرداند. این برنامه نه تنها شامل حالت های مبارزات انتخاباتی و چند نفره معمولی است ، بلکه یک حالت Zombies است که توسط Treyarch توسعه یافته است و نقشه Warzone کاملاً جدیدی است ، که جزئیات آن فعلا در حال پنهان نگه داشتن است.

خرید PS5 دست دوم

خرید ایکس باکس وان دست دوم

 

بازی کال آف دیوتی ونگارد برای چه پلتفرم هایی منتشر میشود؟

Windows, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One

نحوه ساختن و عضویت کلن در کال آف دیوتی ونگارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.