سبد خرید من

call of duty cold war

در این مطلب خلاصه ای از آنچه در Black Ops War Cold و Warzone در به روزرسانی بزرگ می آید ، آورده شده است.

اکتیویژن جزئیات مربوط به رویداد آینده Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone را به اشتراک گذاشته است و موارد زیادی در آینده وجود دارد.

ناشر این به روزرسانی را در یک پست وبلاگ اجرا کرده و ما نکات کلیدی را در اینجا جمع آوری کرده ایم. همه اینها با یک رویداد هسته ای آشکار شروع می شود.

اکتیویژن یک نقشه راه محتوا  منتشر کرد که تمام موارد مهم در فصل جدید را برجسته می کند. این شامل نقشه های چند نفره بیشتر برای Black Ops Cold War ، “به روزرسانی” نقشه Warzone ، رویداد Hunt for Adler در Warzone و محتوای جدید بیشتر Zombies است.

همچنین سلاح های جدید و اپراتورهایی همراه با وسایل نقلیه جدید و سطح اعتبار جدید در حال آمدن هستند. نقشه راه را در زیر مشاهده می کنید.

خرید ps4 دست دوم

خرید xbox one دست دوم

 

call of duty cold war season 3

تاریخ انتشار ، حجم دیتا و بارگزاری

از 22 آوریل(2 اردیبهشت) پخش مستقیم می شود ، اما به روزرسانی هایی که محتوای جدید را اعمال می کنند زودتر در دسترس خواهند بود. بروزرسانی Black Ops Cold War در تاریخ 20 آوریل در ساعت 9 عصر PT در دسترس بود.

از نظر اندازه پرونده ، این بستگی به سیستم عامل شما دارد – می توانید تمام جزئیات را در ادامه مشاهده کنید.

 

اندازه های بروزرسانی جنگ سرد Black Ops

پلی استیشن 5: 12.3 گیگابایت
پلی استیشن 4: 8.1 گیگابایت
Xbox Series X / Xbox Series S: 11.6 گیگابایت
ایکس باکس وان: 8.3 گیگابایت
رایانه شخصی: 13.1 گیگابایت

 

اندازه های به روزرسانی Warzone

پلی استیشن 5: 25.6 گیگابایت
پلی استیشن 4: 25.6 گیگابایت
Xbox Series X / Xbox Series S: 25.9 گیگابایت
ایکس باکس وان: 25.9 گیگابایت
کامپیوتر 25.2 گیگابایتی
بارگذاری مجدد بار
به گفته پلی استیشن ، کاربران PS4 می توانند از 21 آوریل در صورت 3 بارگیری خودکار ، محتوا را از Warzone Season 3 بارگیری کنند.

 

شکار رویداد آدلر

یک رویداد جدید محدود برای آدلر که در زمان پخش در تاریخ 22 آوریل موجود است ، شامل چالش هایی است که شامل Black Ops Cold War و Warzone است. از صدای توصیف این رویداد ، به نظر می رسد بازیکنان برای یافتن یک بار و برای همیشه آدلر به وردانسک می روند. به شرح زیر است:

“نیروهای ناگا فرانک وودز و تیم اعتصابی CIA او را به جستجوی راسل آدلر در مثلث طلایی مشغول کردند ، و زمان حیاتی مورد نیاز استیچ را برای شروع مرحله بعدی برنامه بزرگ خود به استچ خریداری کردند. ممکن است حواس پرتی ناگا اصلی ترین اقدامی باشد که روند جنگ سرد را تعیین می کند.

  بررسی نینتندو سوییچ | بررسی ۱۰۰٪ nintendo switch + ویدیو

در همین حال ، در روسیه ، دو نفر از نیروهای Perseus به مأموریت خود به کوه یامانتاو سفر می کنند تا پرونده های فوق سری را از یک برنامه مخفی فراموش شده برای اهداف استیچ بازیابی کنند.

در پایگاه عملیاتی ناگا در لائوس. همه نشانه ها به وردانسك اشاره دارند و سرنوشت آدلر در دست آنها است … “

بازیکنان می توانند برای تکمیل چالش های ویژه ، جوایز ویژه ای از جمله جذابیت های اسلحه ، کارت های تماس و پوسته جدید Operator کسب کنند.

تصویری از call of duty cold war

 

تغییرات نقشه وردانسک

اکتیویژن اضافه کرد که وردانسک “در شرف جذابیت زیاد است.” ناشر گفت رویدادی به نام Operation Rapid Sunder چهارشنبه 21 آوریل ساعت 12 PM PT آغاز می شود و مدتی بعد اجرا می شود.

جزئیات بیشتر در مورد آنچه که این رویداد به نظر می رسد بعداً اعلام خواهد شد. به طور گسترده انتظار می رود این رویداد هسته ای مورد انتظار مدت طولانی باشد که نسخه فعلی وردانس را منفجر می کند و چیز جدیدی جایگزین آن می کند.

 

سه اپراتور جدید

یک فصل جدید به معنی اپراتورهای بیشتری است که اولین آنها Wraith است . “این متخصص اطلاعات نروژی سابق متخصص جنگ های آلپی که به یک مأمور Perseus تبدیل شده است یک ورودی بزرگ نشان می دهد که مهارت های خود را در نفوذی و خرابکاری.

یک دارایی حیاتی در عملیات زمستانی ، خونسرد و تحمل ضعف ، او کاملاً برای مبارزه با نیروهای ناتو است. “

بازیکنان می توانند بلافاصله با خرید Season 3 Battle Pass قفل Wraith را باز کنند. اگر بازیکنان به سطح 100 برسند ، قفل اپراتور افسانه ای در سطح Wraith را باز می کنند.

از دیگر اپراتورهای جدید می توان به نایت ، که سابق کارخانه مرطوب سازی MI6 است ، و آنتونوف ، یک ضارب سابق بود که به جای گذراندن مدت بیشتری در زندان برای پرداخت جرایم خود ، به نیروهای مسلح پیوست. نایت و آنتونوف در برخی مواقع در طول فصل 3 به بازی ها اضافه می شوند ، اما نه در زمان راه اندازی.

یک اپراتور پاداش ، Captain Price ، در فصل 3 به Black Ops Cold War و Warzone نیز می آید. نسخه جدید Price قیمت Price ’84 نام دارد و نگاه او بر اساس دوران جنگ سرد است. هر کسی که قبلاً دارای جنگ سرد Black Ops است قیمت 84 را به صورت رایگان دریافت می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد شوید و او ظاهر می شود ، اما شما باید ابتدا وارد Black Ops Cold War شوید و سپس به Warzone بروید تا او در بازی Battle Royale ظاهر شود.

  بازی هایی که در سال 2021 به تأخیر افتاده است

نمایی ازبازیcall of duty cold war

 

6 سلاح جدید

Black Ops War سرد و Warzone شش سلاح جدید اضافه می کنند. اینها شامل:

PPSh-41 SMG (هفته راه اندازی)
تفنگ تک تیرانداز سوئیسی K31 (هفته پرتاب)
چاقو بالستیک (هفته پرتاب)
تفنگ تاکتیکی CARV.2 (در فصل)
AMP63: تپانچه (در فصل)
خفاش بیس بال (در فصل)
بعلاوه ، برخی سلاح ها تنظیم شده اند ، مخصوصاً در کلاس LMG برای کم کاربرد بودن آنها. تفنگ ساچمهای Streetsweeper نیز مورد حمله قرار گرفته است.

 

نقشه های جدید جنگ سرد Black Ops + ویدیو

نقشه های چند نفره جدید در Black Ops Cold War در فصل 3 در حال آمدن هستند ، با شروع یک نقشه جدید به نام دیزل که در هفته راه اندازی به بازی می آید. همچنین در هفته پرتاب نقشه یامانتاو قرار دارد که در رصدخانه شوروی در کوه یامانتاو تنظیم شده است.

نقشه جدید دیگری Standoff نام دارد و اگر به نظر آشنا می رسد ، دلیل آن این است که بازسازی نقشه مورد علاقه طرفداران در اصل از Black Ops II است.

سومین نقشه جدید Duga نام دارد و این یک نقشه چند تیمی است که در فصل 3 زمانی ارائه می شود. این یک نقشه جدید در مقیاس بزرگ است که در کوههای اورال تنظیم شده است.

اگرچه تا اواخر فصل در چند نفره قابل پخش نخواهد بود ، اما در زمان راه اندازی در Zombies Outbreak نمایش داده می شود.

حالت های جدید

همچنین یک حالت بسیار محبوب را به شکل Sticks and Stones برمی گرداند. در این حالت رایگان برای همه ، بازیکنان با تیرآهن R1 Shadowhunter ، یک چاقوی بالستیک و یک توماهاوک تخم ریزی می کنند.

بازیکنان می توانند با کشتن با تیر و چاقو امتیازات را جمع کنند. اگر بازیکنان را با tomahawk حذف کنید ، امتیاز آنها به صفر برمی گردد.

دومین حالت جدید ، حذف چند تیمی (Multi-Team Elimination) است که در طول فصل 3 به Black Ops Cold War می آید. با قرار دادن بر روی بزرگترین نقشه بازی ، این حالت تیم های چهار نفره را برای زنده ماندن در مناطق تشعشعی که به طور مداوم گسترش می یابند به چالش می کشد.

 

جدیدترین امتیازات

خط جدیدی به نام Strafe Run در Black Ops Cold War در دسترس خواهد بود. فعال کردن این تماس های نمره دهی در جنگنده های جت که موشک ها را به سمت دشمن پرتاب می کنند. همچنین در فصل 3 خودرو Cargo Truck جدید است که در حالت های چند تیمی موجود است.

این به عنوان “یک جانور عظیم ماشین آلات” توصیف می شود که می تواند چهار سرباز را در آن بنشاند.

بازیکنان رقابتی اکنون پشتیبانی ردیابی Combat Record را نیز دریافت می کنند و تیم توسعه دهنده در هنگام بازی Call of Duty League پیوستهای اپتیک حرارتی را محدود کرده است.

 

 زامبی های بیشتر

طرفداران زامبی با فصل 3 نیز در معرض سرگرمی قرار می گیرند ، زیرا نسخه جدیدی برای بازی به نام Toxic Growth در دسترس خواهد بود. این رشد خارهای سمی را در مقابل شخصیت شما احضار می کند.

  در مورد نینتندو سوییچ پرو چه می دانیم؟

کسانی که سعی می کنند از طریق آن حرکت کنند سرعت حرکت خود را به نصف کاهش می دهند در حالی که آسیب می بینند.

رشد سمی را می توان با کریستال های اتریوم نیز ارتقا داد تا به مرگبارتر شدن آن کمک کند. خط داستانی اتر تاریکی که اخیراً شاهد آن بودیم نیز ادامه خواهد یافت.

منطقه جدیدی برای حالت شیوع نیز در راه است. “Duga” که در کوه های اورال تنظیم شده است ، در هفته راه اندازی در دسترس خواهد بود. این اسناد جدید ، گزارش های صوتی ، انتقال رادیویی و مصنوعات جدیدی دارد که هنگام تلاش پخش کننده ها برای کشف اسرار آن یافت می شود.

حالت شیوع همچنین در هفته راه اندازی خودروهای جدید ، FAV و Cargo Truck را به دست می آورد. علاوه بر این ، رویدادهای جدید جهانی به وقوع می پیوندد که به بازیکنان این فرصت را می دهد تا نسخه D.I.E را ارتقا دهند.

سلاح شگفت انگیز ماشین. علاوه بر این ، اهداف Encounter ، Defend ، Retrieve و Holdout در مناطق دیگر در دسترس خواهد بود.

همکاری اکتیویژن با سونی همچنین با فصل 3 برای حالت Zombies Onslaught ادامه دارد ، زیرا کاربران PlayStation در ابتدای فصل جدید محتوای جدیدی را روی نقشه Yamantau دریافت می کنند.

نقشه Standoff در طول فصل اضافه خواهد شد، در حالی که اکتیویژن به طعنه می زند که در فصل 3 در برخی از مواقع حالت زمان محدودی وجود خواهد داشت.

سطوح اعتبار بازی call of duty cold war

 

سطوح جدید اعتبار

با شروع فصل 3 ، سطح فصل شما به سطح 1 کاهش می یابد. برای تشویق شما برای بازگشت به بالا ، چهار سطح Prestige اضافی برای بدست آوردن وجود دارد. این شامل:

سطح 50: پرستیژ جدید ، نشان ، کلید پرستیژ ، طرح سلاح و رد شدن از سطوح جنگ عبور

سطح 100: پرستیژ جدید ، نشان ، کلید پرستیژ و پرش ردیف Battle Pass

سطح 150: پرستیژ جدید ، نشان ، کلید پرستیژ و پرش ردیف Battle Pass

سطح 190: همه چالش های فصلی موجود

سطح 200: New Prestige ، Emblem ، Prestige Key ، Battle Pass Tier Skip ، کارت تلفن Master Prestige

سطح 250 – 1000: کلید پرستیژ جدید در هر 50 سطح

بازیکنانی که در طول فصل 3 به سطح 200 برسند ، برای مدت فصل عنوان “استاد پرستیژ” را دریافت می کنند. با این کار ، سطح رنگ فصل شما تغییر می کند و به شما امکان ایجاد نماد Prestige شخصی با نمادهای Prestige از بازی های گذشته Call of Duty را می دهید.

خرید PS5 و مشاهده قیمت در این لینک

بازی دست دوم ایکس باکس وان

خرید پلی استیشن 3 دست دوم

برای مشاهده وبسایت رسمی بازی کال او دیوتی جنگ سرد روی این لینک کلیک کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.