سبد خرید من

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers در PS5 سریعتر بارگیری می شود اما در Xbox Series X وضوح بهتری دارد.

در ادامه مطلب در یک ویدیوی ساید بای ساید  Marvel’s Avengers را در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس مقایسه می کنیم ، PS5 آن را سریعتر بارگیری می کند و Series X / S وضوح بیشتری دارد.

خرید پلی استیشن دست دوم

خرید ایکس باکس دست دوم

 

مقایسه ویدئویی جدید نشان می دهد Marvel’s Avengers بر روی PS5 و Xbox Series X / S اجرا می شود و نقاط ضعف و قوت مختلف را بین آنها نشان می دهد. با در دسترس بودن هر دو کنسول بازی نسل فعلی ، بحث کلاسیک درباره اینکه کدام سیستم بهتر است ، طبیعتاً بار دیگر در مرکز رقابت قرار گرفته است.

در حالی که هر دو PS5 و Xbox Series X (و به میزان کمتری ، سری S در مقیاس کوچکتر) به عنوان پردازنده های پیشرفته و قابلیت های با وضوح بالا ، نرخ فریم بالا ، به عنوان عناوین اصلی مشتریان و صنعت بازی های خود اشاره کرده اند که تفاوت های کمی بین آنها وجود دارد.

ویدیوهایی که نشان می دهد چگونه بازی های مختلف مانند Cyberpunk 2077 در سیستم عامل های رقیب به طور منظم به اینترنت می پردازند از زمان عرضه کنسول ها در بازار در ماه نوامبر ، موضوع اصلی این است که Xbox Series X دارای توانایی گرافیکی کمی قدرتمند تر از PS5 است در حالی که ناتوان تر در مطابقت با زمان بارگذاری سریعتر و فریم های ثابت تر کنسول سونی است.

Marvel's Avengers game

کانال بازی YouTube ElAnalistaDeBits (که با مقایسه بین کنسول های مختلف شناخته شده است) ویدیویی را منتشر کرده است که مقایسه Marvel’s Avengers در PlayStation 5 و Xbox Series X / S را نشان می دهد.

  تریلر مراسم گیمزکام 2021 منتشر شد! جزئیات کامل + ویدئو

در مقایسه موضوعات گرافیکی مختلف مانند فاصله رسم ، زمان بارگذاری ، وضوح و فریم در تنظیمات مختلف ، می توان بین سیستم های مختلف تفاوت های یکسانی قائل شد: Avengers Marvel در PS5 بارگیری و اجرا می شود ، اما در  Xbox seri X,S دارای بافت و وضوح بهتری است.

 

ویدیو مقایسه بازی Marvel’s Avengers درکنسول های  پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اس و ایکس

این مقایسه درست زمانی اتفاق می افتد که Marvel’s Avengers به نسل کنونی کنسول ها پرش می کند ، منتقدان ضمن تجلیل از تصاویر به روز شده بازی ، ضمن اشاره به همان کمبود محتوا که نسخه های نسل آخر را آزار می دهد ، اظهار داشتند.

ناشر آن استودیو Square Enix که در ماه سپتامبر گذشته با شروع انتقام جویان Marvel میلیون ها فروش بالقوه از دست داد ، به دنبال این است که با رشته ای از شخصیت های DLC و محتوای داستانی جدید ، مانند Hawkeye که به تازگی منتشر شده و Black Panther آینده ، این مشکل را حل کند.

در همین حال ، Marvel’s Avengers به عنوان یک جبهه دیگر برای بحث های جنگی کنسول کلاسیک در آخرین ویدیوی مقایسه ElAnalistaDeBits است. لازم به یادآوری است که عملکرد یک بازی به همان اندازه که به سیستم جدیدتر منتقل می شود (انتقام جویان قبل از به روزرسانی به عنوان یک عنوان آخرین نسل ساخته شده است) به عنوان قابلیت های فنی این سیستم ارتباط دارد.

در پایان ، هر دو نسخه PlayStation 5 و Xbox S / Xbox از Marvel’s Avengers دارای نقاط قوت و نقایص خاص خود هستند ، بنابراین انتخاب کدام کنسول برای بازی عنوان ابرقهرمانی مبتنی بر تیم Square Enix تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا بازیکنان بار سریع تر می خواهند یا وضوح بهتر.

  مقایسه گرافیک بازی ها از ps1 تا ps5

Avengers Marvel در PS5 ، PS4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One ، PC و Google Stadia در دسترس است.

برای شما به عنوان یک گیمر کدام اهمیت بیشتری دارد، وضوح یا بارگذاری سریع؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

مشاهده وبسایت این بازی در این لینک

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.