سبد خرید من

نقد و بررسی اولیه بازی Deathloop منتشر شد + نمرات بازی و تریلر

بازی Deathloop در نگاه اول! تاریخ اتشار، نقد و بررسی اولیه Deathloop + تریلر

بازی deathloop در نگاه اول

نقدها و نمرات بازی Deathloop در نگاه اول

Deathloop اولین بازی ای است که باعث شد برای شنوایی شناسی جان خود را به خطر بیندازیم.

این بازی جدیدترین نسخه از Arkane Studios است ، استودیویی که بیشتر به دلیل کمک به زنده نگه داشتن نسل “immersive sims” از طریق بازی های اکشن اول شخص مانند Dishonored و Prey شناخته شده است. و Deathloop مطمئناً در آن خط قرار می گیرد ، با اکتشافات مخفیانه ، توانایی های ماوراء طبیعی و گیم پلی باز که تقریباً همیشه چند راه برای مقابله با مشکل به شما ارائه می دهد.

اگرچه این فقط شروع با Deathloop است. چیزی که بازی را بسیار جالب می کند ساختار آن است که بازیکنان – در نقش یک قاتل به نام کلت – در همان روز بارها و بارها زندگی می کنند. (بین این دوازده دقیقه و بازگشت) این غرور Deathloop را به یک بازی تبدیل می کند که در آن تحقیق به اندازه مبارزه مهم است.

شما فقط برای زنده ماندن نمی جنگید ، بلکه این کار را برای یادگیری اطلاعات جدید انجام می دهید که به شما کمک می کند تا رمز و راز عجیب و پیچیده در قلب بازی را کشف کنید. این رمز و رازی است که به شما کمک می کند تا در همان روز به طور مکرر وارد عمل شوید و در مکان های خطرناک به دنبال تکه های اطلاعات مهم بگردید تا امیدواریم حلقه بعدی کمی ساده تر شود.

خرید پلی استیشن

تصویر بازی deathloop در مطلب نقد و بررسی اولیه بازی

هدف نهایی در Deathloop اساساً یک پازل بزرگ است که به آرامی با هم ترکیب می کنید. بلکریف یک جزیره پیچیده است که به چهار ناحیه تقسیم شده است و هر روز به چهار دوره زمانی تقسیم می شود: صبح ، ظهر ، بعد از ظهر و عصر. در طول بازی شما هر منطقه را در ساعات مختلف روز کاوش می کنید و به طور پیوسته Blackreef باز می شود.

کلت پس از هر حلقه خاطرات خود را حفظ می کند ، بنابراین هنگامی که میانبرها یا رمزهای عبور را برای مناطق محصور کشف می کنید ، این اطلاعات با شما همراه می شود. سرانجام متوجه شدم که مناطق داخل و خارج را می شناسم و می توانم به طور مخفیانه از سریعترین مسیرها عبور کنم.

این یک تسلط بسیار رضایت بخش است هدف نهایی همه این جمع آوری اطلاعات این است که تا آنجا که می توانید در مورد جزیره و بینندگان آن اطلاعات کسب کنید تا بتوانید بفهمید چگونه می توانید همه آنها را در محدودیت های یک روز بکشید. همانطور که می گویند اطلاعات قدرت است.

  مقایسه بازی Spider-Man: Miles Morales در ps4 و ps5

بازی کار فوق العاده ای را برای شما انجام می دهد تا شما را تحت تاثیر قرار ندهد. منوی اصلی در اصل یک تخته شواهد است که به شما امکان می دهد تمام اطلاعات مربوط به هر یک از بینندگان را ردیابی کنید ، به طوری که در یک سری مراحل کوچک با همه چیز مقابله می کنید.

به همین ترتیب ، بازی به قطعات نسبتاً کوچکی تقسیم می شود ، زیرا در مناطق خاصی مانند صبح یا عصر ، مناطق را کاوش می کنید ، تقریباً همیشه با هدف خاصی در نظر گرفته شده است.

گاهی اوقات این می تواند به اندازه کشتن رئیس باشد. در مواقع دیگر فقط به معنای یافتن راهی برای جستجوی رمز عبور در یک آپارتمان قفل شده است. به زبان ساده: در حالی که هدف اصلی بزرگ و پیچیده است ، مراحل رسیدن به آنجا روشن و مستقیم است.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ، علیرغم فرض زمان بندی ، Deathloop شبیه سطوح تصادفی مانند Returnal یا Hades نیست. هر منطقه بسته به زمان روز تغییر می کند ، اما در غیر این صورت هر بار که بازدید می کنید یکسان است. و در حالی که در ابتدا کلت نمی تواند سلاح یا مهارت هایی را با خود از حلقه ای به حلقه دیگر بیاورد ، این امر هنگامی تغییر می کند که بتوانید یک ماده را برای تزریق اقلام جمع آوری کنید تا آنها حمل شوند.

این “انرژی باقی مانده” ، بدیهی است ، پسماند نامیده می شود. این به شما این امکان را می دهد که به طور پیوسته یک زرادخانه بسازید و با جمع آوری “اسلب” از بینندگان سقوط کرده که توانایی های ماوراء طبیعی مانند نامرئی شدن یا تله پورت را به شما می دهند ، قدرتمندتر شوید. (ساختار تقریباً شبیه یک مگا من امروزی است ، با کارفرمایان که هنگام شکست آنها قدرت تغییر بازی را به شما می دهند.)

بازی گاهی اوقات می تواند تکراری باشد. به عنوان مثال ، در یک ماموریت اولیه ، مجبور شدم یک مجموعه ژنراتور را در سه روز مختلف راه اندازی کنم تا قدرت را به مناطق مختلف جزیره هدایت کنم.

با این حال ، در بیشتر موارد ، من دائماً کارهای مختلفی را انجام می دادم. ماموریت ها شامل همه چیز از رمزگشایی پیکتوگرام ها تا نفوذ به یک توپ نقاب دار بود. من همچنین دریافتم که وقتی مجبور شدم مناطق یا سناریوها را دوباره مرور کنم ، معمولاً یا یک راه میانبر برای نسیم گذشته می دانم.

  با انتشار تریلری، نسخه ی ریمستر سه گانه ی سری Crysis معرفی شد

در آن زمان بسیار قدرتمندتر بود ، و این باعث می شد که بتوانم دشمنانی را که برای کشتن آنها احتیاج دارم آسان تر کند. همچنین یک بازی بسیار باز است. با هفت چشم انداز برای کشتن و یک جزیره بزرگ برای کاوش ، تقریباً در صورت گیر افتادن کار دیگری وجود دارد.

خرید  ایکس باکس

 

تریلر زمان عرضه ی عنوان Deathloop 

این که من تا اینجا حتی در مورد تیراندازی صحبت نکرده ام ، باید چیزی را به شما بگوید: رمز و راز اصلی Deathloop یک چیز سرگرم کننده و رضایت بخش است که جدا می شود و حل می شود و تقریباً این کار را تحت الشعاع قرار می دهد.

گفته می شود، عمل شگفت انگیز است. این به وضوح یک بازی Arkane است ، به این معنی که کمتر یک تیرانداز مستقیم است و بیشتر یک بازی است که در آن به مکان های خطرناک می روید و از مخفی کاری ، خلاقیت و شانس برای کشتن همه استفاده می کنید.

من به سختی حتی از اسلحه استفاده کردم ، در عوض در درجه اول به زرادخانه ابرقدرتهای خود و بیش از هر چیز دیگر یک قمه برای حذف های آرام تکیه کردم. (کشتار در Deathloop بسیار وحشتناک است ، با سرهای سر بریده و تعداد زیادی خون بدون نیاز.)

اما ، به روش واقعی آرکانه ، به نظر می رسید همیشه راه های متعددی برای مقابله با یک مشکل وجود داشته است ، خواه تکنیک رزمی متفاوت باشد یا گذرگاه پنهانی که به طور کلی خشونت را کنار گذاشته است.

همچنین باید توجه داشته باشم که در PS5 بازی از کنترلر DualSense بسیار استفاده می کند ، بنابراین به لطف ارتعاشات واقع بینانه و تنش ماشه ای مختلف بسته به سلاح شما ، واقعاً مبارزه بهتر احساس می شود. مخصوصاً از بلندگوی کنترل کننده استفاده خوبی می شود ، زیرا جولیانا دائماً پیام هایی را از طریق واکی تاکی برای شما آزار می دهد.

همیشه به نظر می رسد راه های متعددی برای مقابله با مشکل وجود دارد
من فقط چند بازی کوچک با Deathloop دارم ، و آنها بیشتر به تکنیک های مصنوعی که بازی برای ایجاد تنش استفاده می کند مربوط می شود. اولین مورد مربوط به سیوها است.

با وجود تجربه تک نفره ، نمی توانید در ماموریت Deathloop نجات دهید. در عوض ، بازی تنها زمانی ذخیره می شود که کلت منطقه ای را ترک کند. بسیاری از مأموریت ها کوتاه هستند ، بنابراین همیشه مشکلی ایجاد نمی کند ، اما برخی از آنها می توانند تا حدود زیادی به تعویق بیفتند ، به ویژه هنگامی که نوبت به سرنگونی بینندگان می رسد. وقتی زندگی واقعی در بازی تداخل ایجاد می کند ، نمی توانید مکث کنید ، واقعاً خسته کننده است. به همین ترتیب ، Deathloop دیدگاه جالبی در مورد چند نفره دارد.

  بررسی بازی Biomutant در PC

در حالی که داستان شما را در نقش کلت قرار می دهد ، می توانید در نقش جولیانا نیز بازی کنید و بازی بازیکن دیگری را خراب کنید. این یک مفهوم جالب است ، اما من بیشتر اوقات آزاردهنده بودم که در یک دویدن خوب باشم و در وسط یک ماموریت با دقت برنامه ریزی شده شخصی وارد من شود و مرا بکشد. همچنین اجتناب ناپذیر است ؛ اگر آنلاین بازی نمی کنید ، جولیانا با هوش مصنوعی به جای آن ظاهر می شود. در تجربه قبل از راه اندازی من ، به نظر می رسید که این اتفاق همیشه در بدترین لحظه ممکن رخ می دهد.

قابل توجه ترین نکته در مورد Deathloop این است که همه عناصر آن – دنیای پیچیده و شیک Blackreef. اقدامی که آزمایش را تشویق می کند ؛ رازی متراکم با ایده ها و شگفتی ها ؛ رابطه خصمانه سرگرم کننده بین کلت و جولیانا – بسیار یکپارچه با یکدیگر متناسب است.

برای پیدا کردن رمز عبور مخفی شده در میز ، می توانید صبح با نوک انگشتان به نگهبانان بروید ، که به شما کمک می کند بعد از ظهر یک اسلحه تیرانداز از خفا را سرقت کنید ، و سپس از آن برای سرنگونی رئیس در عصر استفاده کنید. و بلافاصله بعد از آن ، جولیانا قصد دارد با شما در تماس با یک واکی تماس بگیرد تا بتواند یک راهپیمایی جذاب و جذاب داشته باشد.

هر یک از این عناصر نه تنها منسجم ، بلکه ضروری به نظر می رسند. در اکثر بازی ها ، شنوایی سنجی برای سخت گیرترین طرفداران مفید است. در اینجا آنها می توانند تفاوت بین موفقیت و شکست باشند.

خرید لوازم جانبی ps5

 

تصویر محیط بازی Deathloop 

 

متای عنوان Deathloop اعلام شد

این عنوان موفق شد متای خیلی خوب 88 را بر اساس 67 نقد به دست بیاورد.

 

نمرات بعضی از سایت های معتبر به عنوان Deathloop :

Eurogamer “ضروری”
GameSpot 100
IGN 100
VG247 100
TheSixthAxis 100
VGC 100
Press Start 90
Game Informer 90

Easy Allies 80

 

تاریخ انتشار بازی Deathloop :

این عنوان امروز به صورت انحصاری برای PS5 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. سبک این بازی اکشن ماجراجویی است.

خرید بازی PS5

خرید بازی PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *