سبد خرید من

هر آن چیزی که در مورد Starfield می دانیم

در حالی که دنیای بازی منتظر The Elder Scrolls 6 است ، توسعه دهنده و ناشر Bethesda در حال کار بر روی یک بازی مهم دیگر است: Starfield.

برخلاف شمشیر و جادوگری Skyrim و دنیای یکپارچه سازی با سیستم عامل Fallout ، استارفیلد یک بازی علمی تخیلی فضایی است و مانند بسیاری از بازی ها و فیلم های علمی تخیلی ، Starfield نسبتاً معمایی است – حداقل در شکل فعلی-.

Bethesda تریلر تبلیغاتی را برای این بازی منتشر کرده است که در آن به جهتی که ممکن است گرفته شود اشاره دارد. به غیر از این ، در واقع اطلاعات زیادی در مورد بازی وجود ندارد. اما ما کمی جستجو کرده ایم تا ببینیم آیا می توانیم بیشتر بدانیم ، تمام اطلاعاتی که در مورد این بازی جمع آوری شده را در ادامه مطلب تماشا کنید.

جهت خرید و مشاهده قیمت ps1 دست دوم کلیک کنید.

تاریخ  انتشار Starfield

بتسدا حتی به زمان استارفیلد اشاره نکرده است. در واقع ، در مورد بازی اصلاً چیز زیادی نگفته است.

با این حال ، بتسدا گفته است که Starfield قبل از The Elder Scrolls 6 به نمایش در می آید.

قسمت بعدی در سری محبوب RPG جهان باز که بسیار محبوب است فاصله زیادی دارد و احتمالاً حدوداً پنج سال با آن فاصله نداریم. این نشان می دهد که احتمالاً چند سال دیگر با Starfield فاصله داریم و علاوه بر رایانه های شخصی ، احتمالاً روی PS5 و Xbox Series X نیز خواهد آمد. ظاهراً استارفیلد به شکلی قابل بازی هست اما بتسدا هنوز در موقعیتی نیست که بتواند آن را عرضه کند.

حدس می زنیم که ممکن است سال آینده بازی Starfield به دست ما برسد. یک احتمال دیگر وجود دارد که حتی ممکن است جزئیات بیشتر و تریلر امسال نیز عرضه شود ، در زمان گیمزکام و سایر رویدادهای بازی های دیگر. اما انتظار نداریم که استارفیلد قبل از سال 2022 به طور کامل عرضه شود.

  حل مشکل دریفت دسته ps5 + ویدئو +3 راهکار عالی

یکی از افراد مشهور مایکروسافت به نام NateDrake در فروم Resetera ادعا کرد که بتسدا می تواند Starfield را امسال راه اندازی کند زیرا “امید و تمایل زیادی برای راه اندازی Starfield در این سال وجود دارد.”

برای خرید PS4 دست دوم با قیمت ارزان روی این متن کلیک کنید

 

تریلر Starfield

این اولین تریلر Starfield است که اولین بار در E3 2018 به نمایش درآمد.

گیم پلی Starfield

هنوز هیچ فیلم بازی از استارفیلد فاش نشده است و حتی در تریلر مربوط به آن نیز چیز زیادی نشان نمی دهد. اما با توجه به اینکه این یک بازی داخلی Bethesda است ، شک داریم که این بازی اکتشاف فضایی علمی-تخیلی و قالب ماجراجویی خود را مانند Skyrim و Fallout 4 با دنیای باز ترکیب کند.

انتظار دارید که یک ship یا انواع shipها را از طریق سحابی های دارای رنگ روشن و اطراف میادین سیارک ها هدایت کنید. همه اینها با هدف کشف انواع محیط ها با فرود روی سیارات ، قمرها ، ایستگاه فضایی و سایر اجرام اختری است.

اینها می تواند حول یک داستان اصلی با رشته های شاخه ای باشد که بازیکنان می توانند انتخاب کنند تا آنها را یک بار دنبال کنند یا در هنگام فرو رفتن در جستجوی های جانبی و داستان های دیگر که در داستان اصلی نیستند ، در یک غوطه وری قرار بگیرند.

ما گمان می بریم که بسیاری از موارد شخصی سازی بازیکن وجود دارد که به کشتی های فضایی نیز تعمیم می یابد.

در حالت ایده آل ، ما دوست داریم بازی ای را ببینیم که در واقع یک Mass Effect در جهان باز است و اکتشاف را با یک داستان جذاب سنگین همراه با عناصر سیم کارت فضایی در ترکیب می آمیزد. فضای زیادی از سیم کارت فضا یا RPG مبتنی بر فضا وجود ندارد ، بنابراین قطعاً در دنیای بازی یک شکاف وجود دارد که بتسدا می تواند با Starfield پر کند.

سه تصویری که گفته می شود از استارفیلد ساخته شده اند ، در Imgur ظاهر شده اند که ظاهراً یک بازی سوم شخص را مستقر در یک فضای علمی تخیلی سخت تحریک می کند.

  مقایسه گرافیکی بازی ها در xbox 360 ,xbox one ,xbox series x

اولین تصویر رابطی را نشان می دهد که تعادل O2 و CO2 را برای لباس فضایی نشان می دهد ، که نشان می دهد ممکن است نوعی از عنصر زنده ماندن در Starfield وجود داشته باشد که باید سطح هوای قابل تنفس خود را تحت نظر داشته باشید.

و صحبت از کشتی ها ، تصویر دیگر یک فضاپیمای بزرگ را نشان می دهد. این کشتی به جای اینکه شبیه کشتی های نرم و صاف مانند Star Trek باشد ، مانند تلاقی موشک ناسا و چیزی خارج از جنگ ستارگان به نظر می رسد و ظاهری سودمندانه را با زیبایی که “کشتی های جنگ ستارگان” در آن زندگی می کنند ، مخلوط می کند.

هیچ نشانه ای از سلاح در بدنه کشتی وجود ندارد ، که ممکن است نشان دهد بنابراین این بازی بیشتر از اینکه جنگ باشد ، بیشتر مربوط به اکتشافات فضایی است.

گیم پلی Starfield

به نظر می رسد تصویر سوم یک تصویر از صفحه است و یک فضانورد را نشان می دهد که خارج از آنچه سفینه فضایی است ایستاده است ، و رابط کاربری نظارت بر هوا در گوشه سمت چپ پایین است در طرف مقابل ، یک عنصر UI وجود دارد که به نظر می رسد تعداد اسلحه و مهمات است ، که نشان می دهد پس از خارج شدن از سفینه فضایی ، بازی بدون جنگ نخواهد بود.

تمام آنچه که از این تصاویر Starfield داریم ، اگر واقعاً مربوط به بازی نباشد ، بهترین حدس ها هستند. به نظر می رسد برای استارفیلد هنوز جزئیات دیگری وجود ندارد ، بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم بتسدا در آینده چه چیزی را نشان می دهد.

داستان بازی Starfield

 

داستان بازی Starfield

درست مثل بقیه استارفیلد ، داستان آن کمی معمایی است. این تریلر به سادگی یک سیاره زمین مانند را نشان می دهد که دارای یک فضاپیما / ایستگاه فضایی / ماهواره / کاوشگر در حال چرخش است. و هنگامی که تریلر به پایان می رسد ، انفجار نور و انحنای سیاهی فضا بوجود می آید ، که به ظاهر در حال چرخش صنایع دستی است.

  چرا مایکروسافت بتسدا را به قیمت 7.5 میلیارد دلار خریداری کرد؟|قرار داد مایکروسافت و بتسدا

این می تواند نوعی از سفرهای بیش از حد فضایی یا ناهنجاری عجیبی باشد که فضا-زمان را منحرف می کند. می تواند این باشد که انفجار نور شروع یک واقعه فاجعه بار است که روایت Starfield را قاب می کند.

با توجه به اینکه ماهواره یا کشتی فضایی به نظر می رسد به نور خورانده شده است ، این می تواند یک کرم چاله باشد که این صنعت را به قسمت دیگری از کهکشان منتقل کرده و باعث می شود بازیکن بتواند در یک رده دوردست کهکشان راه شیری نقش یک خارجی را بازی کند. اگر به نظر آشنا می رسد ، به این دلیل است که طرح داستان Farscape ، یک مجموعه علمی تخیلی جیم هندرسون از اوایل دهه 2000 است.

صرف نظر از روایت واقعی ، چون Starfield یک بازی بتسدا است ، می توانیم انتظار داشته باشیم که با داستانی که تا حدی به کارهایی که بازیکن انجام می دهد و تصمیماتی که می گیرد ، واکنش نشان دهد ، شخصیت ها و گزینه های گفتگو برای کشف داشته باشد. ما واقعاً امیدواریم که بتسدا وقت زیادی را صرف ساخت داستان اصلی کند.

خرید لوازم جانبی PS4 دست دوم

 

انحصاری Xbox Series X و PC

متأسفانه برای کسانی که آنقدر خوش شانس هستند که  PS5  را خریداری کرده اند ، به نظر می رسد Starfield ممکن است در کنسول بازی های Sony  عرضه نشود.

این به این دلیل است که طبق اطلاعات جدید ، فقط به Xbox و PC خواهد آمد ، همانطور که روزنامه نگار GamesBeat ، جف گروب در توییت خود نوشت: “Starfield منحصر به Xbox و PC است.  من آن را تأیید می کنم. ” البته اینکه توئیت Grubb تا چه حد دقیق است اطمینانی در آن نیست. اما وی شهرت زیادی در زمینه نشت و نکات فروخته شده دارد ، بنابراین احتمالاً اطلاعاتی از این بازی دارد.

برای خرید و مشاهده قیمت پلی استیشن 5 | PS5 دست دوم در ایران اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *