سبد خرید من

بازی evil inside

همه چیز آن چیزی است که قبلاً انجام شده است ، و بنابراین آنچه که مخاطبان انتظار دارند چیزی کاملاً جدید نیست ، بلکه چیزی است که براساس کارهایی که قبلاً انجام شده است ، ایده های موجود را به روش های جدید پیاده سازی می کند و پیچ و تاب منحصر به فرد خود را بر روی آنها می گذارد.

خرید پلی استیشن دست دوم در این لینک

خرید ایکس باکس دست دوم در این لینک

متأسفانه ، بازی ترسناک روانشناختی اول شخص JanduSoft Evil Inside یکی از نمونه هایی است که می تواند و باید مورد انتقاد قرار گیرد . به بیان صریح ، این یک ماکت ضعیف ساخته شده از P.T است که از دموی نمایشی ترسناک هیدئو کوجیما به صورت آزادانه وام گرفته است ، اما تقریباً آنچه لازم است انجام نمی دهد.

شباهت های این دو بسیار آشکار و بسیار زیاد است به طوری که Evil Inside می تواند احساس کند نه فقط چیزی است که بسیار تحت تأثیر P.T است ، بلکه چیزی است که کاملاً آن را از بین می برد.

از مقدمه روایی گرفته تا تصویری که برای ترساندن بازیکنان استفاده می کند ، از چیدمان راهرو حلقه ای کلاستروفوبیک تا حتی طراحی راهرو ، از ابداعات فلج کننده ای برخوردار است. جهنم ، حتی نام آن در واقع فقط روش دیگری برای گفتن “Resident Evil” یا “The Evil Within” است.

تصویری از بازی evil inside

کپی کربن بودن P.T. اگر Evil Inside در کار خود خوب بود قابل قبول بود – P.T. به هر حال یک تجربه ترسناک عالی است – اما این یک بازی ضعیف است که در بیشتر تلاش هایی که انجام می دهد شکست می خورد.

حتما بخوانید
مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5

داستان بازی

شما به عنوان مارک بازی می کنید ، مردی که گویا مادرش توسط پدرش کشته شده و در چاه انداخته شده است. او اکنون در تلاش است تا از طریق یک تخته Ouija با مادر مرده خود تماس بگیرد ، که از نظر ساختار بازی ، هنگام گذر از خانه او از طریق یک دسته حلقه مختلف ، تحقق می یابد ، هر کدام با پیدا کردن یک قطعه دیگر از تخته Ouija ، و هر شروع در ابتدای همان راهرو.

طراحی خانه برای همه کسانی که با P.T بازی می کنند آشنا خواهند بود ، از راهروی اصلی L به بالکن در طبقه فوقانی که از ورودی خانه به پایین نگاه می کند. اتاقها و یک زیرزمین به راهرو متصل شده اند ، و گاهی اوقات به طبقه فوقانی نیز می روید ، اما خانه از نظر طراحی ، از نظر اندازه و وسعت محدود است.

چند تا پازل اینجا و آنجا وجود دارد ، اما آنها از ساده و کاملا فراموش نشدنی تا ناامیدکننده مات هستند. در همین حال ، هر یک از حلقه های خانه با بالا رفتن داستان و آشکار شدن مسائل برای شما به بیت های ظاهراً ترسناک بازی پیچیده تر می شوند ، اما متأسفانه ، Evil Inside حتی در ترساندن شما نیز شکست می خورد.

این به این دلیل است که حتی اگر Evil Inside ادعا می کند یک بازی ترسناک روانشناختی است ، اما در اینجا وحشت روانی زیاد اتفاق نمی افتد. واقعاً فقط از ارزان ترین و آسان ترین روش هایی که می تواند برای کمک به شما ایجاد کند ، یک زردی خفیف ایجاد می کند (و این بهترین حالت است).

حتما بخوانید
تریلر جدید سرویس game pass برای تعطیلات کریسمس

Evil Inside مرتباً با جیغ های بلند ناگهانی شما را ضرب می کند ، یا ظاهر شبح چشمک زن که به طور مستقیم بر روی صفحه پاشیده می شوند ، همه این موارد با فوران ناگهانی نت های بلند موسیقی همراه است که به اندازه ظریف ظریف هستند. تأثیر آنها زودگذر است و پس از اتمام کار ، به جای اینکه احساس راحتی و لبه کنید ، بازی فقط شما را غر میزند و می پرسید که ترساندن پرش ارزان بعدی چیست و چه زمانی از راه می رسد. این وحشت واقعی نیست.

داستان چیزی نیست که در خانه بنویسید. در مورد چگونگی آشکار کردن اطلاعات جدید در سراسر حلقه های مختلف خود چیزی وجود دارد که باید بیان شود ، و یک سبک و ساختار قصه گویی مانند آن باعث ایجاد کنجکاوی در هر کسی می شود – اما آنچه برای شما آشکار می کند همه نیست که جالب ، یا حتی کمی غیر قابل پیش بینی است.

داستان Evil Inside همانطور که از نظر طراحی وجود دارد فاقد اصالت است و همانطور که برای ترساندن شما تصمیم می گیرد ، داستانی که تعریف می کند احتمالاً هیچ تأثیری در شما نخواهد داشت. این واقعیت که گفتگوی کمی که بازی دارد ضعیف نوشته شده و صدای ضعیفی دارد ، به هیچ وجه به نفع آن نیست.

عکسی از بازی evil inside

چیزی که می توان در Evil Inside قدردانی کرد ، تصاویر آن است. نه ، به نظر خیره کننده نمی رسد ، و بله ، هنوز هم دارای برخی مشکلات است ، مانند چند بافت مسطح و مدل های ضعیف ، اما حداقل به نظر می رسد تمیز است. نور مناسب است و به طور موثری در توالی هایی که در تاریکی کامل و خفقان آور گیر کرده اید استفاده می شود ، بنابراین حداقل بازی تا حدی برای آن مناسب است.

حتما بخوانید
آپدیت جدید God of War PS5 کیفیت 4K واقعی را فعال می کند

واقعا سخت است که Evil Inside را به ، کسی ، واقعا توصیه کنید. توصیه این است که اگر این نوع تجربه ترسناکی است که دنبال آن هستید ، فقط به بازی P.T بروید ، زیرا الف) این در واقع ترسناک است و ب) در واقع خوب است.

اما P.T آنطور که باید به راحتی در دسترس همه نیست- در این صورت ، به شما می گوییم که یک نسخه فن-ساخته شده از P.T را بازی کنید. در رویاها یا چیزهای دیگر. اگر این هنوز کاری است که شما نمی توانید یا نمی خواهید انجام دهید – خوب ، حتی در این صورت Evil Inside فروش سختی است.

این یک بازی است که می توانید آن را در یک نشست و در کمتر از یک ساعت به پایان برسانید و این در ترکیب با این واقعیت است که هیچ یک از کارهایی که انجام می دهد ارزش ستایش زیادی ندارد ، به این معنی است که صرف پول برای بازی چیزی نیست که هرکسی باید انجام دهد.

این بازی در پلی استیشن 5 بررسی شد.

نکات مثبت بازی evil inside

  • تصاویری زیبا

نکات منفی  بازی evil inside

  • کاملاً غیر اصیل
  • داستان غیر جالب
  • ضعف در نوشتن و صداپیشگی پر از ترسناک پرش ارزان
  • خیلی کوتاه

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

مشاهده این بازی در وبسایت استیم در این لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *