سبد خرید من

بازی فار کرای 6 و ترفندها

 

Far Cry 6 – همه خروس ها را از کجا پیدا کنید

یکی از عجیب ترین و وحشتناک ترین فعالیت هایی که می توانید در Far Cry 6 شرکت کنید مبارزه با خروس است ، یک دوئل مرگبار بین دو جنگنده مرغی که شبیه بازی Tekken است. برای ورود به آن حلقه، باید یک مبارز مخصوص خود داشته باشید که می توانید روی آن چند پزو شرط بندی کنید.

در Far Cry 6 ، فهرست مرغداران مرغ متشکل از 19 دعوا کننده است که همه در جزیره یارا پراکنده شده اند. با توجه به اینکه Yara چقدر بزرگ است ، پیگیری آنها می تواند یک چالش باشد.

خوشبختانه ، همه مکانهای آنها در ادامه مطلب آمده است ، به شما کمک می کند تا مجموعه ای از مبارزان پر را جمع آوری کرده و در این راه یک جایزه/موفقیت جدید کسب کنید.

نقد و بررسی بازی Far Cry 6

 

تریلر بازی Far Cry 6

 

آسرو

مکان: Lozania ، Verdera

به مزرعه وردرا سر بزنید و آسرو را در جعبه اش در خارج از سوله پیدا کنید.

 

ال آگوئلا

مکان: کوستا دل مار ، پارک سرپنتینو

این خروس را می توانید مشرف به جنگل های دیدنی یارا ، بالای صخره ای بیابید.

 

ال دورادو

مکان: Aguas Lindes ، Cobre Shores

به عنوان بخشی از درخواست جانبی Spur Of The Moment ، شما به یک پناهگاه متروکه در Aguas Lindes راه خواهید یافت. درست قبل از ورود به بخش زیرزمینی که مرغ های قاتل در آن زندگی می کنند ، می توانید ال دورادو را در جعبه خود در طبقه زیرزمین زندانی کنید.

 

الفنیکس

مکان: Barrial ، Muerte Point

الفنیکس زندگی بسیار خوبی را در یک باغ عمارتی می گذراند ، بنابراین به طرف Muerte Point بروید تا او را از زندان بتنی مجلل خود بیرون کنید.

 

ال هووو

مکان: لا جویا ، کیپ میرادور

El Huevo را می توان در داخل دفتر La Joya PDP یافت که از بیرون قفل شده به نظر می رسد. یک نقطه درگیری وجود دارد که می توانید از آن برای بالا رفتن و دسترسی به پشت بام استفاده کنید تا به شما در بیرون راندن ال هووو از سلول زندان کمک کند.

ترفندهای بازی Far Cry 6: پیدا کردن خروس ها

 

El Gallo Magnifico

مکان: Conuco ، دره فرناندو

یک کسب آسان ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جستجوی جانبی داستان همه چیز برای از دست دادن یاران را شروع کنید. در طول ماموریت ، یکی از کشاورزان خروس جایزه خود را برای نگهداری به شما تحویل می دهد.

حتما بخوانید
Bethesda در حال کار بر روی یک بازی جدید!!

 

ال پیکو

مکان: Noventarmas ، باغ Cielo

در مزرعه ای که روزهای بهتری را به خود دیده است ، به دنبال جعبه ال پیکو در خانه آبی باشید.

 

ال راتو

مکان: کاستا دل مار ، کوهپایه موگوته

اولین مرغ خروس جنگی که با آن روبرو می شوید ، این طیور چاق و خراب را می توانید در پایگاه شورشیان مونترو ، در داخل حلقه مبارزه خروس ها پیدا کنید. علاوه بر این ، می توانید از جستجوی جانبی Spur Of The Moment در اینجا استفاده کنید ، که شما را به خروس دیگری برای مجموعه شما هدایت می کند.

 

هرموسو

مکان: سیرا پردیدا ، ساوانا فیلدز

هرموسو به راحتی یافت می شود ، زیرا جعبه او را می توان در قلم حیوان باز در سمت غربی مزرعه ساوانا فیلدز مشاهده کرد.

 

لا بالا د پلاتا

مکان: سیرا پردیدا ، ساحل واسیا

در این مخفیگاه کوچک شورشیان در ساحل واسیا ، به دنبال گاری قدیمی بگردید. لا بالا د پلاتا در آنجا منتظر است تا برای گریختن فرار کند.

 

لا بستیا بلانکا

مکان: اسپرانزا ، لادو غربی

در خلیج روجا ، به دنبال خانه ای سبز رنگ با نقاشی های دیواری لیبرتاد و درب نازک باشید. در را باز کنید و وارد خانه متروکه شوید تا جعبه لا Bestia Blanca را در آشپزخانه پیدا کنید.

 

لا مورته نگرا

مکان: کروز دل سالوادور ، سگوندا

یک مزرعه کوچک مرغ سازی در سمت غربی شهر سگوندا وجود دارد. جعبه La Muerte Negra به آسانی قابل مشاهده است ، زیرا مشرف به حیاط قطار است.

 

پاپاکیتو

مکان: Balacleras ، Diamante Lakes

در یکی از ماموریت های مبارزات انتخاباتی ، با این خروس که منتظر نجات است ، برخورد خواهید کرد. اگر بار اول آن را از دست دادید ، خسته نباشید. فقط به سمت شمال پارک بروید و به دنبال محوطه ای از سقف کاهگلی روی جعبه Papacito باشید.

تصویر خروس در بازی Far Cry 6: خروس ها را چطور پیدا کنیم؟

 

مبارزه با خشم ها ، آتش و یخ ، خروسهای انقلاب

شما برای بدست آوردن تروفی جمع آوری خروس نیازی به این شش خروس نخواهید داشت ، اما اگر از نداشتن فهرست کامل رنج می برید ، می توانید آنها را از فروشگاه Ubisoft Connect با خرج کردن واحدهای به دست آمده از چندین چالش در داخل خریداری کنید. بازی فقط مطمئن شوید که حساب Ubisoft شما متصل است تا آن امتیازها را کسب کنید.

 

چگونه در Far Cry ذخیره کنیم 

مانند اکثر بازی های کنسولی مدرن ، Far Cry 6 از سیستم ذخیره خودکار برای پیگیری پیشرفت شما استفاده می کند. این یک سیستم آزمایش شده و واقعی است که پیشرفت شما را پیگیری می کند ، اما مواقعی وجود دارد که خارج می شوید ، برمی گردید و در ابتدای مأموریت یا تسخیر اهداف نظامی خود را باز می یابید. سیستمی که کار می کند تا زمانی که تصمیم بگیرد نمی خواهد ، تنظیم ذخیره سیستمی است که می تواند با گزینه ذخیره دستی برطرف شود.

حتما بخوانید
The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2: هر آنچه می دانیم

خبر بد اینجاست که Far Cry 6 این گزینه را بر روی Xbox One ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 یا PlayStation 5 ندارد. شما می توانید یک روز یک ایست بازرسی FND را ضبط کنید ، بازی را ترک کنید و  در صورت عدم اطمینان از ذخیره خودکار بازی ، این کار را دوباره انجام دهید.

خوشبختانه راهی وجود دارد که با یک ذخیره خودکار تضمینی ، با سفر سریع به یک منطقه امن بر روی نقشه ، این مورد را دور بزنید. به سادگی یک مکان سریع تحت کنترل لیبرتاد یا یکی از مخفیگاه های شورشیان خود را آغاز کنید ، و Far Cry 6 پیشرفت شما را در هنگام تخم ریزی ذخیره می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، نماد ذخیره سازی گویا را در گوشه بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد.

خرید Xbox Series X|S دست دوم

خرید PS4 دست دوم

خرید PS5 کارکرده و دست دوم

خرید Xbox One دست دوم

 

Far Cry 6 – همه درایوهای USB را از کجا پیدا کنید

راهنمای بازی Far Cry 6: پیدا کردن درایوهای USB

 

اگر شما به دنبال از بین بردن رژیم کاستیلو با مجموعه ای متفاوت از آهنگ های برتر و تصنیف های عاشقانه در Far Cry 6 هستید ، در کالاهای قاچاق صوتی یارا کمبودی وجود ندارد. برای باز کردن قفل این آهنگ ها و جایزه That My Jam Trophy/Achievement ، باید 15 درایو USB پراکنده در Yara را جمع آوری کنید. آنها بسیار کوچک هستند ، به راحتی از دست می روند .

 

ابوسو د پودر

مکان: Aguas Lindas ، دشت Oasis

از بالای برج کنترلی Airbase Olimpia بالا بروید و درست در پشت بام ، می توانید این درایو USB را بارگیری کنید.

 

آی لولا لا فیگورا

مکان: Cruz Del Salvador ، Arroz Flatlands

این درایو USB را به عنوان پاداشی برای تکمیل گنج And The Beat Goes On دریافت خواهید کرد. فقط هنگام حذف آن مطمئن شوید که از سلامت کامل برخوردار هستید.

 

دینرو

مکان: Barrial ، Muerte Point

با استفاده از انگورهای رشد کرده ، به بالای این خانه قدیمی در Muerte Point بروید تا درایو USB دیگری را بازیابی کنید.

 

آموزش بله

مکان: Balaceras ، دریاچه های Diamante

در داخل پمپ بنزین ، یک درایو USB حاوی موسیقی آموزشی و سرکش یافت می شود.

حتما بخوانید
نقد و بررسی کامل بازی NieR Replicant

 

هیتبوی

مکان: Isla Santuario ، Quito

اگر در یکی از اولین ماموریت های خود برای کلارا این USB را از دست داده اید ، نگران نباشید. به سادگی به مزرعه Acunana در Isla Santuario بازگردید و انبار جنوب غربی را بررسی کنید. درایو USB را می توانید روی میز گوشه ای پیدا کنید.

 

We Kum

مکان: اسپرانزا ، پوئبلو قدیمی

در ابتدا ، از خانه قدیمی خود در اسپرانزا دیدن کنید تا این درایو USB را بردارید.

 

لا بلا سیائو دی لیبرتاد

مکان: لا جویا ، کاتالینا ریج

دریچه ای است که به پناهگاه زیرزمینی در این مجموعه نظامی منتهی می شود. آن را وارد کنید و می توانید درایو USB داخل آن را بگیرید.

تصویری از بازی Far Cry 6

 

لا ویدا من کامبیو

محل سکونت: سیرا پردیدا ، روبوستاس هیلز

برای آن یاران خاص در زندگی شما ، این تصنیف را می توانید در پایگاه نظامی کشتی سازی سورنو ، در داخل کلبه ایست بازرسی ورودی پیدا کنید.

 

لوس کامینوس د لا ویدا

مکان: Conuco ، دره فرناندو

به راحتی قابل مشاهده است ، به سادگی به ایستگاه لپ تاپ در عرشه خارجی بروید تا موسیقی بیشتری به مجموعه خود اضافه کنید.

 

Macarena (Bayside Boys Remix)

مکان: Barrial ، شبه جزیره Ventosa

تک آهنگ ترسناک دهه 1990 را می توانید در یک سطل زباله سبز ، جایی که به آن تعلق دارد ، پیدا کنید.

 

پولپا د تاماریندو

مکان: کوستا دل مار ، پارک سرپنتینو

در ناهار خوری باز در غرب ، تا انتهای دیوار بروید تا این درایو USB را از یک میز انفرادی بردارید.

 

PXSSY Powah!

مکان: اسپرانزا ، لادو غربی

برای هرکسی که به دنبال اضافه کردن صوتی ضد استبدادی به مجموعه خود است ، از محله های فقیرنشین غرب لادو در اسپرانزا برای این کلکسیون دیدن کند.

تصویر لپ تاپ در بازی فارکرای 6

 

Sentimiento Original

مکان: Aguas Lindas ، Cobre Shores

سطل زباله سبز کنار ساختمان را در شرق محل آتش سوزی در جزیره اوکاسو بررسی کنید تا این درایو USB را فقط در آنجا نشسته پیدا کنید.

 

یو آپرندی

مکان: Conuco ، Sombreado Gorge

در تنگه Sombreado ، چشم خود را برای کلبه ماهیگیری گربه ماهی در سمت غربی مالدیتو باز نگه دارید. درایو USB را می توان در داخل آن یافت.

 

چه بام بم

مکان: Lozania ، Verdera

درست از کنار میدان شهر Verdera ، به عمارت تخته ای بروید. در طبقه همکف در نزدیکی ورودی عمارت ، درایو USB روی یک میز قهوه خالی در فضای باز قرار دارد.

خرید بازی های ایکس باکس وان

خرید بازی PS5

خرید بازی PS4

خرید بازی Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *