سبد خرید من

پاداش های گیم پس

در این مطلب نحوه ثبت نام و استفاده بیشتر از پاداش های Xbox Game Pass وجود دارد. ادامه مطلب همراه ما در سایت فروشگاه پلی اسیشن ایران باشید.

Xbox Game Pass به بازیکنان اجازه می دهد تا از کتابخانه وسیعی از بازی های Xbox One و Xbox Series X | S با قیمت اشتراک ماهانه ، از جمله نسخه های بعدی مانند Halo Infinite لذت ببرند.

در حالی که دسترسی حجم زیادی از بازی ها با قیمت پایین در حال حاضر یک امر عالی است ، Xbox Game Pass همچنین به شما امکان می دهد امتیاز پاداش دریافت کنید ، که می تواند برای خریدهای دیجیتالی یا مسابقات استفاده شود. این امتیازها از جستجوهای Xbox Game Pass ، که بخشی از سیستم Microsoft Rewards هستند ، ناشی می شود. اساساً ، فقط با بازی عناوین Game Pass می توانید پول خرج بازی یا DLC کنید. پیشنهاد می شود مقاله بن شدن ایکس باکس را بخوانید.

نحوه عملکرد پاداش های مایکروسافت

پاداش مایکروسافت سیستمی است که به افراد برای استفاده از خدمات مختلف مایکروسافت امتیاز می دهد. این پاداش ها به حساب Microsoft/Xbox شخص مربوط می شود و به انجام کارهای مختلف تعلق می گیرد. آنها بسته به پلت فرم متفاوت هستند. به عنوان مثال ، در سمت رایانه/تلفن همراه ، امتیازهایی برای استفاده از Bing به عنوان موتور جستجو تعلق می گیرد.

برای کاربران ایکس باکس ، امتیازات بسیاری از اقدامات مختلف اعطا می شود که برخی از آنها باید اعطا شود و برخی دیگر به صورت خودکار اعطا می شود. تمام خریدهای بازی دیجیتالی در Xbox و Windows Store به طور خودکار امتیاز به کاربران می دهند. همچنین پیشنهادات ویژه ای در برنامه Microsoft Rewards در Xbox وجود دارد و ماموریت هایی در Xbox Game Pass نیز وجود دارد.

  چگونه می توان بازی های ایکس باکس را در موبایل پخش کرد؟

بهترین بازی های Xbox Series X تا کنون

 

نحوه کسب امتیاز

برای ماموریت های Xbox Game Pass ، آنها را می توانید در قسمت Xbox Game Pass در کنسول Xbox ، در بخش بازی در صفحه نمایه خود یا در برنامه تلفن همراه Xbox Game Pass پیدا کنید. در آنجا ، بخش هایی برای جستجوهای روزانه ، هفتگی و ماهانه پیدا خواهید کرد که امتیازهای Microsoft Reward را دریافت می کنند.

بسیاری از مأموریت ها حول انجام بازی های Game Pass و کسب دستاوردها در بازی های Game Pass می چرخد ​​، و این شامل بازی هایی است که شما دارید و اتفاقاً در Game Pass نیز وجود دارد. یکی از مأموریت های ثابت روزانه راه اندازی هر بازی Game Pass است که پنج امتیاز را به خود اختصاص می دهد. برخی از جستجوهای ماهانه بر اساس تکمیل تعداد مشخصی از جستجوهای روزانه و هفتگی در طول ماه است.

همچنین تلاش هایی برای انجام وظایف خاص در بازی های موجود در Xbox Game Pass وجود دارد. برخی از نمونه ها شامل پنج مورد در Resident Evil 7: Biohazard یا کشتن دو دشمن در We Happy Few هستند ، که هر دو ماموریت 75 امتیاز کسب می کنند. این مأموریت ها باید پس از اتمام انجام شوند ، و این را می توان در منوی پاداش Xbox Game Pass یا با باز کردن اعلان سیستم که در صورت تکمیل یک جستجو ظاهر می شود ، انجام داد. کوئست ها نیازی به فعال سازی قبل از تکمیل آنها ندارند.

نحوه اشتراک گذاری بازی در Xbox Series X و Xbox One

 

  ۰ تا ۱۰۰ تنظیمات دسته ps4 + خاموش کردن شوک دسته ps4

تصویر اکانت گیم پس (Xbox Game Pass)
کاربران ایکس باکس همچنین به ازای هر دلار هزینه بازی های دیجیتالی 20 امتیاز پاداش دریافت می کنند. همچنین پیشنهادات اضافی موجود در برنامه Microsoft Rewards در Xbox وجود دارد. برخی از این پیشنهادات امتیاز پاداش را برای کسب دستاوردها در نسخه های جدید اهدا می کنند. علاوه بر این ، پیشنهادات اضافی برای خرید بازی های جدید وجود دارد که می تواند تا 6000 امتیاز پاداش اضافی به شما بدهد. برخلاف ماموریت های Xbox Game Pass ، این پیشنهادات برای تکمیل آنها باید فعال شوند.

 

چگونه می توان امتیازها را پس گرفت

برنامه Microsoft Rewards همچنین، جایی است که می توانید امتیازاتی را که به دست آورده اید پس انداز کنید. سه دسته موارد رستگاری وجود دارد: خرید ، بازی برای برنده شدن و اهدا. در دسته فروشگاه ، می توانید برای کارت های هدیه Xbox ، اشتراک Xbox Live Gold و حتی اشتراک Game Pass Ultimate امتیاز استفاده کنید.

همچنین می توانید کارت های هدیه دیجیتالی را در مکان های مختلفی مانند Uber Eats ، Starbucks و Taco Bell دریافت کنید. همچنین گزینه ای برای بازخرید خودکار برای کارت هدیه ایکس باکس وجود دارد ، که به طور خودکار امتیازات شما را در ابتدای هر ماه-در صورت کافی بودن-با کمی تخفیف در کارت هدیه ایکس باکس هزینه می کند.

دسته بازی برای برنده شدن دارای قرعه کشی های مختلفی است که می توانید برای ورود به آنها امتیاز اختصاص دهید. در صورت برنده شدن ، جوایز از کنسول های سفارشی Xbox Series X تا 1000 دلار در کارت های هدیه مایکروسافت متغیر است. در بخش اهدا ، می توانید از امتیازهای پاداش خود برای اهداء پول به انواع سازمان های خیریه مانند صندوق جهانی حیات وحش ، دختران که کد و بنیاد AbleGamers استفاده کنید.

  علت صدای زیاد فن ps4 + چگونه صدای فن ps4 را کم کنیم؟ + ویدئو

خرید بازی Xbox One

خرید Xbox One دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *