سبد خرید من

نقشه جدید خیابان ها Halo Infinite Multiplayer، در ویدیوی گیم پلی نمایش داده شد…

نقشه جدید خیابان ها در بازی Halo Infinite Multiplayer + [ویدئو گیم پلی]

تصویر خیابان های بازی Halo Infinite Multiplayer

343 Industries یک نقشه چندنفره کاملاً جدید برای Halo Infinite ارائه کرده است. این نقشه که “خیابان ها” نامیده می شود، در خیابان های نیوممباسا رخ می دهد. این یک نقشه با اندازه کوچکتر است که با در نظر گرفتن مسابقات 4v4 ساخته شده است. همانطور که در تریلر کلی زیر می بینید، Streets یک نقشه نامتقارن است که پایه خاصی ندارد. در عوض، بازیکنان در نقاط مختلف در طول مسابقه تخم ریزی می کنند.

علاوه بر این، این نقشه دارای عناصر محیطی مانند درختان نخل است که به محدود کردن خطوط دید کمک می کند تا تک تیراندازها به این راحتی نتوانند. کیل جورج، طراح اصلی چند نفره، در این ویدئو می گوید که Strongholds و Oddball دو حالتی هستند که بهترین بازی را در خیابان ها انجام می دهند. از آنجایی که این یک نقشه نامتقارن است، Capture the Flag به طور رسمی پشتیبانی نمی‌شود، اما بازیکنان می‌توانند خودشان آن را در بازی‌های سفارشی ایجاد کنند. جهت خرید خرید ایکس باکس سری ایکس کلیک کنید.

Streets به نقشه‌های Bazaar، Recharge، Live Fire، Behemoth و Fragmentation می‌پیوندد که در اوایل سال جاری در آزمایش‌های بتای Halo Infinite نشان داده شدند. مایکروسافت اعلام نکرده است که Halo Infinite در مجموع چند نقشه خواهد داشت، اما چند نفره بازی به شدت به دسته خدمات زنده متمایل است، بنابراین احتمالاً طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که در طول زمان بیشتر به آن اضافه شود. پیشنهاد می شود درباره مود ریداکس برای gta v بخوانید.

ویدئو گیم پلی بازی Halo Infinite Multiplayer | نقشه خیابان ها

نوامبر بیستمین سالگرد Xbox و Halo خواهد بود و مایکروسافت با پخش زنده در 15 نوامبر (24 آبان) جشن می گیرد. همچنین روزی است که کنسول Xbox Series X با الهام از Halo Infinite و یک کنترلر 20 سالگی به فروش می رسد.

  میزان فروش ps5 در نیمسال دوم

پس از یک سال تاخیر، Halo Infinite اکنون در تاریخ 8 دسامبر ( 17 آذر) برای PC، Xbox One و Xbox Series X|S برنامه ریزی شده است. عنصر چند نفره رایگان است، در حالی که کمپین با Xbox Game Pass همراه است یا به تنهایی 60 دلار هزینه دارد.

چطور اکانت Game pass ultimate را فعال کنیم؟

خرید ایکس باکس وان دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *