سبد خرید من

تصویر بازی Horizon Forbidden West

سونی تصمیم ارتقا نسخه Horizon Forbidden West ،PS5 را لغو کرد

در آینده ، هر عنوان متقابل نسل هشت نیز واجد شرایط ارتقاء دیجیتالی 10 دلاری خواهد بود.

چند روز گذاشته همزمان با پیش فروش عنوان Horizon Forbidden West، سونی اعلام کرده بود تصمیم دارد نسخه های PS4 به PS5 قابل ارتقا نباشند. این موضوع با مخالفت شدید گیمرها مواجه شد.

به همین خاطر سونی تصمیم  قبلی خود را که نسخه های استاندارد و ویژه Horizon Forbidden West در PS4 واجد شرایط ارتقاء PS5 نیستند ، تغییر می دهد.

در ابتدا ، کسانی که نسخه های Digital Deluxe ، Collector’s یا Regalla بازی Horizon Forbidden West را در PS4 خریداری کرده بودند ، توانستند PS5 را ارتقا دهند. اکنون هر کسی که بازی را بر روی PS4 خریداری می کند ، صرف نظر از نسخه آن ، می تواند به صورت رایگان در PS5 ارتقا دهد. پیشنهاد می شود درباره بازی های رایگان xbox series s بخوانید.

اگر قصد خرید پلی استیشن 5 دارید روی این متن کلیک کنید

برای خرید و مشاهده قیمت کنسول پلی استیشن 4 دست دوم اینجا کلیک کنید

 

سونی تصمیم ارتقا نسخه Horizon Forbidden West ،PS5 را لغو کرد

جیم رایان ، رئیس سونی توضیح داد: “سال گذشته ما متعهد شدیم ارتقاء رایگان عناوین راه اندازی بین نسل خود را که شامل Horizon Forbidden West بود ، ارائه دهیم.”

“در حالی که تأثیر عمیق بیماری همه گیر ، غرب ممنوعه را از پنجره راه اندازی که در ابتدا تصور می کردیم بیرون راند ، ما به پیشنهاد خود پایبند خواهیم بود: بازیکنانی که Horizon Forbidden West را از پلی استیشن 4 خریداری کنند ، می توانند به صورت رایگان به نسخه پلی استیشن 5 ارتقاء دهند.”

  نحوه غیرفعال کردن DualSense Haptics و Adaptive Triggers در کنترلر PS5 + ویدئو

رایان همچنین گفت که در آینده ، هر عنوان جدیدی که از طرف سونی منتشر می شود و دارای نسلی متقابل است ، دارای گزینه ارتقاء دیجیتال 10 دلاری از PS4 به PS5 خواهد بود. این امر در مورد عناوین بعدی مانند God of War بعدی و Gran Turismo 7 صدق می کند.

هر دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی واجد شرایط ارتقاء دیجیتالی 10 دلاری خواهند بود. اگر نسخه PS4 بازی را روی دیسک دارید ، برای ارتقاء به نسخه دیجیتال PS5 به یک کنسول PS5 با درایو دیسک نیاز دارید.

خرید بازی های پلی استیشن 4 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *