سبد خرید من

تصویری از گیم پلی جذاب بازی Hot Wheels Unleashed

همه چیز درمورد Hot Wheels Unleashed به صورت کامل

Hot Wheels Unleashed با ترکیبی از مسابقات سریع آرکید با بازی نوستالژیک، قصد دارد به بازیکنان تجربه مسابقه ماشین اسباب‌بازی سفید بند انگشتی را که تبلیغات تجاری این برند همیشه وعده آن را می‌داد، به بازیکنان بدهد. با ترکیبی از ماشین‌های واقعی، وسایل نقلیه دارای مجوز مانند DeLorean از بازگشت به آینده، و نمونه‌های نمادین Hot Wheels مانند Bone Shaker، Hot Wheels Unleashed این برند را در بر می‌گیرد و به شما امکان می‌دهد در مسیرهای مسابقه پلاستیکی خلاقانه در ماشین‌های اسباب‌بازی کوچک به سرعت بگذرید.

هدایت این وسایل نقلیه پلاستیکی در مسیرهای مسابقه با رنگ‌های پر جنب و جوش که در اتاق‌های بزرگ قرار گرفته‌اند، به‌طور مؤثری خاطره راه‌اندازی اسباب‌بازی‌های اصلی را در اتاق نشیمن خودم در دوران کودکی تداعی می‌کند، و این، همراه با مکانیک و حس رانندگی درخشان، باعث می‌شود چرخ‌های داغ آزاد شوند.

حالت City Rumble Hot Wheels Unleashed جای یک کمپین تک نفره را می گیرد و یک نقشه کلی پر از مسابقات سریع، آزمایش های زمانی، اسرار و پنج نبرد رئیس را ارائه می دهد که می توان آنها را انتخاب کرد. تکمیل یک رویداد به شما این امکان را می دهد که در مسیر پیشرفت خاصی پیشروی کنید، یا به سمت نبرد رئیس بعدی بروید یا یک جایزه اضافی در شهر پیدا کنید.

هر ماموریت جوایزی را در قالب مواد ارتقاء یافته، سکه‌ها و موارد بازگشایی ارائه می‌دهد که یا آهنگ‌های جدیدی برای حالت بازی سریع یا آیتم‌های جدیدی برای تزئین محیط زیرزمین هستند. همه اینها حالت تک نفره را نسبتاً ساده نگه می دارد و موانع بین شما و مسابقه پر اکشن بعدی را محدود می کند.

خرید بازی ps4 دست دوم

 

تصویر بازی Hot Wheels Unleashed

رانندگی در Hot Wheels Unleashed به نقطه شیرین مسابقه‌های آرکید می‌رسد و کنترل‌های ساده‌ای را ارائه می‌کند که همچنان عمق کافی برای احساس لذت را ارائه می‌دهد. این بازی تنها دارای یک پدال گاز، یک پدال ترمز و یک دکمه تقویت است. می توان از ترمز برای دریفت استفاده کرد و این به همان اندازه که مسابقه پیچیده می شود. با این حال، با هر خودرویی که هندلینگ و سرعت متفاوتی دارد، تسلط بر دریفت‌های پیچ و زمان‌بندی افزایش، تجربه‌ای چالش‌برانگیز و ارزشمند است.

یادگیری بهترین زمان برای استفاده از بوست در یک حلقه یا زمان کاهش سرعت در یک پیچ تنگ، از وسیله نقلیه ای به وسیله نقلیه دیگر تغییر می کند و عمق لازم را برای ماندگاری بازی ارائه می دهد. وسایل نقلیه سنگین‌تر مانند کامیون‌های حمل غذا سرعت زیادی ندارند، اما هنگام مسابقه و دریفت راحت‌تر کنترل می‌کنند، در حالی که وسایل نقلیه سبک‌تر سریع‌تر حرکت می‌کنند، اما کنترل آن دشوارتر است.

خودروهای سبک‌تر نیز در صورت پیچیدن بیش از حد سخت یا اگر ماشین دیگری به سمت شما حرکت کند، شانس بیشتری برای واژگونی دارند، بنابراین ملاحظات استراتژیکی نیز وجود دارد.

  با انتشار تریلری ، تاریخ انتشار عنوان Aliens: Fireteam Elite مشخص شد.

در همین حال، مسیرهای مسابقه به رنگ نارنجی کلاسیک Hot Wheels یا چند رنگ متناوب عرضه می شوند. همه مسابقات یا سه دور یا یک مسابقه نقطه به نقطه هستند که ناامیدکننده است، زیرا Hot Wheels به‌طور منحصربه‌فردی برای گنجاندن انواع رویدادهای منحصربه‌فرد، مانند مسابقه حذفی یا چالش‌های شیرین کاری مناسب است.

هر نقشه ترکیبی از تقویت‌ها، حلقه‌ها، پرش‌ها و موانع را برای ایجاد تجربیات منحصربه‌فرد دارد. موانع موجود در بازی به صورت مجموعه‌ای هستند، مانند عنکبوت‌های غول‌پیکری که روی مسیر آویزان می‌شوند و تارهایی را که ماشین‌ها را در مسیرشان متوقف می‌کنند، شلیک می‌کنند، یا موانع ساده‌تری مانند فن‌هایی که به ماشین‌ها می‌زنند.

مجموعه‌های دیگری نیز وجود دارند که مانع نیستند، مانند پد استارت دهانی T-Rex و گاراژ پارکینگ، که شخصیت بیشتری به مسیرها می‌افزایند. بزرگترین مشکل در مورد ست قطعات این است که تعداد آنها محدود است و از آنها کم استفاده می شود. مجموعه‌های عظیم Hot Wheels بخشی ضروری از اسباب‌بازی دنیای واقعی هستند و شخصیت بصری بیشتری را برای آهنگ‌هایی که در غیر این صورت همه شبیه به هم به نظر می‌رسند، حتی اگر منحصربه‌فرد طراحی شده باشند، ارائه می‌کنند.

چیدمان‌های موجود در بازی زمانی که استفاده می‌شوند بسیار چشمگیر هستند و تنوع را فراهم می‌کنند، اما تعداد آنها کافی نیست. و این به بزرگ‌ترین مشکل Hot Wheels Unleashed که فقدان تنوع بصری است کمک می‌کند. همه آهنگ ها با هم شروع به محو شدن می کنند، به خصوص زمانی که چندین آهنگ در یک محیط به صورت پشت سر هم پخش می شوند. همه آهنگ‌ها نام‌ها و طراحی‌های منحصربه‌فردی دارند، اما هرگز واقعاً به یاد ماندنی نیستند.

حتی پنج باس نبرد، که همگی دارای موانع متفاوتی هستند، در پایان کاملاً خاطره انگیز نیستند. Hot Wheels Unleashed مطمئناً تعداد زیادی آهنگ از پیش ساخته شده و گزینه ای برای دانلود آهنگ های ساخته شده توسط پخش کننده دارد، بنابراین کمبود تنوع در جاده نیست، فقط محرک های بصری است.

خرید بازی PS5 دست دوم

 

ویدئو بررسی بازی Hot Wheels Unleashed

 

در حالی که هر مسیر مسابقه از پیش ساخته شده دارای طرح‌بندی‌ها و موانع متفاوتی است، همه مسابقات در یکی از پنج محیط برگزار می‌شود: زیرزمین، گاراژ، پارک اسکیت، آسمان‌خراش یا محوطه کالج. متأسفانه، این محیط‌ها به مرور زمان کهنه می‌شوند، حتی زمانی که خود مسیر هنوز احساس تازگی می‌کند.

زیرزمین را می توان سفارشی کرد، اما گزینه ها باریک هستند و برخی در پشت سکه ها قفل شده اند. از این سکه ها برای باز کردن قفل ماشین های جدید نیز استفاده می شود، بنابراین خرج کردن آنها برای تزئینات به نظر هدر می رود.

مجموعه‌های موجود در بازی زمانی که مورد استفاده قرار می‌گیرند و تنوع را ارائه می‌دهند، تأثیرگذار هستند، اما تعداد آنها به اندازه کافی وجود ندارد، و این به بزرگ‌ترین مشکل Hot Wheels Unleashed، یعنی عدم تنوع بصری کمک می‌کند.

  نسخه بتای Back 4 Blood Beta شامل چه مواردی می شود؟ + ویدئو بررسی

در مورد کسب وسایل نقلیه جدید، Hot Wheels Unleashed ماشین های جدید را آزادانه عرضه می کند. ماشین‌ها از جعبه‌های کور، معاملات با زمان محدود در مغازه، یا به عنوان پاداش برای کاوش در مسیر فرعی در شهر رامبل به دست می‌آیند. نه جعبه های کور و نه معاملات با زمان محدود را نمی توان با پول واقعی خریداری کرد، در عوض از کسب سکه در بازی حاصل می شود.

ماموریت‌ها مرتباً سکه‌ها را پاداش می‌دهند و گهگاه جعبه‌های کور ارائه می‌کنند، بنابراین اغلب قفل ماشین‌های جدید را باز می‌کنید و به شما امکان می‌دهد احساس رانندگی را تغییر دهید. متأسفانه، اگر امیدوارید وسیله نقلیه دارای مجوز خاصی مانند DeLorean، Batmobile، یا Teenage Mutant Ninja Turtles Party Wagon تهیه کنید، باید با جعبه کور یا یکی از اقلام در حال چرخش فروشگاه خوش شانس باشید.

این ماشین‌های کمیاب‌تر همچنین دارای آمار حداکثری هستند، بنابراین استفاده از آن‌ها در کمپین می‌تواند زمان آسان‌تری داشته باشد، اگرچه تا زمانی که مواد لازم برای ارتقای آنها را نداشته باشید، استفاده از ماشین‌های دیگر را منع می‌کند.

خرید PS5 استوک

 

تصویری از محیط بازی Hot Wheels Unleashed

هر وسیله نقلیه دارای آمار و سطوح نادر متفاوتی است، اما همه خودروها را می توان ارتقا داد، به این معنی که هر خودرویی می تواند با انجام برخی کارها یک رقیب قابل قبول باشد. جعبه‌های کور اغلب وسایل نقلیه تکراری، به‌ویژه خودروهای دارای رتبه‌بندی معمولی را ارائه می‌دهند، اما خودروهای اضافی را می‌توان با مواد ارتقا یافته یا سکه‌ها معامله کرد. مواد به‌روزرسانی بسیار کندتر از سکه‌ها به دست می‌آیند، بنابراین تجارت در اتومبیل‌های ناخواسته یک راه خوشایند برای سرعت بخشیدن به کار است.

پیشنهاد می شود آخرین اخبار و اطلاعات کامل درباره تاریخ انتشار PES 2022 را بخوانید.

موسیقی از همین مسیر پیروی می کند، با تعداد محدودی از قطعات الکترونیکی بدون آواز در بازی، که همه آنها بیش از حد شبیه به نظر می رسد. موسیقی را تعریف می کند با فضای بازی پر انرژی Hot Wheels Unleashed مطابقت دارد، اما عدم تنوع به این معنی است که پس از مدتی تکراری می شود.

این مسابقه در چند ده مسابقه ای که برای باز کردن قفل و شکست هر پنج رئیس در سراسر شهر لازم است، ادامه می یابد، و همچنان که چند ده مسابقه دیگر را برای تکمیل تمام رویدادها انجام می دهید، جذاب است. برای محتوای اضافی، تعداد محدودی پنل مخفی در سراسر نقشه وجود دارد که با انجام ماموریت های مخفی می توان همه آنها را باز کرد.

اگرچه از چند ماموریت مخفی برای جلوگیری از پیشرفت به سمت باس ها استفاده می شود، پانل ها وظیفه ای را که باید به طور کاملا واضح تکمیل شود، بیان می کنند. این ماموریت ها از شما می خواهند که یک رئیس خاص را شکست دهید یا از شما بخواهند یک رویداد را با یک ماشین خاص تکمیل کنید. در مورد من، ماشینی که برای پیشبرد داستان به آن نیاز داشتم، یکی از آنها به عنوان پاداش مسیر فرعی بود که قبلاً تکمیل کرده بودم، بنابراین برای پیشروی نیازی به خرد کردن جعبه‌های کور نبود.

  مقایسه بازی Spider-Man: Miles Morales در ps4 و ps5

برای کسانی که به دنبال ساخت آهنگ هستند، ابزارهای ویرایشگر در Hot Wheels Unleashed گزینه های زیادی را برای کار کردن و شکل دادن به آهنگ ارائه می دهند. این بازی همچنین اجازه می‌دهد تا تعداد بسیار زیادی از قطعات (جاده‌گیری‌ها توسط یک ارزش کلی امتیاز کنترل می‌شوند، با هر جسم هزینه‌ای خاص) قرار داده شوند، بنابراین می‌توانید مسیرهای طولی ماراتن را ایجاد کنید. منوها و کنترل‌های ویرایشگر آهنگ بر روی یک کنترلر ناهموار هستند، اما به اندازه‌ای نیستند که شما را از قرار دادن یک آهنگ خوب باز دارد.

ابزارهای به اشتراک گذاری آهنگ ها با سایر بازیکنان ضعیف هستند. شما می توانید هر آهنگی را که ساخته اید در “لیست مشترک” خود آپلود کنید و بازیکنان می توانند با مشاهده نمایه شما آن را دانلود کنند، اما هیچ راهی برای جستجو در نقشه هایی که سایر بازیکنان آپلود کرده اند بدون مراجعه مستقیم به نمایه آنها وجود ندارد. خارج از کمپین تک نفره، می‌توانید مسابقه‌های سریع یا آزمایش‌های زمانی را در هر یک از مسیرهایی که قفل آن را باز کرده‌اید یا ساخته‌اید بازی کنید.

در همین حال، چند نفره آنلاین، هم اتاق های خصوصی و هم خواستگاری تصادفی را ارائه می دهد. در حالی که هیچ سیستم رتبه‌بندی یا پاداشی خارج از مکان‌یابی در مسابقه‌های فردی وجود ندارد، بازی چندنفره آنلاین فرصتی برای دیدن نقشه‌های مختلف ساخته شده توسط جامعه را فراهم می‌کند. هر دوره مسابقه جدید بین پنج گزینه رای داده می شود: سه مسیر از پیش ساخته شده و دو مسیر سفارشی. این سیستم منجر به ترکیبی خوب از نقشه های جامعه شدیدتر و حواس پرت تر و نقشه های از پیش ساخته شده متمرکزتر می شود.

Hot Wheels Unleashed جادوی ماشین های پلاستیکی را با مسابقات سریع و روان به تصویر می کشد، اما جعبه اسباب بازی کمی کم عمق است. نقشه‌ها و ماشین‌های زیادی وجود دارد، اما تعداد محدود محیط‌ها، موسیقی و مجموعه‌ها تجربه‌ای را ایجاد می‌کند که به سرعت شروع به قدیمی شدن می‌کند. در نتیجه، Hot Wheels Unleashed در اوج مسابقات خود سوار می‌شود، که وقتی در پیچ‌ها می‌چرخید و با سرعت در حلقه‌های حلقه‌ای حرکت می‌کنید، با استفاده از هر کامیون مواد غذایی یا ماشین دارای مجوزی که از جعبه کور بیرون می‌کشید، شبیه کره است.

خرید PS4 دست دوم

 

نکات مثبت

  • مسابقه روان و سریع
  • ماشین های زیادی که هر کدام از نظر کنترل و سبک منحصر به فرد هستند
  • تعداد زیادی آهنگ از پیش ساخته شده با گزینه ای برای ایجاد بیشتر

 

نکات منفی

  • موسیقی مسابقه تکراری
  • از نظر بصری مسابقه به مسابقه بسیار شبیه است
  • شخصیت و تنوع محدود برای محیط های پیست و مجموعه

 

خرید PS3 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *