سبد خرید من

نینتندو سوئیچ : نحوه انتقال داده ها به سوئیچ جدید

آموزش انتقال اطلاعات و دیتاهای نینتندو سوییچ به کنسول جدید [Switch OLED]

نحوه انتقال اطلاعات در نینتندو سوییچ

در این مطلب نحوه دریافت همه داده های Nintendo Switch به مدل جدید Switch OLED آمده است.

نسخه OLED نینتندو در حال حاضر در دسترس است و اگر نسخه ارتقا یافته را بخرید ، احتمالاً شما قبلاً دارای Switch هستید. در این صورت ، شما می خواهید داده های خود را از Nintendo Switch انتقال دهید تا اطلاعات ذخیره شده و اطلاعات کاربر با شما همراه شود.

Nintendo Switch OLED را بیشتر بشناسید + معرفی و ویدئو تریلر

 

نحوه انتقال داده های Nintendo Switch به سیستم جدید

اول ، با وجود پشتیبان گیری ذخیره سازی ابری که توسط سرویس Nintendo Switch Online ارائه شده است ، این امر مانند ذخیره کل نمایه و اطلاعات کاربر شما در ابر نیست و تعدادی از بازی ها با ذخیره ابری سازگار نیستند. احمقانه ترین راه برای انتقال همه داده های خود به سوئیچ جدید ، استفاده از سیستم انتقال توصیه شده است که مستلزم داشتن هر دو کنسول به همراه تعدادی ابزار دیگر است. مراحل زیر را دنبال کنید.

خرید کنسول Nintendo Switch

نحوه انتقال داده های Nintendo Switch به سیستم جدید

همانطور که در سایت راهنمای نینتندو توضیح داده شده است ، هر دو کنسول باید به سیستم 4.0.0 یا بالاتر به روز شوند و به اینترنت متصل شوند.
گزینه مدیریت داده ها را در تنظیمات سیستم انتخاب کرده و گزینه Transfer Your Save Data را انتخاب کنید ، سپس ارسال آن را روی یک کنسول و دریافت آن در کنسول دیگر انتخاب کنید.

اگر در حال برنامه ریزی برای استفاده از Switch OLED به صورت انحصاری از اینجا به بعد هستید ، می خواهید داده های کاربر خود را نیز منتقل کنید. برای انجام این کار ، به سیستم اصلی بروید ، در تنظیمات Users را انتخاب کرده و سپس داده های کاربر خود را منتقل کنید.
روی گزینه کلیک کنید تا بتوانید “Source Console” را انتخاب کنید و سپس مراحل مشابه را در Switch OLED طی کنید و فقط “Target Console” را انتخاب کنید.

حتما بخوانید
چگونه هدفون بلوتوث به PS5 وصل کنیم؟

با حساب Nintendo خود وارد شوید، و روند انتقال باید آغاز شود.

اگر قصد دارید از سوئیچ قدیمی خود استفاده کنید ، شاید در اتاق دیگری یا به عنوان یک سیستم دستی ، داده های کاربر خود را منتقل نکنید. در عوض ، کنسول فعلی خود را به عنوان سیستم اصلی حساب خود لغو ثبت نام کرده و Switch OLED را به عنوان کنسول اصلی خود تبدیل کنید. این به شما امکان می دهد بازی های دیجیتالی را در هر دو سیستم ادامه دهید ، به شرطی که در صورت استفاده از مدل قدیمی ، وارد سیستم شده باشید.

خرید لوازم جانبی نینتندو سوییچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *