سبد خرید من

تریلر گیم پلی Marvel Midnight Suns منتشر شد

بازی Marvel Midnight Suns چه تاریخی عرضه میشود؟ این بازی برای چه پلتفرم هایی منتشر میشود؟

بازی ویدیویی بعدی که در Marvel Universe عرضه می شود یکی از تهدیدهای جادویی و ماوراء طبیعی است ، زیرا توسعه دهنده XCOM Firaxis روی یک RPG تاکتیکی به نام Midnight Suns کار می کند.

این بازی ابتدا در رویداد Gamescom با یک تریلر سینمایی به نمایش درآمد و یک هفته بعد ، Firaxis پیش نمایش اولیه ای از آنچه که می توانند انتظار داشته باشند به طرفداران ارائه می دهد.

در حالی که Midnight Suns بر استفاده از اسامی عرفانی مارول برای مبارزه استراتژیک تر متمرکز شده است ، بازی مانند نسخه تغییر رنگ یافته XCOM بازی نمی کند.

Firaxis در عوض به دنبال رویکردی تحت تأثیر نماد آتش (Fire Emblem) بوده است ، روشی که در آن شخصیت ها می توانند با نیرومندترین انسان های زمین ارتباط برقرار کنند. برای Midnight Suns ، شما به عنوان یک قهرمان جدید Marvel به نام The Hunter بازی خواهید کرد که در داستان لیلیث و تهدید جهانی که مادر همه شیاطین نماینده آن است ، نقش اصلی را بازی می کند.

کامبت بیشتر از یک رویکرد فانتزی قدرت استفاده می کند ، زیرا Firaxis می گوید که یک ابرقهرمان مارول مانند ولورین یا کاپیتان مارول در حالی که نگران درصد شانس ضربه است ، منطقی نیست. در هر نوبت مجموعه ای از کارت های توانایی مورد بررسی قرار می گیرد و وقتی با مزایای میدان جنگ ، تیم های تاکتیکی و تفکر سریع ترکیب شود ، می توانید به سرعت نیروهای دشمن را از بین ببرید.

  نامزدهای BAFTA Games Awards 2021 اعلام شدند

در زیر می توانید نگاهی گسترده به گیم پلی بازی بیاندازید.

همچنین اگر علاقه مند هستید میتوانید محتواهای زیر در رابطه با این بازی و رویداد گیمزکام را هم بخوانید.

بازی جدید Marvel’s Midnight Suns معرفی شد! + تریلر و داستان بازی

افتتاحیه رویداد گیمزکام 2021 (Gamescom 2021)

 

تریلر گیم پلی Marvel Midnight Suns

 

به گفته Firaxis ، هنگام ورود به میدان ، حداکثر سه قهرمان مارول را برای پیوستن به The Hunter و مبارزه با دشمنان با گیم پلی ای که “بسیار بسیار سریعتر” نسبت به بازی های XCOM بازی می کند انتخاب می کنید.

جیک سولومون ، طراح به PC Gamer گفت: “هنگامی که ما برای اولین بار در حال طراحی مبارزه در Marvel’s Midnight Suns بودیم ، به سرعت متوجه شدیم که مکانیک XCOM در این بازی کار نمی کند.” “در XCOM ، شما گروهی از سربازها را می گیرید و آنها تحت تهدید بیگانه قرار می گیرند.

آنها در مارول های نیمه شب خورشید ، یک ابرقهرمان هستید و باید احساس کنید که جالبترین فرد در میدان جنگ است. آن مکانیک های XCOM که برای این بازی به Marvel’s Midnight Suns ترجمه نشد و می توان گفت که مبارزه در این بازی کاملاً متفاوت است. ”

در خارج از عمل تاکتیکی ، شما می توانید پایگاه خود را به عنوان The Hunter کاوش کرده و با قهرمانان مختلف آنجا ارتباط برقرار کنید. تا کنون فهرست اصلی شامل دکتر استرنج ، مجیک ، مرد آهنی ، ولورین ، تجسم رابی ریس از Ghost Rider ، Blade ، Captain America ، Nico Minoru و Captain Marvel است.

  نقد و بررسی بازی gran turismo sport [2021] + تصویر

نکته قابل توجه این است که لیلیث دارای نفوذی فاسد کننده است که می تواند افراد را تنها با یک لمس به طرف خود بکشد ، بنابراین این بدان معناست که چند چهره معروف دیگر به عنوان دشمنان کشنده در بازی ظاهر می شوند.

خرید Xbox One دست دوم

 

پلتفرم و تاریخ عرضه بازی Marvel’s Midnight Suns 

Marvel’s Midnight Suns بر روی PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، Nintendo Switch و رایانه از طریق Steam و Epic Games Store در ماه مارس (اسفند-فروردین) عرضه می شود.

قیمت PS4 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *