سبد خرید من

تصویر نینتندو سوییچ

امتیازهای جدید ثبت اختراع Joy-Con برای طراحی مجدد یا تغییر نسخه Pro (نینتندو سوییچ پرو) بالقوه:

آیا آنها واقعاً می توانند صفحه دایره ای را برگردانند؟

تاکنون ، بدون شک شایعات زیادی را درباره تغییراتی در سوییچ شنیده اید که بسیاری آن را بصورت آنلاین “نینتندو سوییچ پرو” لقب داده اند. گزارش های متفاوت و مختلفی را درباره این سیستم می شنویم.

مایک پرز در سایت YouTube در کانال آکادمی نینتندو حق ثبت اختراع جدیدی را کشف کرد. در ادامه مطلب می توانید فیلم کامل و همچنین نقاشی از حق ثبت اختراع را مشاهده کنید. این نسخه از برنامه های لذت بخش که در ابتدا در تاریخ 2 مارس ثبت شده است ، به نظر می رسد دارای یک d-pad به روز شده و سنتی تر است که مطمئناً برخی کاربران را خوشحال خواهد کرد.

اگرچه چیز دیگری که تصور می کنم بسیاری را خوشحال نخواهد کرد این است که به نظر می رسد این جای دکمه به جای یک جوی استیک معمولی است. اینها در 3DS بودند. همانطور که پرز حدس می زند ، اینها می تواند برای نینتندو سوییچ Pro آینده باشد ، اگرچه ممکن است فقط برای یک تجدید نظر مستقل باشد.

خرید ps4 در این لینک

خرید xbox one در این لینک

دسته های نینتندو سوییچ

مثل همیشه در مورد اختراع ثبت شده ، لازم به یادآوری است که شرکت ها برای هر ایده بالقوه ای که دارند ، این موارد را مرتباً بایگانی و تنظیم می کنند. در آخر ممکن است معنایی نداشته باشد ، اما از آنجا که نسخه اصلاح شده Switch Pro خیلی بیشتر واقعی به نظر می رسد ، دیدن برخی از طراحی های کوچک برای کنترل کننده پیش فرض خود، کار سختی نیست.

  بررسی بازی Oddworld: Soulstorm در ps5

یکی دیگر از ادعاهای گزارش جدید این است که Nintendo Switch Pro از Nvidia DLSS پشتیبانی می کند.

گزارش بلومبرگ در مورد نشت های اخیر در مورد ارتقا سوییچ دو برابر شده است.

گزارش ها و شایعات مربوط به نینتندو سوییچ پرو در چند هفته اخیر داغ شده اند. گفته می شود تولید مدل سوئیچ به روز شده در ماه ژوئن آغاز می شود و کنسول دارای صفحه نمایش OLED ، پشتیبانی از 4K و موارد دیگر است. مورد دیگری که چندین گزارش ادعا کرده اند این است که این سیستم Nvidia’s DLSS (Deep Learning Super Sampling) را پشتیبانی می کند و گزارش جدیدی از بلومبرگ در این مورد این است که دو برابر می شود.

این گزارش حاکی از آن است که منابع ناشناس با اطلاع از توسعه این کنسول فاش کرده اند که Switch Pro (یا هر نینتندو در نهایت خواستار بروزرسانی می شود) از فناوری ارائه Nvidia در پیشنهاد پلتفرم برای تصاویر با وضوح 4K پشتیبانی می کند. بعید به نظر می رسد پشتیبانی DLSS به عناوین موجود در بازار اضافه شود و در عوض روی بازی های آینده متمرکز خواهد شد. این سیستم از چیپست جدید انویدیا استفاده خواهد کرد که همچنین باعث بهبود پردازنده و حافظه بهتر می شود.

نینتندو سوییچ خاکستری

چنین کنسول ارتقا یافته ای احتمالاً به یک کنسول پرهزینه نیز منجر می شود. به عنوان مثال ، متیو کانترمن ، تحلیلگر Bloomberg Intelligence ، پیش بینی می کند که هزینه آن بین 349 تا 399 دلار باشد. نینتندو تاکنون از ارائه نظر درباره هر یک از این جزئیات خودداری کرده است.

  هر آنچه که از Fable 4 می دانیم + [ویدئو تریلر]

در همین حال ، گزارش های اخیر همچنین حاکی از آن است که Switch Pro ممکن است برخی از بازی های انحصاری را نیز دریافت کند. همچنین گفته می شود نینتندو به دلیل عرضه پیش بینی شده نسخه به روزرسانی شده سوئیچ ، امسال انتظار فروش بی سابقه سخت افزار و نرم افزار برای سوییچ را دارد.

اگر از علاقمندان کنسول های نینتندو هستید، نظر شما در این رابطه چیست؟ در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

روی این لینک کلیک کنید و ما را دراینستاگرام دنبال کنید

مشاهده سایت رسمی نینتندو دراین لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.