سبد خرید من

اخبار مربوط به رویداد PlayStation Showcase 2021

در رویداد PlayStation Showcase2021 چه گذشت؟ همه اتفاقات این رویداد

همانطور که در جریان هستید نیمه های شب گذشته رویداد PlayStation Showcase 2021 برگزار شد. در این برنامه نمایش جدید و معرفی بازی های انحصاری پلی استیشن که در پایان سال جاری و یا در سال آینده ی میلادی عرضه خواهند شد. ادامه مطلب همراه ما باشید تا به تفاقات مربوط به این برنامه بپردازیم.

ساعت شروع برنامه : 00:30

مدت زمان برنامه : 40 دقیقه

ویدیو کوتاهی به عنوان مقدمه در ابتدای مراسم پخش شد. بعد از آن جیم رایان آمد و راجع به بازی‌های نسل ۹ توضیح داد.

 

با انتشار تریلری، عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic Remake معرفی شد

شایعات صحت داشت و PlayStation Showcase با رونمایی از بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake آغاز شد. از طرف توسعه دهنده Aspyr ، این تریلر گیم پلی واقعی را نشان نمی دهد، اما در عوض ، دارت ریون از تاریکی به آرامی به سمت ما حرکت کرد. در مورد تاریخ انتشار اطلاعاتی در دست نیست اما به طور انحصاری برای PS5 و رایانه های شخصی عرضه می شود.

خرید PS5

خرید PS5 دست دوم

 

با انتشار یک تریلر گیم پلی ، عنوان Project EVE معرفی شد

در آخرالزمان آینده درخشان وجود دارد. این یک بازی پر از سلاح های عظیم ، و حتی ترکیبات بزرگتر و حرکات بزرگتر هنگام مبارزه با یک نمایش ترسناک از هیولا است. چیزها و شیاطین هیولایی که در حال حرکت هستند در حالی که با ضربات سریع ، عقب نشینی و طفره رفتن مبارزه می کنید.

این عنوان در تاریخی نامشخص برای PS5 عرضه خواهد شد. پیشنهاد می شود درباره علت صدای زیاد فن ps4 بخوانید.

 

با انتشار اولین گیم پلی ، تاریخ انتشار عنوان Tiny Tina’s Wonderlands مشخص شد

Lord Dragon برگشته است و اکنون وظیفه TT و co است که آنها را بردارند. این حس بسیار “چه می شد اگر Borderlands DnD بود” ، با شخصیت هایی که در یک دست اسلحه و در دست دیگر جادو داشتند. همچنین اسکلت ، دزدان دریایی ، هیولاهای کوسه ، و جانوران دیگر را در بر داشت و همچنین تاریخ انتشار 25 مارس 2022 جمعه 5 فروردین ماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

  تاریخ انتشار فیفا ۲۲ + تریلر گیم پلی بازی FIFA 22 + جزئیات

 

تریلر گیم پلی جدیدی از عنوان Forspoken منتشر شد

اگرچه در ابتدا تریلر تقریبا تحت الشعاع گربه باشکوه قرار گرفت، قهرمان ما از رفت و آمد با اتوبوس به کشف درگاهی می رسد که او را به یک قلعه با شکوه می کشاند.

قبل از اینکه بفهمد ، او یک کاف طلایی غول پیکر دارد که با او صحبت می کند. قدرتهای جادویی ناگهان به او هدیه داده می شود ، از طریق یک جهش قوی ، به سبک دست و پا زدن ، و بیشتر ، همه چیز در Forsaken انجام می شود. این عنوان در بهار 2022 برای PS5 عرضه خواهد شد.

 

با انتشار تریلری ، تاریخ انتشار عنوان Alan Wake Remastered مشخص شد

اولین نگاه دیگر به گیم پلی در قالب Alan Wake Remaster آینده بود. این اولین بار است که بازی حتی بر روی پلی استیشن منتشر می شود ، بنابراین یک ویترین قدرتمند بود.

گرافیک پیشرفته بدون شک همه چیز را در Bright Falls وحشتناک تر خواهد کرد ، اما خوشبختانه چراغ قوه قابل اعتماد خود را برای تضعیف دشمنان در تلاش برای نجات همسر خود آلیس خواهید داشت.  این عنوان سه شنبه ، 13 مهر ماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

خرید بازی PS5

 

تریلر جدیدی از نسخه ی نسل نهمی عنوان GTA V منتشر شد

با آخرین نسخه بازسازی شده PS5 که گرافیک بهبود یافته و گیم پلی پیشرفته را نوید می دهد ، و تغییر شخصیت بدون درز ، که ما فقط می توانیم تصور کنیم با زمان بارگذاری SSD PS5 سریعتر خواهد بود. همچنین هنگام عرضه در مارچ 2022 (اسفند-فروردین) نسخه PS5 GTA Online را به همراه خواهد داشت.

 

تریلر گیم پلی جدیدی از عنوان Ghostwire: Tokyo منتشر شد

به نظر می رسد ترکیبی عجیب از تیراندازی سریع شخص اول با فولکلور ژاپنی و ارواح است. این باعث می شود با طیف وسیعی از دشمنان Slender Man ، راهبه های وحشتناک شبح ، و بچه های مدرسه و هیولاهای الهام گرفته از یوکائی مبارزه کنید.

همچنین چند نگاه اجمالی از آنچه به نظر می رسد لحظات ترسناک سنتی تری هستند که ترکیبی دیوانه کننده از تیراندازی ترسناک را نشان می دهد.  این عنوان در سال 2022 میلادی برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

 

تریلر جدیدی از عنوان Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد

در حالی که آخرین افشاگری نگهبانان کهکشان مارول بیشتر کلیسای حقیقت جهانی را به عنوان دشمنان اصلی آزمایش پیتر و باند نشان می داد ، بزرگترین چیزی که در آن کشف شد نشان دادن یک مبارزه فضایی بود.

  بررسی کامل ایکس باکس سری ایکس

یک کلیپ کوتاه نشان داد که بشکه میلانو در فضا غلت می زند ، از گلوله ها فرار می کند و به سمت کشتی های ورودی شلیک می کند. همچنین به نظر می رسد که Cosmo the Dog در حین کمک به نگهبانان ، نقش بزرگتری از یک بازیگر نقش اصلی را بازی می کند.  این عنوان سه شنبه ، 4 آبان ماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

 

نمایش بعدی از Blood hunt

سونی اعلام کرد که Vampire Masquerade battle royale اواخر امسال برای PS5 عرضه خواهد شد. در حالی که گیم پلی همان ضربات روی پشت بام مبتنی بر پراگ را نشان می داد که در حال حاضر در نسخه اولیه دسترسی به رایانه شخصی آلفا وجود دارد ، هنگام چرخاندن بین شخصیت های قابل پخش ، منوی ساده تری نیز نشان داده شد. شش کلاس برای انتخاب وجود دارد که در سه طایفه گسترده شده اند .

 

نمایش بازی Deadloop

قبل از اکران آن در 14 سپتامبر هفته آینده ، ما آخرین نگاهی به بازی Arkhan’s Deathloop داشتیم. تریلر نهایی (ما فرض می کنیم) برای بازی با یک ویدیو تبلیغاتی برای شرکت Aeon شروع می شود ، اگرچه تعداد زیادی قتل و تعداد زیادی قتل وجود دارد و توضیح می دهد که این یک مهمانی بی پایان است که هرگز نمی توانید ترک کنید.

پس از آن روایتی از Colt به نمایش درآمد که نشان دهنده تصاویری است که هنگام حرکت در سراسر جهان مشاهده خواهید کرد و سرنخ هایی از آنچه در حال رخ دادن است به شما نشان می دهد.

خرید بازی PS5 دست دوم

 

با انتشار تریلری ، عنوان Kid A Mnesia Exhibition معرفی شد

Epic Games و گروه Radiohead برای تجربه ای تعاملی به نام Kid A Nmesia همکاری می کنند. هنوز کاملاً مشخص نیست که تجربه دقیقاً چگونه خواهد بود ، اما به عنوان “جهان دیجیتال/آنالوگ وارونه ایجاد شده از آثار هنری و ضبط شده به یاد 21 سالگی Radiohead’s Kid A and Amnesiac” توصیف شده است. در نوامبر 2021 (آبان-آذر) برای PS5 عرضه می شود.

 

تریلر بازی Tchia

یکی از جذاب ترین معرفی  های نمایشگاه پلی استیشن ، Tchia بود. یک ماجراجویی جدید و جهان باز شما می توانید یک مجمع الجزایر گرمسیری را در قایق خود کاوش کنید ، اما همچنین از توانایی خود در مالکیت حیوانات و استفاده از آنها برای حل معماها استفاده کنید.

 

 با انتشار تریلری ، عنوان Uncharted: Legacy of Thieves Collection معرفی شد

این نسخه شامل ریمستر نسخه ی چهارم و میراث گم شده است ، که در اوایل سال 2022 برای PS5 عرضه خواهد شد.

 

نمایش بعدی بازی Wolverine

اولین بازی Insomniac Games  یک بازی جدید Wolverine بود. اگرچه این فقط یک تیزر کوتاه بود و نشان می داد که ولورین پس از یک نزاع کامل در بار نشست. در حالی که یک جنگنده نهایی سعی می کند آرامش خود را برای دور دیگری به دست آورد ، می بینیم که پنجه های ولورین در حال ترکیدن هستند. هیچ نگاهی به چهره وولورین و حتی تاریخ انتشار آن نمی شود ، اما این بازی انحصاری PS5 است.

  با انتشار تریلری ، تاریخ انتشار عنوان Aliens: Fireteam Elite مشخص شد.

 

نمایش بعدی 7 Gran turismo

تریلر طولانی مجموعه ای قوی از خودروهای بی نقص و درخشان را به نمایش گذاشت که قسم می خوریم شما می توانید چهره خود را حتی از طریق تلویزیون مشاهده کنید. پیست ها شامل امور دیدنی کوهستانی ، شهرها و چند تابه ماشین دوست داشتنی در گاراژها بود.

ما همچنین در کنار گزینه های سفارشی سازی و برخی از نقشه ، نگاهی عالی به مسابقات در حال اجرا داشتیم. به گفته سرپرست استودیو پلی استیشن ، هرمن هالست ، این عنوان عناصری را از کل فرنچایز بیرون می آورد ، بنابراین باید برای طرفداران قدیمی مدتها جشن باشد. این عنوان جمعه ، 13 اسفند ماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

 

با انتشار تریلری، عنوان Marvel Spider man 2 معرفی شد

لایه های زیادی برای اولین تریلر Spider-Man 2 وجود دارد. این نشان می دهد که بازی پیتر و مایلز را برای مبارزه با جرم و جنایت متحد می کند. اما مهمتر از همه ، سرانجام تأیید شد که Venom پس از تمسخر اعتباری خود در بازی اصلی ، در بازی حضور خواهد داشت. شاید جالب تر ، او ممکن است قابل بازی باشد و با دو نفره قهرمان تر Spider همراه شود.

صدای روس در تریلر درباره پیدا کردن “کسی که چگونه می تواند مرا شکست دهد” صحبت می کند و کراون شکارچی همه جا آن را نوشته است. آیا او مرد عنکبوتی را برای ورزش شکار می کند و همه سرهای خوب و بد را مجبور به همکاری می کند؟

این عنوان در سال 2023 برای PS5 عرضه خواهد شد.

 

تریلر گیم پلی عنوان God of War Ragnarok منتشر شد

راگناروک سرانجام در راه است ، زیرا سونی سرانجام تسلیم می شود و می پذیرد که دنباله بازی God of War – God of War: Ragnarok نامیده می شود. چیزهای زیادی برای فاش کردن وجود دارد ، در حالی که فریا در راه جنگ است و با سورتمه سگ خود به کریتوس حمله می کند.

همچنین سرانجام با تایر ملاقات می کنیم (پایان نظریه طرفداران مبنی بر اینکه او به دلیل چیزهای سفر در زمان به نوعی کریتوس خواهد بود). شخصیت جدیدی نیز معرفی شد ، دختری کوچک در همان سن آترئوس که سونی فاش کرد یکی از آخرین غول ها است. در کنار همه اینها ، هیولاهای جدیدی وجود دارد ، و ظاهراً یک تاجر جدید ، در امتداد Sindri و Brok ، با یک ماهی مرکب حیوان خانگی.

این عنوان در سال 2022 برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

خرید لوازم جانبی PS5

خرید دسته PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *