سبد خرید من

اطلاعاتی در مورد نقشه جدید PUBG

نقشه جدید PUBG بازیکنان را به کره می برد و به آنها اجازه می دهد تا از مرگ برگردند. در ادامه مطلب همراه ما در سایت فروشگاه پلی استیشن ایران باشید تا به بررسی این نقشه جدید بپردازیم.

 

ویدئو نقشه جدید بازی پاب جی

بعد از مدتی PUBG با اولین نقشه جدید خود بازگشت و این نقشه در کره تنظیم شده است. نقشه جدید Taego، بخشی از به روزرسانی 12.2 بازی است که همچنین به بازیکنان یک مورد احیای مجدد و یک مینی جنگ رویال می دهد تا بعد از مرگ شما را به مسابقه برگرداند و ده ها تغییر دیگر.

Taego یک نقشه 8 کیلومتر در 8 کیلومتری است که در حومه کره تنظیم شده است. Taehyun Kim، مدیر واحد PUBG در بازی ، در یک مصاحبه ایمیل با Polygon گفت که هدف از این نقشه نشان دادن زیبایی کره به بازیکنان ، به ویژه در دهه های 1980 و 90 است.

این نقشه پر از روستاها ، شهرها و حتی یک زندان با حداکثر امنیت برای کشف بازیکنان است. حتی مهمتر از همه ، برای همه بازیکنانی که نقشه های بزرگتر PUBG را از دست داده اند ، Taego هزاران زمین باز برای مبارزه دارد.

گرچه ممکن است اندازه آن با نقشه های سنتی PUBG مطابقت داشته باشد ، اما برخی از ویژگی های دیگر Taego برای بازی کاملاً جدید است.

به عنوان مثال ، مورد جدید خود احیا کننده بازی ، که به بازیکنان ردشده اجازه می دهد خود را بلند کنند ، با هر چیزی که بازی Battle Royale تاکنون ارائه داده بسیار متفاوت است.

حتما بخوانید
بررسی صندلی گیمینگ AndaSeat T-Pro 2

برای خرید بازی ارزان PS5 روی این متن کلیک کنید

خرید پلی استیشن 5 (PS5) استاندارد درایو دار + قیمت

 

Taego همچنین دارای مکانیک جدیدی به نام Comeback BR ​​است که به بازیکنانی که در اولین منطقه آبی حذف می شوند ، امکان بازخرید را می دهد.

در طول Comeback BR ​​- که فقط در مسابقات Taego duo و تیم ها موجود است – بازیکنانی که در اولین منطقه آبی می میرند به Comeback Arena منتقل می شوند ، جایی که سعی می کنند یک تایمر را در یک مسابقه mini BR بیشتر کنند. اگر آنها از تایمر بتوانند عبور کنند ، به مسابقه عادی باز می گردند.

نقشه جدید PUBG

این مکانیکی کاملاً جدید برای PUBG است ، اما مکانی که کیم گفت مدتی است که توسط بازیکنان درخواست شده است.

کیم به Polygon گفت: “ما بارها و بارها بازخوردهایی از سوی بازیکنان داشتیم که باید روشی برای کاهش ناامیدی بازیکنان شکست خورده در بازی اولیه ارائه می دادیم، همچنین احساس کردیم که باید تغییراتی در متا ایجاد شود که برطرف شده است. Comeback BR ​​برای کاهش ناامیدی بازیکنان و کمک به آنها برای سریع پیوستن به تیمشان و برنده شدن دوباره توسعه داده شده است. ”

اگر شما از طرفداران این بازی آنلاین هستید نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذازید؟

خرید پلی استیشن 4 پرو دست دوم ارزان قیمت

خرید ایکس باکس وان (Xbox One)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *