قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه قوانین و عملکرد PSIR منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، در این راستا قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده و تجارت الکترونیک نیز از چارچوب های حرکتی تیم PSIR هستند.
مشتریان ، کاربران و همینطور بازدیدکنندگان سایت نیز موظف به قبول شرایط و قوانین سایت میباشند تا حقوق متقابل مشتری و سایت به صورت کامل انجام پذیرد.

 

شرایط و قوانین خرید

تمامی اجناس موجود در سایت اصلی و دارای شناسه از کارخانه تولید کننده میباشند.
اجناس ارائه شده توسط تیم PSIR دارای گارانتی و ضمانت معتبر می‌باشند که با توجه به گوناگونی محصولات، بازه های زمانی مختلف ارائه می‌شوند

اجناسی که تحت عنوان فیک، تقلبی یا غیر اصل و درجه 2 در بازار شناخته می‌شوند در صورت ارائه در وبسایت به شکل مشخص نمایان هستند بطوری که کاربر را از عدم اصلی بودن جنس مطلع سازند.

سفارشات بالای 3 میلیون تومان دارای ارسال رایگان است.

کاربران

کاربران موظف به قبول تمامی قوانین و شرایط سایت میباشند تا حقوق مصرف کننده به شکل بی نقص ارائه شوند.

توجه داشته باشید کاربران قبل از نهایی کردن سفارش و پرداخت از صحت و کامل بودن تمامی اطلاعات خود در پنل کاربری اطمینان حاصل فرمایند.

به جهت جلوگیری از سو استفاده از های سایبری و فیشینگ حساب های بانکی، درگاه های پرداخت کاملا ایمن در سایت قرار گرفته اند که زیر نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکنند
به این منظور تیم PSIR موظف به احراز هویت خریداران و کاربران می‌باشد تا با توجه به توضیحات داده شده از هر گونه سواستفاده به صورت کامل جلوگیری نماید.