سبد خرید من

تصویر بازی Starfield

Bethesda طی 25 سال گذشته اطلاعات زیادی در مورد اولین IP جدید خود به اشتراک نگذاشته است ، اما می توان حدس ها و استنباط هایی را آموخت.

در سال 2018 ، بتسدا شوک زیادی به طرفداران بازی های خود در E3 وارد کرد: از بازی جدیدی خبر داد. این یک حرکت عظیم بود زیرا بتسدا طی 25 سال هیچ مالکیت معنوی جدیدی آزاد نکرده بود. این بازی Starfield بود ، اما در حالی که Bethesda هنگام اعلام بازی یک تریلر مختصر نشان داد ، از آن زمان تاکنون چیز دیگری نشان نداده است.

با ظهور E3 ، یک فرصت دیگر وجود دارد که بتسدا قصد دارد یک سری اطلاعات جدید Starfield را رونمایی کند.

در این مطلب همه آنچه تاکنون در مورد استارفیلد می دانیم جمع شده است. در ادامه همراه ما باشید.

خرید پلی استیشن

خرید پلی استیشن دست دوم

 

تاریخ انتشار استارفیلد چه زمانی هست؟

بتسدا نگفته است که استارفیلد چه زمانی عرضه می شود یا حتی تصوری از زمان انتظار آن ارائه نداده است.  از آنجا که تقریباً چیزی در این مورد ندیده ایم ، شرط منصفانه این است که استارفیلد هنوز راه درازی دارد. زمانی در سال 2022 ممکن به نظر می رسد ، اما حتی این حدس و گمان نیز تیری در تاریکی است.

البته لازم به ذکر است که بتسدا هر از گاهی دوست دارد یک بازی بزرگ را که شروع یک دوره کوتاه مدت برای انتشار است ، در معرض دید عموم قرار دهد. ما آن را با Fallout 4 مشاهده کردیم که بتسدا در ژوئن 2015 اعلام کرد و در نوامبر همان سال منتشر شد. بنابراین ممکن است که به طور ناگهانی استارفیلد را از ناکجاآباد متوجه شویم.

آیا استارفیلد در E3 خواهد بود؟

آیا استارفیلد در E3 خواهد بود؟

سوال بزرگی است و درباره آن فقط شایعه و گمانه زنی داریم. بتسدا غالباً حضور بسیار بزرگی در E3 داشته است ، جایی که دوست دارد ویترین های همه بازی های خود را کنار هم بگذارد. اکنون که بتسدا زیر چتر مایکروسافت قرار گرفته است ، وضعیت تا حدودی متفاوت است ، بتسدا در تاریخ 13 ژوئن به Xbox Showcase (اکنون Xbox & Bethesda Showcase) پیوست. ما هنوز چیزی رسمی در مورد نمایش استارفیلد در آنجا نشنیده ایم ، اما برخی فکر می کنند ممکن است این نکته وجود داشته باشد که در ماه جاری شاهد اتفاقات جدیدی از بازی خواهیم بود.

  آخرین اخبار Warframe: نسخه جنگ جدید [قابلیت کراس پلی و نسخه موبایل]

این نکته در آرم ویترین است که مایکروسافت در اعلامیه خود برای این رویداد به اشتراک گذاشته است. این شامل برخی از شخصیت های Halo ، از جمله Master Chief است که در پس زمینه فضایی تنظیم شده اند. پایین آرم یک سیاره در فضا است و مطمئناً به نظر می رسد سیاره بیابانی است که از سال 2018 در تریلر تبلیغاتی Starfield به نمایش درآمده است.

علاوه بر این ، گزارش هایی وجود دارد که بتسدا قصد دارد Starfield را در E3 و با اعلام تاریخ انتشار به نمایش بگذارد. این تاریخ به این زودی ها اعلام نخواهد شد – طبق گزارش ها ، بازی قرار است اواخر سال 2022 اکران شود.

خرید ایکس باکس دست دوم

 

پلتفرم

Starfield هیچ سیستم عامل تأیید شده ای ندارد. هنگامی که برای اولین بار اعلام شد ، تاد هوارد کارگردان و تهیه کننده اجرایی بتسدا اشاره کرد که بتسدا فقط برای اینکه بازی روی کنسول های نسل قدیمی کار کند ، از دید خود مصالحه نمی کند و پشت سر گذاشتن آنها به نفع سخت افزار جدیدتر “دور از ذهن نیست”. با این حال ، از آن زمان شایعه شده است که Starfield می تواند منحصر به سیستم عامل های Xbox و رایانه های شخصی باشد.

 

تریلر تیزر 2018

ما در واقع چیزی از Starfield را در عمل ندیده ایم. در E3 2018 ، بتسدا برای اولین بار بازی را با یک تریلر بسیار مختصر که فقط احساس ناخوشایند آنچه در آن است ارائه می دهد.

این تریلر قبل از آشکار کردن یک ایستگاه فضایی با ظاهری کاملاً مدرن ، خورشید را بر فراز یک سیاره شعله ور می کند. یک ثانیه بعد ، شکافی در فضا ظاهر می شود که به نظر می رسد همه چیز را می مکد.

این یک نوع RPG جهان باز و تک نفره است.

در حالی که تقریباً چیزی در مورد Starfield نشنیده ایم ، اما اندکی تصورات گسترده درباره آنچه که در نهایت خواهد شد داریم. بتسدا به دلیل گستردگی RPG های جهان باز خود مانند سری The Elder Scrolls و سری Fallout شناخته شده است و به نظر می رسد Starfield نیز مانند آنها باشد.

  بررسی کامل ایکس باکس سری ایکس

طی جلسه توجیهی بتسدا / مایکروسافت در ماه مارس ، مدیرعامل Bethesda Game Studios اشلی چنگ خاطرنشان کرد که تجربه تیم توسعه دهنده در زمینه بازی- بسیاری از افراد تیم تجربه زیادی در کار با RPG های جهان باز را تجربه می کنند – که به شدت دلالت بر این دارد که Starfield نیز یکی از این بازی ها است.

چنگ گفت: “امروز تیمی که در استارفیلد کار می کند همه با هم روی چندین RPG جهان باز کار کرده اند. این تجربه مشترک است که یک شبه اتفاق نمی افتد. مدت زمان زیادی طول می کشد و کار سختی است.”

بنابراین حداقل ، می توان انتظار داشت که استارفیلد از آنچه مردم در مورد بازی های بتسدا دوست دارند ، زیاد انحراف نداشته باشد. هوارد در مصاحبه سال 2018 با Eurogamer ، با کمال میل گفت که Starfield مانند Elder Scrolls یا Fallout خواهد بود.

و حتی در میان آنچه “بازی های بتسدا” در نظر گرفته می شود ، تنوع نسبتاً خوبی وجود دارد. در حالی که آنها داستان و مکالمه ها را به روش های مشابه ارائه می دهند ، بازی های The Elder Scrolls عناوین فانتزی بالایی هستند که شما را با استفاده از سلاح های غول پیکر ، کمان و جادو درگیر می کنند ، در حالی که بازی های Fallout همه در مورد اسلحه های جالب هستند.

Fallout 4 ساخت پایه های بیشتری را به فرمول اضافه کرد و آن را بیشتر از Skyrim متمایز کرد. بنابراین قطعاً عرض جغرافیایی برای Starfield وجود دارد که با عناوین دیگر بتسدا کاملاً متفاوت باشد، حتی اگر عناصر RPG جهان باز زیادی مانند داستان های شاخه ای و جهان های عظیم برای کاوش داشته باشد.

خرید بازی پلی استیشن

 

ویدئو – هر آنچه می دانیم | گیم پلی / تاریخ انتشار 

موتور بتسدا برای Starfield تعمیر اساسی انجام داد

در سپتامبر سال 2020 ، بتسدا بیانیه ای را در مورد تأثیر خرید مایکروسافت و انتشار سری X و S منتشر کرد که در کار این استودیو در بازی های خود تأثیرگذار است. در آن بیانیه ، هوارد گفت که این فن آوری جدید منجر به “بزرگترین تعمیرات اساسی موتور ما از زمان شده است.”

  بهترین بازی های Xbox Series X

هاوارد گفت: “با هر چرخه کنسول جدید ، ما با هم متحول شدیم. از آوردن مود به کنسول با Fallout 4 که اکنون بیش از یک میلیارد بار دانلود دارد ، تا جدیدترین فناوری هایی که Xbox Series X / S را تأمین می کنند.”

“این سیستم های جدید با جهش نسلی نه تنها در گرافیک ، بلکه پردازنده مرکزی و جریان داده ها نیز برای دنیای وسیعی که دوست داریم ایجاد کنیم بهینه سازی شده است. این امر منجر به بزرگترین تغییرات اساسی موتور ما از زمان فراموشی شده است ، با تمام فن آوری های جدید اولین IP جدید ما در 25 سال ، Starfield ، و همچنین The Elder Scrolls VI. ”

برای سالها ، Bethesda بازی های خود را با موتور Creation خود ، که همان فناوری پشت The Elder Scrolls IV: Oblivion است ، همانطور که گفته شد ، و همچنین The Elder Scrolls V: Skyrim ، Fallout 3 ، Fallout 4 و Fallout 76 بازی های خود را ارائه می دهد.

بنابراین این کاملاً واضح است که استارفیلد از موتور Creation نیز استفاده می کند – البته یک نسخه اصلاح شده که بسیاری از قابلیت های جدید تکنولوژی و سخت افزار را در نظر می گیرد. به طور کلی ، به هر حال ، به احتمال زیاد می توانیم انتظار داشته باشیم که Starfield همان حس بصری و گیم پلی بازی های دیگر بتسدا را داشته باشد.

 

Starfield در Xbox Game Pass خواهد بود

این کمی واضح است ، اما تکرار می شود. با خرید بتسدا توسط مایکروسافت ، ناشر اعلام کرد که بازی های جدید بتسدا هنگام انتشار در Xbox Game Pass ظاهر می شوند – و این شامل Starfield هم است. بنابراین اگرچه ما دقیقاً نمی دانیم Starfield چه زمانی عرضه می شود ، اما می دانیم که اگر شما مشترک Game Pass هستید ، به احتمال زیاد دسترسی فوری به آن در رایانه های شخصی یا Xbox Series X | S و احتمالاً هر دو را خواهید داشت .

خرید xbox one کارکرده

خرید بازی ps4 کارکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *