سبد خرید من

پخش زنده بیستمین سالگرد Xbox در آبان ماه بدون معرفی بازی!

بیستمین سالگرد Xbox: معرفی کنترلر و هدست جدید و بدون معرفی بازی!

20 امین سالگرد ایکس باکس در آبان ماه

مایکروسافت میزبان برنامه بیستمین سالگرد Xbox و Halo در 15 نوامبر (24 آبان) است.

2021 بیستمین سالگرد Xbox و Halo است و مایکروسافت با پخش دیجیتال جشن می گیرد. ویترین دیجیتال در روز دوشنبه 15 نوامبر (20 آبان) برگزار می شود که دقیقا 20 سال پس از انتشار نسخه اصلی Xbox در سال 2001 با Halo: Combat Evolved به عنوان عنوان راه اندازی است. تعداد کمی می توانستند پیش بینی کنند که نام تجاری در 20 سال آینده چقدر رشد خواهد کرد.

مایکروسافت در این اطلاعیه گفت: “در حالی که ما هیچ بازی جدیدی را اعلام نمی کنیم ، این پخش سالگرد یک نگاه ویژه به 20 سال Xbox خواهد بود.”

این رویداد 15 نوامبر(24 آبان) در ساعت 10 صبح PT / 1 PM ET / 5 PM GMT برگزار می شود. جزئیات بیشتر به زودی در جریان رویداد ماه آینده منتشر خواهد شد.

جهت خرید کنسول ایکس باکس سری اس کلیک کنید.

خرید Xbox One

 

عرضه کنترلر و هدست جدید مایکروسافت در سالگرد Xbox

مایکروسافت این خبر را چندی بعد پس از آنکه یکی از صفحات رسانه های اجتماعی آن به نوعی افشاگری کرد ، اعلام کرد. در حالی که بسیاری معتقد بودند که ممکن است به Fable جدید Playground متصل شود ، اینطور نیست و طرفداران هنوز منتظر هستند تا درباره بازی بعدی Fable بیشتر بیاموزند.

در اخبار دیگر ، مایکروسافت نسخه بازی سال Microsoft Flight Simulator را اعلام کرد که در 18 نوامبر (27 آبان) به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای افرادی که قبلاً بازی را به طور کامل در اختیار داشته اند و برای اعضای Xbox Game Pass منتشر می شود. این هواپیما با پنج هواپیمای جدید ، هشت فرودگاه دیگر و ویژگی های جدید درخواست شده توسط جامعه مانند پشتیبانی DX12 ارائه می شود.

حتما بخوانید
هر آن چیزی که در مورد Starfield می دانیم

علاوه بر این ، مایکروسافت نسخه مخصوص کنترلر و هدست ایکس باکس را با موضوع 20 سال Xbox عرضه می کند ، در حالی که کنسول جدیدی با نام تجاری Halo با نام Xbox Series X در راه است.

خارج از سالگرد ، مایکروسافت امسال یک دستگاه  جدید دارد، یخچال کوچک. مینی یخچال ایکس باکس ، که شوخی به نظر نمی رسد و شبیه  سری X است ، امسال با قیمت 100 دلار عرضه می شود. پیش سفارشات از 19 اکتبر (27 مهر) شروع شده است. پیشنهاد می شود مقاله بن شدن ایکس باکس را بخوانید.

آموزش اجرای بازی ایکس باکس روی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *