سبد خرید من

بن شدن ایکس باکس لایو

همه چیز درمورد بن شدن کنسول های بازی Xbox

همانطور که شاید در جریان باشید از چند روز گذشته موضوع بن شده کنسول های ایکس باکس داغ شده است. در این مطلب به این موضوع و علل آن میپردازیم. ادامه مطلب همراه ما باشید.

علل اصلی بن شدن کنسول های ایکس باکس استفاده از اکانت های اشتراکی گیم پس آلتیمیت و دیگر سرویس های مایکروسافت است. این اکانت ها بصورت غیرقانونی از سرورهای مایکروسافت تهیه شده است و مایکروسافت تمام دستگاه هایی که سریال نامبرهایشان با این دسته اکانت ها به شبکه ایکس باکس وصل شده است را بن کرده است.

این موضوع از کجا به وجود آمده است؟ عده ای سودجو یا بخواهیم به صورت خوشبینانه نگاه کنیم افراد ناآگاه با به فروش رساندن اکانت های این چنینی موجب بن شده خیل عظیمی از کنسول های ایکس باکس شده اند.

تصویر اررور بن شدن Xbox

 

راه حل این موضوع چیست؟

با توجه به پیگیری هایی که از طریق ساپورت مایکروسافت تا این لحظه انجام شده است، به علت اینکه این کنسول ها در کشور ایران که تحریم می باشد قرار دارند و از قوانین وضع این شرکت تخطی کرده اند هیچ خدماتی نمی توانند دریافت کنند.

متاسفانه کاربران زیادی در روزهای اخیر با این موضوع مواجه شده اند و با این قیمت کنسول ها دیگر امکان استفاده از دستگاه خود را ندارند. مخصوصا دستگاه هایی که نسخه بدون درایو هستند. مانند ایکس باکس سریز اس و وان اس دیجیتال.

حتما بخوانید
آموزش تنظیمات کاربردی PS5

 

چه کار کنیم که کنسول بن نشود؟

1- اکانت های این چنینی را از فروشندگان بسیار معتبر تهیه کنیم.

2- تا جای ممکن از گیفت کارت های قانونی خود مایکروسافت استفاده کنید.

3- قیمت های پایین اکانت ها خود گویای مسئله دار بودن آنها هستند.

4- در صورت امکان از فروشنده فیزیکی اکانت را خریداری کنید تا در صورت بروز هر مشکل به او دسترسی داشته باشید.(پشتیبانی آنلاین فروشنده)

خرید Xbox 360

 

با کنسول بن شده چه کنیم؟

با توجه به پیشنهادهایی که از سوی یکسری از فروشندگان برای تعویض مادربرد دستگاه ارائه می شود این پیشنهاد به هیچ وجه معقول نیست زیرا امکان فروش مادربردهای تعمیری یا معیوب وجود دارد .

بهترین راهکار برای این دسته کنسول های بازی این است که خود کنسول را بصورت قطعات یدکی به فروشندگان یا تعمیرکاران با قیمت منصفانه بفروشیم و همان هزینه خرید مادربرد را با این مبلغ روی هم گذاشته و یک کنسول کارکرده دست نخورده یا آکبند بخریم.

خرید Xbox One S دست دوم و کارکرده با قیمت ارزان

 

صحبت پایانی:

از سرویس های کاملا قانونی ارائه شده توسط کمپانی مایکروسافت استفاده کنید.

قیمت و خرید ایکس باکس سری S دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *