سبد خرید من

تولد 20 سالگی ایکس باکس

سیموس بلکلی، پدر ایکس باکس که اکنون بیشتر به خاطر پختن نان باستانی شهرت دارد، پیامی را در آستانه بیستمین سالگرد ایکس باکس به اشتراک گذاشته است.

بلکلی با انتشار پستی در توییتر گفت تیمی که تنها به طراحی و عرضه Xbox کمک کرده است، حدود 40 درصد از اعتبار موفقیت این کنسول را مدیون است. بلکلی گفت: افراد واقعی که Xbox را موفق کردند، گیمرها و طرفداران هستند. شما بچه ها. ایکس باکس بدون حمایت افرادی که ریسک خرید آن را به جان خریدند، هرگز نمی توانست موفق شود.

او افزود: و خرید ایکس‌باکس و طرفدار ایکس‌باکس بودن – متقاعد کردن مادر، دوست پسر، دوست دخترتان که خوب است ایکس‌باکس داشته باشید، داشتن کنسولی از شرکت سازنده اکسل، کار بزرگی بود. مخصوصاً در سال 2000. واضح نبود. می دانید، این چیزی بود که برای اینکه یک طرفدار ایکس باکس باشیم، صبوری لازم داشت. و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. اعتبار متعلق به شماست. پس از شما متشکرم.

 

 

بلکلی همچنین اخیراً از مدیر عامل AMD بخاطر تغییر لحظه آخری پردازنده های اینتل برای Xbox اصلی عذرخواهی کرد. او در مورد مهندسان AMD در اتاق گفت: “من با [بیل گیتس] برای اعلام روی صحنه ایستاده بودم، و آنها همانجا بودند، ردیف اول، و بسیار غمگین به نظر می رسیدند.”

  نقد و بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

“من هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. آنها در ساخت نمونه های اولیه کمک زیادی کرده بودند. نمونه های اولیه که به معنای واقعی کلمه نسخه های نمایشی اعلامیه راه اندازی را روی سخت افزار AMD اجرا می کردند. من احساس می کردم چنین الاغی هستم.”

بلکلی در توییت دیگری گفت: مایکروسافت AMD را به دلیل “سیاست خالص” به نفع اینتل کنار گذاشت.

بلکلی اخیراً داستان های زیادی را به اشتراک گذاشته است. او همچنین اخیراً فاش کرد که گروه Blink 182 او را تشویق کردند که سال‌ها پیش در یک مهمانی Xbox یک بطری کامل شامپاین را بچشد.

Xbox اصلی در 15 نوامبر 2001 منتشر شد، بنابراین به زودی بیستمین سالگرد آن فرا می رسد. مایکروسافت این مناسبت را با پخش زنده با موضوع سالگرد و با عرضه چندین محصول جشن گرفته است.

به مناسبت جشن Halo، که امسال نیز بیستمین سالگرد آن می‌گذرد، مایکروسافت یک Xbox Series X سفارشی با نام تجاری Halo Infinite، و همچنین یک کنترلر شفاف Xbox و یک هدست نسخه ویژه را منتشر می‌کند.

مایکروسافت گفت: پخش زنده بیستمین سالگرد ایکس باکس هیچ گونه اعلان بازی جدیدی نخواهد داشت، اما این رویداد نگاهی ویژه به 20 سال ایکس باکس خواهد بود.

بلکلی اکنون مدیر عامل Pacific Light & Hologram است، یک “استارت آپ فناوری”.

خرید Xbox One استوک

قیمت ایکس باکس 360 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *