سبد خرید من

رویدادهای بازی Call Of Duty Vanguard

Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر (11 آذر) با یک کمپین، 16 نقشه استاندارد چند نفره، 4 نقشه Champion Hill و حالت زامبی توسعه یافته توسط Treyarch منتشر می شود، اما پست وبلاگ اکتیویژن در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) برخی از محتوای پس از راه اندازی بازی را شرح می دهد.

درست مانند راه اندازی Black Ops Cold War، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که یک “پیش فصل” کوچک قبل از شروع اولین فصل کامل شروع شود. پیش فصل Vanguard از 5 نوامبر تا 2 دسامبر اجرا خواهد شد. در این مدت، بازیکنان ونگارد می توانند به پیشرفت در پاس نبرد فصل 6 Black Ops Cold War ادامه دهند و نقشه های Verdansk و Rebirth Island Warzone نیز همچنان در دسترس خواهند بود.

در Call of Duty: Vanguard چطور کلن جدید بسازیم یا عضو یک کلن شویم؟

خرید PS5 استوک

پیش فصل Vanguard

پیش فصل Vanguard همچنین نقشه حمل و نقل مورد علاقه طرفداران را از Call of Duty 4: Modern Warfare اضافه خواهد کرد. این نسخه از Shipment در 17 نوامبر (26 آبان) عرضه می شود و دارای پوسته جدیدی از نقشه با موضوع جنگ جهانی دوم است. پست وبلاگ می گوید که جزئیات بیشتری از پیشنهادات پس از راه اندازی قبل از فصل 1 ارائه خواهد شد.

علاوه بر این، دو رویداد نهایی برای نقشه Verdansk قبل از انتشار نقشه جدید Warzone Pacific Caldera با فصل 1 در 2 دسامبر (11 آذر) منتشر شد.

  در EA Play Live چه گذشت؟!

اول، Operation: Flashback یک حالت خاص با زمان محدود است که Raven Software برای جشن گرفتن و بازگرداندن لحظات کلاسیک ۱۸ ماه گذشته در Verdansk ایجاد کرده است. مشخص نیست که این حالت چگونه اجرا می شود، اما Activision می گوید اطلاعات بیشتر در مورد Operation: Flashback قبل از راه اندازی در 18 نوامبر (27 آبان) فاش خواهد شد.

PS4 استوک

 

تصویر بازی Call Of Duty Vanguard

از 24 نوامبر، بازیکنان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد نقشه Caldera آینده با رویدادی به نام Secrets of the Pacific جمع آوری کنند. این رویداد با زمان محدود به بازیکنان اطلاعاتی در مورد Caldera و نقاط مختلف آن را قبل از راه‌اندازی آن در دسامبر می‌دهد، اما فقط با تکمیل چالش‌ها در سراسر Vanguard و Warzone. جزئیات بیشتر در مورد این رویداد در اواسط نوامبر منتشر می شود.

از 30 نوامبر تا 1 دسامبر، پیش فصل شامل آخرین ساعات وردانسک نیز می شود، که به طور مبهم به عنوان تماشا برای دیدن آنچه برای وردانسک اتفاق می افتد قبل از تاریک شدن وارزون برای آماده شدن برای Caldera توصیف می شود. مشخص نیست که آیا این یک حالت قابل پخش است یا فقط یک داستان سینمایی.

خرید Xbox One دست دوم

 

Vanguard’s فصل 1

فصل 1 در 2 دسامبر آغاز می شود و نقشه های جدید، پاس نبرد جدید، دو سلاح رایگان و محتوا و چالش های بیشتر را برای حالت زامبی به ارمغان می آورد. در اینجا تمام جزئیات فعلی نقشه زامبی Der Anfang Treyarch برای Vanguard آمده است. فصل 1 همچنین نشان دهنده انتشار ادغام Vanguard به Warzone با نقشه Caldera است.

  ترفندهای بازی Biomutant

Call of Duty: Warzone یک بازی رایگان برای بازی است، اما بازیکنان Vanguard در شروع فصل 1 به نقشه جدید Caldera دسترسی 24 ساعته خواهند داشت. در طول این دسترسی انحصاری، نقشه کوچکتر جزیره Rebirth Warzone باز می ماند.

بازی Call of Duty: Warzone

Warzone Pacific حالت جدیدی را به نام ونگارد رویال معرفی خواهد کرد. این حالت هواپیماها را به Warzone اضافه می کند و به بازیکنان اجازه می دهد به آسمان بروند یا با اسلحه های AA برای مبارزه با حملات هوایی استفاده کنند. بعداً در فصل 1، حالت غارت Verdansk به Caldera می‌رسد، که بازیکنان را درگیر می‌کند تا بیشترین پول نقد را برای یک برد به دست آورند.

در حالی که جزئیات خاص هنوز برای رویدادهای مختلف Vanguard و Warzone و محتوای پاس های نبرد مبهم است، احتمالاً جزئیات بیشتری را به شروع فصل نزدیک خواهیم کرد. بازیکنان در حال حاضر می‌توانند در تسطیح دو سلاح پیشتاز در Warzone، شروع کنند، زیرا تفنگ تهاجمی STG 44 و تفنگ تاکتیکی M1 Garand به عنوان لایه‌های رایگان پاس نبرد فصل 6 اضافه شده‌اند.

Warzone Pacific درایور Anti-Cheat Ricochet را که اخیراً فاش شده معرفی کرده است تا به کاهش مشکل تقلب Warzone کمک کند. Warzone Pacific که بر اساس فناوری و موتوری مشابه Call of Duty: Vanguard ساخته شده است، از پشتیبانی کاملاً بهینه‌شده cross-play، cross-progression و cross-gen پشتیبانی می‌کند.

مپ محبوب Shipment ، چهارشنبه ، 26 آبان ماه به عنوان Call Of Duty Vanguard اضافه خواهد شد.

 

بازی Call Of Duty Vanguard کی و برای چه پلتفرم هایی منتشر میشود؟

Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر (11 آذر) برای Xbox Series X|S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. بازی جدید در حالی عرضه خواهد شد که Activision Blizzard با شکایت ایالت کالیفرنیا به اتهام آزار و اذیت و تبعیض علیه زنان مواجه است.

  Xbox and Bethesda E3 2021 : در این رویداد چه گذشت

خرید بازی PS5

خرید بازی PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *