سبد خرید من

قابلیت و توانایی های متخصصین و شخصیت های بازی Battlefield 2042

همه چیز در مورد توانایی های متخصصین بازی بتلفیلد 2042 [شخصیت ها]

10 شخصیت متخصص بازی بتلفیلد 2042 چه توانایی هایی دارند؟ معرفی توانایی هر متخصص

Battlefield 2042 برای بازیکنان دسترسی به شخصیت هایی با توانایی های جدید دارد. این شخصیت ها متخصصان نامیده می شوند ، هر کدام دارای توانایی منفعل و فعال خود هستند ، و همچنین نقش رزمی خاصی را که به سمت آن متمایل هستند انجام می دهند. آنها وسیله ای هستند که به وسیله آن بازیکنان می توانند به شیوه ای متفاوت به میدان نبرد نزدیک شوند، بدون اینکه دو متخصص شبیه هم باشند.

همانطور که گفته شد، متخصصان بازی را می توان به گروه هایی تقسیم کرد. هر کدام دارای توانایی‌هایی هستند که بازیکنان را به سمت یک سبک بازی کهن‌الگوی خاص در میدان جنگ سوق می‌دهد، خواه حمله، مهندسی، پشتیبانی یا بازیابی. با سیال بودن بازی برای بارگذاری، آنها چگونه بازیکنان کلاس های خود را تخصصی تر می کنند.

در زمان عرضه، Battlefield 2042 دارای 10 متخصص خواهد بود، هرچند که پس از عرضه، تعداد بیشتری نیز به بازی اضافه خواهند شد. لیست کاملی از آنها را به تفکیک می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

برای خرید بازی PS5 اینجا کلیک کنید

خرید بازی Xbox One در این لینک

 

متخصص شماه 1: شخصیت “Irish” 

متخصص شماه 1: شخصیت "Irish" در بتلفید 2042

آیریش که پس از اولین حضور در Battlefield 4 در حال بازگشت به Battlefield است، یکی از شخصیت‌های پشتیبانی تهاجمی‌تر بازی است. توانایی های او او را در خط مقدم هر مبارزه ای قرار می دهد، جایی که می توان از توانایی های او به بهترین نحو استفاده کرد.

  شکایت کمپانی Take Two از سازندگان بازی It Takes Two

قابلیت منفعل: ایریش با زره پوش وارد میدان جنگ می شود و با بیرون آوردن دشمنان، زره خود را پر می کند.

قابلیت فعال: ایرلندی می‌تواند یک سیستم پوشش قابل استقرار را که از گلوله، مواد منفجره و پرتابه‌های انفجاری محافظت می‌کند، قرار دهد.

 

متخصص شماره 2: شخصیت Mackay

Mackay برای یک بازیکن تیم بزرگ نمی‌سازد، زیرا مجموعه مهارت‌های او بر روی حرکت متمرکز است، اما بازیکنان متفکر می‌توانند از توانایی‌های او برای کنار زدن دشمنان استفاده کنند و آسیب‌های جدی وارد کنند.

توانایی منفعل: Mackayu سریعتر حرکت می کند در حالی که مناظر را هدف قرار می دهد.

توانایی فعال: Mackay می تواند یک قلاب قلاب را شلیک کند. قلاب تقریباً به هر سطحی در بازی متصل می شود و حتی می توان از آن برای کشتن بازیکنان استفاده کرد.

 

متخصص شماره 3 : Maria Falck

متخصص شماره 3 : Maria Falck

فالک متخصص اصلی Battlefield 2042 است، با هر دو توانایی‌هایش برای جلوگیری از مرگ بازیکنان یا بازگرداندن آنها به مبارزه با ظرفیت کامل. بازیکنانی که فالک را انتخاب می‌کنند باید آماده باشند تا روی هم تیمی‌های خود بیشتر از دشمنان تمرکز کنند.

توانایی منفعل: فالک می تواند متحدان را در سلامت کامل احیا کند. بازیکنانی که توسط متخصصان دیگر احیا می شوند تنها 50 درصد از سلامت خود را خواهند داشت.

توانایی فعال: Falck دارای یک تپانچه سیرت است که می تواند از راه دور بازی های دوستانه را التیام بخشد یا در تهاجم تهاجمی مورد استفاده قرار گیرد. بازیکنان همچنین می توانند از تپانچه برای درمان خود استفاده کنند.

 

شماره 4: Pyotr “Boris” Guskovsky

شخصیت شماره 4: Pyotr "Boris" Guskovsky در Battlefield 2042

بهتر است از بوریس زمانی استفاده شود که بازیکنان به نقطه ای برسند که باید از آن دفاع کنند. در حالی که مهارت او می تواند هنگام پیشروی در موقعیت دشمن مورد استفاده قرار گیرد، زمانی که بازیکنان می توانند در مقابل دشمنان دفاع کنند، در قوی ترین حالت خود است.

توانایی غیرفعال: دشمنانی که هدف تفنگ نگهبان بوریس قرار می گیرند، مشاهده می شوند و موقعیت خود را بر روی نقشه نشان می دهند.

  همه چیز درباره ی کنترلر Elite 2

توانایی فعال: بوریس می‌تواند یک تفنگ نگهبان را که به طور خودکار دشمنان را در محدوده خود هدف قرار می‌دهد، زمین بگذارد.

خرید PS4 دست دوم

 

متخصص پنجم: کاراکتر Wikus “Casper” Van Daele

بازی‌های مبارزه ای همیشه به تک‌تیراندازان فرصت درخشش را می‌دهند و کاسپر احتمالاً شخصیت انتخابی آنها خواهد بود. متخصص کت و شلوار گلی قرار است از جلو عقب بیفتد و دشمنان را از روی صندلی خود تک تیرانداز کند.

توانایی منفعل: کاسپر دارای سنسور حرکت است که هنگام نزدیک شدن دشمنان به بازیکنان هشدار می دهد. این کار باعث می‌شود که کاسپر را به سختی بگذرانید، حتی اگر او به دنبال یک تفنگ باشد.

قابلیت فعال: کاسپر می‌تواند یک پهپاد بازیابی را مستقر کند که می‌تواند دشمنان را منحرف کند یا به طور موقت وسایل نقلیه دشمن را با انفجار EMP غیرفعال کند.

 

متخصص شماره 6: Navin Rao

متخصص شماره 6: Navin Rao

رائو یک شخصیت فنی است که به لطف اطلاعاتی که در اختیار هم تیمی خود قرار می دهد ، در هر نبرد مناسب است.

قابلیت غیرفعال: رائو می‌تواند دشمنان را هک کند و سپس آنها را پایین بیاورد تا سایر دشمنان اطراف را برای تیمش آشکار کند.

قابلیت فعال: با استفاده از یک کامپیوتر مچی کوچک، Rao می‌تواند سیستم‌های خودرو، روبات‌ها و عناصر مختلف را در هر سطح هک کند.

 

شماره 7: Santiago “Dozer” Espinoza

دوزر همانطور که از نامش پیداست یک تانک است. او برای خط مقدم هر فشار بزرگ در نظر گرفته شده است، تا جایی که می تواند آسیب وارد کند تا سایر هم تیمی ها بتوانند به سمت یک هدف حرکت کنند.

قابلیت غیرفعال: بولدوزر آسیب کمتری از مواد منفجره می گیرد.

توانایی فعال: دوزر مجهز به یک سپر بالستیک است که علاوه بر محافظت از او در برابر آتش ورودی ، می تواند به عنوان یک قوچ کوبنده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

متخصص هشتم: Emma “Sundance” Rosier

متخصص هشتم: Emma "Sundance" Rosier در بازی بتلفیلد

هنگامی که Battlefield 2042 برای اولین بار آمد ، بازیکنان از این امکان برخوردار بودند که بتوانند با لباس بال در اطراف نقشه ها پرواز کنند. با این حال، ساندنس، همراه با لباس بال، می‌تواند گروه‌هایی از دشمنان و حتی وسایل نقلیه را به چالش بکشد، و او را به یک متخصص توانا برای بازیکنان انفرادی تبدیل کند.

  تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14 برای PS5 منتشر شد

توانایی منفعل: ساندنس می تواند به جای چتر نجات از لباس بال استفاده کند.

توانایی فعال: ساندنس دارای نارنجک‌های هوشمند است که در سه رنگ وجود دارد: نارنجک‌های پراکنده به مواد منفجره کوچک‌تر تجزیه می‌شوند، پهپادهای میکرو به اهداف خاصی حمله می‌کنند، و نارنجک‌های ضد زره می‌توانند به وسایل نقلیه آسیب جدی وارد کنند.

خرید PS5 استوک

 

متخصص نهم: Constantin “Angel” Anghel

با پیشرفت وضعیت در میدان نبرد ، بازیکنان احتمالاً متوجه خواهند شد که بارگذاری فعلی آنها متناسب با شرایط نیست. آنجایی است که آنجل وارد بازی می شود و به گروه های بازیکن اجازه می دهد بعد از استقرار لباس دیگری را انتخاب کنند و به تیم های این متخصص تنوع زیادی می دهد.

توانایی غیرفعال: متحدانی که توسط فرشته احیا شده اند با تمام زره های خود به نبرد باز می گردند.

قابلیت فعال: فرشته می‌تواند یک جعبه بارگیری را که زره و مهمات متحدان را دوباره پر می‌کند، فراخوانی کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد به سرعت بارگیری را تغییر دهند.

 

دهمین متخصص در بازی بتلفیلد 2042: شخصیت Ji-Soo Paik

دهمین متخصص در بازی بتلفیلد 2042: شخصیت Ji-Soo Paik

پیک متخصص دیگری است که در خط مقدم هر نبردی قرار دارد، اگرچه در فضاهای بسته بهتر عمل می کند. توانایی‌های او، که موقعیت‌های دشمن را برای خود و هم‌تیمی‌ها آشکار می‌کند، به این معناست که هیچ دشمنی نمی‌تواند برای مدت طولانی پنهان بماند.

قابلیت منفعل: دشمنانی که به پیک آسیب می زنند به طور خودکار شناسایی می شوند.

قابلیت فعال: Paik می تواند از اسکنر استفاده کند که دشمنان را از طریق دیوارها قابل مشاهده می کند.

خرید لوازم جانبی PS4 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *