سبد خرید من

تصویر بازی It Takes Two

کمپانی Take Two به تازگی شکایتی به دلیل کپی برداری این بازی از نام این کمپانی بر علیه Hezelight انجام داده است.

مدت کوتاهی پس از انتشار بازی پازل تعاونی، ادعای علامت تجاری توسط شرکت مادر Grand Theft Auto به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ارسال شد و Hazelight مجبور شد از ثبت نام رسمی بازی صرف نظر کند.

در بیانیه جدیدی که برای Eurogamer ارسال شد، سخنگوی Hazelight گفت که استودیو “نمی تواند در مورد اختلافات جاری اظهار نظر کند” اما “امیدواریم که این مشکل حل شود.” با این حال، به نظر می‌رسد که استودیو ادعای علامت تجاری را مورد مناقشه قرار نداده است زیرا اخطار جدیدی مبنی بر رهاسازی به USPTO ارسال شده است.

مایک فوتر، تحلیلگر تجاری، در مورد این موضوع در توییتر اظهار نظر کرد و گفت که اگرچه Hazelight مالکیت نام بازی را از دست داده و نمی تواند از آن محافظت کند، این لزوماً به این معنی نیست که استودیو باید نام بازی را تغییر دهد. فوتر گفت: “اگر بخواهند از نام محافظت کنند، می توانند آن را تغییر دهند، اما صادقانه بگویم، احتمالاً ارزش آن را ندارد که این کار را انجام دهند.”

به گفته رئیس گروه حقوق سرگرمی، رسانه و ورزش در Buchanon Ingersoll & Rooney، دیوید گوروین، تحت عنوان “حقوق مشترک”، این بدان معنی است که Hazelight می تواند به فروش بازی ادامه دهد و از نام It Takes Two استفاده کند. حقوق مشترک بر اساس استفاده است، نه ثبت رسمی. با این حال، طبق نظر Futter، این موارد محدودتر از زمانی است که با موفقیت به آن علامت تجاری اعطا شده بود.

  آموزش اتصال کینکت ایکس باکس وان اس (آداپتوری)

ریچارد هوگ همچنین در مورد این ادعا اظهار نظر کرد و گفت که “Take-Two بسیار بسیار تهاجمی است” و “درخواست تمدید برای 25 چالش در سه ماه گذشته” را ثبت کرده است.

Take-Two Interactive قبلاً صدها مورد اختلاف در مورد علامت تجاری را برای کلماتی مانند “راک استار”، “مافیا”، “باشگاه اجتماعی” و سایر کلمات مرتبط با IP خود به USPTO ثبت کرده است.

Take-Two در حال حاضر درباره ادعای علامت تجاری اظهار نظری نکرده است.

به شما پیشنهاد میکنیم وارد صفحات خرید بازی Xbox Series X و خرید بازی PS5 شوید و لیست جدیدترین بازی های موجود را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *