سبد خرید من

GTA 6 انحصاری برای PS5 خواهد بود | آخرین اخبار و شایعات بازی جی تی ای 6

GTA 6 هیچ تاریخ انتشار یا حتی تأیید رسمی از Rockstar Games ندارد ، اما شایعات در مورد بازی بزرگ بعدی Grand Theft Auto همچنان در حال چرخیدن است که با گمانه زنی های طرفداران و خبرهای تایید نشده از همه چیز ، از مکان ، تنظیمات و دوره زمانی بالقوه ، تقویت می شود.

به جای هرگونه اطلاعات رسمی در مورد Grand Theft Auto 6، در اینجا تاریخچه هر شایعه اصلی GTA 6 و احتمالا خبر یا شایعه از چند سال گذشته وجود دارد.

به یاد داشته باشید که هیچ یک از شایعات مورد بحث در این مقاله تأیید نشده است و تعداد کمی از آنها توسط سایر رسانه ها تأیید شده اند که از منابع معتبر آمده است – باید با آنها به عنوان شایعات و حدس و گمان هواداران برخورد کرد و نه اطلاعات رسمی از Rockstar ، مگر خلافش گفته شود.

خرید پلی استیشن 4 دست دوم

خرید پلی استیشن 3 دست دوم

GTA 6 از یک قهرمان زن برخوردار خواهد بود

در ژانویه 2021 ، شایعات مربوط به GTA 6 که دارای یک شخصیت زن قابل بازی است ، پس از انتشار تام هندرسون در توییتر ، “برای اولین بار در GTA 6 ، GTA 6 قهرمان زن و مرد دارد. “

شخصیت های اصلی Grand Theft Auto انواع مختلفی از کهن الگوهای جنایی تخیلی را در بر می گیرد – تامی گرمسیتی گرم مزاج Vice City ، پناهنده بالغ و در عین حال بدبین GTA 4 در اروپای شرقی ، نیکلو بلیک و رئیس کارگروه باند خیابانی ساده لوح اما خوش قلب کارل “CJ” جانسون از سان آندریاس.

GTA 5 با این سه شخصیت قابل بازی ، کار جدیدی را برای این مجموعه انجام داد ، از یک جنایتکار بازنشسته که در زندگی تجملاتی زندگی می کند تا یک فروشنده اسلحه پارک تریلر گرفته تا یک گانگستر جوان که قصد دارد آن را بزرگ کند.

و با این حال ، این مجموعه هیچگاه یک زن را به عنوان یک قهرمان قابل بازی فراتر از توانایی شخصی سازی شخصیت شما در GTA Online ، نشان نداده است. اگر این خبر صحت داشته باشد ، برای مجموعه بسیار بزرگ خواهد بود.

GTA 6 از یک قهرمان زن برخوردار خواهد بود | جدیدترین اخبار GTA 6

در سال 2013 ، Dan House ، یکی از بنیانگذاران Rockstar ، در مصاحبه ای با گاردین ، ​​علاقه استودیو را برای کاوش در یک شخصیت زن ابراز داشت ، اظهار داشت: ” در آینده ، آیا ما می توانیم یک بازی با یک شخصیت اصلی زن انجام دهیم؟ البته. ما فقط هنوز بازی مناسبی برای آن پیدا نکرده ایم ، اما این یکی از مواردی است که همیشه به آن فکر می کنیم. “

  Ubisoft Forward E3 2021 Announcements در مراسم دیشب چه گذشت!

اما Rockstar هنوز به هیچ عنوان در رابطه با داستان یا شخصیت های GTA 6 در هیچ مقام رسمی توضیحی نداده است ، بنابراین ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

 

GTA 6 در میامی اتفاق می افتد

در سال 2018 ، یک “منبع داخلی” گویا به Inside Gaming گفته است که GTA 6 در میامی تنظیم می شود – احتمالاً به معنای Vice City ، با توجه به سابقه GTA با شهرهای خیالی بر اساس شهرهای واقعی.

اما همانطور که Inside Gaming اشاره می کند ، میامی از لحاظ فنی در جهان GTA وجود دارد. Inside Gaming به مصاحبه Digital Trends با Leslie Benzies ، رئیس  سابق Rockstar North اشاره می کند تا این شایعه را بیشتر بررسی کند.

هنگامی که از او سوال شد که آیا GTA هرگز به Vice City برمی گردد ، Benzies اظهار داشت: “این همیشه یک احتمال است.”

 

GTA 6 در ایالات متحده و آمریکای اتفاق می افتد

“منبع داخلی” Inside Gaming همچنین ادعا می کند که GTA 6 با نام رمز Project Americas شناخته می شود ، که به ویژگی ای اشاره دارد که به بازیکنان اجازه می دهد بین دو تنظیمات یکی در ایالات متحده و دیگری در آمریکای جنوبی پرواز کنند.

همانطور که Inside Gaming اشاره می کند ، تجارت مواد مخدر در آمریکای جنوبی – به ویژه “بزرگراه کوکائین” بین کلمبیا و میامی در دهه 80 – موضوع بسیاری از رسانه های محبوب بوده است ، بنابراین اگر GTA 6 به Vice City بازگشت ، همچنین منطقی خواهد بود که یک قطعه دوره ای مانند Vice City 2002 باشد.

طبق گفته Benzies ، “Vice City ، شاید بیش از هر بازی GTA دیگر ، به همان اندازه مربوط به دوران باشد.

مانند هر چیز دیگری در این داستان ، Rockstar هنوز به طور رسمی در مورد تنظیمات GTA 6 اظهار نظری نکرده است ، بنابراین ما فقط شایعات از منابع ناشناس و حدس و گمان طرفداران را داریم.

آخرین اخبار و شایعات در مورد بازی Gta 6

جی تی ای 6 در چندین دوره تنظیم می شود

در همان نشت پاستبین از سال 2019 ادعا می کرد که داستان GTA 6 در دهه 70 یا 80 اتفاق می افتد ، اما گمانه زنی در مورد یک کمپین در دو دوره یا یک مجموعه حالت GTA Online جداگانه وجود دارد.

  Xbox Game Pass و Apple Arcade اشتراک بازی های ویدیویی را در کانون توجه قرار دادند

 

زمان انتشار بازی GTA 6: در اواخر سال 2021 یا 2022 منتشر می شود

به نظر می رسد که نشت پاستبین 2019 اطلاعات متفاوتی در مورد تاریخ انتشار GTA 6 داشته و ادعا می کند ابتدا “اواسط تا اواخر سال 2020” (که می دانیم نادرست است) و سپس “حداکثر اواخر 2021 یا 2022” در صورت تاخیر. به نظر می رسد این اطلاعات غیرقابل باورترین اطلاعات  باشد ، زیرا منابع معتبرتر اعلام کرده اند که تاریخ انتشار کاملاً دور است.

شایعه شروع GTA 6 در سال 2016 ، که بسیاری از طرفداران آن را به عنوان مدرک معتبر ذکر کردند ، از یک منبع ناشناس در گفتگو با TechRadar است.

جیسون شرایر از بلومبرگ ، در قطعه ای برای Kotaku درباره فرهنگ Rockstar یک سال و نیم پس از عرضه Red Dead Redemption 2 ، اشاره کرد “ورود جدید به سری Grand Theft Auto” در “توسعه اولیه” بود. این در سال 2020 بود.

شریر اظهار داشت: “نه آنچه هواداران می خواهند بشنوند اما آن بازی سالها فاصله دارد.” بعداً ، همان شخص راک استار، ادعای خود را پس گرفت و اظهار داشت که GTA 6 “به زودی نمی آید”.

حتی اخیراً ، در توییتر تکرار کرد که طرفداران باید انتظار داشته باشند “همه چیز دیرتر از آنچه فکر کنید” به دلیل تأخیرهای مربوط به COVID-19 اتفاق بیفتد.

GTA 6 در اواخر سال 2021 یا 2022 منتشر می شود

GTA 6 انحصاری برای PS5 خواهد بود

اطلاعات پاستبین همچنین ادعا می کند که شایعات بصورت آنلاین دیده شده است در مورد معامله احتمالی PS5 برای انحصاری بودن.

پاستبین ، بیش از هر چیز ، یکی از مهمترین منابع غیرمستند شایعات GTA 6 است زیرا کاملاً ناشناس و تأیید نشده است ، بنابراین لازم به ذکر است که دوباره هیچکدام از اینها حتی تأیید شده توسط Rockstar نیست.

 

GTA Online حاوی تیزر تبلیغاتی GTA 6 است

با وجود تمام شایعات ذکر شده در اینجا ، Rockstar هرگز به طور مستقیم وجود GTA 6 را تأیید یا اعلام نکرده است. بنابراین به نوعی ، GTA 6 به نوعی یک شایعه است.

پیش فرض توسعه آن کاملاً بر این اساس استوار است – فرض و حدس و گمان ، با پاشیدن جزئیات از رسانه های معتبر. بدون هیچ حرف رسمی از دهان Rockstar ، به راحتی می توان گفت طرفداران از جان گذشته اند.

با بازیکنان GTA Online ، که به خاطر فداکاری خود در یافتن تخم مرغ های عید پاک معروف هستند ، جفت شوید (بازیکنان GTA Online اختصاص داده شده اند ،  – یک نسخه مستقل از GTA Online به دلیل محبوبیت گسترده آن در برخی از زمان ها ارائه می شود) ، و شما خودتان یک عده از افرادی که در جاده خاکی جایی در آپالاشیا وسواس دارند.

  هر آنچه در مورد Elden Ring می دانیم

در اواخر سال 2020 ، به نظر می رسید طرفداران هیجان زده می شوند که یک تیزر برای به روزرسانی جدید GTA Online حاوی چیز دیگری است. مختصات پایین ویدیو ، هنگام ورود به Google Maps ، ظاهراً طرفداران را به جاده ای خاکی در روستای ویرجینیا آورده است که به طور تصادفی (یا نه؟) مانند VI ، عدد رومی 6 است.

 

Rockstar با این ربات GTA 6 را نشان میدهد

ربات Gta 6 Rockstar | با این ربات GTA 6 را نشان میدهد

هواداران آنقدر مشتاق اخبار هستند ، آنها بیش از حد به تجزیه و تحلیل تصاویر تصادفی در وب سایت Rockstar پرداخته اند. برخی از طرفداران معتقدند که این تصویر از یک ربات که آرم Rockstar Games را در آغوش گرفته است و در اوایل سال 2020 در وب سایت خود بارگذاری شده است ، “اثبات” دیگری است که ممکن است این بازی در Vice City تنظیم شود.

اگرچه به نظر می رسد و مطمئناً کشش دارد ، Screen Rant به روشی که Rockstar Games با استفاده از یک گرافیک با آرم خود در توییتر در سال 2016 ادیت کرده است ، اشاره کرد.

هنوز هم ، به احتمال زیاد هر خبر و اطلاعیه واقعی از Rockstar Games به روشی خواهد رسید که این بازی Red Dead را نشان می دهد – کاملاً به عنوان یک تیزر تبلیغاتی از تیم بازاریابی خود ، و نه یک دارایی هنری تصادفی در وب سایت.

 

درباره GTA 6 چه می دانیم؟

بنابراین با توجه به همه اینها ، ما چه چیزی در مورد Grand Theft Auto 6 می دانیم؟ راستش را بخواهید ، زیاد نیست.

Grand Theft Auto 5 و مربوط به حالت چند نفره GTA Online آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های رایانه ای GameSpot رتبه بندی می کنند ، بنابراین انتظار برای GTA 6 بسیار زیاد است.

اما وقتی صحبت از اطلاعات واقعی و قابل تأیید درباره آنچه می توان انتظار داشت ، چیزی نمی ماند ( به طور قطع در دست ساخت است )، اما جزئیاتی مانند مدت زمان توسعه ، زمانی که می توان انتظار داشت تاریخ اکران را ببینیم ، چه موقع و در کجا اتفاق می افتد و چه نوع شخصیت هایی را بازی می کند که در بدترین و به شدت رمز و راز باقی مانده است.

بزرگترین اخبار Grand Theft Auto این روزها از GTA Online ، حالت چند نفره گسترده و همیشه محبوب که برخی از نسخه های مستقل خود را دریافت می کند ، بیرون می آید.  ما انتظار داریم GTA Online همچنان قسمت اصلی آینده این مجموعه باشد.

هر اخبار جدیدی در مورد GTA 6 باشد در اختیار شما عزیزان و طرفداران قرار میدهیم.

 

برای دنبال کردن ما در اینستاگرام روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.