سبد خرید من

جزئیات جدید بخش داستانی Halo Infinite

توسعه دهنده Halo Infinite 343 Industries بالاخره جزئیات بیشتری را در مورد کمپین بازی به اشتراک می گذارد، و این به طور گسترده ای با یک دموی کمپین جدید در روز دوشنبه آغاز شد (آن را دوباره در زیر تماشا کنید). ویدیوی دیگری با تمرکز بر Escharum در روز سه‌شنبه منتشر شد و اکنون بینش بیشتری در مورد این کمپین آشکار شده است. در یک پست وبلاگ، 343 بیشتر از آنچه که باید از داستان Halo Infinite انتظار داشت، توضیح داد.

Halo Infinite که در Zeta Halo AKA Installation 07 تنظیم شده است، بازیکنانی را می‌بیند که Banished را در مکان‌های مختلف در یک ساختار باز دنبال می‌کنند. اما چرا Banish ها زتا هالو را تصاحب کرده اند؟ و دشمن جدید، هاربینگر کیست؟ این اسرار و موارد دیگر ممکن است در قلب داستان Halo Infinite باشد.

343 گفت: “نصب قدیمی محبوب ما 07 همیشه مملو از جذابیت و اهمیت در روایت بزرگتر Halo بوده است، اما اگر فکر می کنید نمی توانید به یک حلقه قدیمی ترفندهای جدید آموزش دهید، ممکن است با یک یا دو شگفتی مواجه شوید.” “تبعید شدگان این نصب را در دست دارند و در تلاش هستند تا آن را از آن خود کنند، هرچند به چه هدفی – و به چه دلیل – ناشناخته باقی مانده است.

یک چیز مسلم است: آنها بدون جنگ نمی روند. و صحبت از ناشناخته‌ها، ما همچنین اولین نگاه خود را به هاربینگر داشتیم. ما در حال حاضر چیز زیادی برای گفتن در مورد این شخصیت کنجکاو نداریم، اما من این را به شما می‌دهم: آنها قطعاً یک رئیس نیستند.

حتما بخوانید
The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2: هر آنچه می دانیم

لیست بهترین هدست های گیمینگ در سال 2021

 

تصویر بازی Halo Infinite

343 گفت که اطلاعات بیشتری در مورد کمپین Halo Infinite و “رشته های داستانی معمایی” آن در پیشبرد راه اندازی در دسامبر دارد. یک جفت اسکرین شات جدید نیز منتشر شد.

کمپین Halo Infinite از بازیکنان می‌خواهد تا از طریق نقشه سفر کنند و دشمنان Banished را که پایگاه‌های UNSC را تصرف کرده‌اند، از بین ببرند. به نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند با سرعت خودشان در کمپین حرکت کنند و بر خلاف کمپین‌های خطی‌تر بازی‌های اولیه، به جایی که می‌خواهند بروند. 343 گفت: “اوه، و مطمئن شوید که هر پایگاه عملیاتی پیشروی شورای امنیت سازمان ملل را که می توانید پس می گیرید. شایعات حاکی از آن است که آنها داستان هایی برای گفتن دارند…”

بهترین لوازم جانبی های PS5 کدامند؟

 

ویدئو اسکرین شات های جدید بازی Halo Infinite

پس از یک تاخیر طولانی، Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (13 آذر) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X|S از طریق Game Pass عرضه می‌شود. عنصر چند نفره یک بازی مستقل و رایگان است. تا سال 2022 کمپین همکاری وجود نخواهد داشت و Forge پس از راه اندازی نیز عرضه خواهد شد.

خرید Xbox Series X|S دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *