سبد خرید من

نسخه ی 1:1 Super Nintendo World Minecraft به زودی برای پیش نمایش مجازی در دسترس قرار می گیرد . بسیاری از ما نمی توانیم واقعاً مدت زمان زیادی را در Super Nintendo World سپری کنیم، اما خوشبختانه در این نسخه ی 1:1 Minecraft قابلیت جایگزینی وجود دارد.

تصویری از ماریو

همانطور که Nintendo Life گزارش داده است، هنوز نسخه ی Super Nintendo World Minecraft کاملاً آماده نشده، اما دیپی22 (Dippy22) سازنده ی نسخه ی جایگزین، می گوید که به زودی سرورها برای پیش نمایش باز می شوند و علاقه مندان می توانند از آن ها دیدن کنند . در حال حاضر میتوان، این تصاویر از ساخت جذاب Minecraft را در مقایسه با چیزی که در حال حاضر موجود است بررسی کرد .

با توجه به پیشرفت ردیاب نسخه ی ساخته ی Dippy22 ،Super Nintendo World در Minecraft تاکنون فقط حدود 5 درصد پیشرفت داشته است، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانیم از این بابت خوشحالی کنیم . دیپی می گوید آنها سال گذشته بر اساس برخی از هنرهای مفهومی در سطوح اولیه، طراحی های خود را آغاز کردند. اما اکنون که میتوانیم با جستجو در گوگل تصاویر زیادی ببینیم و حتی در یک تور 15 دقیقه ای مجازی از Super Nintendo World شرکت کنیم، ساخت یک تصویر ذهنی دقیق تر، میسر شده است .

تصویری از خالق ماریو نینتندو

 

اگر می خواهید به Dippy در ساخت کمک کنید یا حتی مایل هستید از نزدیک پیشرفت مجموعه را زیر نظر بگیرید، یک سرور Discord اختصاصی وجود دارد که می توانید برای ارتباط با سازندگان به آن بپیوندید .
افتتاح اولین مکان Super Nintendo World در اوزاکا، ژاپن اخیراً به دلیل افزایش موارد بیماری کرونا در منطقه و دستور وضعیت اضطراری از سوی نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا، برای دومین بار به تأخیر افتاد. پیش از این قرار بود این مجموعه در 4 فوریه افتتاح شود ، وی افزود “پس از برداشته شدن وضعیت اضطراری در استان اوزاکا تصمیم گیری برای زمان افتتاح اعلام خواهد شد” . پیشنهاد می شود درباره ساخت اکانت نینتندو بخوانید.

  آموزش کامل اتصال کیبورد و ماوس به Xbox Series X|S + ویدئو

مشاهده سایت نینتندو در لینک زیر

اینجا کلیک کنید

ویدیوی بسیار جالب از بازی 1:1 Super Nintendo World Minecraft:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.