سبد خرید من

نقد و بررسی کامل بازی آدورلد: طوفان کشنده

نقد و بررسی جامع بازی Oddworld: Soulstorm

با توجه به اینکه پیش فرض Oddworld: Soulstorm در ابتدای امر ساده به نظر می رسد ، در واقع گرایش سیستم ها و مکانیک های گیم پلی بازی است که بازی می تواند برای بازیکنان خود جمع کند.

بدیهی است که سیستم عامل پیمایش کناری وجود داشته باشد و بخشهای پنهانکاری نیز وجود دارد (که خود با قابلیتهای مختلف تهاجمی و دفاعی بیشتر تقویت می شوند).

بسیاری پازل های نسبتاً چالش برانگیز وجود دارد ، مکانیکی وجود دارد که می توانید دشمنان را در آن داشته باشید و یک سیستم فیزیکی ابتدایی است که می تواند به صورت تهاجمی ، دفاعی یا هر ترکیبی از این دو مورد استفاده شود.

یک متاگام کامل وجود دارد که شما را قادر می سازد برادران برده خود را نجات دهید و آنها را به سمت ایمنی سوق دهید ، با این کار قادر به زنده نگه داشتن آنها هستید و تعامل مستقیمی با نحوه و میزان استفاده از سیستم های دیگر بازی دارید.

خرید PS5

خرید پلی استیشن 4

 

ویدئو بررسی بازی Oddworld: Soulstorm

باید طاقت فرسا و سخت باشد ، اما Soulstorm یک شاهکار ساده سازی و آهسته جستجو کردن گزینه ها و توانایی های مختلف برای بازی یک به یک است ، به طوری که شما هر فرصتی را می گیرید تا به درستی به جدیدترین موارد اضافه شده به زرادخانه خود قبل از استفاده عادت کنید با استفاده از سناریوهای کاملاً چالش برانگیز و کاملاً دقیق که می توانستید انجام دهید ، استفاده از آن را در جایگزینی های بی پایان به چالش کشید.

صحبت کاملاً مکانیکی ، Oddworld Soulstorm تقریباً به طرز حیرت انگیزی تقریباً در همه کارهایی که قصد دارد انجام شود ، به خوبی انجام شده است.

برخی از تلو تلو خوردن وجود دارد. برخی از اینها در نظر گرفته شده است – مانند حماقت مطلق Mudokons که وظیفه نجات آن را دارید ، مدیریت امنیت آنها در فقدان غریزه حفظ خود می تواند جایی باشد که بسیاری از چالش های بازی اغلب از آن ناشی می شود.

از طرف دیگر ، مواردی وجود دارد که کاملاً ناخواسته هستند ، مانند سیستم کاردستی ، کاری کاملاً غیرضروری که بیشتر از هر چیز بیشتر برای شکستن سرعت عمل می کند ، یا زمانهایی که بازی در واقع جسارت برای بستن ثروت شما را دارد.

به Mudokons. ممکن است بدون هیچ تقصیری از خودتان یک اجرای عالی را در یک سطح از دست بدهید ، زیرا مودوکونها به معنای واقعی کلمه احمقانه ترین موجوداتی هستند که تاریخچه تاریخ را تصرف کرده اند (ساختگی یا غیر از این) ، یا ممکن است مجبور شوید اغلب – لرزید – در سناریوهای رزمی و پنهانکاری به کمک آنها اعتماد کنید ، در این صورت ، موفق باشید.

نقدها، امتیاز، نظرات و نکات مثبت و منفی بازی Oddworld: Soulstorm در PS 5

“Soulstorm یک شاهکار ساده سازی و به آرامی جستجوی گزینه ها و توانایی های مختلف به بازیکن در یک زمان است ، به طوری که شما هر فرصتی را پیدا می کنید تا به درستی به جدیدترین موارد اضافه شده به زرادخانه خود عادت کنید قبل از اینکه در استفاده از آن در تغییر مکانهای بی پایان استفاده کنید.

با همه موارد دیگری که قبلاً می دانستید می توانید با سناریوهای کاملاً چالش برانگیز و کاملاً نفیس انجام دهید ، صحبت کنید. کاملاً مکانیکی ، Oddworld Soulstorm تقریباً به طرز حیرت انگیزی تقریباً در تمام کارهایی که در نظر دارد انجام شود.

  آموزش ساخت کلن و جوین شدن در Call of Duty: Vanguard

همانطور که گفته شد ، این لغزش ها بیش از آنچه که باید خشمگین باشند به دلیل اینکه در غیر این صورت این بازی به خوبی درک شده است. صادقانه بگویم ، من از تسلط محض بر طراحی مکانیکی و توانایی که Soulstorm به طور ثابت نشان می دهد ، تحت تأثیر قرار گرفته ام و همین سطح تسلط آن است که به آن اجازه می دهد از سختی خرد کننده ای که مجموعه برای آن شناخته شده است ، خلاص شود – زیرا هر چقدر هم که باشد وقتی می میری ، در واقع هرگز احساس ناعادلانه نمی کند.

شکست های مکرر فقط مجازات های خوبی را برای بی حوصلگی خود ، یا عدم درک همه عناصر در یک سناریو و همچنین چگونگی استفاده بهینه از آنها ، یا فقط اشتباه در اجرای ساده و ساده احساس می کنید.

Soulstorm در نهایت یکی از آن بازی های نادر است که حتی در صورت عدم موفقیت ، در نهایت به آن بازمی گردید ، زیرا فقط یک تلاش دیگر و این بار خواهید دانست که چگونه می توانید از پس این بازی بزرگ عبور کنید و بسیاری از دشمنان مانع از این کار می شوند لعنتی.

این ایده آل “مردن و دوباره امتحان کن” است که به بالاترین حد خود رسیده است. با تشکر از SSD ، زمان بارگیری بین چندین تلاش دیگر عاملی نخواهد بود و شما بدون هیچ اصطکاک و بدون هیچ اصطکاکی دوباره به سمت عقب می روید.

سیستم بازرسی بسیار خوب بازی ، که پس از هر برخورد تقریباً باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ، به این معنی است که مرگ شما را کاملاً عقب نمی اندازد.

شما فقط باید این برخورد را از همان ابتدا تکرار کنید ، مگر اینکه این بار به دانش اشتباهات و چگونگی جلوگیری از آن مسلح شده باشید. واقعاً شگفت انگیز است.

این قطعاً یکی از کاربردهای مورد علاقه من از بازرسی در یک بازی است ، زیرا به طور همزمان با بسیاری از سیستم های دیگر و پیشرفت ذاتی بازیکن در ساخت مهارت هایی که در واقع عادلانه به نظر می رسد ، به زیبایی کار می کند.

البته ، مقدماتی فوق به معنی وجود هشدارهایی در اینجا است. به عنوان مثال ، در ایست بازرسی بازی هیچگونه کاردستی یا حتی تغییر موضوعی مورد توجه قرار نمی گیرد ، به این معنی که در این بین تلاش های بی مورد را به شما اضافه می کنید و بازیکنان را مجبور می کنید همه موارد را هر بار تکرار کنید.

صادقانه بگویم منوهای Oddworld Soulstorm بد نیستند ، اما هیچ منویی در تاریخچه منوها به اندازه کافی خوب نبوده است که توجیه کند شما به همان اندازه که Soulstorm اغلب می تواند از بازیکنان خود بخواهد در آن وقت می گذرانید.

گرچه این انتقاد کمی نیست (اگر صادقانه بگویم ، احتمالاً تقریباً به تنهایی مسئول بدبختی من از سیستم کاردستی است) ، حداقل من می توانم بگویم که هرگز باعث نمی شود که بازی احساس بی انصافی کند. ذهن بی حس کننده خسته کننده است ، بله ، اما ناعادلانه ، نه.

  0 تا 100 معرفی قابلیت Quick Resume کنسول xbox

مطمئناً ، همه چیز می تواند متفاوت باشد ، وقتی بازی شما را مجازات کند که چقدر می تواند Mudokons را لال کند ، زیرا در آن مرحله بسیاری از مواردی که مجازات می شوید ، تحت کنترل شما نیستند.

همچنین هنگامی که اشکالات یا اشکالات منجر به از بین رفتن پیشرفت شما می شود ، می تواند به طور مشابه ناامید کننده باشد (به اعتقاد Soulstorm ، برای رفع بسیاری از اشکالات آن وصله داده شده است ، زیرا در هنگام راه اندازی ، کاملاً نامناسب بود) .

خرید پلی استیشن 4 دست دوم

 

Reviews Oddworld: Soulstorm PS 5

“مهم نیست که چند بار بمیرید ، در واقع هرگز احساس بی انصافی نمی کند. شکست های مکرر فقط احساس مجازات های خوبی را برای بی حوصلگی خود ، یا عدم درک همه عناصر در یک سناریو ، و همچنین اینکه چگونه می توانید به بهترین شکل از آنها استفاده کنید ، یا اشتباه ساده و ساده اعدام.

Soulstorm در نهایت یکی از آن بازی های نادر است که حتی در صورت عدم موفقیت ، در نهایت به آن باز می گردید ، زیرا فقط یک تلاش دیگر و این بار خواهید دانست که چگونه از پس آن برآیید با دشمنان زیادی که راه را لعنت می کنند ، نقش اصلی را ایجاد می کند. ”

این ، به همان اندازه که رتبه بندی می شود رتبه بندی می شود ، زیرا همه اینها یک خطای اجباری نیستند – در جای دیگر ، Soulstorm به معنای واقعی کلمه کاملاً بکر طراحی شده است و با تمام عناصر مختلف خود به گونه ای کار می کند که تعداد کمی از بازی های دیگر در بازار می توانند به آن افتخار کنند.

به طوری که سپس خسته کننده یک سیستم کاردستی غیرضروری شود ، یا اینکه نتواند سیستم ساخت این سیستم را با سیستم بازرسی خود محاسبه کند ، یا اینکه بدون نیاز پیشرفت بازیکن را با حادتر از حد لازم با Mudokons پیوند دهد ، یا اینکه به سادگی نیست آنطور که باید صیقل داده شود ، صدمه می زند.

زیرا وقتی همه چیز در این بازی کار می کند ، مانند چند بازی دیگر کار می کند.

یکی از چیزهای مهمی که می تواند به بازیکنان کمک کند حتی در بدترین بازی هم دوام بیاورند ، وقتی سیستم ها و اشکالات علیه شما کار می کنند (که اگر انصاف داشته باشیم ، در واقع خیلی اوقات اتفاق نمی افتد) داستان و داستان سرایی است.

Oddworld کاملاً تحقق یافته است و Soulstorm بیش از هر بازی دیگری که در گذشته مدیریت کرده باشد ، به آن می پردازد ، با برخی از شوخ طبعی ناراحت کننده ، برخی اظهارنظرهای بسیار نامشخص در مورد جنگ طبقاتی ، محیط زیست و سرمایه داری و برخی از شخصیت های جذاب ، با حمایت برخی صدای صوتی باشکوه ، که باعث می شود پایبندی به آن ارزش داشته باشد.

آنها همچنین به طور غیرمستقیم گاهی اوقات به ناامیدی کمک می کنند ، زیرا آیا می دانید ، این بازی چندین پایان دارد ، و آنها به تعداد زیادی از Mudokons که شما می توانید ذخیره کنید گره خورده اند.

بله ، شما احتمالاً می توانید ببینید که من با این کار به کجا می روم – اینکه شما برای نجات همه Mudokons برای گرفتن بهترین نتیجه به چالش کشیده شده اید ، به این معنی است که شما ممکن است بیش از آنچه که در غیر این صورت است در تلاش برای ذخیره آنها سرمایه گذاری کنید ، شکستهایی که بسیار عصبانی تر هستند.

  جزئیات جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد

خوشبختانه پایان خوب و بهترین پایان خیلی متفاوت نیستند ، بنابراین شما می توانید با ملایمت تر از مورد دوم از اولی عبور کنید ، اما بله.

نقد و بررسی بازی آدد وردلد سولستروم OddWorld Soulstorm PS 5

“Oddworld یک صحنه کاملاً غنی و کاملاً تحقق یافته است و Soulstorm بیشتر از هر بازی دیگری که در گذشته مدیریت کرده باشد ، به آن می پردازد ، با کمی شوخ طبعانه کلاهبردار ، برخی اظهارنظرهای کاملاً نامشخص در مورد جنگ طبقاتی ، محیط زیست و سرمایه داری و برخی از شخصیت های جذاب با پشتیبانی برخی از کارهای صوتی با شکوه ، که می تواند ارزش آن را حفظ کند. ”

جهان عالی و داستان بازی با ارائه بسیار عالی نیز تقویت می شود. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، صداگذاری بسیار لذت بخشی است ، اما بازی همچنین عالی به نظر می رسد و عالی به نظر می رسد.

این یک نمایشگر جنسی بعدی نیست ، اما به نظر می رسد خوب باشد ، همچنین توسط برخی از هنرهای بسیار قوی نیز پشتیبانی می شود.

جنبه صوتی همه چیز نیز عالی است ، هرچند بیشتر در قسمت صدا و جلوه های صوتی بیشتر از موسیقی است (که به معنای بد بودن موسیقی نیست ، اینطور نیست ، فقط مانند خیلی چیزهای دیگر برجسته نیست در بازی انجام دهید).

Oddworld: Soulstorm در نهایت یک بازی بسیار خوب و جذاب است که به طور قانونی تهدید می کند که یک کلاسیک است ، بنابراین شما نمی توانید از این موضوع عصبانی شوید زیرا آن را دنبال نمی کنید.

اینکه در هر کجا و چه زمانی دست و پنجه نرم می کند ، کوچکترین چیزی را از آنچه که بازی به دست می آورد از بین نمی برد و البته اینکه چقدر خوب به آن دست می یابد ، و بدون شک Soulstorm بهترین و خوش آمدگویی ترین بازی مجموعه است ، نه به ذکر بهترین موارد گرد شده و صادقانه بگویم ، این واقعیت که بیشتر ناامیدی های من از بازی ناشی از این است که نمی توانم همیشه عالی باشم ، بیش از هر چیز دیگری ، باید در مورد کیفیت بازی اصلی صحبت کند ، وقتی که همه سیلندرها را شلیک می کند.

این بازی در پلی استیشن 5 بررسی شد.

 

نکات مثبت بازی آدد وردلد سولستروم 

بسیاری از مکانیک های آن فوق العاده با هم هماهنگ هستند. بیشتر بازی واقعا خوب طراحی شده است. دشوار ، اما در اکثر مواقع بسیار منصفانه است. احتمالاً برخی از بهترین ایست های بازرسی در یک بازی است. تنظیمات غنی با ارائه فوق العاده پشتیبان گیری از آن

 

نکات منفی Oddworld: Soulstorm

بعضی از سیستم های بند کفش که با بقیه قسمت های بازی کاملاً خوب کار نمی کنند ، مانند کاردستی. اعتماد به Mudokons بسیار احمقانه می تواند برخی از سناریوها را کاملاً ناعادلانه جلوه دهد. خستگی غیرضروری اضافه شده توسط ساخت و مدیریت منو (که توسط ایست بازرسی بازی در نظر گرفته نمی شود)

 

نظر نهایی :

Oddworld: Soulstorm یک بازی بسیار جذاب است که در آستانه کلاسیک بودن قرار دارد.

اگر شما هم تجربه ای از این بازی دارید خوشحال میشیم که نظر خودتون رو برای ما کامنت کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.