سبد خرید من

اولین گیم پلی از شخصیت فصل جدید عنوان R6 با نام Osa منتشر شد + ویدئو گیم پلی

Osa شخصیت جدید بازی Rainbow Six Siege | گیم پلی اوسا شخصیت تراجنسیتی

اولین گیم پلی از شخصیت فصل جدید عنوان R6 با نام Osa منتشر شد

همه چیز درمورد OSA (اوسا) شخصیت جدید بازی Rainbow Six Siege | شخصیت تراجنسیتی

توسعه دهنده Ubisoft Montreal از جدیدترین محتوای Rainbow Six Siege ، سال 6 ، فصل 3: Crystal Guard پرده برداری کرده است. آخرین تغییرات شامل یک شخصیت اضافی ، بازسازی نقشه و متعادل کردن تنظیمات است و در 17 آگوست از طریق سرور تست رایانه تیرانداز تاکتیکی در دسترس خواهد بود.

عنوان اصلی Crystal Guard اضافه شدن اپراتور جدید ، Osa است.

در جاهای دیگر در Crystal Guard بازسازی نقشه های Bank، Coastline و Clubhouse وجود دارد. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ، هر سه “از ابتدا” برای تعادل بهتر ، تخریب محیط زیست ، انتشار صدا و روشنایی بازسازی شده اند.

هر نقشه دارای مکان های جدید و ورودی های بیشتر است. به عنوان مثال ، بانک دارای یک کوچه جدید و Clubhouse دارای یک مسیر ویرایش شده است. در همین حال ، خط ساحلی محل بمب طبقه اول خود را جایگزین کرده است.

تنظیمات دیگری نیز برای سال ششم ، فصل 3 وجود دارد. اینها شامل توانایی تجهیز هر نوع سرپوش به یک لباس Elite (با توجه به این نکته است که شما باید صاحب سرپوش و لباس مخصوص متعلق به یک اپراتور باشید).

اصلاحات متعادل در Fuze ، IQ ، Mute و Twitch ؛ یک سیستم تشخیص فلش جدید و تغییرات دستگاه آسیب دیده است. و بازسازی زره علاوه بر این ، Ubisoft یک راه حل روشنایی را اجرا می کند که در آن حریفان را برای جلوگیری از استتار ناعادلانه در هنگام سقوط Crystal Guard در هفته آینده برجسته می کند.

  راهنمای خرید ps5 | ps5 دیجیتال بخریم یا استاندارد؟

خرید پلی استیشن 5 

خرید پلی استیشن 4

 

ویدئو گیم پلی از شخصیت فصل جدید بازی Rainbow 6: Osa

 

اولین شخصیت تراجنسیتی

با اعلام Rainbow Six Siege’s Year 6 ، محتوای فصل 3 ، Crystal Guard، کاراکتر جدیدی بنام Osa می آید. یوبی سافت تایید کرد که او اولین شخصیت تراجنسیتی است که به Rainbow Six Siege ملحق شده است.

Osa سومین شخصیت جدید است که به عنوان بخشی از محتوای Rainbow Six Siege’s Year 6 اضافه شده است و به مهاجمان دیگر فلورس و مدافع تاندربرد ملحق شده است. اوسا مجهز به سپرهای روباتیک تاکتیکی است که می تواند در پنجره ها و درهای ورودی مستقر شود و یک لایه حفاظتی اضافی برای تیم خود ایجاد کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، Osa اولین شخصیت تراجنسیتی بازی است ، “اپراتور زره با سرعت متوسط ​​و ​​مجهز به 556 XI یا PDW9 به عنوان سلاح اصلی و PMM به عنوان سلاح ثانویه”. او همچنین دارای یک سپر ضد گلوله به نام Talon-8 Clear Shield و یک پوشش شفاف است که می توان آن را روی زمین انداخت ، به چارچوب درها وصل کرد و در پنجره ها قرار داد.

اوسا می تواند با سپر در دستان خود حرکت کند ، اما حرکت او محدود است و در حالی که مجهز است نمی توان از سلاح استفاده کرد.

 

هویت جنسیتی اوسا در یک رویداد پیش نمایش اخیر برای فصل جدید به رسمیت شناخته نشد و بازی هیچ اشاره ای به ترنس بودن خارج از یک خط با ذکر “گذار” در بیوگرافی او نمی کند. وقتی درباره دوران تحصیل خود در دانشگاه زاگرب صحبت می شود ، بیو ذکر می کند که “به دلیل رویکرد غیر متعارف خود و نگرش دیگران نسبت به گذار خود” خود را منزوی دیده بود. ”

  نقد و بررسی بازی Far Cry 6 + ویدئو

Gamهمچنین نویسنده سیمون دوشارم در این باره گفته است:

“تصمیم برای ایجاد یک شخصیت تراجنسیتی به عنوان بخشی از ابتکار ما برای داشتن یک لیست گسترده از اپراتورها در اوایل گرفته شد. مشاوران ، که همه آنها افراد ترنس هستند ، می خواستند مطمئن شوند که اوسا تا آنجا که ممکن است معتبر و ارگانیک ارائه شده است .

او توسط یک فرد دمدمی نگاشته شده و توسط یک زن ترنس صدا گذاری می شود – و در حالی که هویت او مطمئناً متأثر از جنسیت او است ، او در جهان محاصره بر اساس استعدادهای او ، تأثیر او بر Nighthaven و دوستی نزدیک او متمرکز است. ”

Crystal Guard سومین فصل محتوا در سال 6 محاصره رنگین کمان است. فصل جدید همراه با Osa ، سه نقشه بازی ، Bank ، Club و Coastline را به همراه سایر تنظیمات ، دوباره کار کرده است. بروزرسانی Crystal Guard در 17 آگوست (26 مرداد) در سرور آزمایشی Rainbow Six Siege به صورت زنده اجرا می شود. پیشنهاد می شود درباره راهنمای خرید ps5 بخوانید.

خرید Xbox One  دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *