سبد خرید من

ترفندهای بازی Resident Evil Village که کمتر کسی میداند!

همانطور که در جریان هستید بازی Resident Evil Village این روزها ترند است و گیمیرهای زیادی مشغول این بازی هستند. ما هم در این مطلب نکات و ترفندهایی که به بازیکنان برای تجربه بازی بهتر کمک می کند پرداخته ایم. در ادامه همراه ما باشید.

در روستای رزیدنت ایول اتفاقات زیادی در حال انجام است. با توجه به هویت بازی، این یک بازی متراکم است و چالش های مهیبی را برای شما ایجاد می کند که اشکال مختلفی دارند و همیشه می توان از آنها لذت برد.

در حالی که آماده می شوید به سفرتان در این دهکده هیولایی بپردازید ، در اینجا ، ما قصد داریم چند نکته مفید را لیست کنیم که امیدواریم شما را برای مقابله با بسیاری از وحشت های Resident Evil Village تجهیز سازد.

 

آبی خوب است!

بررسی منظم نقشه قسمت اصلی بسیاری از بازی های Resident Evil است و در Village نیز وجود دارد.

این نکته ای است که افراد آشنا به این مجموعه کاملاً خوب می دانند ، اما اگر تازه وارد هستید ، همیشه این نکته را در ذهن خود داشته باشید – اگر اتاقی روی نقشه با رنگ آبی برجسته شده باشد ، این بدان معناست که پاک شده است و در اینجا هر کاری که می توانید انجام دهید انجام داده اید.

اگر اتاقی قرمز باشد، هنوز چیزی پیدا نکرده اید، چه ساخت قطعات، مهمات یا اشیا، یا گنجینه ها.

بازی PS4 دست دوم

خرید بازی PS5 دست دوم

برای جمع آوری اشیا درخشان تیزبین باشید

Resident Evil Village گنجینه های درخشان Resident Evil 4 را به شما باز می گرداند ، و دقیقاً مانند آن بازی ، بسیاری از اینها غالباً از دید پنهان می شوند.

آنها می توانند به دیوارها ، سقف ها ، به تیرهای گوشه هایی بچسبند که فقط از زوایای خاص دیده می شوند. همیشه اطراف خود را با دقت بررسی کنید و اگر چیزی درخشان دیدید ، حتماً به آن شلیک کنید تا آن را بدست بیاورید. وجهی که برای جمع آوری گنجینه دریافت می کنید بسیار ارزشمند است.

 

برخی از گنجینه ها می توانند ترکیب شوند

باز هم ، دقیقاً مانند Resident Evil 4 ، برخی از گنجینه ها را می توان با یکدیگر ترکیب کرد تا ارزش آنها را بیشتر کنید. بلافاصله هر گنجی که پیدا کردید بفروشید – به لیست گنجینه های خود در فهرست بروید ، و بازی به شما خواهد گفت که آیا می توان یک گنج خاص را با بقیه ترکیب کرد یا نه.

  اخبار پیرامون 20 سالگی ایکس باکس + ویدئو

مجموعه گنجهایی که به طور کامل تکمیل شده اند ، هنگام فروش به دوک ، مقدار قابل توجهی پول بیشتری به شما می رسانند ، بنابراین این نکته را همیشه بخاطر داشته باشید.

 

ویدئو 15 نکته و ترفند برای مبتدیان Resident Evil Village 

 

کاملاً جستجو کنید

در بازی Resident Evil همیشه این نکته وجود دارد ، اما می گوییم زیرا یادآوری آن مهم است.

از گنجینه های قابل نابودی تا حیوانات گرفته تا سلاح های جدید گرفته تا یادداشت ها و سیاهه های مربوط و حتی برخی از رازهای مخفی ، Resident Evil Village چیزهای زیادی را در پشت محتوای اختیاری پنهان کرده است که می توانید به طور کاملآنها را از دست بدهید، بنابراین مطمئن شوید که در بازی عجله نمی کنید.

هر زمان که وارد منطقه جدیدی شدید ، آنجا را تا حد امکان کاملاً جستجو کنید.

 

برای کاوش در هر زمان که به روستا بازمی گردید ، موارد بیشتری وجود دارد

در واقع ، شما نه تنها هنگام ورود به یک منطقه جدید ، بلکه همچنین هنگام بازگشت به مناطق قدیمی باید کاملاً کاوش کنید. در طول بازی چندین بار به دهکده ای که به عنوان یک مرکز اصلی عمل می کند باز خواهید گشت و هر بار می توانید به بخشهای جدیدی بروید که قبلاً غیرقابل دسترس بودند.

از امکان باز کردن قفل درها گرفته تا امکان رفتن به مکان های بسیار دور که قبلاً نمی توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید ، هر زمان که به این روستا برمی گردید ، دهکده گسترش می یابد. هر بار که برمی گردید ، قبل از اینکه دوباره جستجوی اصلی را  از سر بگیرید ، مطمئن شوید که کمی وقت برای بررسی آن اختصاص داده اید.

بازی پلی استیشن 3 دست دوم

بازی دست دوم ایکس باکس وان

شکار همه حیوانات

شکار حیوانات یک مکانیک کاملاً جدید در Resident Evil Village است و بسیار حیاتی است. دوک می تواند برای افزایش دائمی حداکثر سلامتی ، دفاع و سرعت حرکت شما – که همانطور که انتظار دارید بسیار مهم است – وعده های غذایی خاصی را بپزد.

حیوانات اغلب در مناطق مخفی و اختیاری پنهان می شوند ، هم در روستا و هم در مکانهایی که به عنوان “سیاه چالهای” اصلی بازی (به اصطلاح) بازی می کنند ، بنابراین همیشه مراقب آنها باشید.

بررسی نقشه شما اغلب ایده خوبی است – اما به یاد داشته باشید که اگر نقشه شما بیش از حد بزرگ شود ، نقاطی که حیوانات را می توان در آن یافت مشخص نمی شود. و یک چیز دیگر – گلوله ها را برای شکار حیوانات هدر ندهید. از چاقو استفاده کنید.

 

در به روزرسانی تپانچه شروع به کار ، پول را هدر ندهید

همانند Resident Evil 4 ، در این نسخه نیز در کل بازی برای ارتقا اسلحه های خود هزینه می کنید. ما توصیه می کنیم که بلافاصله این کار را شروع نکنید!

  مقایسه بازی Marvel's Avengers در ps5 و XBOX SERIES S | X

به طور خاص ، در به روزرسانی تپانچه ای که بازی را با آن شروع می کنید منابع تان را هدر ندهید – خیلی زود بعد از آن اسلحه بهتری دریافت می کنید و بهتر است پس انداز کنید و در عوض از پول خود برای ارتقا استفاده کنید.

 

گلوله های سلاح اسنایپر مهم تر از گلوله های تپانچه هستند!

شما در حال جمع آوری منابع ساخت و استفاده از آنها برای ساخت مهمات در سراسر Resident Evil Village هستید ، اما اگر چاره ای دارید ، بهتر است از آنها برای ساخت مهمات برای تفنگ ساچمه ای یا تفنگ تیرانداز خود استفاده کنید تا برای اسلحه دستی . منابع ساخت مهمات اسلحه در بازی بسیار زیاد است ، در حالی که دوک همچنین گلوله های اسلحه را با قیمت های بسیار ارزان به فروش می رساند. مطمئناً ، بعضی اوقات ممکن است خودتان هم  مهمات پیدا کنید ، در این صورت چاره ای ندارید جز اینکه از منابع خود برای ساخت گلوله های اسلحه استفاده کنید. اما اگر می توانید به آن کمک کنید ، انواع مهمات دیگر را که قدرتمندتر هستند ، اولویت قرار دهید.

 

به کلاغ ها شلیک کنید

شلیک به کلاغ در بازی Resident Evil Village | نکات و ترفندهای بازی

درست مثل Resident Evil 4 ، شما می توانید به کلاغهایی را که در محیط اطراف خود مشاهده می کنید شلیک کنید و دقیقاً مانند Resident Evil 4 ، آنها اغلب پول نقد می اندازند. اگر همیشه کمبود پول دارید ، تیراندازی به کلاغ ها روش خوبی برای ایجاد یک ذخیره مناسب است.

البته آنها مقادیر زیادی پول نقد نمی اندازند و شما همچنین باید مراقب باشید که چه مقدار مهمات دارید و آیا می توانید هزینه آن را برای شلیک کلاغ ها هدر دهید ، اما اگر به پول شدید نیاز دارید ، اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این روش خوبی است.

 

به قفس ها شلیک کنید

شلیک به کلاغ ممکن است همیشه ارزش آن را نداشته باشد ، اما تیراندازی به قفس تقریباً همیشه خوب است. اغلب ، در Resident Evil Village قفس های کوچک زرد رنگی را می بینید که از درختان یا سقف آویزان شده اند. هر بار که اینها را دیدید ، حتما به آنها  شلیک کنید. آنها همیشه یا مهمات یا منابع ساخت را به شما می دهند که همیشه مفید است.

 

خریدهای افزایش دهنده موجودی همراه را اولویت دهید

Resident Evil Village مدیریت موجودی همراه را به سبک Attris به ارمغان می آورد و البته شما می توانید با خرید کیف های گسترده از دوک، موجودی خود را گسترش دهید.

در حقیقت ، ما توصیه می کنیم هرچه زودتر آن ها را خریداری کنید. گسترش موجودی کالا برای اطمینان از اینکه می توانید اسلحه هایی را که در طول بازی به دست می آورید متناسب کنید (علاوه بر انواع مهمات مختلف و موارد بهداشتی) بسیار مهم است ، بنابراین این خریدها را بر سایر موارد اولویت دهید.

  نسخه بتای Back 4 Blood Beta شامل چه مواردی می شود؟ + ویدئو بررسی

 

حفاظت را جدی بگیرید

محافظت مکانیک جدیدی نیست – Resident Evil 7 هم چنین بود – اما این بار بسیار مهمتر است. شما اغلب توسط دشمنان زیادی مورد حمله قرار خواهید گرفت ، این بدان معناست که شما اغلب در گوشه و کنار خود قرار خواهید گرفت.

در این شرایط ، محافظت در برابر حملات برای جلوگیری از آسیب، بیش از حد ضروری است ، به ویژه اگر با استفاده از وعده های غذایی ویژه دوک ، دفاع محافظتی خود را افزایش دهید.

نگهبانان  همچنین به شما امکان می دهند تا با دور کردن دشمنان ، این کار را دنبال کنید ، که همچنین می تواند به شما پنجره های ارزشمندی برای شلیک دشمنان متزلزل در حالی که فضای تنفسی برای خود ایجاد می کنید ، دهد.

 

خاموش کردن هدف

Resident Evil Village به طور پیش فرض شتاب هدف را روشن کرده است. درصورتی که نمی دانید چیست. این یک مزاحمت مطلق است ، و هدف گیری را بسیار دشوار می کند ، که می تواند اکثر برخوردهای رزمی را بی دلیل سخت کند. به محض شروع بازی ، وارد تنظیمات شوید و شتاب هدف را خاموش کنید.

تصویر گیم پلی بازی Resident Evil Village | خاموش کردن هدف!

 

ADAPTIVE TRIGGERS را خاموش کنید

اگر Resident Evil Village را  در پلی استیشن 5 بازی می کنید ، بهتر است  ADAPTIVE TRIGGERS را نیز خاموش کنید. این بازی از محرک های سازگار DualSense در حد انتظار شما استفاده نمی کند – هر از چند گاهی ، ماشه گیر می کند ، در نتیجه هدف شما کاملاً از دست می رود یا اینکه اصلاً نمی توانید شلیک کنید.

این موضوع در بازی آزار دهنده است. این مانع لذت بردن از جنگ می شود. اگر می خواهید خودتان امتحان کنید تا ببینید دوست دارید یا خیر ، اما توصیه می کنیم به محض شروع بازی آن را در تنظیمات خاموش کنید.

 

نکات مربوط به دشمنان در Resident Evil Village

Resident Evil Village پس از سالها درخواست طرفداران ، دشمنان را باز می گرداند و چند نکته اساسی وجود دارد که باید هنگام بازی در ذهن داشته باشید.

برای مبتدیان ، پول نقد محدود است ، بنابراین بهتر است دو اسلحه در موجودی خود داشته باشید و به جای خرید هر اسلحه ای که ممکن است ، صرف هزینه برای ارتقا آنها کنید. خوبی این موضوع این است که به شما امکان می دهد مهمات اسلحه هایی را که استفاده نمی کنید بفروشید.

به عنوان مثال ، اگر شما با یک تفنگ ساچمه ای و شاتگان می روید ، می توانید مهمات تفنگ تیرانداز را که پیدا می کنید بفروشید ، که برای یک مبلغ هنگفت پول صرف می شود – به شما این امکان را می دهدتا برای ارتقا اسلحه های خود بیشتر هزینه کنید.

امیدواریم با رعایت این نکات تجربه دلچسب تری از بازی داشته باشید.

قیمت PS5

قیمت PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *