سبد خرید من

بررسی کامل پیش نمایش Returnal

با توجه به اینکه در چند روز اخیر گیم پلی کوتاهی از بازی Returnal پخش شده، در این مطلب به بررسی اولیه گیم پلی می پردازیم.

هر مرگ مرا به همان جایی که سفرم آغاز شده بازمی گرداند: به تنهایی ، پس از سقوط در سیاره ای بیگانه. برای اینکه بفهمیم چه خبر است و به سلامتی برگردیم ، باید ناشناخته را کشف کنیم ، که منجر به مرگ بیشتر می شود.

هر بار که میمیری و دوباره زنده می شوی محیط پیرامون دست خوش تغییرات زیادی می شود. این تغییرات باعث پیچیدگی در گیم پلی می شود. هیچ دو زندگی به یک شکل ختم نمی شوند.همین موضوع باعث وجه تمایز این بازی می شود.

بازیکنان بیشتر در مورد سلن ، پیشاهنگی فضایی مارون که فقط در تلاش است بفهمد چرا او سیگنالی از گذشته خود شنیده است ، بیشتر یاد می گیرند ، زیرا بیشتر در لابیرنت های تاریک و مناظر ویران شده بازگشت دارد.

مشکل این است که گره گشایی از داستان او نیاز به دستکاری سیستم های مختلف به روزرسانی موقتی و دائمی بازی دارد ، که اگر کاربر از مزایای آن استفاده کند ، اکثر آنها نیاز به ایجاد مانع دارند. معاملات معمولاً پنهان هستند ، که باعث می شود باز کردن یک صندوقچه بیشتر از یک خطر محاسبه شده در ساعتهای اول بازی باشد.

برای خرید Xbox One  دست دوم و کارکرده روی این متن کلیک کنید

برای خرید PS4 دست دوم اینجا کلیک کنید

 

 

17 دقیقه اول از گیم پلی Returnal برای PS5

 

مرگ برای او می آید

مشابه سایر موتورهای بازی دیگر، Returnal حلقه های تکراری را از طریق نقشه های ایجاد شده به صورت تصادفی با افزودن سیستم های مختلف ریسک / پاداش برای به روزرسانی ها و ارتقاها جذاب می کند.

  آپگرید رایگان بازی Horizon Forbidden West از PS4 به PS5

بهترین اجرای این ایده سیستم دشمنان انگل گونه است. گاهی اوقات با انگلهای پراکنده در این سیاره روبرو می شوید که می توان به آنها چسبید و به خود یک مزیت تصادفی و یک بیماری تصادفی داد. به عنوان مثال یک انگلی می تواند به طور خودکار سلامتی را بازیابی کند ، یا هر بار که سینه ای را باز می کنی و انگلی را می کشی آسیب می بینی.

 

Returnal – تریلر | PS5

 

در واقع می توان چندین انگل به بدن خود متصل کرد، و فقط با نگاه کردن به سلن و شمارش موجودات پیچیده و متلاطم می توان تعداد زیادی انگل را استفاده کرد. تنظیمات هرکدام را ردیابی می کند تا بتوان بارها و بارها بررسی کرد ودر طول هر اجرا از آنها استفاده کرد.

سیستم انگلی به دلیل اختیاری بودن و اینکه می گوید چه اتفاقی می افتد عالی کار می کند. فوراً می توان فواید و مضرات هر انگل را قبل از اینکه آن را بگذارم یا آن را کنار بگذارم ، ببینم و یک قضاوت را در محل انجام دهم.

آیا انگلی را مصرف می کنم که به من اجازه می دهد از یک ماده مهم برای تقویت سلامتی دو بار استفاده کنم ، اما باعث می شود که حملات من نیمی از آسیب را ببیند؟

این معامله ای است که من مایلم انجام دهم. اگر من به گاو صندوق احتیاج نداشته باشم ، یا نقطه ضعف آن بیش از سود آن باشد ، می توانم آن انگل را نادیده بگیرم و حرکت کنم.

Returnal دارای چند سیستم ارتقا دیگر است که به همین راحتی کاربر پسند نیستند.

 

ایجاد تصادفی روایت بازی

سایر سیستم های Returnal به شدت بر تصادفی بودن تکیه می کنند به طوری که در اوایل بازی همه چیز احساس خطر می کند ، به خصوص اینکه مجازات ها اغلب احساس می شود بیشتر از مزایا هستند.

  همه چیز درمورد بازی Days Gone + ویدئو تریلر

چندین اشیا، در بازی ، مانند جعبه آیتم ها، جمع آوری منابع و حتی تقویت کننده های سطح سلامتی، می توانند “بد” باشد. این بدان معناست که هنگام تحویل گرفتن کالای مورد نظر ، عملکردی بدی داشته باشد.

عملکرد بد منابع اشکال زدایی، موقتی و تصادفی است. ممکن است حملات ضعیف شود یا به دلیل استفاده از مواردی مانند موارد کلیدی به کرارکتر آسیب برساند.

این نقص ها را می توان با انجام یک کار به طور تصادفی تعیین شده ، مانند شکست دادن تعداد معینی از دشمنان ، برطرف کرد ، اما تا زمانی که این کار را انجام ندهید ، درگیر این نقطه ضعف هستید.

شما فقط تصور محدودی از احتمال سو عملکرد دارید و هرگز از قبل به شما گفته نمی شود که این سو عملکرد چیست.

ایجاد تصادفی روایت بازی Returnal

آیتم های بدخیم نیز می توانند با استفاده از یک ماده نادر به نام اتر تمیز شوند. با یکبار تمیز کردن ، یک چیز یا صندوق بدسرقین قبلی را می توان بدون مجازات استفاده کرد.

با این حال ، از آنجا که دستیابی به اتر بسیار دشوار است و دارای کاربردهای ارزشمندتری است – مانند باز کردن قفل موارد جدید – به ندرت پیدا کردم که در اوایل بازی اشیا را تمیز کرد.

اگر من تصمیم بگیرم با یک برداشت منبع نامناسب تعامل برقرار کنیم ، سو عملکرد قابل کنترل است. در آن صورت ، حداقل می دانیم که در ازای سو عملکرد چه چیزی دریافت خواهم کرد. البته ، من از شدت رفع اشکال اطلاع نخواهیم داشت ، اما حداقل پاداش ریسک کردن مشخص است.

اکثرا جعبه های مورد بد نامیده شده را می شود نادیده گرفت، زیرا نمی دانیم چه چیزی در جعبه موجود است و با بررسی نمی توانیم تشخیص دهیم کدام سو عملکرد را پیدا می کنیم.

باز کردن جعبه از چند جهت قمار است: آیا مورد مورد سو استفاده قرار خواهد گرفت ، در صورت وجود اختلال در عملکرد چقدر بد خواهد بود ، و کالایی که در ازای نقص بدست می آوریم چیست؟

  قهرمان بعدی APEX LEGEND | رونمایی از شخصیت Ash + ویدئو

به ندرت می دانیم که ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد.

 

هنوز یک بازی ارزشمند است

در حالی که به نظر می رسد متعادل سازی اشیا خوب نیست و مزایای آنها کمی گمراه کننده است ، روش هایی پیدا شده است که می توان با استفاده از سیستم های بازی Returnal که به نظر قابل کنترل است می توان پیشرفت خوبی داشت.

در برخی از بهترین دویدن ها، بدن با انگل می خزد. دانستن خطرات و مزایای این موجودات کمک می کند تا بازی خاص و چالش برانگیزی بسازیم.

درک چگونگی کمک و آسیب رساندن به خود باعث می شود هر چرخه زندگی در بازی متفاوت و آزمایشی باشد.

آخرین اخبار از پیش نمایش بازی Returnal برای Ps5 + گیم پلی و تریلر

از طرف دیگر ، باز کردن صندوقچه هایی که ممکن است اشیا بدخیم را در خود جای دهند ، مانند تاسهایی روبرو می شوند که وزن را سنگین می کنند – و این موارد بیشتر کار را دشوارتر می کنند ، نه راحت تر.

از بین بردن سو عملکردها می تواند بیشتر از اینکه یک رفت و برگشت جالب باشد ، مانند یک کار خسته کننده احساس شود. در حال حاضر ، تا زمانی که بیشتر بدانیم و برخی از نسخه های دائمی را به دست آوریم ، احتمالاً بیشتر این اشیا را نادیده خواهیم گرفت.

همانطور که در داستان علمی تخیلی Returnal عمق بیشتری پیدا می کنیم ، اگر شرط بندی های درستی انجام دهیم ، متوجه می شویم. در همین حال ، بیش از حد خوشحالیم که یک مشت انگل به لباس فضایی خود می بندیم تا به ماکمک کند تا به چیزهای ناشناخته بپیچیم.

 

Returnal در تاریخ 30 آوریل (10 اردیبهشت) به طور انحصاری برای PlayStation 5 منتشر خواهد شد.

 

خرید بازی PS5

برای مشاهده و خرید بازی دست دوم PlayStation 5 روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.