سبد خرید من

نقد و بررسی کامل بازی New Pokémon Snap

پس از 21 سال ، کم خشونت ترین بازی بازمی گردد تا نسل جدیدی از پاپاراتزی پوکمون را معرفی کند. Pokémon Snap جدید پیچیدگی هایی را به سافاری عکس هیولا اضافه می کند بدون اینکه فاصله زیادی با آنچه که اصل آن را بسیار دوست داشتنی ساخته است ، داشته باشد.

Pokemon Snap نینتندو 64 بیش از 20 سال است که در قلب طرفداران جایگاه ویژه ای دارد . Pokemon Snap هیچ ارتباطی با گرفتن یا مبارزه با Pokemon ندارد و انسان ها در قلب داستان آن نیستند. در عوض ، اسنپ همیشه در مورد لذت کشف اسرار دنیای گوگل بدون دخالت در آن بوده است. جذابیت طولانی مدت آن تا حدی ناشی از الگوبرداری از یکی از بزرگترین شادیهای عکاسی است: مشاهده و ثبت لحظاتی که احساس می کردید قرار نیست آن را ببینید ، مانند گروهی از Charmander که یک رقص همزمان را در داخل آتشفشان اجرا می کنند. 20 سال بعد ، همین جذابیت و رمز و راز در New Pokemon Snap در Nintendo Switch وجود دارد. حتی دوره های بیشتر و Pokemon برای کشف ، New Pokemon Snap یک ماجراجویی کاملاً جدید است که شروع به کار آن کاملاً لذت بخش است و شامل نسل جدیدی از Pokemon و محیط های خیره کننده ای است که واقعاً زنده هستند.

داستان بازی

مانند اولین بازی ، New Pokemon Snap با شما ، یک عکاس تازه کار ، باز می شود و با یک استاد Pokemon همراه می شوید تا چند عکس برای تحقیقات خود بگیرید. رمز و راز در قلب بازی به سرعت معرفی می شود – پروفسور میرور در حال بررسی یک پدیده عجیب Illumina است که باعث درخشش برخی از Pokemon ها در منطقه لنتال می شود ، و شما اینجا هستید تا آن را عملی کنید و منبع آن را کشف کنید. این یک داستان گسترده را تنظیم می کند – چیزی که در بازی اول وجود نداشت – که با کاوش در هر جزیره ، به آرامی گسترش می یابد. داستان به خودی خود عمیق نیست و تا حدی نیمه کاره احساس می شود ، اما داشتن دلایل داستانی برای ادامه کاوش در هر جزیره به پیشرفت و طبیعی بودن کمک می کند. برش های جذاب صدا با استفاده از پروفسور میرور و تیم تحقیقاتی به شما کمک می کنند تا شما را جذب کرده و به ارائه کلی اضافه کنند.

 

ویدئوی نقد و بررسی کامل بازی New Pokémon Snap 

البته آنچه که برای آن واقعاً اینجا هستید ، دوره های جدیدی است که شما آنها را در یک وسیله نقلیه شبیه غلاف معروف به NEO-ONE جستجو می کنید. اینها شما را از انواع محیط های طبیعی پوکمون ، از جنگل های ضخیم گرفته تا بیابان های وسیع و غارهای زیر آب ، می برد. اگرچه برخی از آنها از نظر موضوعی شبیه دوره هایی هستند که در بازی 1999 حضور داشتند ، مانند سطح ساحل ، New Pokemon Snap شما را به محیط های کاملا جدیدی نیز می برد. این ویژگی ها ترکیبی از Pokemon از هر هشت نسل موجود در زیستگاه های طبیعی آنها است. هر محیط پر از زندگی است ، تقریباً در هر جهتی که نگاه می کنید اتفاقی می افتد – این اولین بار بارگذاری یک دوره تقریباً یک بار اضافی حسی است. هیجان کشف هنوز در قلب گیم پلی آن است – احساس خارق العاده ای که می توانید Pokemon مورد علاقه خود را از بین ببرید و حدود 20 عکس از آن بگیرید که همه وحشتناک است زیرا شما بسیار هیجان زده هستید و آماده نیستید برای این. خواه در حال عکس گرفتن از یک Pokemon باشید که در مقابل شما منفجر شده باشد و یا در حال بزرگنمایی برای گرفتن عکس از یکی از مکان های پنهان شده در دور ، احساس شگفتی و پیش بینی مداوم از آنچه که در New Pokemon Snap بعدی مشاهده خواهید کرد ، هیجان آور است.

  تریلر گیم پلی Marvel Midnight Suns منتشر شد

 

اطلاعات کامل در مورد بازی New Pokemon Snap

توسعه دهنده

استودیو Bandai Namco

 

پلتفرم

نینتندو

 

تاریخ انتشار بازی New Pokemon Snap

30 آوریل 2021

 

مدت زمان بازی Pokémon Snap

حدود 10 ساعت بازی ، باز کردن قفل بسیاری از مرحله ها ، عکسبرداری از تصاویر ده ها هیولای جیبی ، قرار دادن چشمان مسخره بر بسیاری از افراد

اطلاعات کامل بازی New Pokémon Snap | تاریخ انتشار، مدت زمان بازی و پلتفرم

New Pokemon Snap مانند نسخه قبلی خود ، بازی بسیار بزرگی است که حول گرفتن لحظات خاص می چرخد ​​و اتفاق افتادن آن چالش اصلی بازی است. اگرچه در ابتدا فقط با دوربین کار خود را شروع می کنید ، اما به زودی مواردی از پروفسور میرور دریافت می کنید که به شما امکان می دهد توجه پوکمون را به خود جلب کرده و واکنش هایی را از آنها به وجود آورید ، از جمله Fluffruit (یعنی سیب) که برخی از Pokemon ها می خورند ، فلوت برای پخش موسیقی و گوی های ایلومینا را می توان به سمت Pokemon یا گل های مخصوص پرتاب کرد تا باعث درخشش آنها شود. این ابزارها برای نزدیک کردن پوکمون و ایجاد واکنشهای خاص یا عکسهایی که عکسهای بهتری برای نمایش استاد به شما می دهند ، کلیدی است. با این حال ، یک سطح ثابت آزمایش مورد نیاز است ، زیرا هر یک از عکس ها واکنش های مختلفی نسبت به اقدامات شما نشان می دهد. با کمی برنامه ریزی ، می توانید تعاملات بین Pokemon را ایجاد کنید ، مانند ایجاد مسیر Fluffruits برای تجدید اتصال یک Deerling با Sawsbuck ، یا ایجاد درگیری بین Pinsir و Heracross. این لحظات به یاد ماندنی است، در نتیجه ، انگیزه شما برای ادامه استفاده از موارد خود در Pokemon به روش های جدید است و این روش آزمایش و خطا باعث تازه و جالب نگه داشتن موارد می شود.

برای خرید کنسول پلی استیشن 5 اینجا کلیک کنید

برای مشاهده قیمت و خرید پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 پرو اینجا کلیک کنید

دوره های شبانه پویایی مجموعه در New Pokemon Snap است. همه دوره ها زمان خاصی از روز را برای کاوش ندارند ، اما بسیاری از آنها این کار را انجام می دهند ، که به طور موثر تعداد Pokemon و انواع برخوردهایی را که می توانید پیدا کنید گسترش می دهد. گرچه هر دوره روزانه و شبانه دقیقاً در یک مسیر قرار دارد ، اما آنها کاملاً متفاوت احساس می شوند – در طول روز ، جنگل پر جنب و جوش با فعالیت و صدای گریه های Pokemon زنده است ، در حالی که در شب آرام است ، با مناظر دیدنی هنگامی که از آنجا عبور می کنید ، خوابهای پوکمون به خواب می رود. در این مدت Pokemon شبانه برای غذا خوردن و بازی بیرون می آید – مثلاً Hootoot که در روز در حفره درخت پیچیده است ، هنگام بازگشت شب کاملاً بیدار است. این موارد با عکاسی جدید به شما امکان می دهد از هر یک از اکوسیستم Pokemon با اجازه دادن به شما دیدن آنچه که هنگام غروب خورشید اتفاق می افتد تجربه کاملی از آنها را بگیرید.

  هر آنچه در مورد Ratchet & Clank: Rift Apart می دانیم

آخرین اخبار از بازی New Pokémon Snap

البته ، شما اینجا هستید تا یک کار را نیز انجام دهید – وقتی از سفرهای خود برگشتید ، پروفسور میرور منتظر است تا عکس های شما را به ثمر برساند. هر عکس در مقیاس یک تا چهار ستاره ، با معیارهایی از جمله ژست Pokemon ، اندازه ، جهت رو به روی آن ، سایر Pokemon های موجود در عکس و سایر امتیازات ، امتیاز بندی می شود. هدف بلند مدت شما این است که “Photodex” خود را با ضبط عکس از هر Pokemon در هر چهار سطح ستاره تکمیل کنید. اگرچه آنچه تعیین کننده یک عکس خوب است ممکن است کاملاً شهودی به نظر برسد – شما می خواهید بتوانید Pokemon را به وضوح ببینید ، در حالت ایده آل رو به روی مسیر خود قرار دارد – با هدف گرفتن عکس هایی با ستاره های بالاتر ، معیارها می توانند کمی کدر شوند. به نظر می رسد که تأکید بیشتر از هر چیز بر روی رفتار است – به عنوان مثال اگر یک Pokemon در حال رقص یا خندیدن است – بنابراین عکسی که یک Pokemon دورتر از آن انجام می دهد ، ممکن است رتبه بندی آن بهتر از عکسی باشد که Pokemon از نزدیک است اما رفتار خاصی انجام نمی دهد این می تواند منجر به این شود که Photodex شما عکس هایی داشته باشد که ممکن است شخصاً آنها را “خوب” طبقه بندی نکنید. من عکسهای چهار ستاره داشتم که Pokemon به سختی در آن شلیک می کرد فقط به این دلیل که دوربین آن را به عنوان انجام یک عمل خاص در عکس ثبت کرده است ، و در حالی که من خوشحال شدم که آن را در Photodex ثبت کردم تا نیاز ستاره را پر کند ، عکسی نبود که به خصوص از آن احساس افتخار کنم.

این احساس با توانایی ذخیره عکس در آلبوم شخصی شما مقابله می کند ، و این تلاش جایی است که من احساس می کنم به ویژه در تلاش خود برآورده شده ام. بعد از هر جلسه امتیازدهی با پروفسور میرور ، به شما این فرصت داده می شود که عکس های خود را در آلبوم شخصی خود ذخیره کرده و ذخیره کنید. در این مرحله ، می توانید عکس یک لحظه مشخص را دوباره بگیرید ، بنابراین اگر یک Pokemon از قاب خارج است ، می توانید محصول را تغییر مکان دهید تا کل Pokemon در قاب باشد و قابل مشاهده باشد. سایر ویژگی های مدرن ویرایش عکس نیز موجود است که به شما امکان می دهد تصویر را روشن یا تیره کنید ، فیلتر اضافه کنید ، فوکوس را تنظیم کنید و عنوان را اضافه کنید. این به شما امکان می دهد آلبومی از عکس ها بسازید ، که تأثیر شخصی شما بر روی آنها باشد و بازتاب رضایت بخشی از سفرها و کشفیات شما می شود. در حالی که پر کردن ورودی های Photodex با توجه به معیارهای پروفسور میرور انجام می شود (حتی اگر می توانید در هر سطح ستاره ای از کدام عکس استفاده کنید) ، امکان ویرایش و ذخیره عکس های شخصی فضای بیان خلاقانه را فراهم می کند. نکته خاصی به خصوص در زمینه ساخت یک آلبوم عکس شخصی که منعکس کننده سبک و سلیقه شما باشد – اگر مایل باشید ، mini Poke-Instagram خود راضی کننده است.

  مایکروسافت در فکر اجازه دادن به کاربران برای تعمیر دستگاه های خود است!

 

مقایسه گرافیک Pokemon Snap جدید – (N64 در مقابل سوئیچ)

طرفداران سال ها برای بازسازی Pokemon Snap سر و صدا می کردند و با New Pokemon Snap ، ما حتی بیشتر از آنچه که برای آن چانه زنی کرده ایم بدست آورده ایم: یک دنباله عالی که شامل هشت نسل از Pokemon منتشر شده تا کنون است ، دوره های پویایی است که می تواند در هر دو مورد بررسی شود روز و شب و توانایی ایجاد آلبومی از عکسهای Pokemon ویرایش شده و شخصی شده (که سپس می توانید بصورت آنلاین چاپ کنید یا ارسال کنید ، یک تحول مناسب بازی در عصر رسانه های اجتماعی). گرچه گاهی اوقات بین عکس هایی که به Photodex شما و بیشترین عکس را می پسندند ، اختلاف وجود دارد ، اما انگیزه اصلی گرفتن یک Pokemon برای انجام کاری خاص بسیار جالب ، نیروی محرکه و جذابیت New Pokemon Snap است. 20 سال بعد ، گرفتن عکس از Pokemon در طبیعت مانند همیشه سرگرم کننده و نشاط آور باقی مانده است ، و اگرچه مدت زیادی از آن نمی گذرد ، New Pokemon Snap ارزش انتظار را داشت.

تصویری از محیط بازی نیو پوکمن اسنپ

 

نکات مثبت بازی نیو پوکمن اسنپ

محیط های پویا واقعاً زنده و غوطه وری احساس می شوند
امکان ویرایش عکس های شخصی و ساخت آلبومی از موارد دلخواه احساس حوبی دارد
درخواست های مأموریت افزودنی برای کشف اسرار هر دوره بدون از بین بردن حس کشف مفید است
ادای احترام به بازی اصلی با روش های لذت بخشی انجام می دهد که طرفداران قدیمی از آن قدردانی خواهند کرد
دوره های شبانه تجربه کاملی از هر زیستگاه و Pokemon جدید را برای دیدن فراهم می کند

 

نکات منفی

علامت گذاری ضعیف در برخی بخش ها پیشرفت داستان را نامشخص می کند
تصاویر Photodex با امتیاز بالا همیشه احساس “بهترین” تصاویر را ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.