سبد خرید من

بازی جدید Saints Row معرفی شد + تریلر

آخرین اخبار و جدیدترین اطلاعات بازی Saints Row

گذشته از جریان بی پایان پورت ها و ریمسترها ، Saints Row از زمان انتشار Saints Row IV در سال 2013 در سکوت بوده است. Voilition سرانجام قسمت بعدی این سری را نشان داد که یک راه اندازی مجدد به سادگی با عنوان Saints Row است.

این تریلر گیمزکام لحن کمدی را تنظیم کرد زیرا گروه جدید باعث ایجاد هرج و مرج در شهری در جنوب غربی آمریکا به نام Santo Ileso شد. طبق توضیحات تریلر ، این بزرگترین Saints Row است.

بازیگر برایس چارلز ، بازیگر نقش اصلی فیلم ، در مورد تمایل Voilition برای بازگشت به صفحه طراحی و “برخورد تازه” با این روش صحبت کرد. گروه ها و شخصیت های جدیدی از جمله خدمه رئیس ، نینا ، کوین و الی حضور خواهند داشت. این چهار نفر می خواهند یک باند خودساخته باشند و موفقیت خود را کسب کنند و باید با نیروهای مخالف مانند Los Panteros ، The Idols و Marshall مبارزه کنند. Los Panteros باند موجود در تریلر بود و هر سه یک سنگر در شهر دارند.

این بازی از همکاری بی نقص دو نفره و طیف گسترده ای از اسلحه های سفارشی جدید و آشنا پشتیبانی می کند. همچنین تعداد زیادی خودرو شامل هاوربایک ، هاوربرد ، کارتینگ و لباس بال وجود خواهد داشت. همچنین بیشترین سفارشی سازی شخصیت ، وسیله نقلیه و سلاح را در سری ارائه می دهد.

  Nintendo Switch OLED با Nintendo Switch چه تفاوتی دارد؟

به عنوان بخشی از افتتاح شب زنده Gamescom ، Deep Silver و Deep Silver Volition رسماً Saints Row را معرفی کردند ، یک راه اندازی مجدد جدید برای حق رای دادن در شهر خیالی سانتو ایلسو در جنوب غربی آمریکا. تریلر اعلامیه نشان داد که گروهی کاملاً جدید به نام The Saints در حال شکل گیری هستند و سعی می کنند در منطقه ای جدید ، اثری خاص خود را ایجاد کنند. پس از اعلام تمسخر گیمزکام در مراسم افتتاحیه شب زنده گیری مجدد ، اعلام راه اندازی مجدد انتظار می رفت.

در ادامه می توانید تریلر مربوطه را مشاهده کنید.

خرید PS5 دست دوم

خرید PS4 دست دوم

 

تریلر بازی Saints Row

 

در اینجا Deep Silver چگونه جدید Saints Row را توصیف می کند:

“به عنوان رئیس آینده ، با نینا ، کوین و الی The Saints را تشکیل می دهید  و هنگام ساختن امپراتوری خود در خیابانهای سانتو ایلسو و مبارزه برای کنترل ، با Los Panteros ، The Idols و Marshall مبارزه خواهید کرد. در نهایت Saints Row داستان یک شرکت نوپا است ، فقط مشاغلی که The Saints در آن فعالیت می کنند جرم است. ”

خرید بازی PS5

 

بازی Saints Row برای چه پلتفرم هایی منتشر میشود؟

این بازی جهان باز  برای پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری X | S و رایانه های شخصی از طریق فروشگاه Epic Games منتشر می شود.

خرید ایکس باکس وان دست دوم

 

تاریخ انتشار بازی Saints Row

این بازی در 25 فوریه 2022 (6 اسفند 1400) عرضه می شود. برای پیش خرید در حال حاضر در دسترس است .

  اطلاعاتی در مورد نقشه جدید PUBG

خرید بازی PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *