سبد خرید من

نقد و بررسی Scarlet Nexus

اطلاعات بازی Scarlet Nexus

تاریخ انتشار اولیه: 25 ژوئن 2021
توسعه دهنده: استودیوهای BANDAI NAMCO
حالت: بازی ویدیویی تک نفره
پلتفرم ها: PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X and Series S، Microsoft Windows
ناشران: BANDAI NAMCO ، Namco Bandai Games America Inc.

Scarlet Nexus ما را به دنیایی می برد که در آن انسان ها قدرت و توانایی اتصال ذهن خود به یکدیگر را دارند. این زندگی را همانطور که می شناسیم به طرز چشمگیری دگرگون کرده است و اجازه می دهد دوره جدیدی از آگاهی متصل و فن آوری پیشرفته ایجاد شود.

با این حال ، همه چیز برای بشر راحت نیست – مردم در ترس از دیگران زندگی می کنند ، هیولاهای مغز مصرف کننده ناخوشایند که به طور تصادفی از کمربند مرموز اطراف سیاره خارج می شوند. انگیزه های تخریبی آنها بسیاری از مناطق را غیرقابل سکونت کرده است ، و انسان ها را مجبور به اجتماع در شهرهای تحت حفاظت می کند – ارتش زبده نخبه آموزش دیده برای کنترل حملات دیگر.

Yuito و Kasane دو تازه کار تازه استخدام شده در OSF هستند ، و آنها می توانند مهارت های خود را به سرعت در هنگام حملات آزمایش کنند. هنگامی که یک مأموریت به بیراهه می رود ، آنها مجبور خواهند شد که طرف خود را بکشند و برای آشکار کردن حقایق آزار دهنده جنگ کنند.

مشاهده قیمت و خرید ایکس باکس سری ایکس (Xbox Series X) با SSD 1 ترابایت

خرید PS5 Digital Edition در ایران

خرید و قیمت پلی استیشن 4 (PS4)

 

اطلاعات بازی Scarlet Nexus

تنظیمات Scarlet Nexus ترکیبی جذاب از تصاویر سایبرپانک ، جامعه dystopian و علمی تخیلی ناب است که بلافاصله توجه شما را به خود جلب می کند.

این احساس را دارید که از حرکت شروع می شود و می گوید که در مورد هر چیزی که اتفاق می افتد چیزی خاموش است ، این فقط وقتی چشم به دیگران می اندازید افزایش می یابد – انحرافات وحشتناکی که اشیا آشنا و غیرآلی را با هیولاهایی مخلوط می کند که مانند موجودات زنده حرکت می کنند ، اما احساس ناخوشایند غیر طبیعی علاوه بر این ، صحنه های برش در ابتدا به صورت پانل های ثابت سبک کمیک ارائه می شوند و به بازی احساس متمایز یک مانگای اپیزودیک پرمخاطره می دهند.

حتما بخوانید
اسامی بازی های برتر PSN + معرفی بازی، تصاویر و تریلر

واضح است که این موضوع به Scarlet Nexus شخصیت زیادی می بخشد.

شما بازی را با انتخاب Yuito یا Kasane به عنوان شخصیت اصلی بازی خود شروع می کنید. Yuito یک شمشیرباز اکشن نسبتاً استاندارد است، در حالی که Kasane با خنجرهای دامنه دارش بیشتر یک رزمنده فنی است.

هر دو شخصیت دارای حملات دسته کوچک موسیقی جاز ، حملات پرشی و گول زدن هستند (مجموعه معمول مانورهای جنگی 3D).

با این حال، آنها همچنین توانایی استفاده از قدرت روانی و معرفی یک عنصر منحصر به فرد اضافی برای مبارزه را دارند. با در دست داشتن R2 ، آنها می توانند یک شی پس زمینه را بگیرند و آن را مستقیماً به یک دشمن بکشند ، به طور بالقوه دشمن را خارج از گارد بگیرند و آنها را برای حملات بعدی ترکیبی باز کنند.

بررسی کامل بازی Scarlet Nexus + پلت فرم و تاریخ انتشار

Combat در ابتدا احساس فوق العاده خوبی نمی کند – کمی ناخوشایند و از هم گسیخته است ، مخصوصاً هنگام بازی در نقش Kasane.

حملات زنجیری به طور خاص در مراحل اولیه می تواند برای دشمنان مقاوم تر سخت باشد. اما با افزودن SAS به سرعت بهبود می یابد: سیستمی که شخصیت قابل بازی شما می تواند مغز آنها را به اعضای دیگر تیم متصل کند و به طور موقت از قدرت آنها استفاده کند.

برای پنهان ماندن از دشمنان تهاجمی ، نامرئی بودن کاگرو را قرض بگیرید و می توانید در حملات یواشکی حرکت کنید. از عقل Tsugumi استفاده کنید و قادر خواهید بود دشمنان پنهان و نقاط ضعف را دریابید و برای کاهش سریع حملات دشمن به اسکلروکینزیس Gemma ضربه بزنید.

استفاده از این مهارت ها مبارزه را از یک امر کاملاً استاندارد به چیز بسیار جالب تری تبدیل می کند ، زیرا توانایی های خاصی در موقعیت های خاص سودمند خواهد بود – شما همچنین باید یاد بگیرید که این مهارت ها را مدیریت کنید.

قیمت و خرید ایکس باکس وان معمولی

خرید ایکس باکس سری اس و سری ایکس دست دوم ارزان قیمت

 

ویدئو بررسی بازی Scarlet Nexus

هرچه بیشتر در بازی پیش بروید ، امکانات جنگی بیشتر نیز باز می شوند. همانطور که جلو می روید ، می توانید گره هایی را در Brain Map پر کنید، که مهارت های ویژه ای را باز می کند که قابلیت های تهاجمی و دفاعی جدید را برای استفاده در جنگ فراهم می کند.

همچنین می توانید Brain Drive را یاد بگیرید ، یک حالت فوق العاده نیرو که پس از پر کردن یک سنجه که باعث افزایش خسارت و قابلیت ترکیبی شما می شود ، فعال می شود.

حتما بخوانید
مایکروسافت سعی کرد نینتندو ، Square و Midway را بخرد!

سرانجام ، میدان مغز وجود دارد: یک حالت کاملاً خطرناک اما کاملاً خطرناک که روانپزشکی شما را در بیش از حد رانده و به شما امکان می دهد آسیب زیادی وارد کنید ، اما اگر مدت زیادی در آن بمانید می تواند شما را بکشد.

مکانیک های بیشتری نیز به این ترکیب اضافه می شوند. کنتورهای محافظ معرفی می شوند. با استفاده از مهارت ها و حملات مناسب می توانید آنها را از بین ببرید و دشمنان را بی پناه کنید و یک حمله ویرانگر Brain Crush برای غنایم غنیمت انجام دهید.

اشیا منحصر به فرد همچنین در محیط هایی ظاهر می شوند که به شما امکان می دهد حملات روان پویایی مجهز به مهارت QTE را انجام دهید ، بسیار رضایت بخش ، مانند کوبیدن طرف مقابل با یک مجسمه مرمر به زمین یا فرار از خط دشمنان با قطار فراری.

با ایجاد یک رابطه خوب با هم تیمی های خود ، از توانایی کامل آنها و همچنین گزینه های جدید مانند حملات پی در پی به دشمنان سرنگون شده ، باز می شوید.

نمرات و نقد کامل بازی Scarlet Nexus + تریلر رسمی منتشر شده

خارج از مأموریت های داستانی مورد نیاز برای پیشرفت ، می توانید برای تجربه و پیاده سازی در مناطق قبلاً کاوش شده مرور کنید.

این کناره ها ماموریت های استاندارد “کشتن دشمن X” یا “جمع آوری مورد Z” است ، گاهی اوقات با الزامات اضافی مانند شکست دادن دشمنان با قدرت خاص SAS. آنها از نظر داستان یا جهان سازی چیز زیادی به بازی اضافه نمی کنند ، و این نقش خود را بهانه ای برای بازدید مجدد از مناطق برای تجربه و موارد کشاورزی می کنند.

جمع آوری قطره های دشمن و داده های محیطی از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا شما می توانید این وسایل را با سلاح های انحصاری ، پلاگین ها را ارتقا دهید و از همه مهمتر مواردی را که باید در طول وقفه داستان به هم تیمی های خود بدهید ، مبادله کنید.

دادن خدماتی که به خدمه خود علاقه دارند علاقه شما را به شما بالا می برد و قفل “Bond Episodes” را باز می کنید ، جایی که می توانید در آنجا قدم بزنید و درباره عجایب و عقاید فردی آنها بیشتر بدانید.

همانطور که سطح اوراق قرضه آنها افزایش می یابد ، شما به قابلیت های بهبود یافته SAS و گزینه های اضافی حمله و دفاعی دسترسی خواهید داشت.

حتما بخوانید
اطلاعات کامل در مورد نسخه دمو Resident Evil Village

آنها همچنین از هدایای خود برای تزیین پایگاه تیم شما استفاده خواهند کرد که یک حس بصری خوب است. لحن اپیزودهای Bond از درام شخصیت های کاملاً مضحک تا جدی مرده است ، اما مهم نیست که چه چیزی را تماشا کنید ، با قدردانی بیشتر از هم تیمی های درون بازی خود ، از آن خارج می شوید.

تعاملات نبرد و شخصیت Scarlet Nexus سرگرم کننده است. آنچه که به عنوان یک داستان علمی-تخیلی جذاب از جوانان ابرقدرتی استفاده می شود که توسط یک دولت سایه برای مبارزه با موجودات زننده استفاده می شود ، پس از چند فصل کاملاً از خط خارج می شود و تبدیل به یک بدل کننده از پیچ و تابهای توطئه ای و اقدامات غیرقابل توصیف شخصیت می شود.

در حالی که بسته به انتخاب Yuito یا Kasane به عنوان گزینه اصلی، دیدگاه های مختلف (و پیشرفت های متفاوت) دریافت می کنید.

نکات مثبت و منفی بازی Scarlet Nexus

یک مثال خوب در مورد چگونگی ناامیدکننده طرح می تواند درک این نکته باشد که اگر همه فقط بنشینند و در مورد آنچه که اتفاق می افتد صحبت کنند (که Yuito به طور مکرر به جای تلاش برای کشتن یکدیگر. نکته حیرت انگیزتر این که برخی از شخصیت های دشمن همچنان که این مسائل ادامه دارد ، می خواهند با لید شما آویزان شوند و این باعث می شود که ارتباط عجیب و غریبی بین روایت و شخصیت پردازی وجود داشته باشد.

حتی وقتی همه اینها حل شد ، موضوعات پیرامونی متعددی وجود دارد که وقتی به آنها فکر عمیق تری می کنید ، فوق العاده شل و ول می شوند. اما به همان اندازه که این داستان خنده دار بود ، من علاقه مند بودم ببینم که چقدر می تواند در تمام کارها بیشتر شود ، بنابراین حدس می زنم این چیزی به نفع آن باشد.

 

نکات مثبت بازی Scarlet Nexus

  • نبردی سریع و جذاب که در طول بازی تکامل می یابد
  • قدرت های ویژه و حملات پر زرق و برق روان ، جنبه بصری و گیم پلی را افزایش می دهد
  • تعاملات شخصیت سرگرم کننده

 

نکات منفی Scarlet Nexus

  • داستان خیلی سریع شلوغ می شود و هرگز بهبود نمی یابد
  • کنفرانس ها چیز کمی به گیم پلی یا تنظیمات اضافه می کنند

خرید پلی استیشن وی ار دست دوم

لیست خرید بازی های ایکس باکس وان اس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *