سبد خرید من

sega برخی از عناوین قدیمی خود را بازمیگرداند

ارائه مالی جدید سگا (Sega) نشان می دهد که این شرکت بازی افسانه ای، ممکن است به دنبال بازگرداندن برخی از عناوین خود باشد. عناوینی که تا الان در مورد آنها صحبت شده، Panzer Dragoon ، Virtua Fighter ، House of the Dead و برخی موارد دیگر است.

 

سگا به دنبال بازگرداندن چه عناوینی می تواند باشد؟

این خبر از طریق ارائه مالی سال مالی Sega Sammy ،2020-21 ارائه می شود که می توانید در اینجا نگاهی بیندازید. در ارائه ، سگا تمایل خود را برای ایجاد عناوین موجود در یک “مارکت جهانی” تأیید می کند ، و انتشار همزمان آینده Lost Judgment و رسانه تصویری جدید Sonic the Hedgehog را به عنوان نمونه ذکر می کند.

جالبتر از همه ، سگا همچنین چند اسلاید تحت عنوان “استفاده از IP تحت مالکیتش” است ، که در مورد چگونگی استفاده متهم از “IP های خود” پس از بررسی دقیق “بحث می کند.

این اسلاید IP های سگا را به دسته های “فعال” و “خاموش” تقسیم می کند ، در این میان Sonic ، Yakuza و Megami Tensei در فهرست امتیازات فعال قرار دارند.

در بخش “خاموش” ، IP های کلاسیک مانند Streets of Rage (قسمت چهارم آن سال گذشته آغاز شد ، اما مستقیماً شامل سگا نبود) ، Virtua Fighter و Panzer Dragoon ذکر شده اند. در زیر لیست های IP ، سگا نشان می دهد که چگونه با احیای این IP ها برخورد می کند. اول ، این برنامه ریمستر می کند ، یا عناوین گذشته را به انیمیشن HD تبدیل می کند.

  تاخیر دوباره بازی Battlefield 2042!

پس از این ، بازسازی هایی ایجاد می شود که در آن ویژگی های قابل توجه جدید گیم پلی اضافه شده است. سرانجام ، می توان IP ها را مجدداً راه اندازی کرد ، بازی های کاملاً جدیدی ساخت و در عین حال حفظ ظاهر و احساس موضوع اصلی را داشت. این احیای بالقوه – و افزایش کسب و کار که سگا امیدوار است ایجاد کند – برای سال مالی 2024 هدف گذاری شده است.

سگا به دنبال بازگرداندن چه عناوینی می تواند باشد؟

 

چه چیز دیگری از ارائه مالی سگا متوجه شدیم؟

علاوه بر اخباری مبنی بر اینکه سگا قصد احیای IP های قدیمی را دارد ، اطلاعات جالب دیگری نیز در ارائه مالی وجود دارد. سگا آنچه که “Super Game” می نامد ، یک تیرانداز اول شخص جدید در حال توسعه در یکی از استودیوهای توسعه اروپا این شرکت است. گرچه ما هنوز جزئیاتی در مورد اینکه این پروژه چگونه است نداریم، اما واضح است که سگا به آن اهمیت زیادی می دهد. این بازی قرار است در سال مالی 2026 وارد بازار شود و احتمالاً یک عنوان با بودجه عظیم خواهد بود.

چه چیز دیگری از ارائه مالی سگا متوجه شدیم؟

این احتمال وجود دارد که “Super Game” جدید تیرانداز اول شخص باشد که دو سال پیش استودیوی Sega Creative Assembly تبلیغات خود را برای آن آغاز کرد. در آن تبلیغ ، Creative Assembly می گوید که “در حال کار بر روی یک تیرانداز علمی-تخیلی هیجان انگیز و کاملا جدید است” و خود را به عنوان سازنده Alien: Isolation و Halo Wars 2 برجسته می کند ، نشان می دهد که سبک بازی جدید می تواند شبیه به این عناوین باشد .

  بازی NBA 2K22 به صورت رسمی معرفی شد

این استودیو این عنوان را به عنوان “یک عنوان چند نفره بلند پروازانه” توصیف می کند که به بازیکنان اجازه می دهد انواع سبک های بازی را تجربه کنند ، که با پروژه “Super Game” سگا همگام می شود. باید منتظر ماند و دید که آیا سگا در هفته ها و ماه های آینده جزئیات بیشتری را نشان می دهد یا خیر.

اکثر ما با عناوین سگا خاطره داریم. امیدواریم این اخبار در ورد عناوین قدیمی صحت داشته باشد و به زودی شاهد نسخه جدید از عناوین نوستالژی باشیم. اگر شما از طرفداران بازی های سگا هستید نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ps4 استوک

خرید xbox one کارکرده

خرید بازی ps4 کارکرده

خرید بازی xbox one کارکرده

خرید بازی ps3 کارکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *