سبد خرید من

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 : هر آنچه می دانیم

به ندرت دیده می شود که یک بازی Legend of Zelda دنباله مستقیم را داشته باشد، اما نینتندو این کار را برای Breath of the Wild انجام می دهد. در جریان نمایشگاه E3 2019 ، این شرکت اعلام کرد که در حال کار بر روی پیگیری بازی است و از آن زمان ، هنوز دنباله ای که نامش نیز مشخص نشده است ، یکی از مورد انتظارترین نسخه های این سیستم است.

علی رغم پیش بینی پیرامون آن ، اخبار ملموس درباره Breath Of The Wild 2 از زمان رونمایی از آن برای انتشار اطلاعات بسیار کمی وجود داشته است و ما هنوز هم پس از پیش پرده اخیر E3 2021 اطلاعات زیادی درباره این بازی نداریم.

در حالی که هنوز علامت سوال زیادی در مورد Breath Of The Wild 2 وجود دارد ، در این مطلب خلاصه ای از همه اطلاعاتی که ما تاکنون می دانیم جمع شده است. ادامه مطلب همراه ما در سایت فروشگاه پلی استیشن ایران باشید.

خرید PS2 | پلی استیشن 2 کپی خور ارزان قیمت

خرید بهترین مدل های پلی استیشن 3 (PS3) دست دوم با قیمت ارزان و مناسب

 

تاریخ انتشار بازی The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2

در E3 2021 ، نینتندو اعلام کرد که تاریخ انتشار Legend of Zelda: Breath of the Wild برای زمانی در سال 2022 برنامه ریزی شده است. طبق گفته های Eiji Aonuma ، تهیه کننده سریال Zelda – که برای بحث درباره این بازی در جریان بازی حاضر شد – سال آینده هدف فعلی برای تیم است. زمان مشخصی ارائه ندادند.

حتما بخوانید
بررسی بازی Monster Hunter Rise

 

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 برای چه پلت فرم هایی منتشر می شود؟

در حالی که اولین Breath of the Wild به طور همزمان در Switch و Wii U منتشر شد ، دنباله آن فقط برای Switch می آید.

برای مشاهده قیمت و خرید انواع کنسول نینتندو سوییچ اینجا کلیک کنید

 

تریلر The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2

نینتندو در جریان نمایش مستقیم E3 2019 اولین تریلر Legend of Zelda: Breath of the Wild را عرضه کرد. این ویدئو رمزآلود ، لینک و زلدا (که به طور مشخص مدل موهای کوتاه تر و جدیدتری دارند) را دنبال می کند زیرا راه خود را از طریق یک غار زیرزمینی مرموز باز می کنند.

با کشف این زوج ، شاخه های تاریکی در حال خزیدن در غار دیده می شوند. لینک و زلدا سرانجام با آنچه که به نظر می رسد منبع تاریکی است روبرو می شوند: یک جسد مرد مومیایی شده ، با جواهرات و لباس Gerudo ، احتمالاً گانوندورف.

چنگ زدن به سینه جسد همان چیزی است که به نظر می رسد دستی ساخته شده از نور است. یک سری عکسهای سریع و خارج از نظم دنبال می شود که نشان می دهد لینک دستش را از زمین جدا می کند ، کف اطراف لینک و زلدا در حال خرد شدن است ، دست مرموز نور گرفتن زلدا از مچ هنگام سقوط ، و ظاهراً جسد به زندگی بازمی گردد. سپس تریلر با کلیپی از قلعه Hyrule شروع به برخاستن در هوا می کند.

حتما بخوانید
چرا مایکروسافت بتسدا را به قیمت 7.5 میلیارد دلار خریداری کرد؟|قرار داد مایکروسافت و بتسدا

قیمت و خرید پلی استیشن 4 فت (PS4 Fat) دست دوم و کارکرده

 

تریلر The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 در E3 2021

نینتندو در نمایشگاه دایرکت E3 2021 نگاه جدیدی به دنباله نفس وحشی ارائه داد. تریلر تأیید کرد که شما می توانید Hyrule و آسمان های بالا را جستجو کنید ، و دامنه مکان هایی را که می خواهید بازدید کنید بیشتر گسترش می دهد. تریلر زیر همچنین حاوی سرنخ های دیگری در مورد انتظارات از دنباله مورد انتظار است ، از جمله موارد جالب مختلف مکانیک داستان و گیم پلی است.

 

چرا نینتندو دنباله ای برای Breath of the Wild می سازد؟

طبق گفته Aonuma ، نینتندو دنباله مستقیم Breath of the Wild را می سازد زیرا “ایده های زیادی” برای DLC بازی داشت. همانطور که Aonuma در E3 2019 به Kotaku توضیح داد:

“وقتی DLC را برای Breath of the Wild منتشر کردیم ، فهمیدیم که این یک روش عالی برای افزودن عناصر بیشتر به همان جهان است. اما وقتی صحبت از نکات فنی می شود ، DLC تقریباً شما داده اضافه می کنید به عنوانی پیشین.

بنابراین وقتی می خواستیم تغییرات بزرگتری اضافه کنیم ، DLC کافی نیست و به همین دلیل فکر کردیم که شاید یک دنباله مناسب باشد. در ابتدا ، ما فقط به ایده های DLC فکر می کردیم ، اما پس از آن چیزهای زیادی داشتیم از ایده ها گفتیم ، “این ایده های زیادی است ، بیایید فقط یک بازی جدید بسازیم و از ابتدا شروع کنیم.”

حتما بخوانید
مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5

چرا نینتندو دنباله ای برای Breath of the Wild می سازد؟

چرا بازی هنوز عنوان رسمی ندارد؟

چیزی که به طور واضح درباره دنباله آینده فاش نشده است ، نام رسمی آن است و ظاهراً دلیلی برای آن وجود دارد. طبق مصاحبه اخیر IGN با بیل ترینین ، نینتندو هدف خود را از کشف نام دنباله عقب نگه می دارد زیرا “نام Zelda به نوعی مهم است”. وی در ادامه اظهار نظر کرد: “این زیرنویس ها … شروع می کنند به اشاره های کمی در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد “.

خرید بازی دست دوم برای ایکس باکس وان | ایکس باکس وان اس

خرید بازی دست دوم برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *