سبد خرید من

نقد و بررسی بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 در کنسول های نسل نهم

نقد و بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 در کنسول های نسل نهم

بازی Tony Hawk's Pro Skater

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 با اجرای ماهرانه های به علاوه سیستم ترفندها و ایجاد چالش های جذاب ، ماهرانه سطح بازی های اصلی را بازسازی می کند.

ony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 بازی قدرتمندی در PS4 و Xbox One بود ، با وضوح متفاوت و در عین حال که تجربه 60fps قفل شده را دست نخورده اجرا می کرد.

سخت بود که تصور کنیم Vicarious Vision دقیقاً چه برنامه ای می تواند انجام دهد جدا از افزایش کیفیت در نسل جدید کنسول ها ، اما پس از بازی هر دو نسخه PS5 و Xbox Series X | S ، مشخص شد که نسخه بازسازی دارای برخی پیشرفت ها است که ، اگرچه تغییرات چشمگیری در بازی فوق العاده باورنکردنی وجود ندارد ، اما غیر قابل انکار تأثیرگذار است.

THPS 1 + 2 در کنسول های جدید دو حالت نمایش متفاوت را ارائه می دهد: Fidelity و Performance. هر دو حالت دارای سایه و نور بهبود یافته هستند که باعث می شود مراحل زیبایی مانند School and Venice Beach حتی چشمگیرتر به نظر برسند.

خرید ps4 در این لینک 

خرید xbox one در این لینک

Fidelity در حالی که روغن را با سرعت 60 فریم در ثانیه حفظ می کند ، وضوح را بر روی هر دو کنسول به 4K اصلی می رساند. از طرف دیگر ، عملکرد وضوح را به 1080p کاهش می دهد اما 120fps را هدف قرار می دهد. در Xbox Series X ، حالت عملکرد حتی نرم تر و پاسخگوتر از حالت Fidelity بکر است.

سرعت بالای فریم بالا باعث می شود یک بازی هیجان انگیز از قبل هیجان انگیزتر باشد و قابل مقایسه با نسخه خارق العاده PC باشد. و به لطف پشتیبانی Xbox از FreeSync و VRR HDMI 2.1 ، نرخ فریم متغیر هموارتر شده و بهترین تجربه را در کنسول ها ارائه می دهد.

از آنجا که PS5 از هیچ فناوری همگام سازی تطبیقی ​​پشتیبانی نمی کند ، نرخ فریم متغیر حالت عملکرد در کنسول بسیار بیشتر نمایان است ، این بدان معناست که گیم پلی بازی با تناقض نرخ فریم روبرو است. برای بازی ای که نیاز به کنترل های پاسخگو و نرخ فریم ثابت دارد ، این برای تجربه کلی ضرر دارد – من متوجه شدم که در PS5 که می توانم به راحتی آن را در Xbox Series X به پایان برسانم ، کمبوهایی را رها می کنم.

عدم پشتیبانی VRR از PS5 ناامید کننده است ، زیرا این تنها چیزی است که جلوی درخشش حالت عملکرد را می گیرد. صرف نظر از این ، حالت Fidelity هنوز هم تصاویری عالی و نرخ فریم ثابت را ارائه می دهد. و هر دو کنسول نسبت به نسل آخر خود زمان بارگذاری بهتری را نشان می دهند.

کنترلر DualSense PS5 همچنین برخی از موارد اضافه شده در گیم پلی را فراهم می کند. THPS 1 + 2 از بازخورد پاپی و محرکهای سازگار DualSense برای ایجاد سر و صدای پیشرفته استفاده می کند. صدای غرغر ظریف اسکیت بورد شما هنگام دستی عبور از روی بتن ، احساس واقعی چرخیدن چرخ های چرخان شما از بالای صفحه سیاه را برمی انگیزد.

و هنگام انجام یک برگشت ، کمی مقاومت خواهید کرد ، در صورت وثیقه ، عوامل محرک شما کاملاً قفل می شوند. بازخورد لمسی یک ویژگی فوق العاده لذت بخش است ، اما عوامل انطباقی باعث حواس پرتی و مانعی برای نمره بالای من می شود – خاموش کردن آنها باعث می شود راحت تر رشته های ترکیبی را با هم ترکیب کنیم.

تعجب آور نیست که Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 هنوز هم یک بازی تماشایی است. تفریح ​​تقریباً بی نقص دو محبوب ترین عناوین بازی با برخی از روش های هوشمندانه بهبود یافته است ، با استفاده از قدرت PS5 و Xbox Series X کیفیت تصویر ، وضوح تصویر و نرخ فریم را به ارتفاعات جدید می رساند. و اگر PS5 برای به روزرسانی اضافه کردن پشتیبانی VRR به روزرسانی شود ، حالت عملکرد به همان اندازه که در Xbox Series X روشن می شود ، درخشان خواهد شد.

خیلی وحشیانه است که فکر می کنیم مدت ها قبل از اینکه هر سال یک بازی Call of Duty جدید برگزار می شد ، بزرگترین حق نسخه سالانه اکتیویژن Pro Skater Tony Hawk بود. این مجموعه ای است که در آن فقط قبل از وثیقه و از دست دادن صدها هزار امتیاز ، باید نگران قطع ارتباط هر دسته از برنامه های مسخره و طولانی باشید.

  لیست بهترین تلویزیون گیمینگ برای ps5 و ایکس باکس + 11 مدل [4K]

با صدای باندهایی مانند Goldfinger و Rage Against the Machine که در سر شما سوزانده شده است ، هر پارک متراکم را در جستجوی S-K-A-T-E و آن نوار مخفی دست نیافتنی می زنید.

و به محض اینکه سرانجام آنها را پیدا کردید ، وقت آن است که تایمر دو دقیقه ای را دوباره راه اندازی کنید و برای آخرین بار به عقب بروید – که قبلاً به خودتان گفته بودید سه جلسه قبل است.

سیستم ترفند تحریک کننده شما را به تعداد بیشتری متصل می کند ، در حالی که سطح زیرکانه ساخته شده شما را به شکاف ها ، خطوط و اسرار جدیدی می رساند تا به مسیر دسته کوچک موسیقی جات خود اضافه کنید. این یک سری ویژه است که بی نهایت قابل پخش است و Pro Skater 1 + 2 از Tony Hawk تقریباً کاملاً عالی آن را ضبط می کند.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 سطح و اسکیت بازهای دو بازی اول را تغییر می دهد ، اگرچه بسیاری از عناوین بعدی را نیز قرض می گیرد. در حالی که پایه و اساس سیستم ترفند در کل تاریخ سریال ماندگار شد ، با هر نسخه جدید ، انواع ترفندهای مختلف اضافه شد. Pro Skater 1 + 2 Tony Hawk دارای بسیاری از بهترین ها ، از جمله بازگشت و انتقال ستون فقرات است ، و خوشبختانه ، آن بیشتر از کاشت های زیرزمینی زیرزمینی و انتقال آسیاب / دستی دور نمی شود.

این باعث می شود که سیستم ترفندهای 1 + 2 احساس کاملی داشته باشد ، و از مکانیک های کم اهمیت – مانند Freak Out from Underground 2 – غافل شود و روی بهترین جنبه های ترفندهای سریال تمرکز کند. با این حال ، یک لمس بسیار خوب به شما امکان می دهد بین سیستم ترفندهای اصلاح شده و سیستم های ترفند بازی اول و دوم جابجا شوید و تجربه معتبرتری شبیه به نسخه اصلی را ارائه دهید.

مهم نیست که با کدام سیستم ترفند همراه می شوید ، Pro Skater 1 + 2 Tony Hawk به طور خارق العاده ای بازی می کند. در حالی که هنوز دقیقاً به همان روش قبلی کنترل می کنید ، احساس سفتی بسیار کمتری دارد. کلاهبرداری ها مانند گذشته جذاب بوده اند ، اما سرعت بازی با سرعت بیشتری پیش می رود و انیمیشن های اسکیت بازها بسیار روان هستند.

انتقال از روی ترفندها و چرخش به یک رشته کتابچه راهنمایی و سپس پایان دادن به مجموعه ای از انتقال های سنگین احساس خارق العاده ای می کند – این اولین روزهای ناخن زدن ترکیبی از ترکیب های غیرواقعی و احمقانه سریال را تداعی می کند ، در حالی که هنگام چک کردن نیز جذاب و هیجان انگیز است اهداف در سال 2020

گیم پلی Tony Hawk's Pro Skater

سطوح تغییراتی دریافت کرده اند و هر یک کاملاً خیره کننده به نظر می رسند. چه در ساحل ونیز اسکیت سوار شوید و چه آن را از طریق مرکز خراب بمب گذاری کنید ، دیدن این مراحل کلاسیک با جزئیات بسیار بیشتر – و مه بسیار کمتر از PlayStation اصلی – کاملاً تکان دهنده است.

غروب آفتاب در ساحل ونیز با پرتقال و قرمزهای پر جنب و جوش روبرو می شود که حال و هوای کاملاً جدیدی به سطح اقیانوس می بخشد ، در حالی که بازار بیش از حد گیاهان و فروشگاه های ممنوعه تخته سه لا است. تقریباً آخرالزمانی به نظر می رسد.  با افزایش جزئیات  به شما این احساس منتقل می شود که سطح کاملاً جدیدی را تجربه می کنید ، حتی اگر طرح همان است.

برخی از مراحل ویژگی های جدید و لطیف مانند هواپیماهای بدون سرنشین دارند که از شما در Downhill Jam فیلم می گیرند یا گربه ای ولگرد در پس زمینه Warehouse در حال اجرا است. این جزئیات کوچک روحیه را به سطوحی می بخشند که در نسخه های اولیه خود احساس تنهایی و بی روح می کردند. واقعاً بسیار جذاب است.

  هر آنچه در مورد Biomutant می دانیم

با این حال ، بارگیری در برخی از پارک ها می تواند زمان قابل توجهی طول بکشد – راه اندازی خیابان های سانفرانسیسکو ، برای اولین بار باعث شد فکر کنم بازی خراب شده است. شروع مجدد دویدن (کاری که احتمالاً زیاد انجام خواهید داد) همچنین در برخی موارد ممکن است پنج ثانیه طول بکشد.

بازی های اصلی کاملاً سریع بود و اگر از روند جلسات خود راضی نبودید ، می توانستید به سرعت بازی خود را شروع کنید. پنج ثانیه چیز بزرگی نیست و مانع لذت بیش از حد من نمی شود ، اما وقتی بقیه بازی تجربه THPS را ناخن می کند ، سخت است که کوچکترین واگرایی را متوجه نشوم.

Pro Skater 1 + 2 همچنین شاهد اضافه شدن امتیازات قابل جمع آماری است. این موارد در Pro Skater 3 تونی هاوک معرفی شده بودند. قبل از آن بازی ، شما می توانستید پول موجود در هر سطح را جمع کرده و برای ارتقا اسکیت باز خود خرج کنید.

توسعه دهنده اصلی Neversoft با پنهان کردن این پول نقد در هر سطح ، کار بزرگی انجام داد و شما را تشویق کرد که هر گوشه و کنار را جستجو کنید و کلاهبرداری ها را انجام دهید. امتیازات Pro Skater 1 + 2 علامت را از دست می دهد زیرا برای جمع آوری همه چیز لازم نیست یک سطح کامل را جستجو کنید. از آنجا که سطح بسیار خوبی طراحی شده است ، ناامیدکننده است که ببینید برای انجام هر هدف پوشش کامل نقشه مورد نیاز نیست.

بسیاری از اهداف اصلی بازی در حال حاضر است و چند مورد برای تقویت چک لیست های ناچیز THPS1 به آنها اضافه شده است. از جمله ، این اهداف شما را با جمع آوری حروف S-K-A-T-E ، انجام ترفندهای خاص در نقاط خاص و ایجاد ضرب وشتم کلی – به عنوان مثال ، از بین بردن اتومبیل های پلیس یا تخلیه چشمه های عمومی ، به شما وظیفه می دهند.

هنگامی که یک هدف را کامل کردید ، برای هر اسکیت باز تکمیل می شود. در بازی های اصلی ، هر اسکیت باز حرفه ای خود را داشت و می توانست تمام اهداف را با هر اسکیت باز قابل بازی تکمیل کند.

تصویر بازی Tony Hawk's Pro Skater

THPS 1 + 2 چالش های کاملی را به شما معرفی می کند که شما را مجبور می کند با هر اسکیت باز در هر پارک عملکردهای مشخصی انجام دهید. این موارد شامل انجام انواع مختلف ترکیب ، انجام کارهای خاص در سطوح خاص و کارهای مختلف دیگر است. اگرچه یک چالش هدف معمولی شما برای تونی هاوک نیست ، اما آنها یک لایه از اهداف را اضافه می کنند که ارزش آن را دارند – و بسیاری از آنها وجود دارد.

برخی از این چالش ها نیز بسیار دشوار هستند ، که باعث می شود هنگام شروع تیک زدن آنها به ویژه پاداش آور باشد. مکانیک اصلی THPS به اندازه کافی درگیر کننده است تا تنها دلیل بازی شما باشد ، اما این چالش ها اهداف جدید و جذابی را برای تعقیب شما در هنگام گسترش ترکیب ها و تلاش برای به دست آوردن بهترین امتیازات به شما می دهد.

تکمیل چالش ها علاوه بر پول و XP ، با عرشه ، چرخ دنده و سایر موارد جدید به شما پاداش می دهد که می تواند قفل چرخ دنده حتی بیشتری را باز کند. اسکیت بازهای حرفه ای واقعی که در این بازی به نمایش درآمده اند لباس ها و عرشه های خاصی دارند که می توانید قفل آنها را باز کنید ، در حالی که تمام موارد خریداری شده و قفل شده را می توانید به اسکیت بازهای ساخته شده خود مجهز کنید.

هیچ نشانه ای از معاملات خرد با پول واقعی وجود ندارد. در عوض ، شما باید به تکمیل چالش ها اعتماد کنید تا پول نقد بیشتری در بازی کسب کنید. این احساس عادلانه ای است و جدا از برخی استعدادهای بصری ، هیچ تأثیری بر امتیازات ، ترکیب های شما یا موارد دیگر ندارد.

  بهترین استریمر 1400 ایران: FarhadXRay - KEOXER و ...

همه چیز در مورد جذاب به نظر رسیدن اسکیت باز ایجاد شده شما است ، که انجام آن با انتخاب گسترده ای از چرخ دنده ، از نخ های پانک گرا گرفته تا شیک ترین قطره (به علاوه یک شخصیت ساز خوش ساخت که گزینه های متنوعی را ارائه می دهد) ، آسان است.

در ویدئو زیر مقایسه زمان بارگذاری Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2 در PS5 و PS4 Pro میبینید.

 

موسیقی متن

موسیقی متن فیلم همچنین دارای موسیقی متناسب برای بازی Pro Skater تونی هاوک است. بسیاری از آهنگهای اصلی برای 1 + 2 برمی گردند ، اما بسیاری از موسیقی های جدید نیز در آن گنجانده شده است.

همه اینها با بقیه قطعات سازگار است و اگر تاریخ انتشار مربوط به آنها نبود ، تصور آنها در موسیقی متن اصلی آسان است. این ترکیبی التقاطی از هیپ هاپ و پانک است . موسیقی همچنین به گیم پلی شما واکنش نشان می دهد ، هنگام پر کردن کنتور مخصوص خود یک ضرب واضح ظریف اضافه می کند و هنگام وثیقه نیز خفیف صدا می شود.

ony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 همچنین دارای برخی از ویژگی های چند نفره ، از جمله ایجاد یک پارک و حالت های مختلف در مقابل است. Create-a-Park به شما امکان می دهد دقیقاً همانطور که می گوید عمل کنید و ابزاری کاملاً گسترده و با کاربرد آسان برای ایجاد سطح خودتان است.

شما باید از طریق چالش ها قفل لوازم آرایشی و بهداشتی پارک های سفارشی خود را باز کنید ، اما به طور پیش فرض همه ملزومات را تهیه می کنید که برای ایجاد یک پارک قابل بازی و سرگرم کننده کافی است.

اشتراک سطح با سایر بازیکنان نیز امکان پذیر است ، و در حال حاضر تعدادی پارک سفارشی وجود دارد که هم کیفیت و هم سفاهت را به نمایش می گذارند. از آنجا که می توانید نقشه های خود را به اشتراک بگذارید ، این حالت بسیار لذت بخش تر از گذشته است.

همانطور که برای چند نفره آن ، THPS 1 + 2 هر دو حالت محلی و آنلاین را ارائه می دهد. بسیاری از انواع بازی ها بعد از چند نفره بازی های اصلی وجود دارد ، با حالت هایی مانند Graffiti ، Trick Attack و Tag و همچنین حالت های جدید مانند Combo Mambo و Score Challenge. Horse ، یکی از بهترین حالت های همیشگی ، نیز برمی گردد و گرچه ممکن است افت فریم کمیاب رخ دهد. کمی تعجب آور است .

زیرا شما فقط به نوبت سعی می کنید از امتیاز دوست خود پیشی بگیرید و احساس خاصی نمی کنید. حتی بیشتر تعجب آور این واقعیت است که حالت های تقسیم صفحه نمایش با این مشکلات عملکردی همراه نیستند. از طرف دیگر ، چند نفره آنلاین با چرخش از طریق حالت های مختلف در لابی ، بسیار خوب اجرا می شود – این یک روش هیجان انگیز است که می توانید با دوستان خود در پاتوق باشید ، اسکیت بازی کنید و برای کسب بالاترین امتیاز رقابت کنید.

در اینجا می توانید گیم پلی این بازی را تماشا کنید.

نکات مثبت بازی Tony Hawk’s Pro Skater

گیم پلی کلاسیک و مهیج به اندازه همیشه عالی است
پارک های بازسازی شده خیره کننده هستند و تصویری منحصر به فرد را در سطوح کلاسیک ارائه می دهند
موسیقی متن عالی ترکیبی از آثار کلاسیک و آهنگ های جدید متناسب است
چالش ها باعث می شوند تجربه اولین موفقیت شما نباشد
چند نفره آنلاین فضای بسیار خوبی را برای معاشرت با دوستان و رقابت برای کسب امتیازات بالا فراهم می کند

نکات منفی بازی Tony Hawk’s Pro Skater

زمان بار برای برخی از سطوح طولانی می شود
هر اسکیت باز شغل و اهداف خاص خود را ندارد

 

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاهده سایت رسمی بازی در این لینک 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.