سبد خرید من

10 بازی جدید که برای PS4 و PS5 رایگان می شود

پلی استیشن نه یک ، دو تا ، بلکه 10 بازی PS4 و PS5 را به صورت رایگان هدیه می کند ، بدون نیاز به PlayStation Plus. سونی یک بروزرسانی در مورد ابتکار “Play at Home” خود ارائه داد ، که در حال حاضر به همه بازیکنان PS4 و PS5 Ratchet & Clank به صورت رایگان است تا بازیکنان PlayStation را در خانه نگه دارد و آنها را تشویق کند.

تا 31 مارس ، همه بازیکنان هر دو کنسول می توانند آخرین بازی Ratchet & Clank را به صورت رایگان استفاده کنند. در همین حال ، از 25 مارس ، همه بازیکنان می توانند 9 بازی اضافی را به صورت رایگان دریافت کنند. و سپس با شروع ماه آینده ، بازیکنان همچنین می توانند Horizon Complete Edition را به صورت رایگان داشته باشند. و اشتراک PlayStation Plus نیاز نیست.

خرید ps4 در این لینک

خرید xbox one در این لینک

همانطور که مشاهده می کنید ، 10 بازی زیر فقط موارد انحصاری منتشر شده توسط سونی را شامل نمی شود ، بلکه شامل برخی از بهترین و محبوب ترین بازی های مستقل چند سال اخیر است. متأسفانه ، برای کسانی که در PS5 هستند ، هیچ یک از این بازی ها تجربه مناسبی از PS5 را ندارند ، اما همه از طریق سازگاری به عقب بر روی کنسول قابل پخش هستند.

در زیر ، می توانید پیش نمایش تریلر مربوط به هر یک از بازی ها را ببینید ، در مورد هر بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، امتیاز Metacritic هر بازی را پیدا کنید و ببینید چه زمان رایگان ارائه می شود.

حتما بخوانید
اموزش ساخت کاربر جدید در ایکس باکس سری اس و ایکس|ساخت کاربر جدید در xbox series x|s

نسخه کامل بازی Horizon Zero Dawn

 

Horizon Zero Dawn Complete Edition توسط گریلا گیمز ساخته شده و توسط سونی منتشر شده است ، بسته ای است که شامل ضربه شگفت انگیز و اکشن-RPG 2017 ، Horizon Zero Dawn و گسترش آن ، The Frozen Wild است.

تاریخ شروع رایگان از 30 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 89

بازی Subnautica

 

Subnautica یک بازی ماجراجویی در دنیای باز است که توسط سازنده Unknown Worlds Entertainment ساخته شده است و پس از یک موفقیت بسیار بزرگ در اوایل سال 2018 ، منتشر شد. و مانند انتشار دسترسی زودهنگام ، انتشار مناسب آن نیز موفقیت بزرگی داشت.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 87

بازی The Witness

 

The Witness یک بازی پازلی از سال 2016 توسط Jonathan Blow ، توسعه دهنده افسانه ای است. مانند دو بازی قبل از آن ، موفقیت قابل توجه تجاری و حیاتی نیز داشت.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 87

بازی Astro Bot Rescue Mission

 

Astro Bot Rescue Mission که در سال 2018 توسط Asobi Team و Sony منتشر شد ، به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR و یکی از بهترین پلتفرمرهای 3D در PS4 شناخته می شود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

حتما بخوانید
مقایسه ی گرافیکی بازی Control در PS5 و Xbox Series X

امتیاز متاکریتیک: 90

بازی Rez Infinite

 

مانند هر بازی تاکنون ، Rez Infinite وقتی در سال 2016 از طریق PS4 معمولی و PlayStation VR منتشر شد مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. توسط Enhance Games توسعه یافته و به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR شناخته می شود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 89

بازی Abzu

 

Abzu اولین بار در سال 2016 از طریق توسعه دهنده Giant Squid و ناشر 505 Games به عنوان یک بازی ماجراجویی در زیر آب و اولین نسخه از آن منتشر شد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 78

بازی Enter the Gunegon

 

Enter the Gungeon یک سازنده گلوله و جهنم سازنده Dodge Roll و ناشر Devolver Digital است که در سال 2016 شروع به کار کرد. اگرچه به عنوان برخی دیگر از بازی های مستقل موجود در این کشور مورد تحسین منتقدان قرار نگرفت ، اما بازرگانی Gungeon یک موفقیت تجاری چشمگیر بود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 82

بازی Moss

 

Moss مانند Rez Infinite و Astro Bot Rescue Mission به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR محسوب می شود. این بازی که یک بازی پازل و ماجراجویی است ، در سال 2018 و از طریق Polyarc منتشر شد که با انتشار آن برای اولین بار ارائه شد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 85

بازی Paper Beasts

 

Paper Beast یک بازی پازل و ماجراجویی از Pixel Reef است که به تازگی سال گذشته ، 2020 منتشر شد و به عنوان اولین بازی تیمی بود.

حتما بخوانید
تریلر جدید بازی Stalker 2 منتشر شد، موتور گرافیکی جذاب

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 79

بازی Thumper

 

Thumper یکی دیگر از بازی های منتقد منتخب PlayStation VR و یکی از بهترین بازی های ریتم چند سال گذشته است. توسط Drool توسعه یافت و اولین بار در سال 2016 آغاز به کار کرد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 86

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظر شما در مورد بازی های رایگان ps4 و ps5 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *