سبد خرید من

10 بازی جدید که برای PS4 و PS5 رایگان می شود

پلی استیشن نه یک ، دو تا ، بلکه 10 بازی PS4 و PS5 را به صورت رایگان هدیه می کند ، بدون نیاز به PlayStation Plus. سونی یک بروزرسانی در مورد ابتکار “Play at Home” خود ارائه داد ، که در حال حاضر به همه بازیکنان PS4 و PS5 Ratchet & Clank به صورت رایگان است تا بازیکنان PlayStation را در خانه نگه دارد و آنها را تشویق کند.

تا 31 مارس ، همه بازیکنان هر دو کنسول می توانند آخرین بازی Ratchet & Clank را به صورت رایگان استفاده کنند. در همین حال ، از 25 مارس ، همه بازیکنان می توانند 9 بازی اضافی را به صورت رایگان دریافت کنند. و سپس با شروع ماه آینده ، بازیکنان همچنین می توانند Horizon Complete Edition را به صورت رایگان داشته باشند. و اشتراک PlayStation Plus نیاز نیست.

خرید ps4 در این لینک

خرید xbox one در این لینک

همانطور که مشاهده می کنید ، 10 بازی زیر فقط موارد انحصاری منتشر شده توسط سونی را شامل نمی شود ، بلکه شامل برخی از بهترین و محبوب ترین بازی های مستقل چند سال اخیر است. متأسفانه ، برای کسانی که در PS5 هستند ، هیچ یک از این بازی ها تجربه مناسبی از PS5 را ندارند ، اما همه از طریق سازگاری به عقب بر روی کنسول قابل پخش هستند.

در زیر ، می توانید پیش نمایش تریلر مربوط به هر یک از بازی ها را ببینید ، در مورد هر بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، امتیاز Metacritic هر بازی را پیدا کنید و ببینید چه زمان رایگان ارائه می شود.

حتما بخوانید
به روز رسانی PS5 VRR به زودی منتشر می شود

نسخه کامل بازی Horizon Zero Dawn

 

Horizon Zero Dawn Complete Edition توسط گریلا گیمز ساخته شده و توسط سونی منتشر شده است ، بسته ای است که شامل ضربه شگفت انگیز و اکشن-RPG 2017 ، Horizon Zero Dawn و گسترش آن ، The Frozen Wild است.

تاریخ شروع رایگان از 30 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 89

بازی Subnautica

 

Subnautica یک بازی ماجراجویی در دنیای باز است که توسط سازنده Unknown Worlds Entertainment ساخته شده است و پس از یک موفقیت بسیار بزرگ در اوایل سال 2018 ، منتشر شد. و مانند انتشار دسترسی زودهنگام ، انتشار مناسب آن نیز موفقیت بزرگی داشت.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 87

بازی The Witness

 

The Witness یک بازی پازلی از سال 2016 توسط Jonathan Blow ، توسعه دهنده افسانه ای است. مانند دو بازی قبل از آن ، موفقیت قابل توجه تجاری و حیاتی نیز داشت.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 87

بازی Astro Bot Rescue Mission

 

Astro Bot Rescue Mission که در سال 2018 توسط Asobi Team و Sony منتشر شد ، به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR و یکی از بهترین پلتفرمرهای 3D در PS4 شناخته می شود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

حتما بخوانید
مقایسه Nintendo Switch و nintendo Switch Lite

امتیاز متاکریتیک: 90

بازی Rez Infinite

 

مانند هر بازی تاکنون ، Rez Infinite وقتی در سال 2016 از طریق PS4 معمولی و PlayStation VR منتشر شد مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. توسط Enhance Games توسعه یافته و به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR شناخته می شود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 89

بازی Abzu

 

Abzu اولین بار در سال 2016 از طریق توسعه دهنده Giant Squid و ناشر 505 Games به عنوان یک بازی ماجراجویی در زیر آب و اولین نسخه از آن منتشر شد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 78

بازی Enter the Gunegon

 

Enter the Gungeon یک سازنده گلوله و جهنم سازنده Dodge Roll و ناشر Devolver Digital است که در سال 2016 شروع به کار کرد. اگرچه به عنوان برخی دیگر از بازی های مستقل موجود در این کشور مورد تحسین منتقدان قرار نگرفت ، اما بازرگانی Gungeon یک موفقیت تجاری چشمگیر بود.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 82

بازی Moss

 

Moss مانند Rez Infinite و Astro Bot Rescue Mission به طور گسترده ای یکی از بهترین بازی های PlayStation VR محسوب می شود. این بازی که یک بازی پازل و ماجراجویی است ، در سال 2018 و از طریق Polyarc منتشر شد که با انتشار آن برای اولین بار ارائه شد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 85

بازی Paper Beasts

 

Paper Beast یک بازی پازل و ماجراجویی از Pixel Reef است که به تازگی سال گذشته ، 2020 منتشر شد و به عنوان اولین بازی تیمی بود.

حتما بخوانید
هر آنچه در مورد Starfield می دانیم

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 79

بازی Thumper

 

Thumper یکی دیگر از بازی های منتقد منتخب PlayStation VR و یکی از بهترین بازی های ریتم چند سال گذشته است. توسط Drool توسعه یافت و اولین بار در سال 2016 آغاز به کار کرد.

تاریخ شروع رایگان از 25 مارس یعنی 5 فروردین

امتیاز متاکریتیک: 86

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظر شما در مورد بازی های رایگان ps4 و ps5 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *