سبد خرید من

طرح بازی Alan Wake Remastered

نقد و بررسی کامل بازی آلن ویک ریمستر + ویدئو

آلن ویک ریمستر مانند چراغ قوه ای که از مجموعه تازه ای از نیروها زنده می شود ، 11 ساله تیرانداز، ترسناک بقا را می گیرد و آن را درخشان ترین شکل خود ارائه می دهد. با این حال ، در حال حاضر به راحتی می توان جزئیات را در محیط مبهم آن تشخیص داد ، اما کاستی های گیم پلی آن نیز به همان اندازه آشکار ارائه شده است.

مارک پیچیده شکنجه روانی آلن ویک ریمستر با نور مشعل هنوز هم باعث ایجاد یک سفر بسیار پر تنش در جنگل می شود ، اما به عنوان یک تیرانداز در گذشته نسبت به بازی های مدرن تر – از جمله کنترل خود توسعه دهنده Remedy – گیر کرده است.

اگر بار اول آن را از دست دادید ، داستان آلن ویک ریمستر یک رمان به تمام معنا کلمه باقی می ماند. وقتی همسر ویک نویسنده داستان های تخیلی در شهر کوچکی گم می شود ، تنها سرنخ هایی از محل اقامت او گزیده قطعاتی از کتابی است که هیچ خاطره ای از نوشتن او ندارد.

جزئیات توصیف شده در این دنباله صفحات نسخه خطی خود را در رویدادهای بعدی نشان می دهد ، و باعث می شود سفری همیشگی و شگفت انگیز در سراشیبی نزولی به جنون برسد که در آن ویک تنها با یک زرادخانه کوچک اسلحه و مشعل باتری کار می کند تا تاریکی را حفظ کند.

شهرهای پوشیده در خلیج این یک فیلم هیجان انگیز و هیجان انگیز به سبک استفان کینگ است که از دریچه رویایی دیوید لینچ مشاهده می شود و به همان اندازه جذاب و سوررئال است که آن زوج تأثیرات را نشان می دهد.

حتما بخوانید
آموزش تست سلامت دسته بازی و کالیبره کردن در ویندوز 10

خرید بازی برای کنسول PS5

 

ویدئو بررسی بازی Alan Wake Remastered

اشتباه نکنید ، این پخش مجدد در مقایسه با بازسازی کامل ، بسیار بازسازی کننده است. گرافیک آن ممکن است تا حد قابل توجهی اصلاح شده باشد ، اما گیم پلی آن بدون تغییر باقی می ماند. به نظر می رسد در 4K پین شارپ است و روی پلی استیشن 5 با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود و از صحنه های کمی ضعیف نسخه اصلی 2010 یک لیس رنگ جدید استقبال شده است.

با این وجود ، Alan Wake Remastered یک راه عادلانه در پشت استانداردهای بصری با بودجه بزرگ است که در سال 2021 به یک قاعده تبدیل شده است. شاید برای نشان دادن بهتر این موضوع ، پس از 10 دقیقه اول من با نسخه PS5 ، مجبور شدم آن را مکث کرده و دوباره بررسی کنم که آیا نسخه PS4 را تصادفی بارگیری نکرده بود.

با این حال ، محیط غم انگیز Bright Falls مطمئناً بهتر به نظر نمی رسد ، با لبه های ناهموار که با ضد آلیاژ صاف می شوند ، بافتها دقیق تر تا بافت پشمی کت ویک مشخص می شوند و علائم نئون در غذاخوری محلی با ظاهر بیشتری ظاهر می شود. درخشش واقعاً پر جنب و جوش متأسفانه ، به نظر می رسد انیمیشن های شخصیت در فرآیند بازسازی توجه مشابهی نداشته اند ، و باعث می شود حرکات سفت آنها مانند کاج های غربی که شهر کوچک را احاطه کرده اند ، چوبی به نظر برسند.

از این رو ، آلن ویک ریمستر دقیقاً همانند نسخه اصلی بازی می کند و از برخی جهات طبیعت ساده فیلمبرداری بقا-وحشت در هسته آن را تحسین می کنم. مطمئناً مهمات و باتری ها گاهی اوقات کمیاب هستند ، اما در بیشتر موارد نیاز چندانی به پیچیدگی موجودی پیچیده وجود ندارد و هیچ سیستم دستی برای جنجال کردن یا پرورش درختان مهارتی مانند بسیاری از تیراندازان آزاد شده در سالهای اخیر وجود ندارد.

حتما بخوانید
آپگرید رایگان بازی Horizon Forbidden West از PS4 به PS5

شاید به غیر از قمقمه های قهوه کلکسیونی ، هیچ چیزی که بر می دارید اضافی به نظر نمی رسد. هر شراره ای برای خریدن کمی فضای تنفس وقتی احاطه شده اید ارزشمند است و هر گلوله تفنگ شکاری بهتر است در جیب پشت شما برای حمله یکی از وحشیانه ترین افراد محلی Bright Falls بماند.

هیچ سیستم دستی برای جنجال کردن یا درختان مهارتی مانند بسیاری از تیراندازان آزاد شده در سالهای اخیر وجود ندارد.

خرید Xbox One دست دوم و کارکرده

 

تصویر گیم پلی Alan Wake Remastered

البته نقطه ضعف چنین سادگی این است که عمق زیادی وجود ندارد. در اواسط داستان ، تمام سلاح هایی را که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید ، در دست گرفته اید و هر کمین دشمن سایه دار از قسمت بعدی تا حد زیادی غیرقابل تشخیص است و باعث می شود نیمه دوم آلن ویک ریمستر به طور فزاینده ای در تکرار غرق شود.

به Remedy بعداً می تواند این مشکل را با کنترل عالی در سال 2019 حل کند ، که در طول مدت آن از طریق یک تفنگ متحول کننده و گسترش مجموعه ای از ابرقدرت ها مبارزه خود را تکامل داد ، اما این فقط باعث می شود که یک کار یک یادداشت آلن ویک به نظر برسد حتی قدیمی تر در گذشته.

دو قسمت پاداش که در اصل DLC پولی دریافت کرده بودند ، The Signal و The Writer ، نیز با Alan Wake Remastered گنجانده شده اند و با همان سطح جلای بصری کامل می شوند. با رد شدن از آنها در اولین بار ، خوشحال شدم که دریابم چگونه آنها مکانیک واژه ها را به اشیا تبدیل می کنند که فقط در پایان کمپین اصلی به طور مختصر استفاده می شود. با این حال ، با پخش مجدد کل داستان و دو قسمت پایانی آن ، من هنوز هیچ ایده واقعی ندارم که معنای آن همه چیست.

حتما بخوانید
اولین گیم پلی از شخصیت فصل جدید عنوان R6 با نام Osa منتشر شد + ویدئو گیم پلی

این دید هنری ممکن است عمداً مبهم باقی بماند ، اما حداقل دیگر به خطر نمی افتد ، زیرا موقعیت محصول بسیار بدگمان از نسخه اصلی اکنون از بین رفته است. بسته های باتری Energizer با یک جایگزین عادی خارج از مارک جایگزین شده اند و تبلیغات مزاحم Verizon دیگر در تلویزیون های درون بازی پخش نمی شود-احتمالاً برای اولین بار در تاریخ حذف ورایزون در بخش دور افتاده ای از آمریکا در نظر گرفته می شود. یک چیز خوب.

خرید بازی ایکس باکس سری ایکس

 

متای عنوان Alan Wake Remastered

این عنوان موفق شد متای خوب 81 را بر اساس 20 نقد به دست بیاورد.

 

تاریخ عرضه:

این عنوان امروز برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

خرید ایکس باکس سری ایکس دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *