سبد خرید من

نقد و بررسی بازی Aliens: Fireteam Elite

Review، داستان بازی، نقد ها، نکات مثبت و منفی و… Aliens: Fireteam Elite 

در اولین درگیری واقعی در بازی Aliens: Fireteam Elite ، شما بیشتر از زنومورف های نمادین بازی نسبت به همه سری ها با هم روبرو می شوید. این تیرانداز سوم شخص ، تنش آهسته فرار از یک شکارچی فرازمینی را برای هرج و مرج تلاش برای زنده ماندن از امواج صدها نفر در یک زمان ، ایجاد می کند و نوع متفاوتی از ترس را ایجاد می کند که حق رای دادن به ندرت با موفقیت متعادل شده است.

Aliens: Fireteam Elite در حالی که بدون مشکلات خود نیست ، گامی قوی در جهت دستیابی به پتانسیل در این رویکرد است، با یک سیستم پیشرفت شگفت آور عمیق ، پیکار مداوم سرگرم کننده با آتش ، و ارائه جذاب که باعث می شود اکشن در همه جا مهار شود.

شبیه به تیراندازان مستقر در تیم مانند Left 4 Dead، Aliens: Fireteam Elite در مجموعه ای از اقدامات که بخشی از فصل های بزرگتر است بازی می کند و هر کدام دشمنان جدیدی را نشان می دهد و برای تیم شما از سه تفنگدار استعمار مهره هایی را آماده می کند تا با سر و صدا مبارزه کنند.

داستان تا حد زیادی به شمایل نگاری و فیلم های کلاسیک بیگانه متمایل است ، اما روایت آن نیز متأثر از نوشته های مدرن مانند پرومتئوس است که به طور مستقیم به رویدادهای پروژه تقسیم کننده اشاره می کند.

این سریال به خط کلی سریال در مسیر خود اضافه نمی کند و به طور بالقوه هیچ چیز معنی داری را ایجاد نمی کند ، اما برای هر فصل احساس خوبی است که احساس می کند در جهان کائنات دارای جایگاه مهمی است.

اکشن سوم شخص پایه ای است که همه چیز بر اساس آن ساخته شده است ، اما در آن یک عمل قوی است. Aliens: Fireteam Elite سخاوتمندانه از مخزن سلاح های موجود در تفنگداران استعمار خارج می شود ، با تفنگ پالس قابل تشخیص فقط نوک کوه یخ از نظر سلاح های لذت بخشی است که می توانید از آن استفاده کنید.

موارد قابل توجهی در هر ردیف از نوع سلاح وجود دارد ، با شعله افکن های قدرتمند و اسلحه های هوشمند دشمن خواه سلاح های سنگین مطلوب هستند و یک توپ دستی شلیک شده یا تفنگ ساچمه دار در دسته سلاح های جانبی قابل توجه است.

خرید PS3 استوک

خرید پلی استیشن 4 دست دوم

نمرات، نکات مثبت و منفی بررسی بازی Aliens: Fireteam Elite

هر سلاح را می توان با سه ضمیمه نیز سفارشی کرد و به شما این امکان را می دهد تا در برابر دشمنان قوی تر شده و کارآیی آنها را افزایش داده و در عین حال با توانایی های منحصر به فرد آنها را تقویت کنید.

یکی از موارد مورد علاقه من مهمات را مستقیماً در مجله من در مورد کشتارهای دقیق دقیق باز می گرداند ، نه تنها به من محدودیت های مهمات مهم را تسکین می داد ، بلکه به من اجازه می داد تا وقتی هدفم مشخص بود ، دست به خشونت های کامل بزنم.

پیوست ها همچنین به رتبه بندی کلی مبارزه شما کمک می کنند-یک مقدار عددی که برای تعیین توانایی تهاجمی شما مانند بازی هایی مانند Destiny مورد استفاده قرار می گیرد-شما را تشویق می کند تا به طور معمول با بازرگان در دنیای مرکز بازی مشورت کنید و در هر عمل به دنبال کش های مخفی باشید. باز کردن بیشتر

  تاخیر دوباره بازی Battlefield 2042!

Aliens: Fireteam Elite دارای پنج کلاس است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید (چهار کلاس در ابتدا ، با باز شدن قفل نهایی پس از یکبار پایان بازی) ، که هر کدام دارای توانایی های فعال و غیرفعال خود و همچنین گزینه های بارگذاری هستند.

به عنوان مثال ، کلاس Gunner استاندارد به یک شکاف تفنگ و یک شکاف CQC دسترسی دارد و به شما این امکان را می دهد که یک تفنگ نبض دار و تفنگ ساچمه ای به نبرد ببرید. از طرف دیگر ، تاکتیکدان فقط می تواند از سلاح کمری و CQC کوچکتر استفاده کند ، اما به یک برجک قابل استفاده و نارنجک ضربه ای دسترسی دارد که در کنترل جمعیت بسیار مثر است.

شما هر کلاس را با استفاده از یک سیستم هدیه سفارشی می کنید و با بالا بردن کلاس مربوطه ، تعدادی اصلاح کننده باز می شوند. بر خلاف سایر سیستم های معمولی مانند این ، Fireteam Elite از سیستم موجودی Resident Evil 4 الهام گرفته است. شما دارای شبکه ای با تعداد محدودی فضاها هستید که می توانید اصلاح کننده ها و مزایای جدیدی در آن قرار دهید ، که هر کدام شکل و اندازه متمایزی دارند.

به برخی از اصلاح کننده ها باید در کناره های خاصی از شبکه قرار گیرند تا بتوانند بر یکی از توانایی های فعال شما تأثیر بگذارند و در هنگام تلاش برای حداکثر رساندن فضای موجود به طور پیچیده ای پیچیدگی بیشتری ایجاد شود. در ابتدا کمی عجیب است و با فقدان آموزشی همراه است که برخی از تفاوت های ظریف سیستم را از بین می برد.

اما هنگامی که مقدار قابل توجهی از فضا را باز کرده اید ، این بخش مهمی از پیشرفت کلی شما است ، بازکردن قفل توانایی ها و ترکیباتی که برای موفقیت در مشکلات بالاتر حیاتی خواهند بود.

تعداد زیاد هدیه های موجود نیز به این امر کمک می کند و به شما امکان می دهد نحوه عملکرد یک کلاس خاص را در بین دو اجرا به طور کامل تعریف کنید. این امر با مشکلات بالاتر بسیار مهم می شود ، جایی که کلاس شما از یک بار اضافی متناسب با انواع دشمنانی که قرار است با آنها روبرو شوید ، سود می برد.

به عنوان مثال ، زنومورف ها ضعیف ترین در برابر آتش هستند ، که باعث می شود برجک تاکتیک هنگامی که مجهز به تنوع شعله افکن کوتاه برد آن است موثرتر باشد. پیشنهاد می شود درباره بررسی xbox series s بخوانید.

خرید PS5 دست دوم

خرید ایکس باکس وان دست دوم

 

تصویری از گیم پلی بازی Aliens: Fireteam Elite

از سوی دیگر، تیراندازی کندتر اما کالیبر بیشتر انواع دیگر آن ، آن را در برابر مواد مصنوعی با حرکت کندتر effective تر می کند و شما را مجبور می کند در هر دویدن به دقت در مورد انتخاب های بارگذاری خود فکر کنید.

هر یک از کلاسها را می توان به روشهای مشابه تغییر داد و تواناییهای فعال خود را با مزایا و معایب مناسب بازتعریف کرد تا به آنها عمق بیشتری نسبت به نمونههای قدیمی استاندارد آنها ارائه شود. این باعث می شود که وقت خود را با هر کلاس جداگانه به ثمر برسانید زیرا شروع به فکر کردن به آنها می کنید تا هم سرگرم کننده باشد و هم به عنوان بخشی از تیم خود effective تر باشد.

روش هایی که سلاح های انتخابی شما ، کلاس های انتخابی و پیوست های مجهز شما بر روی بازی تأثیر می گذارد ، مستقیماً تحت تأثیر دشمنانی است که با آنها هماهنگ شده اید ، و Aliens: Fireteam Elite دارای مجموعه ای عمیق از بیگانگان و اندرویدها است که از آنها بیرون می آید.

  نقد و بررسی بازی Lost Judgment در پلی استیشن 5 + ویدئو

برخی بلافاصله از نظر کهن الگوهایی که در آن زندگی می کنند آشنا هستند-پراولر در سقف پنهان شده و شما را به پایین می کشاند ، در حالی که بورستر هنگام کشته شدن به گودالی از خون اسیدی منفجر می شود-اما تعدادی دیگر نیز وجود دارند که همگی چین و چروک های رزمی جدیدی را در نظر می گیرند.

به هواپیمای بدون سرنشین (همان نوع Xenomorph از فیلم اصلی و Alien: Isolation) از دریچه ها بیرون می آید و به فضاهای خزنده می پردازد تا قبل از ناپدید شدن دوباره صدمه ای سریع وارد کند ، و آن را تهدیدی مداوم می کند مگر اینکه بتوانید قبل از عقب نشینی و آماده شدن آن را بکشید.

برای یک حمله غافلگیر کننده دیگر مواد مصنوعی با زره سنگین شما را مجبور می کند که با مکانیک های پوششی و دیوارهای بالای سینه به گونه ای برخورد کنید که زنومورف های سریع شتابزده نباشند ، و شما را به چالش می کشد تا از حافظه عضلانی ثابت خود خارج شوید.

بیگانگان: Fireteam Elite از اندازه ها و مجموعه مهارت های دشمن استفاده می کند تا دائماً شما را با تهدیدهای مربوطه سازگار کند ، هرگز اجازه نمی دهد با اطمینان از این که از سقف ، فضاهای کوچک خزنده یا مستقیماً در یک اندازه مورد حمله قرار می گیرید ، راحت باشید.

مواد مصرفی نیز وجود دارد که می توان آنها را یکبار در طول دویدن استفاده کرد ، که شامل نگهبانانی با مهمات محدود ، مجموعه ای از مین های اصلی و هواپیماهای بدون سرنشین مفید برای آسیب رساندن به دشمنانی است که آنها را نشانه می گیرند.

شاید یکی از مفیدترین مواد مصرفی کارت های چالشی باشد که می توان آنها را قبل از اجرا فعال کرد تا نحوه عملکرد آن تغییر کند. اینها می توانند کارها را آسان تر کنند ، مانند دو برابر سلامتی یا مهمات بیشتر ، اما جالب ترین آنها مواردی هستند که قوانین را تغییر می دهند و احتمال شکست را در ازای پول شدید و افزایش تجربه افزایش می دهند.

برخی از کارتهای خاطره انگیز شامل یک کارت بود که دائماً یک هواپیمای بدون سرنشین را به ترکیب می آورد ، به این معنی که تیم من همیشه در بدترین زمان ممکن توسط دشمن قوی و کشنده شکار می شد. یکی دیگر همه دشمنان معمولی را به انواع انفجاری تبدیل کرد ، در حالی که دیگری آسیب منظم را یک سوم کاهش داد اما آسیب نقطه ضعف را سه برابر کرد.

هر یک از این موارد نحوه برخورد شما با یک عمل خاص را تغییر می دهد و گیم پلی بازی را به شیوه ای سرگرم کننده و ملموس متزلزل می کند ، در غیر این صورت حرکات معمول در سطحی دوباره تازه می شوند.

این امر به ویژه در مواجهه با اهداف در هر سطح که در همان ساختار جوش می آید ، استقبال می شود ، که به سرعت بیات می شود. هر مرحله یک مسیر خطی از یک بخش کمین بزرگ به قسمت بعدی است ، و مسیر را با برخی از درگیری های هیجان انگیز در برابر گروه های دشمنان نشان می دهد. اما شاخص های پیشرفت شما در یک مرحله هرگز تغییر نمی کند.

هنگامی که به ناحیه ای با جعبه مهمات و چند بسته بهداشتی اضافی رسیدید که می دانید در حال عمق هستید و کمی از موقعیت خود دفاع می کنید ، هر سطح معمولاً شامل دو یا سه قسمت از این قسمت است. این حالت Horde را که تنها هنگامی که قفل آن باز می شود باز می کند ، زیرا این فقط تقطیری از همان هدفی است که قبلاً برای رسیدن به آن تکرار کرده اید.

  ترفندهای بازی Far Cry 6

در مورد این قاعده استثنائات کمی وجود دارد ، به ویژه آخرین فرار آب و هوایی ، که وحشت بیگانگان را تا آنجا که در بازی پیش می رود ، رقم می زند ، اما اگر با کارت های چالشی بازی نمی کنید یا در سختی های شدیدتری قرار نمی گیرید ، طراحی سطح هر مرحله به اندازه کافی برای حفظ هیجان انگیز کار نمی کند.

خرید بازی PS5

 

ویدئو بررسی بازی Aliens: Fireteam Elite

 

در حالی که ممکن است در طراحی مأموریت فاقد آن باشد ، هر عمل از نظر ارائه بصری برجسته خود را نشان می دهد. هر یک در یک منطقه جدید اتفاق می افتد ، که به تدریج با گذر زمان در آن تکامل می یابد.

بازی غرق در شمایل نگاری آشنا و جزئیات چشم نواز است ، از راهروهای بسیار مرطوب کندوی زنومورف گرفته تا اتاقهای کنترل کثیف اما مجلل ایستگاه Engineer.

نورپردازی کار برجسته ای است که توجه به اصالت را در این مناطق برجسته می کند و در عین حال جاهای زیادی از تاریکی را برای مخفی شدن تهدیدها ایجاد می کند و ردیابی زنومورف های ورودی را به طور مناسب پر تنش می کند. سلاح ها از نظر نحوه درخشندگی نیز خودنمایی می کنند

در هر صحنه با دستور مرگبار خود ، با شعله های سوزاننده شعله افکن نمونه خوبی از این امر است. گرمای خیره کننده سلاح ویرانگر چشم نوازی است ، همراه با صدای جیغ های رضایت بخش دشمنان که در پی آن به شدت تند می شود.

همه اینها به برخی از به یاد ماندنی ترین مجموعه های فیلم فرنچایز بسیار وفادار هستند ، و باعث می شوند که عمل در فرنچایز انجام شود ، حتی اگر سرعت آن فراتر از آن نباشد.

قیمت ایکس باکس 360 دست دوم

 

متا اسکور (Meta Score) بازی Aliens: Fireteam Elite اعلام شد

متا اسکور (Meta Score) بازی Aliens: Fireteam Elite اعلام شد

این عنوان موفق شد متای خوب 75 را بر اساس 5 نقد به دست بیاورد.

 

تاریخ عرضه بازی Aliens:

این عنوان سه شنبه ، 2 شهریورماه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

 

نکات مثبت:

لیست متنوعی از دشمنان ، مجموعه ای از تسلیحات و توانایی هایی عمیق که جذابیت جنگ تکمیل می کند

کارت های چالش با تغییر قوانین به شیوه های کشنده و جذاب ، بازدیدهای برگشتی را به سطوح هیجان انگیز می رسانند

سیستم Perk به شما امکان می دهد هر یک از پنج کلاس را با توجه به سبک بازی خود و هماهنگ با پویایی تیم خود به طور

کامل تغییر دهید و عمق زیادی به هر یک ارائه دهید

ارائه بصری چشمگیر با انواع جلوه های چشم نواز و سطوح چشمگیر که نمایانگر حق رای حق Alien است

خرید لوازم جانبی PS5

 

نکات منفی:

اهداف سطح عمدتا یکسان هستند ، الگوی خود را در اوایل بازی آشکار می کنند

مسافت پیموده شده شما به صورت انفرادی به شدت محدود است

 

به شما پیشنهاد میکنیم اگر علاقه مند به این بازی هستید، مطالب دیگری که در رابطه با این بازی در سایت PSIR قرار دادیم را هم مطالعه کنید.

از Aliens: Fireteam چه می دانیم! همه چیز درمورد بازی Aliens

تاریخ انتشار Aliens: Fireteam Elite مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *