سبد خرید من

از Aliens: Fireteam چه می دانیم!

هر آنچه در مورد بازی Aliens میدانیم | تاریخ انتشار بازی Aliens و ویدئو تریلر

هنگامی که کریگ زینکیویچ و مت هایسون به توضیح آنچه که در تلاشند در بازی جدید استودیوی خود با نام Aliens: Fireteam پرداختند ، آنها به یک لحظه خاص در فیلم Aliens جیمز کامرون در سال 1986 اشاره کردند. بازی آینده بیگانگان Cold Iron یک تیرانداز مشترک برای بقا است.

لحظه ای که ضربان قلب می ایستد. صحنه ای است که ریپلی ، هیکس ، نیوت و بقیه بازماندگان مأموریت نجات محکوم به LV-426 در آنجا محاصره می شوند و  به اندازه کافی برای نجات از سیاره خود سعی می کنند.

آنها خود را در داخل مجموعه فرماندهی مستعمره حصار کشی کرده اند ، اما با وجود مهر و موم کردن راهروها و راه اندازی دفاعی ، ردیاب های حرکتی آنها وحشیانه است. بیگانگان در داخل محیط هستند.

ناگهان ، ریپلی متوجه می شود که آنها چیزی را نادیده گرفته اند و هیکس کشف می کند که موجوداتی بیگانه در داخل سقف به سمت آنها خزیده اند. در عرض چند ثانیه ، با باز شدن آتش تفنگداران دریایی و ورود بیگانگان به داخل اتاق ، همه چیز آشفته است.

لیست خرید بازی ایکس باکس وان اس دست دوم

خرید بازی دست دوم برای PS5

 

Aliens: Fireteam یک تیرانداز سه نفره برای بقا است و به نظر می رسد که تأکید بر “بقا” است. این همه چیز در مورد تفنگداران دریایی است که برای زنده ماندن در برابر انبوهی از دشمنان زنومورف می جنگند ، با استفاده از سلاح ها ، تجهیزات و توانایی های مختلف شخصیت ، از طریق تهدید بیگانگان ، از هر طرف ، فرار می کنند.

“خیلی از برخوردها با همان لحظه شروع می شود ،” اوه ، ما تفنگداران دریایی هستیم. ما می توانیم برجک ها را به پایین پرتاب کنیم ، ما از تمام مواد مصرفی خود استفاده خواهیم کرد ، و این را به خوبی پشت سر خواهیم گذاشت ” بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت در Cold Iron ، اضافه شده است.

“اما در پایان ، ما می خواهیم شما آن وحشت را داشته باشید ، و آن لحظه كه متوجه شوید ،” هی ، اگر ما از هم جدا می شدیم ، واقعاً خیلی بد بود ، اما ما به سختی از شکست در اینجا جلوگیری کردیم. ”

حتما بخوانید
آپدیت جدید call of duty cold war

این بازی 23 سال پس از خاتمه سه گانه اصلی Alien تنظیم می شود و بازیکنان نقش تازه واردین Colonial Marines را در کشتی Endeavor بازی می کنند.

تفنگداران دریایی یک تماس اضطرابی مرموز دریافت می کنند که آنها را به مستعمره LV-895 می فرستد ، که دارای یک پالایشگاه مداری به نام کاتانگا است که قرار بود دهه ها قبل از دست رفته باشد.

 

تریلر بازی Aliens: Fireteam

در یک رویداد تریلر آنلاین برای روزنامه نگاران ، Cold Iron نگاهی اجمالی به نحوه بازی در Aliens: Fireteam داشت. تیم سه نفره تفنگداران مجبور شدند موقعیتی را حفظ کنند که در آسانسور منتظر می مانند ، و مانند برجک ها در برابر انبوهی از بیگانگان دفاعی ایجاد می کنند.

زینکیوویچ و هایسون گفتند که 11 نوع مختلف زنومورف وجود دارد که برخی از آنها برای بازی اصلی هستند و هرکدام از آنها هوش مصنوعی و تاکتیک های خاص خود را دارند تا از احساس طغیان ، احاطه و کمین بیگانگان در فیلم ها تقلید کنند. Fireteam همچنین شامل مبارزاتی برای مجموع 20 نوع دشمن متفاوت است.

خرید پلی استیشن 5 دیجیتال ارزان قیمت

خرید پلی استیشن 4 پرو، فت، اسلیم

 

سلاح و تجهیزات

Fireteam اینطور است که وقتی برای زندگی خود می جنگید پشت خود را به دیوار بکشید ، اما مطمئناً در مقابل زنومورف ها ناتوان نیستید. Fireteam شما را با اسلحه های برجسته فیلم مانند M41a Pulse Rifle یا M56 Smartgun و همچنین ده ها سلاح دیگر سازگار می کند.

هاییسون گفت که این بازی بیش از 30 اسلحه برای تحمل شما در برابر تهدید زنومورف دارد. همچنین نقش های مختلفی خواهید داشت که می توانید به عنوان بخشی از تیم خود بر عهده بگیرید.

شما تفنگداران دریایی خود را از ابتدا خلق می کنید – اینجا شخصیت مشخصی بازی نمی کنید – و یکی از پنج کلاس را انتخاب می کنید که هرکدام توانایی های خاص خود را دارند.

هنگام استفاده از سلاح ها و تجهیزات مختلف ، شخصیت خود را نیز ارتقا می دهید و ارتقا مهارت می یابید ، بنابراین اگر ممکن است خود را غرق در بیگانگان بارها و بارها در Fireteam بیابید ، چیزی برای نشان دادن خواهید داشت.

حتما بخوانید
چطور حافظه ایکس باکس سری ایکس و اس را افزایش دهیم؟

توسعه دهندگان Cold Iron تجربه زیادی در زمینه MMO و بازی های تعاونی دارند ، بنابراین سیستم های پیشرفت RPG قسمت بزرگی از قابلیت پخش مجدد در Fireteam است. همچنین می توانید برای وسایل خود سفارشی سازی و هدیه اضافی کسب کنید و دارایی های اضافی مانند مین های مخصوص یا نارنجک را باز کنید.

هاییسون گفت بیش از 80 پیوست برای افزودن به سلاح های شما وجود دارد تا نحوه تغییر در اسلحه ها را اضافه کنید.

خرید PS4 دست دوم

قیمت و خرید ایکس باکس سری ایکس و سری اس دست دوم 

 

داستان بازی Aliens: Fireteam

 

داستان بازی Aliens: Fireteam

داستان LV-895 در چهار کمپین مختلف رخ می دهد ، که هر یک شامل سه ماموریت است. به نظر می رسد می توانید انتظار داشته باشید که مأموریت ها در حدود 40 دقیقه طول بکشند ، اگرچه متغیرهای زیادی در بازی هستند که می توانند مدت زمان را به طور قابل توجهی طولانی یا کوتاه کنند.

وقتی در یک تیم سه نفره باشید ، بازی بهترین حالت است ، اما اگر تیم شما کوچکتر از آن باشد ، اسلات های باز با ربات های کنترل شده هوش مصنوعی پر می شوند.

در بین مبارزات ، می توانید به Endeavor بازگردید تا نیرو و توانایی های خود را متناسب با تهدیداتی که با آن روبرو هستید تنظیم کنید و همچنین با شخصیت های دیگر مکالمه کنید تا درباره آنچه در جهان و داستان می گذرد بیشتر بدانید.

اما این بازی یک تیرانداز برای بقا است و به طور مشابه بازی هایی مانند Left 4 Dead ، شما بیش از یک بار به همان ماموریت ها باز خواهید گشت تا چالش را افزایش داده و با تهدیدهای جدید روبرو شوید.

زینکیویچ گفت که Fireteam با عناصر پشت صحنه ای سازگار است که می توانند یک ماموریت داده شده را طوری تنظیم کنند که هر زمان که از طریق آن بازی می کنید کمی متفاوت باشد.

همچنین پنج حالت دشواری وجود دارد که همه کارها را از دلگیرتر کردن زنومورف ها و تفنگداران دریایی گرفته تا کم کردن منابعی که ممکن است در یک ماموریت پیدا کنید و افزودن آتش دوستانه یا تنظیم شدید خطر اسپری خون اسید بیگانگان انجام می دهد.

حتما بخوانید
DisplayPort یا HDMI: کدام برای بازی بهتر است؟

در بالای حالت های دشواری کارت های چالش قرار دارند ، سیستمی که به شما امکان می دهد قبل از شروع ، جهش دهنده ها را به یک ماموریت اضافه کنید.

زینکیویچ و هاییسون گفتند که کارت های چالش می تواند تأثیرات زیادی در مجبور کردن شما به یک مأموریت به روش خاص داشته باشد – آنها یکی را ذکر کردند که ممکن است زنومورف ها را از عکس های بدن مصون نگه دارد.

هنوز موارد زیادی وجود دارد که Cold Iron آماده گفتگو نیست ، از جمله برداشت آن از داستان بیگانگان و آنچه که به جهان اضافه می کند.

زینکیویچ خاطرنشان کرد: دوره ای که Fireteam به آن پرداخته است ، اوایل دهه 2200 ، لحظه جالب توجهی در جدول زمانی حق رای دادن است زیرا تفنگداران استعماری وظیفه خود را برای محافظت از مستعمرات انسانی و نبرد با شرکت های سایه افزایش می دهند، اما این داستان بر اساس محتوای گسترده مانند کمیک و رمان است.

در جدول زمانی فیلم های Alien ، 2200 در میانه یک جهش 200 ساله بین Alien 3 و Alien: Resurrection قرار دارد.

تاریخ انتشار بازی Aliens: Fireteam

همچنین فیل در تاریخچه مختلط Alien در بازی های ویدیویی وجود دارد. آخرین بازی مهم در این حق امتیاز ، Alien: Isolation 2014 ، عنوانی وحشتناک برای بقا بود که احساس بیگانه اصلی را به خود جلب کرد ، اما در برخی از انتخاب ها اختلاف نظر ایجاد کرد.

قبل از آن ، Aliens: Colonial Marines 2013 بود ، دنباله ای نامرغوب برای Aliens با سابقه توسعه عالی ، گیم پلی تیرانداز اول شخص خشن و هوش مصنوعی xenomorph که اغلب گیج کننده تر از تهدید بود.

 

تاریخ انتشار بازی Aliens: Fireteam

به نظر می رسد که مدت زیادی منتظر نخواهیم ماند تا بفهمیم Aliens: Fireteam احساس بیگانگان را که Cold Iron برای آن تلاش می کند جلب خواهد کرد.

این بازی قرار است در تابستان 2021 برای پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری X | S و رایانه های شخصی راه اندازی شود ، اگرچه هنوز قیمت آن مشخص نشده است.

خرید بازی دست دوم برای PS4

لیست خرید بازی های دست دوم برای PS3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *