سبد خرید من

نقد و بررسی بازی Death's Door

بررسی بازی Death’s Door | تریلر بازی Death’s Door و داستان بازی و…

اولین بار در تاریخ 20 ژوئیه سال 2021 ( 28 تیر) برای پلتفرم های  PC  و Xbox One،  Xbox Series X,S منتشر شد.

پس از هر یک از مبارزات رئیس چالش برانگیز و آب و هوایی در Death’s Door ، مجبور می شوید که برای یک دشمن که تازه کشته اید ، پای یک مداحی مختصر بنشینید. موسیقی Sombre در حالی که یک گوربر برای رسیدن به وظیفه خود می آید ، بازی می کند و در عین حال یک یا دو شوخی را برای سبک بازی انجام می دهد.

Death’s Door خیلی جدی نمی گیرد ، اما همیشه راه های جالبی را برای بیان نکته ای در مورد چرخه پایان ناپذیر مرگ و زندگی ، جستجوی ابزاری برای عدم تعادل در آن چرخه و در نهایت عواقب این اقدامات پیدا می کند.

این یک بازی اکشن و ماجراجویی پیوسته سرگرم کننده با سبک هنری چشم نواز و مبارزات جذاب است ، که  فضای متمایز آن را به چیزی خاص تبدیل می کند.

خرید دسته PS4 دست دوم 

خرید PS4 (پلی استیشن 4 فت، پرو و اسلیم) دست دوم

 

داستان بازی Death’s Door

شما به عنوان یک عضو کمیسیون کلاغ ها بازی می کنید ، موظف هستید روح کسانی را که قرار است به زندگی بعدی منتقل شوند ، پس بگیرید.

با کمک درهایی که می توانند شما را به سرزمینهای دور و نزدیک منتقل کنند ، می توانید در حین درو کردن ، به سرعت بین مناطق محلی قدم بزنید. صید این است که هر کلاغ برای اینکه جریان زندگی خود را متوقف کند ، باید وظیفه خود را به پایان برساند ، با ماموریت های ناقص شما را مجبور می کند که آن جریان طبیعی را تجربه کنید.

هنگامی که چنین وظایفی ضعیف انجام می شود و روح هدف شما به سرقت می رود ، باید به یک کلاغ پیر کمک کنید تا دری بزرگ و شوم را باز کند تا روح از دست رفته خود را پس بگیرد و به نوبه خود، به زندگی نامحدود خود ادامه دهید.

رنگ ها در این دفاتر اداری برجسته هستند ، با درخشش گرم سلاح های شما و درخشندگی شدید نشانه های نئون نادر باعث ایجاد یک کنتراست چشمگیر می شوند.

بقیه دنیای Death’s Door بسیار رنگارنگ ترند اما همه آنها از روش های خاص خود متمایز هستند – رنگ های تیره و تار قبرستان افتتاحیه بازی به جنگلی سرسبز و سبز با معبدی مرطوب و تاریک تبدیل می شوند ، در حالی که قله های سفید برفی مناطق کوهستانی شمال فرصتی دیگر برای درخشش رنگهای روشن از حملات شما ارائه می دهند.

زاویه ایزومتریک دوربین بازی توانایی شما در خیساندن در زیبایی هنری Death’s Door را که به طور مداوم مجبور به متوقف شدن در فضای هر منطقه جدید هستیم ، محدود نمی کند.

خرید ایکس باکس سری ایکس و سری اس دست دوم

خرید انواع ایکس باکس وان دست دوم

 

حتما بخوانید
بهترین کابل های HDMI برای PS5 و Xbox Series X

تریلر بازی Death’s Door

 

fight ها و دشمنان

دشمنان در هر یک از این جهان ها فریب خورده اند و به شما فرصت های زیادی را می دهند تا با نبرد ساده و در عین حال راضی کننده Death’s Door درگیر شوید. شما فقط می توانید همزمان به یک سلاح دسترسی داشته باشید ، هر کدام را پیدا می کنید که دامنه ، تعداد ترکیبی ، آسیب و توانایی منحصر به فرد خود را دارد.

شمشیر آغازین شما برای خنثی کردن کمبوهای کوتاه سه ضربه عالی است ، در حالی که خنجرهای سبک تر خسارت کمتری ایجاد می کنند اما شانس بیشتری برای بازدید بیشتر بدون نیاز به استراحت دارند.

حملات توسط استقامت محدود نمی شوند ، در عوض بسته به انیمیشن آنها صرفاً زمان متفاوتی برای اجرا نیاز دارد. ممکن است مدتی طول بکشد تا به مکث هایی که باید پس از هر حمله انجام دهید ، عادت کنید و طولانی ترها بعد از هر دسته کوچک موسیقی جویی شما را مجازات می کنند که بیش از حد خود را گسترش داده اید.

با این حال ، این خواسته ها احساس جنگ را هدفمند می کنند – هر ضربه ای که شروع می کنید باید به پایان برسد و دشمنان با این فکر طراحی می شوند. آنها معمولاً یک ضربه بیشتر از آنچه انتظار دارید می کشند و شما را ترغیب می کنند تا با فاصله ارائه شده توسط دوج خود بازی کنید.

Death’s Door با هیچ کششی احساس تنبیه نمی کند ، اما همچنین یک بازی است که با مجموعه ای از قوانین انجام می شود که همیشه احساس شکست ناپذیری به شما نمی دهد.

Death’s Door یک بازی ماجراجویی کاملاً خطی است و با توانایی های فعلی که دارید ، حرکت شما را از طریق چند قطب خود محدود می کند. هر رئیس جدید برای دستیابی به توانایی جدیدی نیاز دارد که مربوط به مکانیکی است که باید در جنگ نهایی بر آن غلبه کنید.

استفاده از این توانایی ها به طور منظم نیز سرگرم کننده است ، شروع با تیر و کمان ساده و سرانجام جای خود را به یک طلسم گلوله آتشین (که با انیمیشنی با ظاهر بسیار هادوک شلیک می شود) ، بمب های بسیار مفید و یک بازی جالب توجه که می تواند شما را حلقه کند. به مناطق جدید و دشمنان به طور یکسان.

در صورت یافتن هر یک از چالش های مرتبط در جهان ، هر یک از این توانایی ها نیز قابل ارتقا است. آنها مورد نیاز نیستند ، اما می توانند نحوه استفاده شما از هر یک را به طور بنیادی تغییر دهند.

به عنوان مثال ، می توان یک حمله مهلک را در صورت استفاده در برابر دشمنان ارتقا داد ، به شما این امکان را می دهد که به محض اتصال متصل شوید و یک حمله قدرتمند را انجام دهید.

این توانایی ها بیشتر برای دسترسی شما به مناطق جدید مورد استفاده قرار می گیرد (بمب ها به شما امکان می دهد دیوارهای ترک خورده را منفجر کنید ، و به عنوان مثال به شما امکان دسترسی به سیستم عامل های جدید را می دهد) اما یادگیری ترکیب آنها در لیست حملات استاندارد جنگ را نشاط آور می کند.

حتما بخوانید
نقد و بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 در کنسول های نسل نهم

این امر به ویژه هنگامی صادق است که شما به طور مداوم با یک لیست رو به رشد از دشمنان روبرو شوید ، که هر یک از آنها روش های درگیر کردن آنها را تغییر می دهد. بعضی از آنها فوق العاده چابک هستند ، مانند جانوران خمیده که می توانند هنگام پرتاب بومرنگ به سمت شما ، به اطراف شما بپرند.

پایین آمدن دیگران کندتر اما سخت تر است ، مانند شوالیه های زرهی با سپر که برای ضرب و شتم آنها چند ضربه محکم می برد.

Death’s Door هنگامی که شما را به صحنه های جنگی می اندازد که از لیست کامل بیرون می آیند ، در بهترین حالت قرار دارد و شما را به چالش می کشد تا در مکان هایی که می توانید بازدید کنید ، در عین حال کاملاً مشخص کنید که دشمنان را اول از چه چیزی بیرون می کشد.

این بازی مانند یک رقص مرگبار از گول زدن های ماهرانه و نوسانات فرصت طلبانه شمشیر بازی می کند ، و ریتمی زیبا را به درگیری ها می بخشد که به طور مداوم هماهنگ با آن سرگرم کننده است.

هرکدام از مراکزی که در Death’s Door بازدید می کنید از نظر بصری متمایز و چشم نواز است ، اما کشف آن چیدمان آن به همان اندازه جذاب است که کشف می کنید.

هر یک از آنها به بخشهای کوچکی تقسیم می شوند که در نهایت منجر به میانبرهایی می شوند که از ابتدا شروع به کار می کنند و به عنوان راهی برای بازگشت سریع به مکانی که پس از مرگ نابهنگام بود عمل می کنند.

هر بار که دروازه را باز می کنید یا نردبانی ایجاد می کنید که به شما امکان می دهد یک قسمت چالش برانگیز را بردارید، یک احساس ملموس ملموس وجود دارد ، همراه با کشف جذاب این که چگونه کل توپی که در آن قرار دارید ، به روشی هوشمندانه بهم می خورد.

Death’s Door یک بازی است که با مجموعه ای از قوانین انجام می شود که همیشه احساس شکست ناپذیری به شما نمی دهد.

داستان بازی Death's Door | نقد و بررسی کامل بازی

با درک چگونگی طرح هر سطح ، به شما امکان می دهد تا از نظر تاکتیکی بذرها را در گلدان های مخصوصی که اطراف آن گذاشته شده بکارید ، که تنها راه بازیابی سلامتی است.

از آنجا که بذر اینها محدود است (و گاهی اوقات سخت یافت می شود) ، تعیین مسیر شخصی شما برای بهبودی و شناسایی اینکه کدام بخشها می توانید خطر ایجاد کنید ، با چگونگی چیدمان پیچیده ای که مراکز برای یادگیری شما دارند ، به خوبی ترکیب می شود ، بنابراین درک شما از هر مسیر به این صورت است توانایی شما برای مقابله با دشمنان موجود در آنها بسیار مهم است.

اگرچه یک مسیر اصلی کاملاً واضح وجود دارد ، اما همه مراکز Death’s Door رازهای اختیاری زیادی برای کشف شما دارند ، مخصوصاً در بازدیدهای برگشت با توانایی های جدید.

حتما بخوانید
باز طراحی PS5 از شایعه تا واقعیت؟؟!!!

انواع استاندارد آن وجود دارد – به عنوان مثال زیارتگاه هایی که می توانید برای افزایش سلامتی و استخرهای جادویی خود از آنها دعا کنید ، که از آنها برای استفاده از توانایی های خود استفاده می کنید – در حالی که دیگران مبارزات انتخابی هستند که توانایی های شما را ارتقا می دهند.

برخی از سلاح ها نیز فقط در خارج از مسیر اصلی یافت می شوند ، که می تواند سبک بازی کلی شما را به شدت تحت تأثیر قرار دهد اگر شما تصمیم بگیرید که آنها را جستجو کنید یا نه.

بررسی نکات مثبت و منفی بازی Death's Door

همه این اسرار همچنان که اعتبارات به دست آوردند ، و همچنین یک راز کاملاً جدید که به شما امکان می دهد تمام مراکز بازی را در یک زمان جدید از روز کشف کنید ، وجود دارد.

این مناطق پیش از این غیرقابل دسترسی را باز می کند و چالش های جنگی جدیدی را برای شما ایجاد می کند تا انجام دهید ، پس از پایان داستان اصلی ، Death’s Door یک دم طولانی به شما می دهد.

مناطقی و درهایی وجود دارد که نمی توان بدون شانه زدن کامل در مناطقی که ممکن است با آنها آشنا باشید ، باز شود ، عمق پنهانی را برای هر منطقه نشان می دهد که به شما امکان می دهد طراحی آن را به روشی جدید ارزیابی کنید.

ممکن است ناامیدکننده باشد که مجبور شوید بعد از مدتی دوری دوباره ساختار برخی از سیاه چال ها را یاد بگیرید و حذف نقشه در بازی به شما اجازه نمی دهد تا به سرعت در این مناطق مسواک بزنید. با وجود این ، اگر شما خود را در تعادل بازی و مبارزه با بازی علاقه مند کرده اید ، محتوای اضافی و قرعه کشی کشف همه موارد موجود یک مورد خوب است.

با داشتن دنیایی جذاب برای کاوش و مبارزات راضی کننده به طور منظم برای سرگرم کردن چیزها ، آسان است که عاشق Death’s Door شوید.

پیش فرض شما بلافاصله شما را قلاب می کند ، و دارای سبک و ماده ای برای حفظ جذابیت فریبنده باز شدن آن است. شاید مهمتر از همه ، بازی به طور مداوم سرگرم کننده است ، با طراحی های تیز دشمن که شما را روی پای خود نگه می دارد تا مبارزات چالش برانگیز که مهارت های شما را به طرز رضایت بخشی آزمایش می کند.

خرید دسته PS5 دست دوم + قیمت ارزان

خرید VR Fullpack دست دوم

 

نکات مثبت بازی Death’s Door:

  • پیش فرض جذاب که به زیبایی توسط یک سبک هنری چشمگیر و طراحی های خلاقانه شخصیت ارائه می شود
  • نبردی سریع و چالش برانگیز
  • هر توانایی جدید یک لایه جدید برای مبارزه و اکتشاف اضافه می کند ، آزمایش هر یک از آنها جالب است

نکات منفی بازی:

  • به روزرسانی های دائمی بسیار دور از مسیر اصلی هستند که به راحتی می توان همه آنها را کاملا از دست داد
  • حذف نقشه درون بازی ، برخی از اکتشافات را بیش از حد لازم ناامیدکننده می کند

 

برای خرید بازی های ایکس باکس وان اینجا کلیک کنید

خرید بازی دست دوم برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *