سبد خرید من

بازی جدید PES رسما با نام eFootball معرفی شد

ویدئو تریلر بازی Efootball کونامی | نسخه جدید PES

PES اکنون به عنوان eFootball شناخته می شود و از یک مدل رایگان برای بازی استفاده می کند که محتوای جدیدی پس از عرضه دارد.

در یک اتفاق بزرگ در دنیای بازی های ویدیویی ورزشی کنسولی ، کونامی اعلام کرد که سری PES که مدت هاست در حال انجام است ، برای تبدیل شدن به eFootball ، نام را تغییر می دهد و این یک بازی رایگان است.بازی رایگان (Free to Play) خواهد بود. کونامی با پرداختن به رویکرد “پلتفرم” دیگر نسخه های منتشر شده سالیانه را پرداخت نمی کند.

به عنوان یک بازی رایگان برای بازی ، eFootball با به روزرسانی محتوای جدید رشد و تکامل می یابد.(انتشار آپدیت‌های فصلی به جای عرضه نسخه جدید در هر سال) نقشه راه را در تریلر می توانید مشاهده کنید.

این شامل حالت های جدید ، پشتیبانی از بازی متقابل ، مسابقات و سایر سیستم های جدید است که همه آنها با گذشت زمان ارائه می شوند.

همچنین یک تریلر طولانی اکتشافی منتشر شده است که بیشتر بازی و روند ضبط حرکت را نشان می دهد. ما همچنین متوجه شدیم که eFootball با موتور Unreal اجرا می شود( استفاده از موتور شخصی‌سازی شده Unreal Engine 4) که بازهم تغییر سری دیگری است.

به عنوان یک عنوان رایگان برای بازی ، eFootball احتمالاً توسط یک سیستم تراکنش خرد پشتیبانی خواهد شد ، اگرچه کونامی هنوز در این مورد صحبت نکرده است.

حتما بخوانید
اخبار مربوط به state of play 2021

خرید بازی برای PS5

خرید بازی برای PS4

 

تریلر بازی EFootball

کونامی در مورد این تغییر گفت: “همه چیز با عزم غیرقابل انکار برای ایجاد یک سکوی انقلابی فوتبال آغاز شد.جاه طلبی ما این بود که یک محیط کامل فوتبال ، از زمین چمن در زمین ، حرکت بازیکنان ، تا جمعیت در ورزشگاه را از نو خلق کنیم.”

برای این منظور ، ما تصمیم گرفتیم یک موتور فوتبال جدید با یک سیستم انیمیشن تازه ساخته شده و دستورات بازی جدید ایجاد کنیم. نتیجه نهایی حتی از آنچه در ابتدا تصور می کردیم چشمگیرتر بود.

ما از مرز PES فراتر رفتیم ، به یک قلمرو جدید از فوتبال مجازی وارد شدیم. برای نشان دادن این دوره جدید ، ما تصمیم گرفته ایم که راه خود را از نام تجاری محبوب PES جدا کرده و نام آن را به eFootball تغییر دهیم. ”

سازنده سیتارو کیمورا به IGN گفت که eFootball یک “پلتفرم” است و کونامی دیگر نسخه های برتر سالانه را منتشر نخواهد کرد. درعوض ، به روزرسانی های رایگان هر ساله منتشر می شوند.

بازی گویا با ۹ تیم (تیم‌های مهم: بارسلونا، منچستر یونایتد، یوونتوس، بایرن مونیخ، آرسنال) و یک بخش بازی دوستانه عرضه می‌شود و بازیکنان می‌توانند بخش‌های مورعلاقه‌ خود را بعدا با بسته‌های الحاقی به بازی اضافه کنند

خرید بازی برای ایکس باکس وان

خرید بازی برای ایکس باکس سری ایکس و اس

 

بازی PES جدید (eFootball) برای چه کنسول هایی منتشر میشود؟

eFootball در اواخر امسال به PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، PC ، iOS و Android (بازی برای موبایل هم عرضه می‌شود) می آید.

حتما بخوانید
سونی توقف تولید PS4 Pro را تأیید کرد

EA Sports همچنین اواخر امسال بازی سالانه FIFA خود ، FIFA 22 را منتشر می کند.

اطلاعات بیشتر از این بازی به‌زودی منتشر می‌شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *