سبد خرید من

آخرین تریلر Apex Legends محتوای PvP Arenas و محتوای فصل 9 را نشان می دهد

آخرین تریلر Apex Legends محتوای PvP Arenas و محتوای فصل 9 را نشان می دهد

آخرین تریلر Apex Legends

تریلر بازی Apex legends منتشر شد

Respawn Entertainment و EA تریلر جدیدی از Apex Legends را منتشر کرده اند و این ویدئو به ما اجازه می دهد اطلاعات بیشتری درباره آنچه در طی چند هفته آینده در دسترس است جمع کنیم.

هفته گذشته ، توسعه دهنده Apex Legends ، Respawn سرانجام از Apex Legends Season 9 از طریق یک تریلر شدیدا سینمایی رونمایی کرد که شخصیت قابل بازی ورودی ، Valkyrie را به ما معرفی کرد.

ویدئوی هشت دقیقه ای (در پایین این مقاله) Legend ورودی را به ما معرفی می کند اما چیزهای وحشتناکی در مورد آنچه که می توانیم از این فصل جدید انتظار داشته باشیم نشان نداده است، اگرچه تهیه یک ویدیوی کوچک برای جشن گرفتن بازی بسیار خوب بود هدف قرار دادن آن علامت عظیم 100 میلیون بازیکن است.

اما Respawn که مشتاق است تا حد ممکن شور و شوق خود را برای فصل جدید بدست آورد ، تریلر جدیدی منتشر کرده است که برخی ویژگی های دیگر را که می توان انتظار داشت در Apex Legends: Legacy ببینیم نشان می دهد.

به روزرسانی اصلی فصل جدید ، معرفی Valkyrie ، یک افسانه قابل پخش جدید است (و دختر یکی از آنتاگونیست های اصلی Titanfall 2). او بخشی از کلاس Recon است ، به این معنی که وی گزینه اسکن چراغ های نظرسنجی را برای مشخص کردن محل حلقه بعدی دارد.

به روزرسانی اصلی فصل جدید Apex legends

Legacy قصد دارد یک روش اصلی جدید برای بازی Apex Legends در قالب حالت Arenas – یک حالت PvP سنتی تر که قطعاً ریشه در بازی های قدیمی Respawn دارد .

  عنوان های Xbox Game Pass برای ژوئیه 2021 فاش شد!!

Arenas به شما این امکان را می دهد تا در پنج نقشه مختلف در حالت های دور 3v3 شرکت کنید و از شدت نبردی که از رویال نبرد 20 تیمی می شناسیم ، خرد کنید و به آرنا های معروف “جایی که جایی برای پنهان کردن ندارید” فشار دهید.

رسپاون به ما گفت: “برای پیروزی در یک مسابقه آرناس ، شما باید حداقل سه دور برنده شوید و با دو امتیاز از تیم دشمن جلو باشید ، یا در پایان یک برنده تمام مسابقه را در مسابقه 9 انجام دهید. بنابراین از این نظر بیشتر شبیه Valorant یا CS: GO است تا یک جنگ سلطنتی.

هر دور تازه با تجهیزات پایه و برخی از مواد برای شروع شروع می شود – بنابراین مانند تنظیمات همه یا هیچ چیز مناسب Apex Legends نیست. “بازیکنان تصمیم خواهند گرفت که چگونه با استفاده از مواد خرید اسلحه ، ارتقاgrade آنها و تهیه لوازم اضافی مورد نیاز ، به هر دور نزدیک شوند.” در هر دور ، مواد بیشتری پاداش می گیرند ، به شما این امکان را می دهد که در دورهای آخر (به آرامی) در جهت تنظیمات ایده آل خود کار کنید. Ultimates و Tacticals نیز محدود است. پیشنهاد می شود جهت خرید xbox series s کلیک کنید.

تریلر تازه و جدید فصل 9 بازی Apex Legends

همانطور که قبلاً دیده ایم ، Season جدید Bocek Bow را نیز معرفی می کند: سلاحی قدرتمند و کشنده (برای افرادی که مهارت استفاده از آن را دارند). این توانایی تحمیل خسارات فوق العاده در دامنه متوسط ​​است ، اما خطر / پاداش زیادی وجود دارد زیرا بارگیری مجدد آن پس از هر بار عکسبرداری به زمان نسبتاً کافی نیاز دارد.

  بهترین بازی های Xbox Series X

 

مهارت های والکری به شرح زیر است:

جت های VTOL (غیرفعال): برای تعامل با جت پک اوج را فشار دهید در حالی که در هوا هستید.
انفجار موشکی (تاکتیکی): انبوهی از راکت های کوچک را شلیک کنید که به دشمن آسیب می رساند و گمراه می کند.
Skyward Dive (نهایی): به محض فشار برای تنظیم سازماندهی برای راه اندازی ، فشار دهید. هم تیمی ها می توانند با همکاری والکیری برای راه اندازی موانع همکاری کنند. یک بار دیگر فشار دهید تا به هوا و چتربازی پرتاب شود.

 

زمان بارگیری مجدد بعد از هر بار شلیک Bocek شامل دو هاپ آپ جدید است:

• Dead Eye’s Tempo – در صورتی که زمان آن را به طور موثر وقت بگذارید ، زودتر طراحی و شلیک می شود
• Scatter Caps – ویژگی های باز کردن تفنگ ساچمه ای را فراهم می کند

نقشه Olympus نیز در حال ارتقا است. “کشتی ای به نام ایکاروس در Olympus پهلو گرفته است ، و یک گیاه انگلی با منشا ناشناخته به ارمغان آورده است” ، که باعث می شود صدا به نظر می رسد چیزی شبیه به چیزی است که زامبی ها از Warzone الهام گرفته اند و ممکن است به مرور روی نقشه پخش شود. شما همچنین می توانید بر روی بدن دانشمندان افتاده کارت کلیدهایی پیدا کنید که به شما امکان می دهد به انبارهای ایکاروس که غنایم خوبی دارند ، حمله کنید.

“تغییرات اضافی در Olympus از جمله کاهش بالون های بازآرایی برای جلوگیری از مسائل” شخص ثالث “و تشویق چرخش های جدید” به عنوان Respawn انجام شده است.

  راهنمای بازی Returnal : نکات مهمی که باید قبل از بازی بدانید

VG247’s Dorrani فرصتی برای بازی در Season داشته است و نظرات خود را در مورد انتظارات از جدیدترین نسخه به روز شده Respawn به رویال نبرد چند ساله با ما در میان گذاشته است.

او می گوید: مطمئناً فصل جدید هشدار دهنده خواهد بود.این بازی را از همه راه های درست تغییر می دهد. EA و Respawn لطف داشتند که اجازه دادند برخی از سازندگان مطبوعات و محتوا هفته گذشته آن را تست کنند و بگذارید به شما بگویم این یک گام در مسیر درست برای Apex Legends است ، حالت بازی جدید Arena نفس تازه ای از برخی از تاکید می کند که حالت بازی رویال نبرد سنتی به وجود می آید و سیستم اقتصادی قطعاً Valorant و CS را خراش می دهد: GO خارش من هر از گاهی می گیرم.

این سریع ، سرگرم کننده است و از همه مهمتر هیچ شخص ثالثی وجود ندارد که مبارزات شما را خراب کند. والکری مطمئناً مورد توجه قرار خواهد گرفت و من فکر می کنم او حتی ممکن است هنگام آزادی خیلی سخت ضربه بزند اما زمان مشخص خواهد شد. jetpack او هنگام استفاده اول کمی چسبناک احساس کرد اما شما به آن عادت کرده اید اما سس واقعی نهایت استفاده از اوست! آیا کسی گفت چرخش؟

 

تریلر Apex Legends – Legacy Launch

تاریخ راه اندازی بازی Apex Legends

Apex Legends: Legacy از تاریخ 4 می (14 اردیبهشت) برای PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X / S ، Nintendo Switch و PC از طریق Origin و Steam راه اندازی می شود.

آیا شما منتظر این بازی جذاب هستید؟ نظر شما در مورد تریلر این بازی چیست؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.