سبد خرید من

سوپر ماریو نینتندو سوییچ

جمع آوری هر بازی ماریو برای اکثر افراد امری غیر ممکن است ، اما نینتندو جمع آوری بسیار چشمگیر عناوین ماریو را در نینتندو سوییچ برای طرفداران آسان کرده است. در حقیقت ، هیبرید قابل حمل کنسول Nintendo شاید بهترین بازی های ماریو را داشته باشد که قبلاً فقط روی یک سخت افزار ارائه شده بودند.

در این مطلب نگاهی به تک تک بازی های ماریو موجود در سیستم عامل و رتبه بندی آنها با استفاده از پیشرفته الگوریتم های علمی موجود در بلاکچین می پردازیم.

با شروع از بدترین و کار کردن به سمت بالا ، در اینجا هر بازی ماریو که در حال حاضر در Nintendo Switch موجود است ، به ترتیب کیفیت پرداخته شده است.

 

28. MARIO و SONIC در بازی های المپیک TOKYO 2020

MARIO و SONIC در بازی های المپیک TOKYO 2020

تابستان یا زمستان ، المپیک هرگز به خوبی به بازی های ویدیویی نبوده است. حتی با وجود طلسم های رقیب که در یک سری از مسابقات بازی می کنند ، آنها هنوز هم خنثی ترین سازگاری پیش بینی نشده در بین مجوزهای مهم ورزشی هستند. Mario & Sonic در بازی های المپیک توکیو 2020 بودند.

Mario & Sonic در بازی های المپیک توکیو 2020 با مکیدن شخصیت ها به یک گرداب زمانی و تف کردن آنها در بازی های 1964 توکیو ، که به عنوان بازپرداخت های 8 بیتی با فیلتر CRT بازی می شوند ، چیز جدیدی را امتحان می کنند. اما بدون تقاضای عمومی برای این نوع گلچین بازی های کوچک ، همه چیز مانند تعهد مدنی نینتندو و سگا برای حمایت از یک پروژه توسعه اقتصادی محلی از بین می رود.

 

27. ARCIVE ARCIVES VS. SUPER MARIO BROS. / WRECKING CREW

بازی ARCIVE ARCIVES VS. SUPER MARIO BROS. / WRECKING CREW

یک بازی آرکید است. از نظر روش هایی که جالب نیستند بسیار سخت تر ، روحیه تر و ناامیدکننده تر است. این بخشی از تاریخچه ماریو است ، اما اگر شما به تاریخچه علاقه ندارید ، می توانید با خیال راحت از این آشفتگی کامل جلوگیری کنید.

Wrecking Crew یک بازی کاملاً متفاوت است که در آن ماریو و لوئیجی کارشناس تخریب هستند و باید ساختمان ها را تخریب کنند.

 

26. دکتر ماریو (آنلاین)

این یک بازی سرگرم کننده نبود ، اما ما به دلیل نوستالژی و درگیر شدن ماریو آن را دوست داریم.  بیشتر مردم واقعیت را می بینند: دکتر ماریو بازی خوبی نبوده است.

 

25. SUPER MARIO PARTY

 

در Super Mario Party هیچ خدایی وجود ندارد. توانایی تمرین بازی های کوچک قبل از هر مسابقه به این معنی است که هر کسی می تواند بازی را انتخاب کند و در حین کار یاد بگیرد . بعلاوه ، حتی افرادی که بازیکنان سرمایه G نیستند ، هنوز یک یا دو شخصیت ماریو را می شناسند. روشن کردن این بازی تضمین می کند که شب به هیجان و هیاهو تبدیل خواهد شد.در حزب ماریو فقط یک حقیقت وجود دارد: هرج و مرج حاکم است. – پاتریشیا هرناندز

 

24. SUPER MARIO BROS: THE LOSTELS (آنلاین)

تصویر بازی SUPER MARIO BROS: THE LOSTELS (آنلاین)

Super Mario Bros: The Lost Levels در واقع Super Mario Bros. 2 در ژاپن بود ، در حالی که Super Mario Bros. 2 که در آمریکا به ما داده شد Doki Doki Panic در ژاپن بود ، زیرا نینتندو به اندازه همه افراد دیگر گم شد. دهه 80

ما در اینجا پایان بهتر معامله را بدست آوردیم ، زیرا Super Mario Bros. 2 یک ماجراجویی سورئال ، به معنای واقعی کلمه رویایی بود و Lost Levels برای بازیکنانی بود که بازی اول را تسلط داشتند ، بنابراین مشکل به میزان قابل توجهی افزایش یافت. اگر می خواهید سوپر ماریو اصلی Bros. فوق العاده دشوار باشد ، اینجا هستید. اتفاقاً اکنون قارچ ها می توانند شما را بکشند.

 

23. PAPER MARIO: THE ORIGAMI KING

اسکرین شات از بازی PAPER MARIO: THE ORIGAMI KING

چرا نبردهای رئیس خیلی سخت است؟ بدون این مسئله ، این بازی حداقل کمی بالاتر از این لیست بود. در حال حاضر ، این یک RPG خوب اما دمدمی مزاج است که دارای افزایش سختی مسخره ای است.

 

22. MARIO’S SUPER PICROSS (آنلاین)

 

دنباله ای از Mario’s Picross ، بازی ای که در خارج از ژاپن فروش چندانی نداشت ، Mario’s Super Picross در Nintendo Switch اولین باری است که بازی در ایالات متحده در دسترس قرار می گیرد ، اگر این سری را بازی نکرده اید ، مخلوطی از سودوکو و شاید مین جمع کن را تصور کنید که در آن شما سعی دارید تصویری با مضمون ماریو را در هر پازل پنهان کند.

 

21. برادران SUPER MARIO. 35 (ترک 31 مارس 2021)

بازی برادران SUPER MARIO. 35 (ترک 31 مارس 2021)

به نظر می رسد این روزها هر بازی نسخه Battle Royale دارد و ماریو تفاوتی ندارد. در Super Mario Bros. 35 ، 35 بازیکن با پایان همان سطح مسابقه می دهند ، دشمنان شکست خورده را به هیئت رقبای خود می فرستند و سعی می کنند قدرتها را جمع کنند تا به خود امتیاز دهند. این یک انحراف جالب بود که نینتندو گفته است در 31 مارس به پایان می رسد ، زمانی که این شرکت Super Mario Bros. 35 را از Nintendo Switch eShop بیرون می کشد و سرورهای بازی را آفلاین می کند.

 

20. MARIO KART LIVE: HOME CIRCUIT

یکی از خوشحالی ها در مورد نینتندو این است که شما هرگز نمی دانید این شرکت قرار است در مرحله بعدی چه کاری انجام دهد. یک هفته ، این دنباله دیگری در یک حق رای دادن طولانی مدت است.

  نقد و بررسی بازی Death Stranding Director's Cut در پلی استیشن 5 + ویدئو

شما با کنترل یک ماشین اسباب بازی فیزیکی در اطراف فضای زندگی خود با سوییچ خود Mario Kart Live: Home Circuit را بازی می کنید و همه چیز را از نظر خود ماشین مشاهده می کنید ، انگار خانه فیزیکی شما به پیست ماریو کارت تبدیل شده است.

این یک دوره آموزشی ایجاد شده با بچه های من بوده است ، یا فقط با استفاده از ماشین برای آزار و اذیت گربه های ما. ماریو واقعاً می تواند به هر کجا برود و اکنون او در یک بازی ، در خانه شما ، در سوئیچ شما حضور دارد و خبر خوب این است که لذت بخش است.

 

19. ARCHIVES ARCADE: MARIO BROS

به هر دلیلی ، همیشه به یاد می آوریم که اولین بار ماریو برادران را در یک بازی در فضای باز در پارک باتری منهتن دیدم و منتظر کشتی برای دیدن مجسمه آزادی در تعطیلات بزرگ ایستگاه واگن خانواده ام در سال 1983 ، کمی بعد از بازی بود بازی راه اندازی شد.

اما برادران خوب تا دو سال دیگر کابینه برادران ماریو را در شهر کوچک ما در کارولینای شمالی نمی بینند. از نظر مفهومی ، پاسخ نینتندو به ویست ویلیامز بود و حتی به نوعی حتی سخت تر. مجبور شدم دوبار به خرچنگ های کناری ضربه بزنم تا آنها را ورق بزنم ، اصطلاح “سنبله دشواری” را در سن بسیار حساس به من معرفی کرد.

این بازی نه تنها اولین بار برای خواهر و برادر ماریو ، لوئیجی بود. همچنین این دو نفر را به عنوان متخصص لوله کشی تثبیت کرد و موجودات لاک پشت را برای چهار دهه آینده دشمن مرگبار خود کرد.

 

18. برادران SUPER MARIO. 2 (آنلاین)

 

آیا می دانید Super Mario Bros. 2 در واقع بر اساس یک بازی به نام Yume Kojo: Doki Doki Panic ساخته شده است؟

Super Mario Bros. 2 علی رغم اینکه همان چیزی است که به معنای ویرایش یک بازی دیگر است ، برخی از تغییرات پایدار را در برخی از مهمترین شخصیت های حق رای دادن تقویت کرد. لوئیجی دیگر کپی کربن ماریو نبود. او قد بلند شد و می توانست بالاتر بپرد. هلو شخصیتی قابل بازی بود که می توانست شناور باشد. وزغ کاملاً ستبر و تنومند و سرعتی بود.

این ویژگی ها تا به امروز به عنوان اصلی ترین نقش برای نمایش هر شخصیت شناخته شده اند و از نحوه عملکرد آنها در بازی های سیستم عامل ، عناوین ورزشی ، کشمکش و موارد دیگر مطلع می شوند. – جف راموس

 

17. MARIO + RABBIDS KINGDOM BATTLE

“این ماریو است ، اما او اسلحه دارد” تقریباً به نظر می رسد یک پست شنی یا حداقل یک امکان باشد. به هر حال افراد در Ubisoft نینتندو را متقاعد کردند که این ایده خوبی است. میدونی چیه؟ این است.

به XCOM فکر کنید ، اما بسیار نازک و محکم ، و با تمرکز بیشتر بر حرکت. از طریق استفاده از لوله های پیچ خورده ، خط تیره و پرشهای تیمی ، می توانید چرخش های پیچیده ای را انجام دهید که در نقشه Mario + Rabbids Kingdom Battle تمام نقشه را به شما منتقل می کند ، و اغلب دشمنان مختلف را با یک حرکت ناخن می کشید.

فقط دیدن شخصیت های اصلی ماریو مانند هلو با تغییر شکل Rabbids ارزش قیمت پذیرش را دارد ، زیرا شخصیت های مورد علاقه شما بی وقفه در اینجا دلقک می شوند. اما سلام ، این عشق است ، نه؟ —PH

 

16. MARIO TENNIS ACES

من انتظار نداشتم به همان اندازه که در سال 2018 ماریو تنیس آس از آن لذت می بردم لذت ببرم. بعضی از اینها دزدکی ورزشی شخصی خودم است ، جایی که من رئالیسم با کیفیت شبیه سازی را به کارتن بازی و گول زدن به سبک بازی ترجیح می دهم.

اما جدیدترین راکت راکت Camelot چالشی آسان برای یادگیری / سخت تسلط را ارائه می دهد که من در انواع عناوین ورزشی با آن روبرو هستم و گروهی از شخصیت های 29 نفره عمق و تنوع زیادی را برای چند نفره محلی یا آنلاین فراهم می کنند.

این واقعیت را فراموش نکنیم که این مورد نیز حالت داستانی دارد. ورزش های شبیه سازی ژانر اصلی بازی های ویدئویی هستند ، اما آنها هر چند وقت یک بار به انواع مختلفی مانند Mario Tennis Aces نیاز دارند تا با طنز و تخیل تازه ای به قوانین شناخته شده و استراتژی های بازی خود نزدیک شوند. من یک مهره گلف بازی ویدئویی هستم و به سختی منتظر Camelot’s Mario Golf: Super Rush می مانم و می خواهم در اواخر همین تابستان در ماریو تنیس آس به خوبی کار کنم.

 

15. برادران جدید SUPER MARIO. U DELUXE

نسخه به روز شده دیگری از یک بازی که برای اولین بار در Nintendo Wii U منتشر شد ، نسخه Deluxe New Super Mario Bros. U در توسعه Super Super Luigi U ظاهر می شود و هنگام اتصال سوئیچ ، وضوح تصویر را از 720p به 1080p افزایش می دهد.

حتی اگر قبلاً آن را بازی کرده باشید ، ارزش این را دارد که از بهترین طراحی 2D Mario که تاکنون ایجاد شده است ، بازدید کنید. این بازی همچنین ثابت کرد که سری جدید Super Mario Bros هنگام نصب روی یک سیستم قابل حمل بهترین عملکرد را دارد. از این گذشته ، این امتیاز خارج از بازار در Nintendo DS آغاز شد. اگر می خواهید نمایش مدرن تری از نمایش ماریو کلاسیک که باعث می شود در دوره های NES و Super NES عاشق سریال شوید ، New Super Mario Bros. U Deluxe یک خرید ضروری است.

 

14. SUPER MARIO MAKER 2

Super Mario Maker 2 یک بازی بی پایان ماریو است و شما می توانید در آن سهیم باشید.

شما می توانید از طریق کمپین بازی کنید ، شروع به ایجاد سطح خود برای به اشتراک گذاری کنید یا بهترین سطح را از سایر بازیکنان امتحان کنید. بازی ، فداکاری و گاهی سادیسم جامعه را می توان در سخت ترین ، یا عجیب ترین سطوح موجود در آن یافت ، از جمله در بسیاری از مواردی که به نظر می رسد از مجازات بازیکن لذت می برند.

هرچند همه چیز قابل ضرب و شتم است. سازندگان نمی توانند سطح خود را بدون اینکه حداقل یک بار بازی کنند تا بارگذاری کنند. اگر می خواهید ببینید که چقدر در ساخت آن جادوی نینتندو کار می شود.

  تریلر زمان عرضه ی عنوان Kena: Bridge of Spirits منتشر شد + تریلر

 

13. SUPER MARIO 3D ALL-STARS (31 مارس 2021)

نسخه های با وضوح بالا Super Mario 64 ، Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy این مجموعه را به یک مجموعه سوئیچ از بازی های ماریو با دو کلاسیک کامل تبدیل می کند که شامل Super Mario Sunshine نیز می شود.

این یک یادآوری مهم است که نینتندو خیلی بیشتر از آنچه از دست می دهد ضربه می زند ، اما هر از گاهی از دست می رود. البته ، بخشیدن به آن بازی های متوسط نادر ، اگر بین دو اثر برتر حق رای دادن قرار داشته باشد ، راحت تر است. این بسته همچنین یکی از بازی های ماریو است که در تاریخ 31 مارس از بین می رود ، بنابراین تا می توانید یک نسخه از آن را بگیرید.

 

خرید پلی استیشن دست دوم

خرید ایکس باکس دست دوم

 

12. LUIGI’S MANSION 3

فکر می کنم من و لوئیجی احساس ترس یکسانی داریم.

هر اتاق جدید در یک بازی ترسناک قلبم را به گلوی من می فرستد. هر حرکت کوچک می تواند چیزی باشد که انتظار دارد از من بیرون بپرد و مرا بگیرد. تخیل من اغلب از هر هیولای واقعی که سرانجام با آن روبرو هستم پر جنب و جوش تر و وحشتناک است.

در مورد لوئیجی ، ارواحی که او را در Luigi’s Mansion 3 تعقیب می کنند کاملا واقعی هستند. زمزمه وحشت زده او هنگام چرخاندن دستگیره و عادت او به پریدن از هر دست انداز کوچک در شب موجه است. او هرگز کمتر وحشت زده نمی شود ، حتی وقتی کف اتاق ارواح را در یک هتل خالی از سکنه مرتب می کند.

این بهترین ماجراجویی قهرمان گربه ترسناک ما است ، و فقط به دلیل علاقه ای که از حضور در آن دارد ، حتی بهتر شده است. – چلسی استارک

 

11. SUPER MARIO ALL-STARS (آنلاین)

این مجموعه از چهار بازی کلاسیک اما به روز شده ماریو از دوران NES متشکل از Super Mario Bros. ، Super Mario Bros .: The Lost Levels ، Super Mario Bros. 2 و Super Mario Bros. 3 است.

به گرافیک با قدرت Super NES – خانه اصلی مجموعه – درخشش زیادی داده شده است و تقلب ها ، ترفندها و اشکالات به صورت موردی مورد بررسی قرار گرفته است تا ببینیم چگونه صدمه می بینند یا کمک می کنند ، یا اینکه عطر و طعم بازی برخی از این اسرار در آنها نگهداری می شد و برخی دیگر نیز تنظیم می شدند ، اما کل بسته این فرصت نادر است که شاهد بازگشت نینتندو و انتشار نسخه برش کارگردان برخی از بازی های قدیمی خود هستیم. فراموش نشود و در حال حاضر از طریق Nintendo Switch Online در دسترس است.

 

10. DONKEY KONG (آنلاین) ، ARCADE ARCHIVES DONKEY KONG

قبل از راه اندازی NES ، Donkey Kong استاندارد طلایی کودکی من برای بازی های کنسولی بود. پورت دردسر باران و شکوفایی Atari 2600 تقریباً به همان اندازه سازگار با Pac-Man که تقصیر خرابی بازی کنسول را تقسیم می کند ، بد بود. این نسخه توسط Coleco ساخته شده است ، در حقیقت ، مظنون به تلاش خود در یک سیستم عامل رقیب است تا طرفداران را به سمت ColecoVision با کیفیت بازی خود سوق دهد.

به هر حال ، حتی با سخت افزار ساخته شده توسط نینتندو که سالهای نوری بیش از آنچه که می خواستیم با اتوکلاوهای اتاق نشیمن روکش شده با چوب ، Curtis Mathes باشد ، Donkey Kong NES هنوز کارخانه Pie را ندارد! سطح چهارم Donkey Kong تمایز واقعی بود ، چه شما در واقع Donkey Kong را بازی می کردید و چه فقط با ناک اوت در حال ورشکستگی بودید.

تنها نسخه خانگی Donkey Kong که دارای کارخانه Pie بود ، کارتریج خانگی Atari 800 بود . که سپس ، در سال 1986 ، کریگ 800 اتومبیل خود را برای یک NES خالی کرد ، و ما در دوران تاریکی بودیم و بازی Donkey Kong را بدون تسمه های نقاله یا بشقاب های مخلوط بتن انجام دادیم.

 

9. SUPER MARIO KART (آنلاین)

Super Mario Kart اولین بازی از سری Mario Kart است – موفقیتی که احتمالاً فقط برای هر کمپانی بازی سازی در کره زمین الهام گرفته است که حداقل 30 بار در یک سال حداقل یک بار شخصیت های خود را در کارت قرار دهد و یکی از اولین بازی هایی است که نشان می دهد چه چیزی ماریو می تواند ژانرهایی را خارج از خاستگاه برنامه ریزی خود به وجود آورد.

Super Mario Kart همچنین با استفاده از فناوری Mode 7 خود ، توانایی های سه بعدی Super Nintendo را به نمایش گذاشت که شخصیت ها را در وسط صفحه نگه داشته و جهان را برای شبیه سازی حرکت به حرکت در می آورد. اگر بازی انفجاری نبود ، هیچکدام از اینها مهم نبودند و ماریو کارت با اعتماد به نفس و بسیاری از مهمترین جنبه های سری از قبل موجود از دروازه بیرون آمد. برخی از شخصیت ها فقط یک بار چهره بازی را تغییر می دهند ، اما ماریو این کار را برای ژانرهای بیشتر از آنچه من می توانم حساب کنم انجام داده است.

 

8. NES OPEN TOURAMENT GOLF (آنلاین)

این بازی گلف در اوایل بازی ماریو را بازی می کند ، حتی اگر نام او در عنوان وجود نداشته باشد ، بنابراین متناسب است. این قوانین است ، و من حتی نمی توانم بگویم که ناراحت هستم ، زیرا من خودم آنها را ساخته ام. و آنها را در حالی که مطمئن شدم راهی برای نگه داشتن NES Open Tournament Golf در این لیست دارم ، ساختم.

نینتندو ماریو و دوستان و دشمنانش را چندین بار در بازی های ورزشی قرار داده است ، با نتایج متفاوت ، اما این بازی کاملاً ساده گلف ثابت می کند که ماریو همچنین می تواند در بازی هایی بازی کند که فقط اصول اساسی را ناخن بزنند. در آن زمان ، این تقریباً به اندازه بازی های گلف خوب بود ، و امروز با دوزهای کوتاه تر همچنان سرگرم کننده است. این ماریو در یک بازی گلف بود ، و نینتندو می دانست چگونه بدون اینکه حواس او را از گلف یا ماریو پرت کند ، آن را بیرون کشید.

اگر ما فقط می توانستیم بندری از ماریو گلف مضحک خوب: تور پیشرفته در نینتندو سوییچ را بدست آوریم …

 

7. SUPER MARIO 3D WORLD + BOWSER’S FURY

گیم پلی بازی SUPER MARIO 3D WORLD + BOWSER’S FURY برای نینتندو سوییچ

Super Mario 3D World برای Wii U در حال حاضر یکی از کمترین استقبال از بازی های ماریو بود ، اگرچه سطح درخشش کورکورانه و مخلوط تقریباً کاملی از عناصر بازی های گذشته ماریو ، آن را به عنوان یک کلاسیک فوری برای اکثر افرادی که بازی می کردند ، ایجاد کرد.

  بهترین مانیتورهای بازی 4K برای سال 2021

اضافه شدن Bowser’s Fury دنیای آزاد ، بی نظم و تا حدودی آزمایشی نیز به انتقال این بسته به بالای لیست کمک کرد.

 

6. SUPER MARIO WORLD 2: YOSHI’S ISLAND

این کار را به نینتندو بسپارید تا یک ماموریت اسکورت واقعاً لذت بخش باشد ، زیرا یوشی در این بازی ماریو به عنوان قهرمان در مرکز بازی قرار می گیرد – و ماریو خودش به نوزادی تبدیل می شود که باید از او محافظت شود.

این یک دایناسور باهوش و یک لوله کش کوچک ایتالیایی به جای یک شکارچی فضل و یک کودک Yoda است ، اما این اساساً پیش درآمد ماندالوریایی است که هیچ کس به دنبال آن نبود.

همچنین این یکی از بهترین پلتفرمرهای ساخته شده در همه زمان ها است که فقط توسط سایر بازی های بالاتر در این لیست بهترین است.

 

5. SUPER MARIO ODYSSEY

بازی 3D Mario که نینتندو سوییچ را راه اندازی کرد و به نینتندو کمک کرد تا همه آن واحدها را بفروشد. دارای یک کلاه (Cappy) که به ماریو امکان کنترل انواع مختلفی از دشمنان و شخصیت های زمینه ای  و یک طراحی جهان باز را می دهد که در آن دنیای هاب کاملا درون یک سفینه کوچک وجود دارد ، Super Mario Odyssey یکی از مخترع ترین ، مسخره ترین و درخشان ترین فرمول های ماریو است.

نینتندو هنوز کلاسیک های سری Mario را خنثی می کند و هنوز مکان های جدیدی برای ژانر platforming پیدا می کند.

 

4. MARIO KART 8 DELUXE

تصویر بازی نینتندو سوییچ MARIO KART 8 DELUXE

Mario Kart شخصیت هایی از سری Mario و سایر بازی های Nintendo را می گیرد و آنها را در کارت های اتومبیل قرار می دهد تا در مکان های با مضمون Nintendo به رقابت بپردازند. با افزودن سلاح ها ، آهنگ ها ، حالت ها و شخصیت های بیشتر ، آن را به سخت افزار بسیار قدرتمند سوئیچ آورده است.

چه کسی می داند این مجموعه به کجا می رود ، اما Mario Kart 8 Deluxe بازی ای است که باید خریداری شود اگر مدتی است که Mario Kart را بازی نکرده اید و می خواهید ببینید این روزها سریال چه چیزی ارائه می دهد. این یک بازی مسابقه ای “ساده” است که بسیاری از ما سالهاست که آن را بازی می کنیم و اگر می خواهید یک شنبه دلخراش را زنده کنید ، هنوز هم یکی از بهترین بازی هاست که می توانید آن را ارائه دهید.

 

3. SUPER MARIO WORLD (آنلاین)

نینتندو از ترفندهای شناخته شده یک بازی ماریو برای نشان دادن آنچه Super NES می تواند انجام دهد استفاده کرد ، در حالی که نوآوری زیادی را در خود بازی ارائه می داد. Super Mario World به ما یوشی داد و همچنین به ما این توانایی را داد که پس از پریدن از یوشی بیرون بیاییم تا کمی قد اضافی بگیریم و دست دایناسور خود را به مرگ بفرستیم.

یک نقشه جهانی وجود داشت که به آنچه در داخل هر سطح انجام می دهید واکنش نشان می دهد و فضای بازی را برای اسرار و شگفتی ها گسترش می دهد. پشتیبان گیری باتری در داخل به این معنی بود که شما می توانید بازی خود را ذخیره کرده و بعداً بازگردید ، و بر اساس نسخه نقشه جهانی که با مسیر انتخابی خود در این بازی ایجاد کرده اید ، بازی کنید. بازی های ماریو همیشه به بازیکنانی که از آزمایش چیزهای جدید نمی ترسند پاداش می دهد ، اما Super Mario World دامنه دنیای بازی را گسترش داد و ثابت کرد که نینتندو آزمایش فرمول خاص خود را انجام نداده است.

 

2. برادران SUPER MARIO (آنلاین)

پرسش بزرگ برای لیستی از این قبیل این است که آیا ورودی های سری که به اختراع ژانر کلی کمک کرده اند را در اولویت قرار می دهید یا مواردی که حق امتیاز Mario را به جلو سوق می دهند ، قرار می دهید. این مشکلی نیست که بسیاری از امتیازات دیگر می توانند ادعا کنند ، به جز (احتمالاً) Doom. اما بازی شماره 2 ماریو یک کلاسیک کاملاً  جذاب از این سبک و ژانر است ، بنابراین قرار دادن آن در شکافی با این میزان بالا بسیار آسان بود.

شاید شما خیلی جوان باشید که بتوانید آن را هنگام انتشار بازی کنید و فقط در اواخر زندگی آن را کشف کنید. اما ترکیب آن از دویدن ، پریدن ، اقلام ، سکه ها ، امتیازها ، اسرار ، سطح ، جهان و رئیس ها در آن زمان کاملاً متعادل به نظر می رسید. Super Mario Bros. نیز یک بازی پیچیده ، پر از قوانین عجیب و غریب خاص خود بود که اغلب فرضیات مربوط به بازی های گذشته علیه بازیکن را مسلح می کرد. مکانهایی که بازیهای دیگر به شما یاد دادند نمی توانید بروید؟ می توانید به آنجا برسید. دیدن سطوح بعدی یا به تمرین زیادی احتیاج داشت ، یا اگر نمی دانید جلوتر بروید بدانید که لوله های تار کجا هستند. سطح اول یک کلاس کارشناسی ارشد در آموزش ها است ، هر آنچه را که باید بدانید تا یاد بگیرید چگونه بازی را بدون خستگی انجام دهید ، به شما می دهد.

این بازی است که ماریو را به یک افسانه تبدیل کرد و به کل صنعت کمک کرد تا پس از سقوط بازی ویدیویی در سال 1983 دوباره زنده شود.

 

1. برادران SUPER MARIO. 3 (آنلاین)

Super Mario Bros. 3 مخلوط کاملی از نوآوری و اجرای ویژگی های اصلی Mario است.

این دنباله واقعی بازی Super Mario Bros. NES اصلی برای مردمی بود که کار رنگ آمیزی Doki Doki Panic را می دیدند و امیدوار به جادوی نینتندو بودند. شما می توانستید پرواز کنید ، می توانستید به یک مجسمه تبدیل شوید و اسرار زیادی وجود داشت. انتشار این بازی یک رویداد فرهنگی بود که با یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات بازی های ویدیویی که تاکنون ساخته شده کامل شده است.

این بهترین بازی ماریو است که می توانید در Nintendo Switch خود انجام دهید.

اگر از کاربران نینتندو سوئیچ هستید با کدام یک از نسخه های ماریو بیشتر خاطره دارید؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

Xbox One دست دوم

خرید PS4 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.