سبد خرید من

نقد و بررسی کامل Assassin's Creed Valhalla

Wrath of the Druids اولین DLC مهم پس از راه اندازی Assassin’s Creed Valhalla است ، اگرچه داستان آن متاسفانه خیلی خوب به بازی اصلی ارجاع نمی کند.

مجموعه Assassin’s Creed برای تقویت روایت بازی های خود ، معمولاً به DLC مبتنی بر داستان خود اعتماد کرده است.

این کار معمولاً به یکی از این دو روش انجام می شود: به عنوان ابزاری برای پر کردن خلاء های آشکار درون طرح بازی (مانند Assassin’s Creed II’s Bonfire of the Vanities) ، یا به عنوان روشی برای ادامه داستان یک قهرمان داستان برای توضیح بیشتر نحوه اتصال آنها به سایر موارد بازی های این مجموعه (مانند Odyssey’s Legacy of the First Blade). Wrath of the Druids ، اولین مورد از دو DLC داستانی پس از راه اندازی Assassin’s Creed Valhalla ، Wrath of the Druids ، در هر دو دسته جای نمی گیرد.

بدون اینکه زیاد آن را به داستان اصلی Valhalla یا مجموعه Assassin’s Creed به طور کلی گره بزنید ، DLC هدف کاملاً مشخصی را دنبال نمی کند و بدتر از آن است.

ps4 کارکرده دست دوم

xbox one کارکرده

بازی ps4 کارکرده

بازی xbox one کارکرده

 

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla:

در Wrath of the Druids ، ایور نامه ای از پسر عمویش بارید دریافت می کند که می گوید او آرزو دارد دوباره او را ببیند ، همانطور که اتفاق می افتد ، او پادشاه دوبلین ، یک شهر بندری بزرگ در ایرلند شده است.

به محض ورود به ایرلند ، ایور می فهمد که بارید به دنبال محافظت از تاج خود با اطمینان دنبال اعتماد به پادشاه عالی ایرلند ، فلان سینا ، مردی است که می خواهد همه کشور را متحد کند – اعم از کاتولیک یا دورود – تحت حکومت او ایور موافقت می کند که به پسر عموی خود کمک کند ، همچنین با رئیس اقتصادی زیرک برای افزایش وضعیت مالی دوبلین همکاری می کند و با همکاری با باراد مرموز و شاعر سیارا جلوی فرزندان دانو را می گیرد ، این یک جهش فرقه ای برای حفظ مردم دروید با از بین بردن کاتولیک های فزاینده رهبران ایرلند است .

داستان بازی Assassin's Creed Valhalla

به طور کلی ، این داستان عجیب به نظر می رسد. گرچه Wrath of the Druids ماه ها پس از Valhalla منتشر شد ، اما داستان آن به وضوح قرار است در جایی از مبارزات بازی اصلی قرار بگیرد و بعد از آن اتفاق نیفتد.

سطح ایده آل قدرت برای DLC 55 است ، و این یک داستان عالی را برای شما ایجاد می کند که در میان راه Valhalla بازی کنید تا در صورت لزوم Eivor را تقویت کنید. اما Valhalla هیچ خلاء واضحی در مبارزات انتخاباتی خود ندارد ، بنابراین داستان Wrath of the Druids به گونه ای ساخته شده است که در هر مکانی متناسب با آن باشد. بنابراین ، حرکت یا شخصیت در این نسخه خاص داستان بسیار کم است.

  تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14 برای PS5 منتشر شد

مطمئناً به غیر از Ciara ، هیچ یک از شخصیت های چندان جالب نیستند. برید و ایور ظاهراً پیوند عمیقی دارند ، زیرا خانواده وی والدین او را هنگامی که شخص دیگری این کار را نمی کرد به خانه خود بردند و اجازه دادند که ایور به سلامت به دنیا بیاید.

این پس زمینه ای است که به طور کامل از طریق نمایشگاه سبک تحویل داده می شود ، و در ایجاد هر نوع خویشاوندی باورپذیر بین دو وایکینگ از دست می رود. همان نوع تخریب نمایش برای Flann و Azar استفاده می شود . Wrath of Druids به شما می گوید که به این افراد اهمیت دهید ، اما هرگز دلیل قانع کننده ای در مورد دلیل این امر ارائه نمی کند.

سیارا ، یک استثنا است. شما مقدار زیادی از DLC را با او سپری می کنید و می آموزید که چرا یک دوست بزرگ ، دوست دارد یک پادشاه عالی کاتولیک مانند فلان را کنار بگذارد. علاوه بر این ، او و Eivor چندین لحظه با هم مشترک هستند ، هر دو برای فرار از سرنوشت ناخواسته خانه خود را ترک کردند تا فقط در میان افرادی که به آنها به دید وحشی نگاه می کنند مستقر شوند.

بهترین موسیقی در فیلم Wrath of the Druids نیز توسط سیارا (Ciara) ارائه می شود که در برخی از نقاط Eivor و شخصیت های دیگر را با آهنگهای زیبا و جذاب بازپرداخت می کند.

جای تأسف است که شخصیتهای بیشتری مانند Ciara نیستند و صحبت کردن و پیگیری آنها تا حد زیادی سرگرم کننده نیستند ، زیرا زمینه این درگیری ها جالب است.

ایور خود را در لحظه ای زندگی می کند که عرفان دروید و ایمان کاتولیک برای برتری بر ایرلند با آن مبارزه می کنند ، و به طور موقت جنگی را آغاز می کند که در آن سوال اساسی این است که آیا حتی برای وجود دو فرهنگ کاملاً متفاوت امکان همزیستی وجود دارد؟

دقیقاً مانند سایر اولین DLC های سه گانه پیش درآمد (Origins ‘The Hidden Ones and Odyssey’s Legacy of the First Blade) ، Valhalla’s Wrath of the Druids به عنوان یک اتفاق تأثیرگذار که نقش مهمی در شکل گیری شخصیت اصلی بازی دارد ، به بازیکن ارائه می شود راهنما برادری آدمکش را پیدا کرد. اما DLC هرگز آنچه را که تنظیم کرده دنبال نمی کند ، در عوض یک داستان ناآرام ارائه می دهد.

اگرچه اکثر بازی های Wrath of Druids تغییر کوچکی از آنچه در بازی اصلی به دست می آورید است ، اما این DLC حلقه اصلی بازی Valhalla را با چند روش جزئی تغییر می دهد ، به ویژه تجارت پست ها و خواسته های سلطنتی. هر دو جنبه های Assassin’s Creed را فرا می گیرند که با تمرکز بیشتر RPG در جهان بازتر ، حق رای دادن را رها کرد.

در همین حال ، خواسته های سلطنتی احتمالاً شما را به یاد مأموریت هایی در اخوان و پرچم سیاه می اندازد ، قرار دادن اهداف اختیاری مانند آسیب نرساندن ، یا در بالای ماموریت های جانبی شناسایی نمی شود. هر دوی این اضافات جدید به یک منظور عمل می کنند: آنها به شما کمک می کنند منابع لازم را برای کمک به آذر در بهبود مسیرهای تجاری دوبلین کسب کنید.

  بررسی xbox series s | همه چیز درباره ایکس باکس سری اس

پست های تجاری ، جریان طبیعی Wrath of Druids را می شکند. هر پست تجاری در هر دقیقه یک منبع منفرد به دست می آورد (یا اگر آنها را ارتقا دهید دو منبع) ، و سپس با فضای محدودی که باید مرتباً به آنجا سفر کرده و خالی کنید ، در صندوقچه در دوبلین قرار می گیرد.

مشابه Ravensthorpe ، یک حلقه ایجاد می کند که در آن شما به مرکز خود (در این مورد ، دوبلین) برگردانده می شوید تا جیب های خود را خالی کرده و تجهیزات خود را ارتقا دهید.

اما بر خلاف کمپین اصلی ، جایی که این بازگشت به مرکز به طور طبیعی در بین هر یک از قوس های خودبخود Valhalla اتفاق می افتد ، مکانیک پست تجارت به تایمر منابعی که دقیقه به دقیقه اضافه می شود گره خورده است ، و شما را ترغیب می کند که دیگر هر داستانی را متوقف کنید در حال انجام ماموریت خود هستید و هر 45-60 دقیقه به دوبلین باز می گردید. البته می توانید پست های تجاری را نادیده بگیرید ، اما اگر به طور منظم کار نکنید ، باز کردن قفل بیشتر زره پوشهای جدید و لوازم آرایشی با ظاهری زیبا که به DLC بسته شده اند ، طولانی تر خواهد شد.

 

ویدئو بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids DLC 

مبارزات در Wrath of Druids بسیار رضایت بخش است. انواع جدید دشمن دورید یک چالش جالب ارائه می دهند: همه آنها یک نوع رفتار طبیعی دارند ، اما وقتی در یک مه سبز عرفانی غوطه ور می شوند ، به فرم های قدرتمند و هیولایی تبدیل می شوند. به عنوان مثال ، جادوگر گرگ گیر که تله گیر است تحت تأثیر مه پرخاشگرتر خواهد شد و جادوهای قدرتمندتری را ایجاد می کند ، حتی همراه سگ خود را که به یک گرگ تبدیل خواهد کرد.

دشمن بسیار قوی و تا حدودی آزار دهنده که من از شما می خواهم از این کار اجتناب کنید ، و شما را به یافتن راه هایی برای جلوگیری از تحول فشار می دهد. در نتیجه ، کمی از جنبه کنترل جمعیت برای مدیریت دشمنان دروید وجود دارد. برخی از توانایی های کاملاً جدید که فقط در زمان حضور در ایرلند می توانند قفل آن را باز کنند به این کمک می کند.

برخلاف توانایی های تهاجمی پراکنده در انگلیس و نروژ ، تعدادی از آنها به سمت دفاع آماده شده اند. Smoke Bomb Arrow مورد علاقه کاربران است ، زیرا اتصال یک بمب دود به یک پیکان،  راهی جدید برای کنترل دشمنان در خفا و نبردهای آزاد ارائه می دهد. این به کاربر کمک می کند تا سرعت دشمنان دورید را کاهش دهد یا در هنگام تقاضای سلطنتی حواس پرتی ایجاد کند.

  از رویداد های عنوان Call Of Duty Vanguard رونمایی شد

به غیر از این موارد اضافی ، همه مکانیک ها و ویژگی های موجود Valhalla دست نخورده هستند. شما هنوز به صومعه ها حمله می کنید ، به پادشاهان کمک می کنید ، با هیولاهای غیر واقعی مبارزه می کنید  و اعضای یک سازمان مخفی را شکار می کنید. آخرین مورد اما ناامید کننده تغییر کرده است.

والهالا با پیوند بیشتر شکار ادیان باستان به مبارزات اصلی  و نمایش صحنه های اعتراف پس از ترور هر یک از آنها ، شکار ادیسه برای کیش کاسموس را بنا نهاد تا دید بیشتری در مورد انگیزه های عضو کسب کند. Wrath of Druids از این قسمت ما را دور می کند. فقط تعداد کمی از اعضای Children of Danu در داستان DLC حضور دارند و هیچ یک از آنها صحنه های اعتراف را ندارند.

شکار Danu یک تجربه داستانی کم عمق و بدون پاداش است. شما حداقل برای مبارزه با boss با یک سلاح عالی  به خاطر کشتن Danu به شما پاداش می دهد ، اما برخی از کاربران از روند رسیدن به آنجا لذت نبرده اند.

اگر Valhalla یک نامه عاشقانه به سری Assassin’s Creed است ، که هر 11 بازی اصلی را به یکدیگر متصل می کند و خطوط داستانی متلاشی شده آنها را در یک موضوع منسجم قرار می دهد ، Wrath of Druids یک نسخه پس زمینه غیر ضروری و صادقانه ، ناخواسته است.

این هیچ چیز ارزشمندی به داستان Eivor و شخصیت اصلی قوس یادگیری او اضافه نمی کند که زندگی چیزی بیش از براندازی سرنوشت است. و از نظر مکانیکی و ویژگی ها ، هیچ یک از حلقه های بازی موجود Valhalla را به طور رضایت بخشی تکرار نمی کند ، دوازده ساعت دیگر از همان فعالیت هایی که قبلاً از مبارزات اصلی 60+ ساعته قبلی خواهید داشت ، فراهم می کند. پیشنهاد می شود جهت خرید xbox series s کلیک کنید.

نکات مثبت و منفی بازی Assassin's Creed Valhalla:

 

نکات مثبت بازی:

توانایی های جدید ، استراتژی های جالبی را برای مواجهه های پنهانکاری و جنگ همه جانبه باز می کند.
خواسته های سلطنتی چالش لذت بخشی را در کنار فعالیت های جانبی به وجود می آورد و شما را ترغیب می کند تا به شیوه های جدید به برخوردهای رزمی نزدیک شوید.

 

نکات منفی بازی:

Wrath of Druids به طور طبیعی بخشی از داستان اصلی Valhalla قرار ندارد.
ایور به طرز ناامیدکننده ای در پیشرفت خود ایستا است و بسیاری از شخصیت های دیگر نیز هم آنچنان دوست داشتنی نیستند.
نیاز به بازگشت به دوبلین برای درخواست پاداش پست تجاری به طور منظم جریان داستان را قطع می کند و بعد از مدتی می تواند احساس خستگی ایجاد کند.

اگر شما تجربه این بازی  را در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

خرید دسته ps5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *