سبد خرید من

10 ترفند Mass Effect Legendary Edition برای مبتدیان

تفاوتی ندارد که طرفدار Shepard باشید یا کسی که تازه این بازی را تجربه می کند ، Mass Effect Legendary Edition هر سه عنوان را برای یک ماجراجویی بزرگ جمع کرده است. برای رسیدن به این سری ، باید ابتدا از طریق Mass Effect اصلی بازی کنید. شروع بازی همان بازی قبلی است.

در این راهنما Mass Effect Legendary Edition ، به شما کمک می کنیم با اطمینان خاطر مجموعه را شروع کنید. ما به شما نکاتی درباره نحوه ایجاد شخصیتی که در سه گانه استفاده می کنید و مبارزات و موارد دیگر را توضیح می دهیم .

خرید پلی استیشن 4

خرید PS4 دست دوم

برای مشاهده قیمت پلی استیشن 3 دست دوم کپی خور سالم فول گیم اینجا کلیک کنید

 

ساخت پروفایل 

هنگامی که Mass Effect اصلی را بارگذاری می کنید ، باید چهره شخصیت خود ، Commander Shepard را بسازید. در حالی که فقط می توانید نسخه مردانه یا لمسی نسخه زن را انتخاب کنید ، گزینه های زیادی در شخصیت شما تأثیر می گذارد.

بیشتر داستان Mass Effect مربوط به ساعات مکالمه ای است که با ده ها شخصیت انجام خواهید داد. تاریخچه Shepard در نحوه هدایت شما در بحث ها نقش دارد.

هنگام ایجاد شخصیت خود ، باید دو گزینه را انتخاب کنید که بر گزینه های گفتگوی شما تأثیر بگذارد: Pre-service History و Psychological Profile. هر دوی این گزینه ها داستان پس زمینه فرمانده شما را توسعه می دهند ، نحوه واکنش شخصیت شما به موقعیت های خاص را تغییر می دهند و آنچه را که آنها برای شخصیت های خاص می گویند تغییر می دهند.

آموزش ساخت پروفایل در Mass Effect Legendary Edition

تاریخچه پیش خدمت شما توضیح می دهد که چه چیزی شما را به سمت سربازی به نمایندگی از نژاد بشر سوق داده است. انتخاب به عنوان Spacer شما را به کسی تبدیل می کند که عادت دارد با پدر و مادر نظامی خود بین فرودگاه های فضایی سفر کند. شما به عنوان یک استعمارگر ، شخصیتی را بازی خواهید کرد که زندگی ساده آنها توسط مهاجمانی که خانواده آنها را کشتند ، زیر و رو شد.

به عنوان یک متولد زمین ، شما تصمیم گرفتید که در عوض زندگی سخت خود را در خیابان های شهر برای خدمت سربازی انجام دهید.

نمایه روانشناسی شما نحوه درک و پردازش تعارض را تعیین می کند. شما به عنوان یک بازمانده تنها عذاب جسمی و روحی را تحمل کرده اید که باعث شکستن افراد دیگر می شود. Shepard بی رحم نوعی سرباز است که به عنوان شخصی که می تواند کار را به اتمام برساند شهرت دارد ، حتی اگر این باعث شود برخی از افراد نسبت به شما احتیاط کنند.

 

تخصص نظامی (کلاسها)

در حالی که شخصیت شما نحوه عملکرد شما در مکالمات را تعیین می کند ، تخصص نظامی شما نحوه عملکرد شما در جنگ را تعیین می کند. شما می توانید هر انتخاب را به عنوان یک کلاس متفاوت در جهان Mass Effect در نظر بگیرید. هر تخصص بر روی یک توانایی جنگی یا ترکیبی از دو مورد متمرکز است.

  نقد و بررسی بازی Twelve Minutes بهمراه ویدئو

این کلاس ها قدرت شما را در سه دسته تعیین می کنند و در عین حال توانایی دسترسی شما را تغییر می دهند.

کلاسهایی که تمرکز آنها روی بیوتیک است به شما امکان می دهد از حملات ویژه ای استفاده کنید که دشمنان را گمراه و مختل می کند. همچنین می توانید از خود و اعضای حزب خود محافظت کنید.
کلاسهای مبتنی بر فناوری به شما امکان می دهند سیستم های امنیتی را هک کرده ، سلاح های دشمن را غیرفعال کرده و تجهیزات را اصلاح کنید.
کلاسهایی که روی سلاح تمرکز دارند ، طیف وسیعی از سلاحها برای استفاده و دسترسی بیشتر به زره های درجه بالاتر دارند.

 

ویدئو  راهنمای نکات و ترفندهای Mass Effect Legendary Edition

در نظر بگیرید که هنگام انتخاب تخصص نظامی ، کدام یک از این سه جنبه جنگی متناسب با سبک بازی شماست.

در حالی که Adepts فقط می تواند از زره سبک استفاده کند و در تپانچه تخصص دارد ، اما این توانایی را با توانایی های قدرتمند دیگر جبران می کند. این کلاس فرماندهی قوی تری نسبت به استعدادها دارد که اشیا و دشمنان را در اطراف میدان جنگ می پراند.

مهندسین فقط می توانند زره سبک و تپانچه به دست بگیرند ، اما آنها مهارت فنی دارند. آنها با برهم زدن سلاح های دشمن و از بین بردن سپرهایشان ، در جنگ موفق می شوند. این کلاس همچنین زمان بسیار ساده تری را برای هک کردن در جعبه های قفل شده و سیستم های امنیتی دارد.

Infiltrator مهارت های سلاح و فن آوری را برای اعزام دشمنان از راه دور ترکیبی می کند. آنها می توانند از توانایی های خود برای ضربه زدن به دشمنان از دور استفاده کنند در حالی که از تخصص خود در اسلحه های تیرانداز برای انتخاب مخالفان استفاده می کنند.

نگهبانان برای کمک به متحدان خود توانایی های شناختی و فنی را جفت می کنند. مهارت های آنها چندین گزینه برای آسیب رساندن به دشمنان به آنها می دهد در حالی که از خود و حزبشان محافظت می کند. آنها مجبورند از استعدادهای دوگانه خود به خوبی استفاده کنند زیرا هیچ نوع سلاحی را که در آن برتری داشته باشند ندارند.

اگر می خواهید به هر سلاح موجود در بازی مسلط شوید ، به عنوان یک سرباز بازی کنید. آنها می توانند از زره های سنگین استفاده کنند ، که به آنها امکان می دهد با محافظت زیادی در حالی که مخلوط اسلحه گرم از نزدیک ، متوسط ​​و دور را مخلوط می کنند ، به نبرد بپردازند.

طلایه دارها در استفاده از مهارتهای دشمنان برای نزدیک شدن بسیار عالی هستند. آنها تخصصی در زمینه بیوتیک و سلاح را برای درهم شکستن دفاع دشمن و به پایان رساندن کار با توانایی پیشرفته خود در برتری با اسلحه های شکاری ترکیب می کنند.

 

باز کردن قفل مهارت های جدید

  لیست بهترین بازی های رایگان Xbox Series S و X + ویدئو تریلر

همانطور که از طریق Mass Effect بازی می کنید ، امتیازات تجربی کسب خواهید کرد. افزودن امتیاز به هر بخش از استعدادهای شما قدرت آن مهارت را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، مهارت بیوتیکی Throw به امتیازات بیشتری که وارد می کنید آسیب بیشتری می رساند.

با رسیدن به یک آستانه امتیاز خاص مهارت ، افزودن امتیاز مهارت به یک استعداد می تواند مهارت های جدید را باز کند. مهارت های قفل شده تاریک خواهد شد. برای باز کردن استعدادهای جدید باید مهارت بالای آن را افزایش دهید.

باز کردن قفل مهارت های جدید در بازی مس افکت

برای دستیابی به استعدادهای قفل شده ، به مهارت بالای آن امتیاز اضافه کنید تا زمانی که مهارت را با نماد plus (+) در آن بخش استعداد ارتقا دهید. با این کار مهارت زیر آن باز می شود.

هنگام تنظیم بازی برای اولین بار ، این گزینه را دارید که به صورت دستی امتیاز مهارت اضافه کنید یا اجازه دهید بازی به طور خودکار این کار را برای شما و تیم شما انجام دهد. اگر می خواهید استعدادها و نحوه باز کردن قفل آنها بیشتر کنترل شود ، باید این فرآیند را به صورت دستی تنظیم کنید. وقتی روی حالت اتوماتیک تنظیم شود ، بازی به طور مساوی امتیازات را توزیع می کند. با این حال ، اگر شما به دنبال ساخت سبک خاصی هستید ، مهارت های خود را به صورت دستی بالا ببرید.

 

گفتگو چگونه کار می کند

صحبت با شخصیت های دیگر قسمت بزرگی از تجربه Mass Effect است. کاراکتری که شما هنگام خلق شخصیت خود ایجاد کرده اید بر برخی گزینه های گفتگو در طول بازی تأثیر می گذارد. اگرچه بیشتر این خصوصیات تأثیر مهمی در خود داستان نخواهند داشت ، تصمیماتی که می گیرید گاهاً هنگام گفتگو با دیگران واکنش های منحصر به فرد و گزینه های گفتگو را برای شما ایجاد می کنند.

مکالمه در Mass Effect از طریق یک درخت گفتگوی شاخه ای اتفاق می افتد. وقتی چت را با کسی شروع می کنید ، چندین گزینه به دست می آورید که روی چرخ انتخاب دایره ای ظاهر می شوند. انتخاب گزینه ، مکالمه را بر اساس انتخابی که انجام داده اید بیشتر می کند. بعضی از گزینه ها بحث را به نتیجه می رسانند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهد درباره موضوعات گفته شده توسط شخصیت دیگر بیشتر بدانید.

 

یک درخت گفتگو در Mass Effect

گزینه های سمت چپ حلقه معمولاً مکالمه شما را گسترش می دهند و بیشتر می کنند. شما معمولاً گزینه ای را برای بررسی یا سوال در مورد آنچه در بحث شما ذکر شده مشاهده خواهید کرد. از آنجا ، مجموعه جدیدی از گزینه ها را مشاهده می کنید و درباره چیزی که یک شخصیت گفته بیشتر بدانید. این انتخاب ها معمولاً به محبوبیت یک شخصیت یا تاریخ جهان Mass Effect گسترش می یابد.

انتخاب های سمت راست دایره معمولاً منجر به خاتمه یافتن موضوع مکالمه می شود. جریمه ای برای پایان دادن به مکالمات زودهنگام وجود ندارد.

  از عنوان Alan Wake Remastered رونمایی شد

 

میدان خود را با Squad Orders کنترل کنید

با استفاده از Squad Orders ، می توانید به تیم خود بگویید چه کسی حمله کند یا کجا خود را مستقر کند. شما می توانید موقعیت و توانایی هم تیمی های خود را کنترل کنید ، با صدور دستوراتی برای حرکت گروهان خود به اطراف میدان جنگ و تصمیم گیری در مورد استفاده از سلاح ها و مهارت های خود.

 

دستورات جوخه در Mass Effect

این دستورات به شما این توانایی را می دهد که آتش را روی یک هدف متمرکز کنید یا دسته تان را گسترش دهید. این کار به شما کمک می کند اگر خود را به پین ​​بیاندازید و نمی توانید به تنهایی به خود حمله کنید. با کنترل تیم خود ، هنوز هم می توانید به اهداف مهم حمله کنید بدون اینکه خود را در معرض خطر قرار دهید.

همچنین می توانید با آوردن Power Wheel ، یست خود را انتخاب کنید که لیستی از توانایی های شما و همچنین اعضای تیم شما را به شما نشان می دهد. با استفاده از این فهرست می توانید هر یک از استعدادهای خود را هدف بگیرید و اخراج کنید.

دستورات جوخه در Mass Effect

هنگامی که چرخ فعال می شود ، زمان کند می شود. این به شما امکان می دهد آزادانه گزینه های رزمی خود را جستجو کرده و توانایی های خود را هدف بگیرید. با باز کردن منو ، می توانید از هر یک از استعدادها یا مهارت های هم تیمی های خود استفاده کنید. پس از انتخاب و استفاده از یک فرمان ، زمان یک بار دیگر به طور معمول جریان می یابد.

اگر نمی خواهید زمانی که تیم شما از مهارت هایشان استفاده می کند به صورت دستی کنترل کنید ، می توانید با رفتن به گزینه ها استفاده از نیرو در تیم ، می توانید به طور خودکار از توانایی های خود استفاده کنند. اگر از این انتخاب استفاده می کنید هنوز می توانید استعدادهای هم تیمی خود را به صورت دستی کنترل کنید ، اما تنها آنها تنها بر اساس گزینه هایی که انتخاب می کنید از مهارت های خود استفاده می کنند.

برای اطمینان از اینکه استعداد بالایی در تیم شما وجود دارد ، هنگام شروع مأموریت ها مراقب تخصص های تیم خود باشید. درست مثل شما ، هم تیمی های شما استعدادهای متفاوتی دارند که در آنها سرآمد هستند. هر شخصیت تمرکز متفاوتی بر مهارت های زیست شناسی ، فن آوری و اسلحه دارد.

هر زمان که مأموریتی را شروع می کنید ، می توانید انتخاب کنید چه کسی به شما ملحق شود. وقتی اعضای تیم را انتخاب می کنید ، می بینید که چگونه توانایی های تیم فعلی شما جمع می شود. همیشه یک مهمانی را برای جبران استعدادهایی که نمی توانید تسلط داشته باشید انتخاب کنید. در صورت مقابله با خطرات هر مأموریت ، یک گروه کاملاً جمع شده بهترین گزینه را به شما می دهد.

اگر تجربه این بازی را دارید در قسمت نظرات از تجربه خود برای ما بنویسید.

خرید ایکس باکس دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *