سبد خرید من

بررسی کامل بازی Back for Blood (B4B یا بک فور بلاد) همراه با ویدئو

شما و حداکثر سه دوست وظیفه دارید که از یک گروه امن زامبی در هنگام مبارزه شدید از یک اتاق امن به اتاق دیگر جان سالم به در ببرید. این کمپین به چهار قسمت تقسیم شده است که هر کدام شامل تعدادی فصل است. اولین اقدام طولانی ترین است ، به عنوان مثال ، در 13 فصل وارد می شود ، در حالی که آخرین اقدام شامل یک مبارزه با باس است.

به اتمام رساندن کل کمپین با سختی معمولی (و آسان ترین) بازی احتمالاً برای شما شش تا هفت ساعت طول می کشد ، اما بازی Back 4 Blood وقتی دو سطح دشواری مجازات دیگر و تنوع ذاتی بازی را در نظر بگیرید ، قابلیت پخش مجدد زیادی را ارائه می دهد. بازی هوش مصنوعی ، که تصمیم می گیرد هنگام پرواز و اینکه دشمنان چگونه تخمین می زنند ، از Left 4 Dead برمی گردد و اطمینان می دهد که هر فصل در ملاقات های مکرر به طور قابل توجهی متفاوت است ، زیرا موقعیت خطر ، در دسترس بودن سلاح و فرکانس زامبی با هر یک متفاوت است.

شما همچنین با اهداف مشابهی در طول مبارزات انتخاباتی روبرو هستید ، خواه این بدان معناست که بتوانید به سادگی وارد اتاق امن بعدی شوید ، به گروهی هشدار دهید تا مانع را بردارید و به جلو حرکت کنید یا از مکانی دفاع کنید تا زمانی که بتوانید برای فرار. اگر تا به حال بازی Left 4 Dead را بازی کرده اید ، قلمرو آشنایی است و وقتی شروع به تغییر از فرمول دقیق می کند ، این مورد به نفع Back 4 Blood عمل می کند. در طول یک فصل تقریباً اتاق امن را پیدا می کنید ، اما به جای فرار ، ابتدا باید گروهی از بازماندگان دیگر را پیدا کرده و نجات دهید.

مثال های جالب تری نیز وجود دارد ، از جمله فصلی که شما را در برخورد با یک ایستگاه پلیس تخریب شده که در آن تنها راه خروج توسط اسکنر دستی قفل شده است ، مشاهده می کنید. برای باز کردن قفل مرد نه تنها باید بازوی بریده او را پیدا کنید ، بلکه هرکسی که آن را بر می دارد ، مجبور است در حالی که راه خود را به سمت عقب باز می کنید ، دست و پای خود را به عنوان یک سلاح بیمارگونه در دست بگیرد.

  0 تا 100 فیلم گرفتن از صفحه ps۴ با صدا و کیفیت عالی!

خرید بازی های کارکرده و دست دوم برای PS5 در این لینک

 

نقد و بررسی بازی B4B

فصل دیگری نیز وجود دارد که در آن شما باید مواد منفجره را روی یک کشتی بچینید و سپس قبل از اینکه بوزد فرار کنید ، در حالی که یکی از بهترین لحظات Back 4 Blood در یک نوار اتفاق می افتد زیرا وظیفه ایجاد حواس پرتی را بر عهده دارید تا گروه دیگری از بازماندگان بتوانند ناخواسته از محل دور شوند. همانطور که معلوم می شود ، زامبی ها نمی توانند به سمت صدای تپه های سنگین Lemmy Kilmister که از جوک باکس قدیمی خسته می شود ، متمرکز شوند ، زیرا “Ace of Spades” موتورهود موسیقی متن پر انرژی را برای قتل عام در اتاق بارور فراهم می کند.

هرچند هر هدفی به آن اندازه هیجان انگیز نیست. موارد بسیار زیادی وجود دارد که قبل از اینکه بتوانید پیشرفت کنید ، باید گره های زامبی تپنده را از بین ببرید ، و فصل های پایانی در سه مورد از چهار عمل ناامیدکننده ضد کلماتیک و خسته کننده است.

خوشبختانه غارنوردی در جمجمه و پر کردن زامبی های سرب همچنان سرگرم کننده است. زرادخانه سلاح های شما شامل مجموعه معمول تفنگ های تهاجمی ، اس ام جی ، تفنگ ساچمه ای ، تک تیرانداز و مجموعه ای کشنده از ابزارهای غوغا است. بازی با اسلحه بیشتر با تیراندازان مدرن مطابقت دارد تا Left 4 Dead ، زیرا بیشتر وقت خود را صرف هدف گذاری به سمت نقاط ضعف و درخشش افراد خاص می کنید.

سلاح ها ضربتی هستند و زامبی ها به طرز رضایت بخشی به عکس های شما واکنش نشان می دهند و به تدریج همه چیز را در یک لایه قرمز ضخیم قرمز رنگ می پوشانند. لمس های مدرن دیگری نیز وجود دارد ، از جمله موارد نادر اسلحه با کد رنگی ، زیرا البته وجود دارد. هر یک از هشت شخصیت قابل بازی با یک سلاح اصلی و ثانویه خاص شروع می شود ، اما با غارت خانه های متروکه و خرید مس برای خرید اسلحه های جدید در فروشگاه اتاق امن ، سلاح گرم بیشتری به دست خواهید آورد. همچنین می توانید لوازم جانبی سلاح را بیابید و خریداری کنید که آمار مانند قدرت آتش و دقت را افزایش می دهد ، اما در صورت تعویض اسلحه ، که به طرز عجیبی محدود کننده است ، این اسناد به کار نمی روند.

خرید بازی کارکرده و دست دوم برای PS4

 

تصویر محیط بازی Back 4 Blood

با این حال ، قابل توجه ترین پچ جدید ، معرفی مکانیک عرشه سازی است. با تکمیل فصل ها ، امتیازاتی را دریافت می کنید که می توانید برای دستیابی به کارت های بیشتر صرف کنید تا یک عرشه سفارشی 15 ایجاد کنید. ابتدایی ترین کارت ها به آمارهای حیاتی مانند سلامت و ظرفیت مهمات کمک می کند ، اما در نهایت دسترسی به موارد پیشرفته تری که تأثیر ملموسی بر گیم پلی لحظه به لحظه دارند.

  بخش چندنفره بازی Halo Infinite در دسترس قرار گرفت + نحوه دانلود برای PC و Xbox

این ممکن است کارتی باشد که ضربات شما را به چاقو تبدیل می کند و در اصل سومین شکاف اسلحه را به شما می دهد ، یا یک کارت با جلوه های تیمی است که در صورت ناتوانی شخصی 30 درصد افزایش خسارت را برای همه فراهم می کند. شما حتی می توانید با تمرکز بر روی کارتهای مبتنی بر شفابخش برای تبدیل شدن به یک پزشک واقعی در تیم ، یا ارتقاء سلامتی خود و استفاده از یک کارت که با هر کشتار غوغایی شفا می یابد و یک تانک خط مقدم می شوید ، عرشه ای متناسب با یک سبک بازی خاص بسازید.

برخلاف Left 4 Dead ، که هر از چند گاهی افراد عفونی خاصی را به سمت شما پرتاب می کرد ، قوی ترین زامبی های Back 4 Blood در جریان بی وقفه ای از تالبوی ها ، هکرها و ریکرها به سمت شما می آیند. هیچ چیز خاصی در مورد این مکروهات وقتی تقریباً همیشه وجود دارد وجود ندارد ، بنابراین مبارزه با هر تنوع به سرعت رواج پیدا می کند ، و این بدون ذکر اکثر حملات تک نت آنها است که به سادگی شما را در جای خود قرار می دهد.

افراد ویژه ای که در Left 4 Dead آلوده شده اند بیشتر از این کار نکرده اند ، اما آنها به ندرت اتفاق می افتند و هر یک احساس منحصر به فردی می کنند. موسیقی نقش مهمی در این امر ایفا می کرد و هر بار که موضوع ناله جادوگر سکوت را برطرف می کرد و یا تانک با یک ارکستر رعدآسا ورود وحشتناک خود را اعلام می کرد ، احساس ترس وحشتناکی ایجاد می کرد. Back 4 Blood از نشانه های موسیقی استفاده نمی کند ، احتمالاً به این دلیل که با تعداد زیادی از افراد آلوده همزمان ظاهر می شود.

اگر شما سه دوست برای بازی ندارید ، زمان انتظار برای خواستگاری از طریق بازی متقابل زیاد نیست و سیستم پینگ مفید بازی به این معنی است که شما می توانید بدون نیاز به صحبت با غریبه ها نسبتاً خوب ارتباط برقرار کنید. کیفیت هم تیمی های شما به ناچار متفاوت خواهد بود ، اما این مشکل زمانی است که شما نمی توانید به بازیکنان AFK رای دهید.

این یک حذف گیج کننده است ، به ویژه هنگامی که Back 4 Blood شما را به دلیل تنهایی بازی مجازات می کند. در حالی که شما این امکان را دارید که در کل کمپین با سه ربات بازی کنید ، این کار شما را از کسب تمام پاداش های بازی ، از جمله امتیاز عرضه و تروفی ها باز می دارد.

  چه چیزهایی در مورد "Battlefield 2042" می دانیم

این بدان معناست که شما نمی توانید قفل هر گونه لوازم آرایشی یا کارت های جدید را برای عرشه خود باز کنید ، بنابراین شما مجبور هستید با دیگران بازی کنید تا هر نوع پیشرفتی داشته باشید. بازی Back 4 Blood به صورت مشارکتی انجام می شود ، اما مجازات افرادی که می خواهند به تنهایی بازی کنند ضروری نیست ، به ویژه وقتی ابزارهایی برای برخورد با بازیکنانی که وقت دیگران را هدر می دهند ندارد.

خرید بازی xbox One

 

ویدئو بررسی بازی Back 4 Blood

 

Back 4 Blood همچنین دارای یک حالت PvP Swarm است که در آن تیم ها به نوبه خود به عنوان انسان و افراد آلوده بازی می کنند. Swarm به جای اتخاذ روش Left 4 Dead برای رقابتی کردن کمپین ، شما را در یک عرصه چند نفره قفل می کند ، جایی که هر کس به عنوان طولانی ترین انسان زنده بماند ، دور را برنده می شود. برای چند دور خوب است ، عمدتا به این دلیل که بازی به عنوان مرده چیز متفاوتی را ارائه می دهد ، اما این مدی نیست که احتمالاً به آن بازگردید.

در حالی که بازی لحظه به لحظه بازی شدید و فوق العاده لذت بخش است. فرکانس فوق العاده افراد آلوده خاص و ظرافت ناامید کننده آنها ، مضر است ، و فقدان برخی ویژگی های کیفیت زندگی باعث می شود بازی با غریبه ها بیش از حد ناامید کننده باشد ، به ویژه هنگامی که برای بازی تنهایی مجازات می شوید. چشم انداز تیراندازان تعاونی در 12 سال گذشته بسیار تغییر کرده است و بازی Back 4 Blood در اوج خود ممکن است به ارتفاع Left 4 Dead نرسد. با این وجود ، بازگشت Turtle Rock به ژانری که ایجاد کرده است هنوز سرگرم کننده است ، به شرط آنکه دیگران را  شریک کنید.

 

نکات مثبت بازی

  • روح چپ 4 مرده را باز می گیرد در حالی که برخی از لوازم مدرن را اضافه می کند
  • سیستم deck-building به تنوع بازی کمک می کند و امکان ساخت سفارشی جالب را می دهد
  • مبارزات رضایت بخش است

 

نکات منفی بازی 

  • مشکلات تعادلی با تعداد زیادی از افراد آلوده خاص رخ می دهد
  • افراد آلوده خاص ملایم هستند
  • شما را به خاطر بازی انفرادی توبیخ می کند و هنگام بازی با غریبه ها فاقد ویژگی های کیفیت زندگی است

سایت اصلی بازی Back 4 Blood

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *